مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - boshra - 2011-02-28

بابا بالخره چی شد
یعنی اگه به ما فرم ندادند دارند کلیر رو انجام میدن یا نه باید ایمیل زد انکارا بهمون فرم بدن؟
البته به من که نه به mml

RE: کلیرنس برندگان 2011 - frozen mind - 2011-02-28

(2011-02-28 ساعت 19:06)boshra نوشته:  بابا بالخره چی شد
یعنی اگه به ما فرم ندادند دارند کلیر رو انجام میدن یا نه باید ایمیل زد انکارا بهمون فرم بدن؟
البته به من که نه به mml

كدوم فرم؟ اگر منظورتون فرم 8 يا 9 سواليه، تا پر نكنين و نفرستين اف بي آي چك شروع نميشه.
اگر منظورتون برگه آبيه، اگر توش Administrative process رو علامت زده باشن ولي فرم 8 يا 9 سوالي به شما ندن، به معني اينه كه اف بي آي چك بطور اتوماتيك شروع شده.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - abig - 2011-03-02

سلام،
ایمیلمو امروز جواب دادند که پروسه ی ادمین من تموم شده و ویزای من آماده ست ولی برای همسرم هنوز مونده.
با این که من کار دولتی داشتم و سفرهای خارجی بیشتری رفته بودم حدس می زنم چند دلیل داشت:

- مدرک ایشون کارشناسی ارشد در یک از رشته های تحقیقاتی وابسته به کشاورزی از نوع کنترل بیولوژیکه.
-6-5 ماهی رو در فرانسه زندگی کرده و درس خونده بود که با اینکه بالای 6 ماه نبود ولی یه کنترلی میشه که واقعا" اونجا درس میخونده یا یه سر پوش بوده صرفا"(در چند سال گذشته ظاهرا" تعدادی از هموطنهای ما رو تو همین شرایط گرفتن که به وظیفه و رسالت خطیر ج.ا.س.و.س.ی اشتغال داشتند و چوبشو متأسفانه ماها هم می خوریم)
- مقاله ی چاپ شده ی بین المللی داره که احتمالا" اسامی سوپروایزرها هم چک میشه. (من هم مقاله داشتم ولی بدون سوپروایزر بود و تحقیق انفرادی)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - satusa - 2011-03-02

(2011-03-02 ساعت 10:11)abig نوشته:  سلام،
ایمیلمو امروز جواب دادند که پروسه ی ادمین من تموم شده و ویزای من آماده ست ولی برای همسرم هنوز مونده.
با این که من کار دولتی داشتم و سفرهای خارجی بیشتری رفته بودم حدس می زنم چند دلیل داشت:

- مدرک ایشون کارشناسی ارشد در یک از رشته های تحقیقاتی وابسته به کشاورزی از نوع کنترل بیولوژیکه.
-6-5 ماهی رو در فرانسه زندگی کرده و درس خونده بود که با اینکه بالای 6 ماه نبود ولی یه کنترلی میشه که واقعا" اونجا درس میخونده یا یه سر پوش بوده صرفا"(در چند سال گذشته ظاهرا" تعدادی از هموطنهای ما رو تو همین شرایط گرفتن که به وظیفه و رسالت خطیر ج.ا.س.و.س.ی اشتغال داشتند و چوبشو متأسفنه ماها هم می خوریم)
- مقاله ی چاپ شده ی بین المللی داره که احتمالا" اسامی سوپروایزرها هم چک میشه. (من هم مقاله داشتم ولی بدون سوپروایزر بود و تحقیق انفرادی)

سلام
اينطور كه شما توضيح داديد و بر اساس اطلاعاتتون توي جدول كيس شما شامل يك مهندس عمران و يك فوق ليسانس كشاورزي هست و عمران كلير شده و اون يكي هنوز نه.
درست متوجه شدم؟ اگر اينطوري هست لطفا به free_free اطلاع بديد كه جدول رو درست كنه چون الان جابجا هست.

ممنون و موفق باشيد.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - abig - 2011-03-02

.....

RE: کلیرنس برندگان 2011 - drmahmoodi - 2011-03-02

(2011-02-27 ساعت 09:56)mehran626 نوشته:  لطفا یه فکری هم برای ابوظبی بکنید
من نگران دکتر محمودی هستم نمیدونم چرا موفقیت دکتر رو موفقیت خودم میدونم البته از موفقیت همه خوشحال میشم ولی فکر میکنم شرایط مشابه خواهیم داشت ( البته در مورد اخذ ویزا )

به فداي اون روح لطيفت كه نگران من هستي
قربونت نگران نباش بالاخره هممون كلير ميشيم
بهت توصيه ميكنم اهنگ دنياي اين روزاي من رو زياد گوش بدي انگار داريوش براي منتظراي كليرانس خونده
به افتخار همه كليرشده ها بخصوص سوپر ماكس
هووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااا

RE: کلیرنس برندگان 2011 - DLT - 2011-03-02

جناب دکتر
عرض ادب
شما رو نمیگم اما ماشالا خودم دارم یه تنه رکورد رو میشکنم.نگران نباش بالاخره اگر قرار باشه بریم،روز آخری هم که شده میریم.
موفق باشین

RE: کلیرنس برندگان 2011 - laleh 2011 - 2011-03-02

سلام دوستان. من کلیر شدم وبرگه ابی را گرفتم میخواستم بپرسم ایا شماره که اعلام شد دوباره هزینه 800 دلار جهت مصاحبه باید پرداخت کنم ومراحل پزشکی دوباره باید انجام بشه یا نه لطفا راهنمایی کنید

RE: کلیرنس برندگان 2011 - User - 2011-03-02

سلام به دوستان

laleh 2011 ، Abig و سوپرمكس عزيز تبريك براي كلير شدن

اين يك هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــورا براي شما

به اميد كلير شدن دوستان كهنه كار كليرنس و تازه كاران آن: دكتر محمودي، DLT و ديگر دوستان منتظر!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Ehsan2011 - 2011-03-02

دوستان سلام

با تبریک به کلیر شده‌ها که از صمیم قلب امیدوارم که همیشه شانس باهاشون یار باشه و موفّق باشن،می‌خواستم بپرسم، دوستان کسی‌ هست که بدون سپانسر ویزا رو گرفأ باشه ، لطفا راهنمایی کنید چند نفر از کًل بودن و اینکه میشه امیدوار بود""

ممنون

RE: کلیرنس برندگان 2011 - mml - 2011-03-02

(2011-03-02 ساعت 16:46)Ehsan2011 نوشته:  می‌خواستم بپرسم، دوستان کسی‌ هست که بدون سپانسر ویزا رو گرفأ باشه ، لطفا راهنمایی کنید چند نفر از کًل بودن و اینکه میشه امیدوار بود""

تقريباً 90% بي اسپانسريم. تاپيك مرتبطشو پيدا كن و پست هاي بچه هارو بخون كه چه مدارك مالي اي رو جايگزين اسپانسر كردن...

RE: کلیرنس برندگان 2011 - User - 2011-03-02

(2011-03-02 ساعت 16:46)Ehsan2011 نوشته:  دوستان سلام
با تبریک به کلیر شده‌ها که از صمیم قلب امیدوارم که همیشه شانس باهاشون یار باشه و موفّق باشن،می‌خواستم بپرسم، دوستان کسی‌ هست که بدون سپانسر ویزا رو گرفأ باشه ، لطفا راهنمایی کنید چند نفر از کًل بودن و اینکه میشه امیدوار بود""
ممنون

به اين تاپيك مراجعه كن! بيش از 70 درصد برندگان امسال مهاجرسرا اسپانسر ندارند.: http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2930
كه تعدادي از آنها تاكنون بدون مشكلي از اين بابت ويزا را دريافت كرده اند.
از جمله خود من!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - loveusa2010 - 2011-03-02

laleh 2011 ، Abig و سوپرمكس عزيز

تبریک میگم و امیدوارم همیشه اوضاع بر وفق مرادتون باشه وبه افتخارتون

هیپیپ ههههههههههههههووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووورا .

به امید وفقیت همه برو بچ با صفای مهاجر سرا.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - laleh 2011 - 2011-03-03

سلام دوستان عزيز. از راهنمايي هاي شماممنونم اميدوارم همگي تو مسيري كه انتخاب ميكنيم موفق وسربلند باشيم

RE: کلیرنس برندگان 2011 - abig - 2011-03-03

(2011-03-02 ساعت 11:11)abig نوشته:  برای تفرج خاطر دوستان و ... پیشنهاد میدم اسم این صفحه بشه:

"شاید ... ! "

دوست عزیز، لطفا اعتقادات بخشی از هموطنانمون رو به سخره نگیرین!

بله، حق با شماست.
عذرخواهی می کنم، حتما" به عده ای برمیخوره.