مهاجرسرا
لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: مهاجرت (https://www.mohajersara.org/forum/forum-49.html)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-59.html)
+--- موضوع: لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟ (/thread-5923.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

RE: لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟ - alireza.moazini - 2014-12-11

با سلام به نظر من تحت هیچ شرایطی حتی به نز دیکترین افراد هم نگید من گفتم و پشیمون هستم به امید مو فقیت همگی.

RE: لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟ - sasan4955 - 2015-02-10

سلاو دوستان

اما به نظر من شتر سواری دولا دولا نمیشه
ما ایرانیا همه چیز زندگیمون شده امنیتی
بابا شانس اوردید توی لاتاری برنده شدید و تصمیم ثبت نام با خودتون بوده
حالا هم اگر قصد ادامه راه دارید باید ثابت قدم باشید
شاد باشید و سرفراز

RE: لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟ - sophia* - 2015-02-11

به نطرم بستگی به آدمای دورو اطرافتون داره، اگر انرژی مثبتن و بخیل نیستن خوب بگین، ولی اگه فاز منفی میدن میخوان همش نه بیارن تو کارتون یا مایوستون کنن از ادامه راه، یا همش آیه یاس بخونن اصلا نگین تا موقعی که ایشالا ویزا رو گرفتینو بلیط هواپیماتونو گرفتین Wink

RE: لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟ - vahidbaq - 2015-02-14

به نظر من هرکی که لازم نیست بدونه، لازم نیست بدونه!!

RE: لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟ - behjat - 2015-02-14

سلام من که همان روز اول که قبول شدم رفتم رو صفحه فیس بوکم نوشتم لاتاری قبول شدم همه نظر که میدن ولی وقتی میبینند که من آخرش کار خودمو میکنم دیگه دخالت نمیکنند من هم میگم هم فاله هم تماشا نشد بر میگردیم شوهرمم هم هر چی من بخوام همان را باور میکنه اگر تعریف کنم میگه خوبه اگر بد بگم میگه بده .البته ما زیاد کسی رو نداریم که دوریشون برام سخت باشه فقط دخترام هستن که اونا هم برنامه مهاجرت خودشونو دارند و من فکر میکنم شاید خدا خواسته من در آینده به بچه هام نزدیکتر باشم پس به دیگران اجازه دخالت ندید مردم همانقدر در زندگی شما دخالت میکنند که بهشون اجازه میدید

RE: لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟ - Abdorrezaa - 2015-02-14

من که غیر از اعضای خانواده به کسی نگفتم. درواقع خبرشم اعضای خانواده بهم دادن که برنده شدم. Smile
فقط خواهرم به یکی از دوستهاش خبر داده بود و اونم گفته بود هرچقدر بخواد من حاضرم بهش بدم و خرجش کنم، اصلا بیاد بابام بنزشو به نامش کنه و تمام خرج و مخارج و هزینه ها تو اینجا و آمریکا پای من، فقط بیاد باهم عقد کنیم منم ببره.
منم راستشو بخواید یه مدت بدجور فکری شدم. ولی جواب رد دادم، چون گفتم شاید به پروسه لطمه بخوره.
البته اگه میدونستم کلیرنس میخورم شاید قبول میکردم!
نظر شما دراین باره چیه؟؟

RE: لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟ - barvos - 2015-02-15

دير يا زود حقيقت تصميم شما برملا ميشه پس بهتره همون روز اول به كسايي كه بايد بگين زمينه رو آماده كنين ، خودتونم اگه رو رفتن مصريد و همه جوانب رو سنجيديد يه گوشتون در باشه اونيكي دروازه .

RE: لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟ - behdadK - 2015-02-15

(2015-02-14 ساعت 19:47)Abdorrezaa نوشته:  من که غیر از اعضای خانواده به کسی نگفتم. درواقع خبرشم اعضای خانواده بهم دادن که برنده شدم. Smile
فقط خواهرم به یکی از دوستهاش خبر داده بود و اونم گفته بود هرچقدر بخواد من حاضرم بهش بدم و خرجش کنم، اصلا بیاد بابام بنزشو به نامش کنه و تمام خرج و مخارج و هزینه ها تو اینجا و آمریکا پای من، فقط بیاد باهم عقد کنیم منم ببره.
منم راستشو بخواید یه مدت بدجور فکری شدم. ولی جواب رد دادم، چون گفتم شاید به پروسه لطمه بخوره.
البته اگه میدونستم کلیرنس میخورم شاید قبول میکردم!
نظر شما دراین باره چیه؟؟
عجب پیشنهاد وسوسه انگیزی. حالا بنز رو میگرفتی باهاش یه چرخ میزدی شاید نظرت عوض میشدWink

اما سوای از شوخی کاری اخلاقی نیست. به علاوه گزینه مورد نظر شما 2 سال گرین کارت مشروط داره و 2 سالی با هم خواهید بود اونور آب و بعدش میتونید مستقل بشید.
ضمنا اگر بخواد تلافی کنه میتونه چندین برابر پولی که خرجت کرده رو با دادگاههای خانواده اونجا ازت بیرون بکشه. المونی هم بماند که تا عمر داری باید بدی. ما در ایران که کلی هم سکه میزنیم به اسم عروس سوای همه چیز تقدیم میکنیم. پریناب هم نداریم و اگر هم بنویسیم در عقد نامه باید باشه که خوب بی دلیل هم نیست که کپی عقد نامه رو میخوان چون اونجوری ثابت میشه که عقد سوری نبوده و طرف واقعا شکر خوری کردهBig Grin یعنی اگر قصدت فرار از چاله بوده به چاه میوفتی اونم چاه ویل!Big Grin اونوقت بهترین چاره ات اینه که بری کوبا پناه بگیریWink

حالا اگر پیشنهاد هنوز موجوده و طرف سوای همه این داستان ها ارزش زندگی مشترک داری میتونی از اونجا براش اقدام کنی اینجوری نه از حق کسی خوردی نه پروسه خودت رو به خطر انداختی و نه فرصت رو از دست دادی Big Grin فکر کنم سالی چند هزار ازدواج در جهان مدیون همین لاتاری و ویزای آمریکاست

RE: لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟ - Abdorrezaa - 2015-02-15

[/quote]
عجب پیشنهاد وسوسه انگیزی. حالا بنز رو میگرفتی باهاش یه چرخ میزدی شاید نظرت عوض میشدWink

اما سوای از شوخی کاری اخلاقی نیست. به علاوه گزینه مورد نظر شما 2 سال گرین کارت مشروط داره و 2 سالی با هم خواهید بود اونور آب و بعدش میتونید مستقل بشید.

[/quote]

عارضم خدمت شما که؛ بله همینطوره که میفرمایید. این بنده خدا ازم 10-12 سالی بزرگتر تشریف دارن، و یه زمانی میخواستن همسر برادرم شن. کلا به وصلت با خانواده ما علاقه داره.
علت اصلی صرف نظر من هم نظرات تکمیلی همشیره بود که با ایشون سالیان سال دوست و همکار است. خواهر ما فرمود: وضعت خوب میشه ولی تا آخر عمر بیخ ریشته ها، فکر نکن میتونی ازش در ری.
دیگه همین شد که من به همون خانم بلوندی که از قبل در مخیله ساخته و پرداخته نمودم بسنده کردم.

RE: لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟ - omid man - 2015-02-16

من که همون روز اول به همه گفتم.هر چی میخواد بشه بشه

RE: لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟ - msr839 - 2015-03-23

من اگه برنده بشم نمیتونم جلو خودمو بگیرم و به همه می گم Big Grin

RE: لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟ - Iaccept - 2015-03-25

(2015-03-23 ساعت 17:52)msr839 نوشته:  من اگه برنده بشم نمیتونم جلو خودمو بگیرم و به همه می گم Big Grin
دوست من ایشالا ک ب امید خدا قبولی با کیس نامبر زیر ۱۰۰۰ Smile
ولی ب نظر شخصی بنده نگی خیلی بهتره
حداقل اینه ک استرسات ۷۵٪ Smile کمتر خواهد شد
گودلاک

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile

RE: لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟ - msr839 - 2015-03-26

(2015-03-25 ساعت 19:45)Iaccept نوشته:  
(2015-03-23 ساعت 17:52)msr839 نوشته:  من اگه برنده بشم نمیتونم جلو خودمو بگیرم و به همه می گم Big Grin
دوست من ایشالا ک ب امید خدا قبولی با کیس نامبر زیر ۱۰۰۰ Smile
ولی ب نظر شخصی بنده نگی خیلی بهتره
حداقل اینه ک استرسات ۷۵٪ Smile کمتر خواهد شد
گودلاک

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile

خيلي قشنگ و زيبا و تاثيرگذار گفتيد دوست من
ممنونم

لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟ - negarpak - 2015-03-26

من نگفتم و راحت نگيد و خودتونو تو دردسر نندازيد
اين لاتارى سرو تهش معلوم نيست
يكسال قبل قبولى من نامزد دوستم قبول شد و با توجه به اينكه حتى من هم درجريان بودم عالم و آدم خبر داشتن!!! بيچاره مصاحبش آگست بود و طبيعتا پرسه ap تموم نشد و انقدر همه گفتن چى شد چى شد از كار و زندگى افتاد
من از اين جريان درس گرفتم و حتى زمانى كه براى مديكال و مصاحبه آنكارا بوديم فكر ميكردن استانبوليم برا گردش و خريد[emoji38]
خلاصه من يه ضرب گرفتم و شوهرم به apخورد من ٥ ماه صبر كردم و ١٥ روز قبل سفر خيلى شيك گفتم ما داريم ميريم آمريكا و چون شوهرم يكم كار داره ٢،٣ هفته بعد مياد( چون تكليف ويزا نهايت تا ٦ ماه مشخص ميشه ) شوهرم ٢،٣ روزه هر روز داره آپديت ميشه و فكر ميكنم بوى كلير شدن مياد) من دو هفتست آمريكام انشالله اين دروغم راست بشه از سوال پيچ ملتى با ٢ تا دروغ مصلحتى نجات پيدا كرديم[emoji23][emoji39] ولى اون مدت استرس و كارهاى قبل و نزديك مصاحبه با آرامش كامل گذشت....

نگيد دوستان ويزا بگيريد بعد تا اون مرحله فقط كار ترجمه داري و يه سفر مديكال و مصاحبه اونم بگيد ميرين تفريح.....

RE: لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟ - Paradox - 2015-05-01

کلاس کار به اینه که به هیچ احد الناسی (مگر پدر و مادر به شرطی که لو ندن) آدم نگه . بعد که گرین کارت اومد

دستش ، خواس بگه خواس نگه .

مزیت دیگه هم اینه که در صورت عدم دریافت گرین کارت دهان مبارک عده ای به روال قبل بسته میمونه و فقط در زمینه

هایی که قدیم به شغل شریف فضولی اشتغال داشتن به فک زدن ادامه میدن و موضوع جدیدی به پروندتون اضافه

نمیشه برای اظهار نظر و نصیحت . (البته ایشالا که فامیل های دوستان بزرگوار مثل فامیل های بنده نباشن و این جمله

هم منظورم خودم بود. کسی ناراحت نشه بیاد بگه من فامیلام خیلی خوبن خودت فک میزنی ... )

تو تاپیک شمارش معکوس هم عرض کردم. قصدم خیره ولا غیر !