مهاجرسرا
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرين كارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-87.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-92.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-6846.html)

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - reza_norouzi - 2014-08-05

(2014-08-05 ساعت 18:35)ekhtera نوشته:  سلام بچه ها. ما سپتامبر می ریم هیستون. 165$ هامون را هفته پیش پرداخت کردیم. سوالم این است که از وقتی که وارد آمریکا شدیم کی و چه سایتی می توانیم وضعیت گرین کارت را چک کنیم. ممنون می شم لینکه سایت را بزارید.

سلام دوست من
میشه بگی چجوری و کجا پرداخت کردی؟
ممنون.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - lossi - 2014-08-05

دوستان عزیز
من حدود 2 ما ه نیم هست که کیسم در سایت بسته شده نوشته شده که گرین گارت تولید و پست شده
اما گرین کارتم هنوز به دستم نرسیده
من ترک نامبر هم ندارم که بتونم چک کنم ببینم گرین کارتم الان کجا هست
کسی مشابه شرایط من هست ؟؟؟؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - lida55 - 2014-08-05

(2014-08-05 ساعت 19:00)KIMIA2005 نوشته:  
(2014-08-05 ساعت 14:29)ahmad120 نوشته:  1- از دوستان کسی درباره نحوه انتخاب صندلي و غذاي پروازهاي هواپیمایی لوفتهانزا اطلاعاتي دارد؟
2- با داشتن گرین کارت به کدام کشورها از آمریکا می توان سفر کرد و به چه مدتی؟
3- میشه لطفا لینک ثبت نام در طرح مایلیج و انتخاب صندلی و غذای هواپیمای ترکیش ایر لاین (mile & smile) و هواپیمایی اتحاد (ethihad guest) را روی سایت بگذارید؟

1- توی سایت هر ایرلاین اطلاعات لازم در این خصوص هستش
2- تا اونجایی که اطلاع دارم بدون نیاز به ویزا به کانادا مکزیک
3-
داخل سايت turkish airline در قسمت miles & smile ثبت نام كنيد يك كارت براتون صادر ميشه پرينت كنيد و موقع گرفتن كارت پرواز نشون بديد تا مايل مربوط به پرواز رو براتون حساب كنند

https://www.etihadguest.com/en/join/

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - himmlisch - 2014-08-06

سلام. برای هواپیمایی امارات باید بعد از پرواز اطلاعات پرواز رو تو اکانتمون وارد کنیم تا مایلج به اکانتمون اضافه بشه؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - ekhtera - 2014-08-06

(2014-08-05 ساعت 22:55)reza_norouzi نوشته:  
(2014-08-05 ساعت 18:35)ekhtera نوشته:  سلام بچه ها. ما سپتامبر می ریم هیستون. 165$ هامون را هفته پیش پرداخت کردیم. سوالم این است که از وقتی که وارد آمریکا شدیم کی و چه سایتی می توانیم وضعیت گرین کارت را چک کنیم. ممنون می شم لینکه سایت را بزارید.

سلام دوست من
میشه بگی چجوری و کجا پرداخت کردی؟
ممنون.

رضا جان در مورد پرداخت که فایل پرداخت 165$ در همین سایت بود را خواندم و مانند اون انجام دادم. راهنمای خوبی است. پول را هم از طریق مستر کارت یکی از بچه ها در آمریکا انجام دادم.
اگر باز سوالی بود در خدمتم.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - lossi - 2014-08-06

دوستان عزیز
من حدود 2 ما ه نیم هست که کیسم در سایت بسته شده نوشته شده که گرین گارت تولید و پست شده
اما گرین کارتم هنوز به دستم نرسیده
من ترک نامبر هم ندارم که بتونم چک کنم ببینم گرین کارتم الان کجا هست
کسی مشابه شرایط من هست ؟؟؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - قصه گو - 2014-08-06

ابعاد ساك مكه اي بزرگه، ايرلاين اجازه ميده؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - ahmad120 - 2014-08-06

با سلام
میشه لطفا درباره کد شیر شرکت های هواپیمایی توضیح بدید که اصلا این کد چیه و چه کاربردی دارد و چه شرکت های هواپیمایی این کد را دارند؟ با تشکر

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - lida55 - 2014-08-06

(2014-08-06 ساعت 12:22)ahmad120 نوشته:  با سلام
میشه لطفا درباره کد شیر شرکت های هواپیمایی توضیح بدید که اصلا این کد چیه و چه کاربردی دارد و چه شرکت های هواپیمایی این کد را دارند؟ با تشکر

دوست عزیز کد شیر یعنی پروازی رو در یک مسیر دو یا چند ایر لاین با هم انجام بدن بطور مثال تهران زوریخ با لوفتهانزا و زوریخ به میامی با سویس ایرویز .بلیط تابع قوانین ایرلاین صادر کننده هست معمولا شماره پرواز اینها 4 رقمی هست تقریبا تمام ایرلاینهای معتبر با هم کد شیر دارن البته نه ایران ایر و ماهان و ... که دلیلش هم معلومه

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - KIMIA2005 - 2014-08-06

(2014-08-06 ساعت 11:46)قصه گو نوشته:  ابعاد ساك مكه اي بزرگه، ايرلاين اجازه ميده؟

ساک های ما که مجموع طول و عرض و ارتفاعشون به 158 نمیرسه

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - peymanmohajer - 2014-08-06

(2014-08-06 ساعت 20:32)KIMIA2005 نوشته:  
(2014-08-06 ساعت 11:46)قصه گو نوشته:  ابعاد ساك مكه اي بزرگه، ايرلاين اجازه ميده؟

ما که گرفتیم تو دو سایز کف (منظور اندازه کف چمدان) و دو سایز ارتفاع (سه زیپه و چهار زیپه) داشتند. هر سایزی رو هم که بگیرید با باز و بسته کردن زیپ ها میتونید طبقات چمدون رو کم و زیاد کنید تا به اندازه مورد نیاز برسه.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - nedafarsi - 2014-08-06

(2014-08-05 ساعت 14:29)ahmad120 نوشته:  1- از دوستان کسی درباره نحوه انتخاب صندلي و غذاي پروازهاي هواپیمایی لوفتهانزا اطلاعاتي دارد؟
3- میشه لطفا لینک ثبت نام در طرح مایلیج و انتخاب صندلی و غذای هواپیمای ترکیش ایر لاین (mile & smile) و هواپیمایی اتحاد (ethihad guest) را روی سایت بگذارید؟

3-
داخل سايت turkish airline در قسمت miles & smile ثبت نام كنيد يك كارت براتون صادر ميشه پرينت كنيد و موقع گرفتن كارت پرواز نشون بديد تا مايل مربوط به پرواز رو براتون حساب كنند

من توی miles & smile اکانت دارم ولی این کارت رو ندیدم که پرینتش بگیرم. میشه بگید چطوری میتونم کارت رو بگیرم؟؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - nedafarsi - 2014-08-06

(2014-08-06 ساعت 20:32)KIMIA2005 نوشته:  

ارتفاع این ساک مکه ای ها رو میشه با باز و بسته کردن زیپ های کناری تغییر داد

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - mohamad92 - 2014-08-06

سلام
کسی ازکیفیت ایرلاین اکراین خبر داره؟با این جریانات اخیر امن هست؟

سلام
کسی ازکیفیت ایرلاین اکراین خبر داره؟با این جریانات اخیر امن هست؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - reza_norouzi - 2014-08-06

(2014-08-06 ساعت 22:41)nedafarsi نوشته:  

3-

من توی miles & smile اکانت دارم ولی این کارت رو ندیدم که پرینتش بگیرم. میشه بگید چطوری میتونم کارت رو بگیرم؟؟

سلام دوست من
من بعد از ثبت اکانت توی miles & more برای لوفتانزا یه کارت مجازی با شماره اکانتم روش گرفتم.
باید موقع پرواز همونو ارائه بدم؟