مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-04-10

(2014-04-10 ساعت 18:51)maryam1 نوشته:  سلام. برای دانشجوی(رزیدنت) سال آخرتخصص جراحی چه پیشنهادی دارید؟ توریستی یا....؟
تا وقتی تحصيلات به اين خوبی داريد چرا ميخوايد توريستی اقدام کنيد ؟ دانشجويی بهتره

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - BEHNAM1986 - 2014-04-10

(2014-04-10 ساعت 11:11)Mahdi33k نوشته:  سلام

دوستان تا حالا شنیدید کسی قولنامه ترجمه شده ارائه بده ؟وقتی هنوز سند اماده نشده راهی هست ؟

اینجا یکی از دوستان با قاطعیت گفتن که قولنامه نمیشه، ولی من از افراد دیگه شنیدم که قولنامه هم قابل قبوله. پس بهتره از یک وکیل مهاجرت که با سیستم و اسناد رسمی ایران هم آشنایی داره سوال کنید.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - BEHNAM1986 - 2014-04-10

(2014-04-10 ساعت 18:51)maryam1 نوشته:  سلام. برای دانشجوی(رزیدنت) سال آخرتخصص جراحی چه پیشنهادی دارید؟ توریستی یا....؟

بستگی به هدفتون داره. فرض کنیم توریستی رفتید، بعدش می خواید چیکارکنید؟!

کار پیدا کنید؟ نمی تونید چون تا اونجایی که من میدونم مدارک پزشکی و دندانپزشکی ایران برای آمریکا قابل قبول نیست و باید یکی دو سال واحد بگذرونید تا معادل مدرک آمریکایی بشه.

ادامه تحصیل بدید؟ این رو میتونید از ایران بکنید و پذیرش تحصیلی بگیرید و ادامه ماجرا..

بنده شخصا تصمیم دارم با ویزای توریستی برم و تبدیل به سرمایه گذاری سبک بکنم

RE: کلیه سوالات مربوط به - farbar - 2014-04-11

اقای صالحی با سلام و ممنون از راهنمایی های ارزشمندتون.یه سوال دارم ما منتظر ویزای توریستی هستیم.وقتی وارد مقصد شدیم چه روشی هست که بتونیم در اسرع وقت گرین کارد بگیریم(بجز ای بی 5).میشه ویزای جی 1 گرفت یا یه بیزنس کم خرج راه انداخت؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - جهانگرد - 2014-04-11

(2014-04-10 ساعت 22:14)BEHNAM1986 نوشته:  

کار پیدا کنید؟ نمی تونید چون تا اونجایی که من میدونم مدارک پزشکی و دندانپزشکی ایران برای آمریکا قابل قبول نیست و باید یکی دو سال واحد بگذرونید تا معادل مدرک آمریکایی بشه.

ادامه تحصیل بدید؟ این رو میتونید از ایران بکنید و پذیرش تحصیلی بگیرید و ادامه ماجرا..

دوست عزیز اگه تصمیم داری از طریق دلاوری و...اینکارا بکنی.نکن!!
البته قصد فوضولی ندارم فقط به عنوان یه هموطن اگه علتشم میخوای بدونی پیام شخصی بده وگرنه که صلاح مملکن خویش خسروان دانند

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - جهانگرد - 2014-04-11

(2014-04-10 ساعت 22:07)BEHNAM1986 نوشته:  
(2014-04-10 ساعت 11:11)Mahdi33k نوشته:  سلام

دوستان تا حالا شنیدید کسی قولنامه ترجمه شده ارائه بده ؟وقتی هنوز سند اماده نشده راهی هست ؟

اینجا یکی از دوستان با قاطعیت گفتن که قولنامه نمیشه، ولی من از افراد دیگه شنیدم که قولنامه هم قابل قبوله. پس بهتره از یک وکیل مهاجرت که با سیستم و اسناد رسمی ایران هم آشنایی داره سوال کنید.
دوست خوبم،اجاره نامه رسمی اونم واسه نشون دادن منابع درامدی به درد میخوره وگرنه قولنامه واجاره نامه وامثال اینها واسه اثبات وابستگی پشیزی ارزش نداره،درضمن وکیل واسه یه مشاوره کشکی هیچی نگیره ۵۰دلار تلکه میکنه
ومورد بعدی اینکه دوست عزیز شما وکالت نامه را با قولنامه اشتباه گرفتی

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - ghasr - 2014-04-12

(2014-04-11 ساعت 03:10)جهانگرد نوشته:  
(2014-04-10 ساعت 22:14)BEHNAM1986 نوشته:  

دوست عزیز اگه تصمیم داری از طریق دلاوری و...اینکارا بکنی.نکن!!
البته قصد فوضولی ندارم فقط به عنوان یه هموطن اگه علتشم میخوای بدونی پیام شخصی بده وگرنه که صلاح مملکن خویش خسروان دانند
ممنونم دوست من
تو یکی از پستها راجب دلاوری حرف زدید که اطلاعاتی دارید میشه بفرمائید چرا با دلاوری کار نکنه چون یکی از دوستام میخواد باهاش قرارداد ببنده اگه میدونید مشکلی هست بهم بگید تا بهش اطلاع بدم ثواب داره
سپاس(بهتون پیام خصوصی میدم سیستم میگه شما غیر فعالش کردید اگه امکان داره در یک پیام خصوصی دلیل یا دلایلشو بهم بگید ممنونم)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Mahdi33k - 2014-04-12

دوستان من یه ضمانت نامه مالی از دوستان خانواده ایی دارم که برام فرستادن بعضی ها میگن نشون نده بعضی ها هم میگن نشون بده که بدونن واسه اونجا حمایت کننده مالی داری ! ؟> میشه اگه اطلاع دقیق تری کسی داره راهنمایی کنه ممنون میشم ؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-04-12

(2014-04-12 ساعت 14:37)Mahdi33k نوشته:  دوستان من یه ضمانت نامه مالی از دوستان خانواده ایی دارم که برام فرستادن بعضی ها میگن نشون نده بعضی ها هم میگن نشون بده که بدونن واسه اونجا حمایت کننده مالی داری ! ؟> میشه اگه اطلاع دقیق تری کسی داره راهنمایی کنه ممنون میشم ؟
اصلاً نشون نديد که افيسر احتمال ميده که اگر بخوايی امريکا بمونی راحت کسی هست که ساپورتت کنه و ديگه وابستگی به ايران فاييده ايی نداره و رجکتتون ميکنه

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Mahdi33k - 2014-04-12

(2014-04-12 ساعت 15:13)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-04-12 ساعت 14:37)Mahdi33k نوشته:  دوستان من یه ضمانت نامه مالی از دوستان خانواده ایی دارم که برام فرستادن بعضی ها میگن نشون نده بعضی ها هم میگن نشون بده که بدونن واسه اونجا حمایت کننده مالی داری ! ؟> میشه اگه اطلاع دقیق تری کسی داره راهنمایی کنه ممنون میشم ؟
اصلاً نشون نديد که افيسر احتمال ميده که اگر بخوايی امريکا بمونی راحت کسی هست که ساپورتت کنه و ديگه وابستگی به ايران فاييده ايی نداره و رجکتتون ميکنه

salam

aval mamnon az rahnamayi haton

dovom in ke in shakhs ke zemanat mali vase safar mikone dost hast na family

hala age neveshte bashe toye name Affifavit of Support

ke support food and lodging during their stay mosbat nist ?

به عنوان یه شخص معرف در فرم ds -160 که نوشته میشه اسم و مشخصات خوب خود همون نشون میده که اونجا دوست دارم چه فرقی میکنه ؟ و سوال دیگه پس این ضمانت که واسه خود دوستم مسئولیت ایجاد میکنه که نشون بده برمیگردم این خوب نیست ؟

چون من قصدم فقط 1 ماه گشتن و برگشتنه

دوستم رستوران ایرانی در کالیفرنیا داره آیا ضمانت که در حد تامین خوراک و خواب شخص باشه باز هم تاثیر بد داره یا خوب ؟

(2014-04-12 ساعت 15:37)Mahdi33k نوشته:  
(2014-04-12 ساعت 15:13)Kurosh_Salehi نوشته:  

salam

aval mamnon az rahnamayi haton

dovom in ke in shakhs ke zemanat mali vase safar mikone dost hast na family

hala age neveshte bashe toye name Affifavit of Support

ke support food and lodging during their stay mosbat nist ?

به عنوان یه شخص معرف در فرم ds -160 که نوشته میشه اسم و مشخصات خوب خود همون نشون میده که اونجا دوست دارم چه فرقی میکنه ؟ و سوال دیگه پس این ضمانت که واسه خود دوستم مسئولیت ایجاد میکنه که نشون بده برمیگردم این خوب نیست ؟

چون من قصدم فقط 1 ماه گشتن و برگشتنه

دوستم رستوران ایرانی در کالیفرنیا داره آیا ضمانت که در حد تامین خوراک و خواب شخص باشه باز هم تاثیر بد داره یا خوب ؟
1- لطفاً به قوانين سايت احترام بزاريد و فارسی تايپ کنيد.
2- به نظر من ايراد داره چون شما بايد نشون بديد که هزينه سفر خودتون رو خودتون ميتونيد بديد و نيازی به کسی ديگه چه از لحاظ مکان و چه از لحاظ خورد و خوراک نداريد.
دعوت نامه گاهی مفيد حساب ميشه گاهی هم برعکس، اگر هم ميخوان دعوت نامه براتون بفرستن داخلش ذکر نکنن که ميخوان هزينه های شما رو بدن فقط بنويسن ميخوان شمارو ببينن و شما هم موقع مصاحبه بگيد تمام خرج سفر و آنجا رو خودم از جيب خودم ميدم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - zohreh36 - 2014-04-12

با سلام سوالي داشتم در مورد ويزاي توريستي شنگن ايا سند مالكيت رو با دادن وكالت بلا عزل قبول ميكنن يا بايد كامل سند بخوره براي كسي كه تقاضاي ويزاي شنگن داره ممنون از جوابتون

(2014-04-12 ساعت 18:06)zohreh36 نوشته:  با سلام سوالي داشتم در مورد ويزاي توريستي شنگن ايا سند مالكيت رو با دادن وكالت بلا عزل قبول ميكنن يا بايد كامل سند بخوره براي كسي كه تقاضاي ويزاي شنگن داره ممنون از جوابتون
دوست عزيز اينجا بخش امريکا هست ولی در کل بله بايد سند کامل بخوره و شما سند منگوله دار داشته باشيد.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - zohreh36 - 2014-04-12

(2014-04-12 ساعت 20:40)khoone be doosh نوشته:  
(2014-04-12 ساعت 19:06)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-04-12 ساعت 18:06)zohreh36 نوشته:  با سلام سوالي داشتم در مورد ويزاي توريستي شنگن ايا سند مالكيت رو با دادن وكالت بلا عزل قبول ميكنن يا بايد كامل سند بخوره براي كسي كه تقاضاي ويزاي شنگن داره ممنون از جوابتون
دوست عزيز اينجا بخش امريکا هست ولی در کل بله بايد سند کامل بخوره و شما سند منگوله دار داشته باشيد.
البته اگه یه وکالت بلاعزل بگیرید وسند منگوله دارهم ضمیمه کنید حله

سند منگوله دار هست من براي ويزاي شنگن دخترم ميخوام اقدام كنم از اينجهت پرسيدم كه ايا با وكالت بلاعزل ايا حله يا بايد كامل سند به نام بشه دو جواب دوستان دادن حالا كدوم درسته؟

(2014-04-12 ساعت 22:37)zohreh36 نوشته:  
(2014-04-12 ساعت 20:40)khoone be doosh نوشته:  
(2014-04-12 ساعت 19:06)Kurosh_Salehi نوشته:  
البته اگه یه وکالت بلاعزل بگیرید وسند منگوله دارهم ضمیمه کنید حله

سند منگوله دار هست من براي ويزاي شنگن دخترم ميخوام اقدام كنم از اينجهت پرسيدم كه ايا با وكالت بلاعزل ايا حله يا بايد كامل سند به نام بشه دو جواب دوستان دادن حالا كدوم درسته؟
2 تا مورد, قابل قبول سفارت هست و مشکلی نداره