مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - abig - 2011-02-26

(2011-02-26 ساعت 13:18)frozen mind نوشته:  
(2011-02-26 ساعت 00:33)abig نوشته:  بله مطالعه کرده ام و اگر دقت بفرمایید علاوه بر امر اطلاع رسانی در مورد نوع تماس پرسیده ام و اینکه ممکن است مدارک یا توضیح دیگری بخواهند.
در مورد زبان هم اگر قابل بدانید در حد تافل پی بی تی 500 هست (آزمون 8 می 2010) و اگر اجازه بدهید همین جمعه آینده(3 مارچ) قول می دهم بهبود ببخشم نمره ی قبلی را.
ممنون از راهنمایی. مشکل جاویدخان را هم دنبال می کردم.

دوست عزيز، خوشحالم كه سطح زبان انگليسي شما بالاست و پس از ورود به آمريكا از اين بابت مشكل به مراتب كمتري خواهيد داشت، اما بنده عرض كردم «خواندنش دو سود دارد: هم تمرين زبان مي شود ...»، نگفتم با خواندن آن زبان ياد مي گيريد يا رتبه تافلتان بالاتر مي رود! Smile
به عنوان كسي كه زبان را به مثابه يكي از رشته هاي تحصيلي ام به طور آكادميك آموخته ام، خدمتتان عرض مي كنم كه اگر خداي زبان خارجي هم باشيد، همچنان به تمرين نياز خواهيد داشت.
وانگهي، من شما را راهنمايي كردم تا اطلاعات دست اول و بدون واسطه راجع به ماهيت آن ستاره ناميمون بدست بياوريد.

اميدوارم آن ستاره به زودي از آسمان كيس نامبرتان پاك شود!

من هم از بابت راهنمایی تان تشکر کردم، فقط عادت کرده ایم که بابت هر مرحله ای که حتی خودمان راه حلش را می دانیم تأیید دوستان را بگیریم مبادا اشتباهی کنیم و همه چیز بر باد رود.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - frozen mind - 2011-02-26

(2011-02-26 ساعت 15:10)smsaipa نوشته:  دوستان خوبم درود
سایت این هفته به روز شد و من هم کلیر شدم.
امیدوارم بتونیم از فرصتی که برامون پیش اومده به خوبی استفاده کنیم و این اتفاق ما رو رو به پیشرفت ببره.
برای هممون آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم همه دوستان هرچه زودتر کلیر بشن.Shy

بي سر و صدا ترين كلير شده!
نه هورايي، نه ترقه اي، نه موشكي، نه بمبي!
آخه ناسلامتي در ماه مبارك چهارشنبه سوري هستيم!
من به جاي شما بودم اينجا رو با بمب و ديناميت مي تركوندم! Big Grin

RE: کلیرنس برندگان 2011 - smsaipa - 2011-02-26

(2011-02-26 ساعت 18:23)frozen mind نوشته:  
امیدوارم بتونیم از فرصتی که برامون پیش اومده به خوبی استفاده کنیم و این اتفاق ما رو رو به پیشرفت ببره.

دوست خوبم (به قول خودت افکار منجمد :-) )
ما سفر خوب و البته کوتاهی رو با هم بودیم و چون همدیگه رو میشناسیم میگم. اینجا میگم چون شاید برای بقیه دوستان هم مفید باشه.
منتظر کلیر شدن بودم و از کلیر شدن هم خوشحالم اما از اینکه از خونوادم و دوستام و آب و خاک خودم دور میشم خوشحال نیستم.
همه ما دوست داشتیم و داریم که بریم آمریکا اما مهم اینه که بتونیم بریم و شرایط بهتری از شرایط فعلی مون رو ایجاد کنیم و موفق تر باشیم.
به امید کلیر شده همه بر و بچ مهاجر سرا:
هیبیپ هورا
هیبیپ هورا
هیبیپ هورا
هیبیپ هورا
هیبیپ هوراااااااااااااااا

RE: کلیرنس برندگان 2011 - free_free - 2011-02-26

ضمن عرض تبریک و شادباش خدمت تمام دوستانی که از اربیتال قرمز به اربیتال بنفش تغییر فاز دادند و تاکید در باب وجوب و استحباب اعمال ماه مبارک چهارشنبه سوری(با اجازه فروزن مایند عزیز) اعلام میکنم هر یک الکترون ولت شادی شما در کلیر شدن یک عزیز زمینه را برای ظهور کلیرنس کامل امت لاتاری
فراهم می آورد پس همه با هم:

هیپ هیپ

هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــورا...هـــــــــــــــــــــــــــــــورا

RE: کلیرنس برندگان 2011 - mahmood_eng - 2011-02-27

تبريك مي گم هم به شما و هم به loveusa
انشالله دكتر محمودي و dlt عزيز هم كلير بشنهورا هورا هورا هورا هورا
(2011-02-26 ساعت 18:41)smsaipa نوشته:  
(2011-02-26 ساعت 18:23)frozen mind نوشته:  

دوست خوبم (به قول خودت افکار منجمد :-) )
ما سفر خوب و البته کوتاهی رو با هم بودیم و چون همدیگه رو میشناسیم میگم. اینجا میگم چون شاید برای بقیه دوستان هم مفید باشه.
منتظر کلیر شدن بودم و از کلیر شدن هم خوشحالم اما از اینکه از خونوادم و دوستام و آب و خاک خودم دور میشم خوشحال نیستم.
همه ما دوست داشتیم و داریم که بریم آمریکا اما مهم اینه که بتونیم بریم و شرایط بهتری از شرایط فعلی مون رو ایجاد کنیم و موفق تر باشیم.
به امید کلیر شده همه بر و بچ مهاجر سرا:
هیبیپ هورا
هیبیپ هورا
هیبیپ هورا
هیبیپ هورا
هیبیپ هوراااااااااااااااا

RE: کلیرنس برندگان 2011 - javidk - 2011-02-27

(2011-02-25 ساعت 21:00)abig نوشته:  دوستان سلام،
من مرتب سایتو چک می کردم ولی چون جدول مرتب شده بود فقط بالای جدولو چک می کردم
حالا امروز پایین جدول کیس ما با یه ستاره هویدا شده(البته نمی دونم تازه اومده یا ما الان فهمیدیم، دوستان چی میگن)
حالا باید چه جوری باهاشون تماس بگیریم؟ایمیل یا تلفن؟

فکر می کنین چی باشه داستان؟ مدارک جدیدی میخوان؟

دوست عزیز علامت * یعنی تمام اعضای خانواده شما کلیر نشدن و باید منتظر باشید تا * از جلوی کیس نامبرتون پاک بشه.
موفق باشید.

[b]خدایی دم خودم گرم...
چقدر بی بخارید شماها.
هوراتون همچینی شله.

[color=#FF0000]هوووووووووووووووووررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااا

هوووووووووووووووووررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااا

هوووووووووووووووووررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااا[/align]

RE: کلیرنس برندگان 2011 - DLT - 2011-02-27

درود بر همه دوستان
آدم واقعا" خوشحال میشه که میبینه این همه شور و شوق توی این سایت به پاست.من به نوبه خودم به تمام کسانی که کلیرنس اونها اومده تبریک میگم و آرزوی موفقیت رو برای تمام دوستان دارم.به امید روز اتمام کلیرنس بنده حقییییییییییییییییییییییییییییرررررررررررررررررر
ما همچنان منتظریم ولی بالاخره اون ویزای لعنتی میاد

RE: کلیرنس برندگان 2011 - arshida - 2011-02-27

(2011-02-27 ساعت 10:09)DLT نوشته:  درود بر همه دوستان
آدم واقعا" خوشحال میشه که میبینه این همه شور و شوق توی این سایت به پاست.من به نوبه خودم به تمام کسانی که کلیرنس اونها اومده تبریک میگم و آرزوی موفقیت رو برای تمام دوستان دارم.به امید روز اتمام کلیرنس بنده حقییییییییییییییییییییییییییییرررررررررررررررررر
ما همچنان منتظریم ولی بالاخره اون ویزای لعنتی میاد

با درود
الان كه وارد سايت شدم و در صفحه اصلي مهاجرسرا ديدم كه آخرين ارسال را شما نوشتيد خيلي خوشحال شدم و فكر كردم نوشتيد كه كلير شديد. در هر صورت خواستم بگم كه منم اميدوارم كه تا قبل از شروع سال 90 كليرنش شما و ساير دوستان بزرگ وار و همينطور خودم و همسرم زودتر بيايد.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - abig - 2011-02-27

(2011-02-27 ساعت 09:54)javidk نوشته:  
(2011-02-25 ساعت 21:00)abig نوشته:  دوستان سلام،
من مرتب سایتو چک می کردم ولی چون جدول مرتب شده بود فقط بالای جدولو چک می کردم
حالا امروز پایین جدول کیس ما با یه ستاره هویدا شده(البته نمی دونم تازه اومده یا ما الان فهمیدیم، دوستان چی میگن)
حالا باید چه جوری باهاشون تماس بگیریم؟ایمیل یا تلفن؟

فکر می کنین چی باشه داستان؟ مدارک جدیدی میخوان؟

دوست عزیز علامت * یعنی تمام اعضای خانواده شما کلیر نشدن و باید منتظر باشید تا * از جلوی کیس نامبرتون پاک بشه.
موفق باشید.
جناب جاوید
ضمن تبریک مجدد، به نظر شما لازمه مرتب ایمیل بزنم.ممکنه با ایمیل زودتر از جدول متوجه شم. اینو به این خاط میگم چون ما از چند ماه پیش بلیط شب عیدمونو خریدیم. اگه حداقل تا یه هفته قبلش معلوم نشه،فرصت رفت و برگشت به آنکارا در وقت کم رو نخواهیم داشت و مجبوریم بلیطو عوض کنیم که فرصت عیدو از دست میدیم. چون بحث یه مرخصی یه ماهه هم هست که فعلا" کارمونو از دست ندیم تا شش ماه بعد.

(2011-02-27 ساعت 12:51)abig نوشته:  [quote='javidk' pid='98172' dateline='1298784288']
[quote='abig' pid='98041' dateline='1298651416']

جناب جاوید
ضمن تبریک مجدد، به نظر شما لازمه مرتب ایمیل بزنم.ممکنه با ایمیل زودتر از جدول متوجه شم. اینو به این خاط میگم چون ما از چند ماه پیش بلیط شب عیدمونو خریدیم. اگه حداقل تا یه هفته قبلش معلوم نشه،فرصت رفت و برگشت به آنکارا در وقت کم رو نخواهیم داشت و مجبوریم بلیطو عوض کنیم که فرصت عیدو از دست میدیم. چون بحث یه مرخصی یه ماهه هم هست که فعلا" کارمونو از دست ندیم تا شش ماه بعد.

هفته ای دو تا ایمیل بزن. یکی سه شنبه ها و یکی جمعه ها. ایشاالله که تا آخر این هفته جواب مثبت کلیر بچه ها بیاد.
مخصوصاً DLT عزیز و Drmahmodi و همه بچه های گل مهاجرسرا

RE: کلیرنس برندگان 2011 - coming soon - 2011-02-27

آقایون و خانوما سلام

برای اینکه بگم من هم هستم بنده هم به تمام بچه هایی که کلیر شدن تبریک و تهنیت عرض میکنم . من به دلیل نقل مکان کردن به جای جدید یه چند روزی گیر اسباب کشی بودم و هستم و اینه که یه کمی دیر خدمت رسیدیم.خلاصه این دو سه روز که ما نبودیم انگار این سفارت خونه ها یه تکونی به خودشون دادن. الهی شکر.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - success - 2011-02-28

سلام به همه دوستان
به دوستان خوبم Love usa و smsaipa تبریک می گم خیلی خوشحال شدم که کلیر شدید امیدوارم دیگر دوستان منتظر نیز هر چه زودتر کلیر بشوند.

موفق باشید و به امید دیدار مجدد

RE: کلیرنس برندگان 2011 - satusa - 2011-02-28

واقعا كه اين مسئول IT آنكارا تعطيل تعطيل هست. الان آپديت كرده و ليست رو بر اساس كيس نامبر Sort كرده ولي فايل Feb 18 رو گذاشته.!!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - mml - 2011-02-28

(2011-02-28 ساعت 14:13)satusa نوشته:  الان آپديت كرده و ليست رو بر اساس كيس نامبر Sort كرده ولي فايل Feb 18 رو گذاشته.!!

فقط ميتونم اين جمله user رو تكرار كنم كه جفت هموطناي قبلي و جديدمون تو كار كردن گيج مي زنن!