مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - مسكاتي - 2014-04-19

(2014-04-19 ساعت 13:54)vahid.vp نوشته:  
(2014-04-18 ساعت 21:38)جهانگرد نوشته:  
(2014-04-18 ساعت 20:49)مسكاتي نوشته:  ایشون فرمودند واسه ویزا نامزدی اقدام کردند ویک ماه دیگه نوبتشونه
جمله آخر پستشون

سلام دوستان

من الان ويزاي توريستي دارم و خرداد انشاالله دارم ميرم امريكا،
اما ارديبهشت نوبت مصاحبه براي ويزاي نامزدي دارم (كه٦ماه پيش تقاضا داديم و الان نوبت دادن)
حالا سوالم اينه كه با ويزا توريستي برم امريكا و اونجا ازدواج كنيم و تقاضاي گرين كارت بديم راحت تره يا اينكه قبل امريكا رفتن برم براي ويزاي نامزدي و الان با ويزا توريستي برم امريكا و برگردم و دفعه بعد با ويزا نامزديSmile

دوست عزیز میشه لطفا بگید کی واز کودوم سفارت واسه توریسستی اقدام فرمودید؟؟
بنظر من برید آمریکا و اونجا پیگیر پرونده ازدواجتون بشید . اگه متوجه بشن که شما تقاضای ویزای اقامت از طریق ازدواج دارین از ورود شما به آمریکا جلوگیری می کنند که البته اگه تقاضای وقت کردین این اتفاق افتاده و تا به ثمر ننشستن درخواستتون نمی تونید وارد آمریکا بشید . این هم از مزایای مشورت گرفتن از کسانی هست که از پروسه مهاجرت و یا دریافت ویزا از آمریکا اطلاعاتی ندارند.
[/quote]

سلام دوست عزيز
يعني الن كه من نوبت مصاحبه ويزا نامزدي دارم براي ارديبهشت،خرداد ماه اجازه نخواهند داد كه وارد امريكا بشم؟يا اگر برم و مصاحبه انجام بدم اجازه نخواهند داد؟
شما مط،ن هستيد ؟رفرنس؟Smile
از دبي
و در فرم دعوت نامه هم عنوان شده بود كه نامزدم دعوت نامه فرستاده.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2014-04-19

سلام دوست عزيز
يعني الن كه من نوبت مصاحبه ويزا نامزدي دارم براي ارديبهشت،خرداد ماه اجازه نخواهند داد كه وارد امريكا بشم؟يا اگر برم و مصاحبه انجام بدم اجازه نخواهند داد؟
شما مط،ن هستيد ؟رفرنس؟Smile
از دبي
و در فرم دعوت نامه هم عنوان شده بود كه نامزدم دعوت نامه فرستاده.
[/quote]

من تجربه اینو دارم که یکی پرونده ازدواج داشت تقاضای ویزای توریستی هم کرد که آفیسر تقاضای ویزاشو رد کرد . ولی شما دقیقا برعکس هستید ، یعنی شما ویزای توریستی دارین و وقت مصاحبه واسه ازدواج دارین . اینشالله موردی نیست . بد نیست خبرش رو اینجا هم بزارید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - mnmohsen - 2014-04-21

سلام دوستان
يه سوال داشتم من مي خوام همسرمو كه الان بارداره و 1ماهشه بفرستم آمريكا پيش برادرش كه اونجا سيتيزنه و براش دعوت نامه توريستي فرستاده و خودم ايران هستم به نظر شما چجوري اقدام كنم بهتره آيا مدركه خاصي نيازه كه نشون بده همسرم فقط جهت ديد و بازديد برادر و اقوام نزديكش به اونجا سفر مي كنه و برمي گرده
ممنون مي شم راهنمايي كنيد. با تشكر

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-04-21

(2014-04-21 ساعت 18:02)mnmohsen نوشته:  سلام دوستان
يه سوال داشتم من مي خوام همسرمو كه الان بارداره و 1ماهشه بفرستم آمريكا پيش برادرش كه اونجا سيتيزنه و براش دعوت نامه توريستي فرستاده و خودم ايران هستم به نظر شما چجوري اقدام كنم بهتره آيا مدركه خاصي نيازه كه نشون بده همسرم فقط جهت ديد و بازديد برادر و اقوام نزديكش به اونجا سفر مي كنه و برمي گرده
ممنون مي شم راهنمايي كنيد. با تشكر
بله تمام مدارکی که وابستگيشون رو به ايران ثابت کنه بايد ببرن و هر چی زودتر بايد به فکر اقدام کردن باشن چون اجازه پرواز به خانوم هايی که بچشون 4 ماهشون هست رو نميدن

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - rezalahiji - 2014-04-21

سلام به دوستان.
من برای یکی از دوستانم دعوت نامه میخوام بفرستم تا بتونه ویزای توریستی بگیره.
چه چیزهایی برای اینکار نیازه و آیا پولی باید پیش سفارت بزاره؟ ایشون دانشجو هستن و هنوز سربازی نرفتن.

خیلی ممنون میشم که کمکم کنید.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-04-21

(2014-04-21 ساعت 20:37)rezalahiji نوشته:  سلام به دوستان.
من برای یکی از دوستانم دعوت نامه میخوام بفرستم تا بتونه ویزای توریستی بگیره.
چه چیزهایی برای اینکار نیازه و آیا پولی باید پیش سفارت بزاره؟ ایشون دانشجو هستن و هنوز سربازی نرفتن.

خیلی ممنون میشم که کمکم کنید.
نه دوست عزيز پولی نبايد پيش سفارت بزارن . شما بارشون مينويسيد که از دوستتون ميخوايد دعوت کنيد و برای يک مدت پيشتون بيان و تو اون برگه کامل از شرايط خودتون و کارتون مينويسيد و اينکه ميگيد چند روز ميخواهيد با دوستتون باشيد، با دوستتون اين نامه رو به همراه مادرک مورد نياز که بتونه وابستگيشو به ايران ثابت کنه تشريف ميبرن سفارت

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - babak.n - 2014-04-22

کارهای رفتن طريق ازدواج يعنی اينکه طرف شما که در امريکا هست برای شما فرم های درخواست اينکه شما به امريکا سفر کنيد رو ميفرسته و شما با عکس های که باهم گرفتين و مدارکی که نشون بده شما باهم ازدواج کردين و با خودتون دوباره به سفارت ببريد و نشون افيسر بديد که ايشون بهتون ويزا دوباره بده ،
در اين حال طرفتون بايد از امريکا برای شما درخواست گرين کارت و اقامت بده
[/quote]

این چیزی که شما میفرمایید - یعنی بعد از اینکه ایشون به ایران برگشتن باید باز منتظر کارنت شدن بمونن؟
فکر میکنم بتونن در همونجا بمونن این زمان رو. یعنی در اونجا ازدواج کنن و ادامه ی ماجرا !

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-04-22

(2014-04-22 ساعت 08:59)babak.n نوشته:  کارهای رفتن طريق ازدواج يعنی اينکه طرف شما که در امريکا هست برای شما فرم های درخواست اينکه شما به امريکا سفر کنيد رو ميفرسته و شما با عکس های که باهم گرفتين و مدارکی که نشون بده شما باهم ازدواج کردين و با خودتون دوباره به سفارت ببريد و نشون افيسر بديد که ايشون بهتون ويزا دوباره بده ،
در اين حال طرفتون بايد از امريکا برای شما درخواست گرين کارت و اقامت بده

این چیزی که شما میفرمایید - یعنی بعد از اینکه ایشون به ایران برگشتن باید باز منتظر کارنت شدن بمونن؟
فکر میکنم بتونن در همونجا بمونن این زمان رو. یعنی در اونجا ازدواج کنن و ادامه ی ماجرا !
[/quote]
من فکر نميکنم بتونن ويزا توريستی رو به ازدواج تبديل کنن!
ولی باز شايد وکيل بتونه برشون اين کار رو انجام بده،
فکر کنم از تاپيک بچه های ازدواجی بتونن شماره وکيلشون رو بگيرن و باهشون يه مشورت کنه خوب بشه.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - pey.com - 2014-04-22

سلام دوستان
آیا میشه ویزای توریستی رو به اقامت کشور آمریکا تبدیل کرد ؟؟ لطفا دوستانی که در آمریکا هستن واطلاعاتی دارن راهنمایی کنن
ممنون میشم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - rezalahiji - 2014-04-22

(2014-04-21 ساعت 20:49)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-04-21 ساعت 20:37)rezalahiji نوشته:  
نه دوست عزيز پولی نبايد پيش سفارت بزارن . شما بارشون مينويسيد که از دوستتون ميخوايد دعوت کنيد و برای يک مدت پيشتون بيان و تو اون برگه کامل از شرايط خودتون و کارتون مينويسيد و اينکه ميگيد چند روز ميخواهيد با دوستتون باشيد، با دوستتون اين نامه رو به همراه مادرک مورد نياز که بتونه وابستگيشو به ايران ثابت کنه تشريف ميبرن سفارت

تو کدوم برگه؟
بعدش خودش وقت سفارت بگیره دیگه. درسته؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-04-23

(2014-04-22 ساعت 21:20)rezalahiji نوشته:  
(2014-04-21 ساعت 20:49)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-04-21 ساعت 20:37)rezalahiji نوشته:  

تو کدوم برگه؟
بعدش خودش وقت سفارت بگیره دیگه. درسته؟
تو برگه دعوتنامه اي كه شما ميخوايد براشون بفرستين،
هم شما ميتوند براشون وقت بگيريد هم خودشون ، در هر صورت بايد وارد سايت سفارت بشيد و ١٦٠ دلار رو پرداخت كنيد و وقت بگيريد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Ehnia - 2014-04-23

من و همسرم ٥ سال هست كه آمديكا زندگى مىكنيم.سيتيزن نيستيم هنوز و در دست اقدام هست.من باردار هستم.مادرم يك ماه پيش براي ويزا به دوبي رفت و ردش كردن و برگه ي سفيد دادن.اما ديروز دوباره به سفارت ايران در ارمنستان رفت و قبولش كردن.پاسش رو گرفتن و گفتن پس فردا بيا ويزات رو بگير.فقط آفيسر ازش پرسيده كه چقدر ميخواي بموني آمريكا؟ مادرم هم از ترس اينمه دوباره بهش ندن گفته ٢،٣ هفته.اونم گفته باشه.حالا سوال من اينه كه اصلا ويزاي ٢،٣ هفته اي داريم؟ يا همون ويزاي ٤ ماه رو به همه ميدن؟
مادرم براي ويزاي b2 اقدام كردن

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - bluelady - 2014-04-23

سلام دوستان
میخواستم ببینم کسانی که آنکارا مصاحبه ویزا توریستی داشتن وقتی قبول میشن , پاسپورتشون رو همون جا میگیرن و با پست میفرستن؟ یا باید برن پست بگیرن؟من همه پست هارو خوندم در مورد مصاحبه آنکارا اطلاعات خیلی کمه.ممنون

(2014-04-23 ساعت 04:37)Ehnia نوشته:  من و همسرم ٥ سال هست كه آمديكا زندگى مىكنيم.سيتيزن نيستيم هنوز و در دست اقدام هست.من باردار هستم.مادرم يك ماه پيش براي ويزا به دوبي رفت و ردش كردن و برگه ي سفيد دادن.اما ديروز دوباره به سفارت ايران در ارمنستان رفت و قبولش كردن.پاسش رو گرفتن و گفتن پس فردا بيا ويزات رو بگير.فقط آفيسر ازش پرسيده كه چقدر ميخواي بموني آمريكا؟ مادرم هم از ترس اينمه دوباره بهش ندن گفته ٢،٣ هفته.اونم گفته باشه.حالا سوال من اينه كه اصلا ويزاي ٢،٣ هفته اي داريم؟ يا همون ويزاي ٤ ماه رو به همه ميدن؟
مادرم براي ويزاي b2 اقدام كردن
لطفاً يک جا سؤالتون رو بپرسيد.
نگران نباشيد وقتی وارد فرودگاه امريکا بشن بهشون 6 ماه ويزا ميدن

(2014-04-23 ساعت 07:05)bluelady نوشته:  سلام دوستان
میخواستم ببینم کسانی که آنکارا مصاحبه ویزا توریستی داشتن وقتی قبول میشن , پاسپورتشون رو همون جا میگیرن و با پست میفرستن؟ یا باید برن پست بگیرن؟من همه پست هارو خوندم در مورد مصاحبه آنکارا اطلاعات خیلی کمه.ممنون
ميتونيد برگرديد ايران و پاسپورت رو براشون بفرستيد و آنها ويزارو ميزنن تو پاستون و تحويل پست ترکيه ميدن و شما بايد از پست تحويل بگيريد