مهاجرسرا
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرين كارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-87.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-92.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-6846.html)

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - reza_norouzi - 2014-08-04

(2014-08-04 ساعت 17:37)ali3875 نوشته:  من امروز با فایل پی دی اف راهنمای پرداخت 165 دلار گرین کارت اکانتمو ساختم ولی پرداخت نکردم
ساختن اکانت خیلی راحته بهتره دوستان اینو آماده کنن یا تو ایران یا توی یو اس با کارت اعتباری دوستانشون یا اقوامی که تو آمریکا دارن پرداخت رو انجام بدن

سلام علی عزیز
ساختن اکانت بدون پرداخت 165 دلار فایده نداره چون اگه تا 1 ماه بعد ساختنش پولو پرداخت نکنی به صورت اتوماتیک پاک میشه و باید یه جدید بسازی. نمونش خودم که همین امروز اکانتم پاک شد Big Grin
پس بهتره زمانی که خواستیم پولو پرداخت کنیم اکانت ایجاد کنیم.
شاد باشین.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - KIMIA2005 - 2014-08-04

(2014-08-04 ساعت 20:35)reza_norouzi نوشته:  
(2014-08-04 ساعت 17:37)ali3875 نوشته:  من امروز با فایل پی دی اف راهنمای پرداخت 165 دلار گرین کارت اکانتمو ساختم ولی پرداخت نکردم
ساختن اکانت خیلی راحته بهتره دوستان اینو آماده کنن یا تو ایران یا توی یو اس با کارت اعتباری دوستانشون یا اقوامی که تو آمریکا دارن پرداخت رو انجام بدن

سلام علی عزیز
ساختن اکانت بدون پرداخت 165 دلار فایده نداره چون اگه تا 1 ماه بعد ساختنش پولو پرداخت نکنی به صورت اتوماتیک پاک میشه و باید یه جدید بسازی. نمونش خودم که همین امروز اکانتم پاک شد Big Grin
شاد باشین.

اقا رضا برا ساخت اکانت تا کجا پیش رفتی مشخصات رو هم ثبت کردی یا فقط در حد ایمیل و پسورد بود ؟؟

دوستان پیشنهاد میکنم بجای چمدان گزینه ساک مکه ای رو هم مد نظر داشته باشید خیلی سبکتر از چمدون هستند و میشه لوازم بیشتری برد برا استحکام بیشتر هم میتونید توی فرودگاه سلفون بپیچید یا خودتون اطرافش رو طناب پیچ کنید که توی حمل و نقل پاره نشن

(2014-08-04 ساعت 20:48)KIMIA2005 نوشته:  

سلام علی عزیز
شاد باشین.

اقا رضا برا ساخت اکانت تا کجا پیش رفتی مشخصات رو هم ثبت کردی یا فقط در حد ایمیل و پسورد بود ؟؟

سلام علی جان
مشخصات رو هم ثبت کردم و تا مرحله ورود اطلاعات کارت اعتباری هم رفتم اما جلوتر نرفتم.
در ضمن این ساک های مکه ای چه مدلی ان؟

(2014-08-04 ساعت 21:00)reza_norouzi نوشته:  

سلام علی عزیز
شاد باشین.

سلام علی جان
مشخصات رو هم ثبت کردم و تا مرحله ورود اطلاعات کارت اعتباری هم رفتم اما جلوتر نرفتم.

اقا رضا فکر میکنم اگر مشخصات رو وارد نکرده بودید در حد ایمیل و پسورد بود اکانت تا یکسال اعتبار داشته باشه چون ممکنه به مشکل بخوری برا ساخت مجدد برا وارد کردن مشخصات
از این ساکهای برزنتی که زیپ طبقاتی داره و حاجی ها با خودشون میبرن

(2014-08-04 ساعت 21:18)KIMIA2005 نوشته:  
(2014-08-04 ساعت 21:00)reza_norouzi نوشته:  

سلام علی عزیز
شاد باشین.

سلام علی جان

اقا رضا فکر میکنم اگر مشخصات رو وارد نکرده بودید در حد ایمیل و پسورد بود اکانت تا یکسال اعتبار داشته باشه چون ممکنه به مشکل بخوری برا ساخت مجدد برا وارد کردن مشخصات
از این ساکهای برزنتی که زیپ طبقاتی داره و حاجی ها با خودشون میبرن

ایشالا که نمیخورم!
به هرحال من طبق دستورالعمل فایل pdf جلو رفتم. یادمه یه جایی هم تو همون سایت حین ساختن اکانت به این موضوع (اعتبار یه ماهه) اشاره کرده بود که خب درست بود Big Grin

دوستان عزیز ]چند نکته :
با ویزای مهاجرت حتما باید خروجی پرداخت شود با داشتن گرین کارت نیاز به پرداخت خروجی نیست
برای اینکه چمدانها گم نشود حتما آدرسی که در هنگام ورود میخواهید آنجا بروید بنویسید و روی آنها بچسبانیدو همچنین آدرس ایمیلتان
پاسپورت های ایرانی جدیدا همه الکترونیکی شدن توی جلدشون یک چیپ هستش و به کمک اون مشخصات صاحب پاس روی صفحه نمایشگر نمایش داده میشه بنابراین در حفظ و نگهداری پاسپورت دقت کنید
توجه کنند اگر این چیپ آسیب ببینه موقع خروج ، اگر پلیس نتونه مشخصات رو ببینه مشکل ساز میشه و ممکنه از خروج شما جلوگیری بعمل بیاد
موفق باشید.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - mohamad92 - 2014-08-05

(2014-08-04 ساعت 12:14)lida55 نوشته:  
(2014-08-04 ساعت 11:23)mohamad92 نوشته:  سلام
دوستان من تصمیم گرفتم با گلف ایر برم لوس آنجلس خواهشا اطلاعاتی در مورد
پرواز بهم بدین.از مشهد تا بحرین چه چیزایی چک میشه؟چه مدارکی میخوان چقدر گیر میدن؟کم یا زیاد به چی گیر میدن بیشتر؟و همچنین بحرین لندن،و سپس لندن به لوس آنجلس و در lax(فرودگاه la)جریان به چه صورته؟آقای Sam2014یه اشاره ای کردن ولی کامل نگفتن.ممنونم

ایشون تو تاپیک بهترین ایرلاین بیشتر توضیح دا دن گلف رو با چه قیمتی دیدین
750 دلار

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - mohamad92 - 2014-08-05

(2014-08-04 ساعت 20:57)KIMIA2005 نوشته:  دوستان پیشنهاد میکنم بجای چمدان گزینه ساک مکه ای رو هم مد نظر داشته باشید خیلی سبکتر از چمدون هستند و میشه لوازم بیشتری برد برا استحکام بیشتر هم میتونید توی فرودگاه سلفون بپیچید یا خودتون اطرافش رو طناب پیچ کنید که توی حمل و نقل پاره نشن

از کجا ها باید تهیه کنیم؟ساکهای مکه ایی را چه مغازهایی دارن؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - reasonable - 2014-08-05

(2014-08-04 ساعت 20:57)KIMIA2005 نوشته:  دوستان پیشنهاد میکنم بجای چمدان گزینه ساک مکه ای رو هم مد نظر داشته باشید خیلی سبکتر از چمدون هستند و میشه لوازم بیشتری برد برا استحکام بیشتر هم میتونید توی فرودگاه سلفون بپیچید یا خودتون اطرافش رو طناب پیچ کنید که توی حمل و نقل پاره نشن

آیا اجازه داریم سلفون بپیچیم دور چمدانهایمان؟
چون یادمه جند وقت پیش در سفر نامه یکی از دوستان گفته بودن که چمدانهایش باز شده بوده و چک شده بوده و توضیح داده بودند که همونطوری مرتب هم دوباره بسته بودنش.
اگر دوستان اطلاعاتی در این مورد دارند ما رو هم در جریان بگذارند .چونکه خودم هم خیلی دوست دارم جهت سالم ماندن وسایلم ، دور چمدانم سلفون بپیچم.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - farshadm999 - 2014-08-05

(2014-08-05 ساعت 00:37)reasonable نوشته:  

آیا اجازه داریم سلفون بپیچیم دور چمدانهایمان؟
چون یادمه جند وقت پیش در سفر نامه یکی از دوستان گفته بودن که چمدانهایش باز شده بوده و چک شده بوده و توضیح داده بودند که همونطوری مرتب هم دوباره بسته بودنش.
اگر دوستان اطلاعاتی در این مورد دارند ما رو هم در جریان بگذارند .چونکه خودم هم خیلی دوست دارم جهت سالم ماندن وسایلم ، دور چمدانم سلفون بپیچم.

من تا جایی‌ که یادمه تو فرودگاه تهران هر چمدون ۱۰ هزار تومن میگرفتن با دستگاه هر چمدون رو سلفون پیچ میکردن.

چمدون باز کردن هم مختص آمریکا نیست گینهٔ بی‌ صاحب یا ساحل آج هم که برید امکان داره موقع خروج از فرودگاه تویه بازرسی نهایی یه دفعه ماموره دلش بخواد چمدون شمارو چک کنه.

هیچ دلیل خاصیم نداره. اصلا از رنگش خوشش نمیاد می‌خواد باز کنه ببینه توش چیه.

پس به این موضوع اهمیت ندید و سلفون رو بپیچید که چمدونتون سالم بمونه.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - mina85 - 2014-08-05

سلام دوستان، من به هیستون سفر می‌کنم و بعد از دریافت گرین کارت مجبور به برگشت هستم.

حدوداً چه مدت طول می‌کشد تا گرین کارت به دستم برسد، چون وقت زیادی برای ماندن در آمریکا ندارم زمان برگشت برایم مهم هست ولی‌ نمی‌دانم بلیط برگشت را برای کی‌ تهیه کنم، ممنونم

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - mina85 - 2014-08-05

سلام دوستان، من به هیستون سفر می‌کنم و بعد از دریافت گرین کارت مجبور به برگشت هستم.

حدوداً چه مدت طول می‌کشد تا گرین کارت من به دستم برسد، چون وقت زیادی برای ماندن در آمریکا ندارم زمان برگشت برایم مهم هست ولی‌ نمی‌دانم بلیط برگشت را برای کی‌ تهیه کنم، ممنونم

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - hamed1286 - 2014-08-05

این داستان مایلج و تخفیف برای ترکیش هم هست !؟
باید جایی ثبت نام کنیم !؟!؟! برای هر نفر جدا ثبت نام میشه !؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - himmlisch - 2014-08-05

سلام. مثل اینکه جدیداً باید خود گرین کارت باشه تا بتونید حساب باز کنیدو مهر داخل پاس و سوشیال کافی نیست. کسی تازگی حساب باز کرده یا چیزی در این باره میدونه؟