مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - bigboy - 2014-04-27

سلام
توی فرم ds160 سوالی هست که میپرسه "" آیا در زمینه کار با اسلحه گرم، مواد منفجره و... آموزش دیده و مهارت دارید؟ ""
من سربازی رفتم (ارتش ) حالا به این سوال چه جوابی بدم؟؟؟ به نظر شما بنویسم ""نه"" یا ""اری"" ؟؟؟
دوستانی که سربازی رفتن و فرمرو پر کردن چی نوشتن؟؟ لطفا راهنمایی کنید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - جهانگرد - 2014-04-27

(2014-04-26 ساعت 23:10)BEHNAM1986 نوشته:  
(2014-04-26 ساعت 20:44)جهانگرد نوشته:  
(2014-04-26 ساعت 09:58)vahid.vp نوشته:  
(2014-04-26 ساعت 00:50)BEHNAM1986 نوشته:  
(2014-04-26 ساعت 00:31)vahid.vp نوشته:  بستگی به شرایط داره ولی احتمالش زیاده

به نظر شما من با این شرایط کدوم سفارت برم؟ شینگن بگیرم اروپا برم؟
(البته میدونم که نمیشه نظر قاطع داد ولی در کل میخوام نظر شمارو با توجه به اینکه در جریان خبر ویزا بگیرها و ریجکتی ها و کلیرنسها هستید، بدونم).

27 ساله، مجرد، فوق لیسانس
معافیت پزشکی
تا حالا خروج از کشور نداشتم و پاسم سفیده
سند مالکیت ندارم، تا 100 میلیون میتونم تو حساب نشون بدم
گواهی اشتغال به کار هم میتونم جور کنم
پرونده خیلی ضعیفی هست و به آنکارا و دبی و ارمنستان فکر نکن شاید بتونین از اروپا امیدوارتر باشین . به سن و سال شما ویزای دانشجویی میخوره نه توریستی
البته ضمن احترام به نظر وحید جان،از نظر بنده شما به خاطر مدرک تحصیلیتون از دبی اقدام کنید احتمال موفقیتتون از سفارتهای اروپایی بیشتر خواهد بود انشالله

ببخشید آقای جهانگرد چرا فکر میکنید احتمال ویزا گرفتن من در دبی بیشتر از اروپاست؟
به خاطرمشخصات کیس شما ومقایسه با کیس های مشابهه،نه اینکه بشه گفت شانستون تو دبی بیشتر بلکه واسه کیس شما نیازنیست برید اروپا،و۹۹٪همون نتیجه اروپا را در دبی هم میتونید بگیرید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - maryam1 - 2014-04-28

سلام.ممنون از جواب. متاهل/مهندس عمران/شرکت ساختمانی دارند/وضعیت مالی خوب/سربازی رفته/دبی
سلام. دوستم نه ماه پیش مصاحبه شد وبرگه کلیرنس گرفت. دیروز ریفیوزد شد.214 ب که عدم پایبندی به بازگشت و ایناست. میخاد ایمیل بده درخواست بررسی کنه. اولا متنش را لطف کنید. ثانیا به چه ایمیلی؟ ثالثا: کسی تجریه اینا را داشته؟
[/quote]
مشخصات این دوستتون رو بگید
مجرد؟
کارشون ؟
وضعیت مالی ؟
سربازی ؟
کدوم سفارت ؟
تا بنینم راهی هست واسه اقدام مجدد
[/quote]

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - aliroz - 2014-04-30

مهاجرين محترم سلام
بنده گرين كارت 2013 دارم ميخواهم دختر 26 و پسر 25 ساله مجردم را ببرم لطفا راهنمايي كنيد ساده ترين و كوتاهترين راه كدام است.
ايا اگر براي ويزاي توريستي اقدام كنن چقدر شانس قبولي دارن .
با تشكر شاد باشيد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - amir707070 - 2014-05-01

سلام دوستان من میخوام به همراه مادرم بیام امریکا به وسیله ی ویزای توریستی من خودم اونجا ازدواج میکنم و گرین کارت میگیرم اما موندم چه جوری برای مادرم اقامت یا همون گرین کارت بگیرم. میشه راه های گرفتن اقامت برای مادرم رو بگین ؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - مسكاتي - 2014-05-01

سلام بجه ها جه دليلي ميتونه داشته باشه اينكه از سفارت نامه بياد كه ويزات اماده هست و بعد وقتي پاسپورت رو ميبري براي پيك آب بكن ريجكت شدي؟
من براي ويزا نامزدي هم اقدام كرده بودم و نوبت مصاحبه داشتم براي٦مي اما نرفتم چون ويزا توريستي اماده شده بود.و الان گير افتادم...

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2014-05-01

(2014-05-01 ساعت 12:18)مسكاتي نوشته:  سلام بجه ها جه دليلي ميتونه داشته باشه اينكه از سفارت نامه بياد كه ويزات اماده هست و بعد وقتي پاسپورت رو ميبري براي پيك آب بكن ريجكت شدي؟
من براي ويزا نامزدي هم اقدام كرده بودم و نوبت مصاحبه داشتم براي٦مي اما نرفتم چون ويزا توريستي اماده شده بود.و الان گير افتادم...
یادمه من بشما هشدار دادم که ویزای توریستی به کسی که پرونده ازدواج دارند نمی دهند و شما ناراحت شدید و به من گفتید که یعنی ویزای من که آمادست به من نمی دهند . خود کرده را تدبیر نیست . بهتره دوباره وقت همون ویزای نامزدی رو بگیرید و پیگیر اون قضیه باشین که دیگه به شما ویزای توریستی نمی دهند .

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - جهانگرد - 2014-05-01

(2014-05-01 ساعت 15:05)vahid.vp نوشته:  
(2014-05-01 ساعت 12:18)مسكاتي نوشته:  سلام بجه ها جه دليلي ميتونه داشته باشه اينكه از سفارت نامه بياد كه ويزات اماده هست و بعد وقتي پاسپورت رو ميبري براي پيك آب بكن ريجكت شدي؟
یادمه من بشما هشدار دادم که ویزای توریستی به کسی که پرونده ازدواج دارند نمی دهند و شما ناراحت شدید و به من گفتید که یعنی ویزای من که آمادست به من نمی دهند . خود کرده را تدبیر نیست . بهتره دوباره وقت همون ویزای نامزدی رو بگیرید و پیگیر اون قضیه باشین که دیگه به شما ویزای توریستی نمی دهند .

متاسفم ،ولی جالب بود که بنده هم بهشون همین هشدار را دادم،وعرض کردم ،پیگیر همون ویزا نامزدیتون باشید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - amir707070 - 2014-05-01

(2014-05-01 ساعت 00:40)amir707070 نوشته:  سلام دوستان من میخوام به همراه مادرم بیام آمریکا به وسیله ی ویزای توریستی من خودم اونجا ازدواج میکنم و گرین کارت میگیرم اما موندم چه جوری برای مادرم اقامت یا همون گرین کارت بگیرم. میشه راه های گرفتن اقامت برای مادرم رو بگین ؟

کسی نیست جواب مارو بده ؟؟

سلام دوستانSmile
من ناراحت نشدم از حرف شما.فقط پرسيدم كه وقتي ايميل دادن ويزا امادست ممكنه ندن؟؟؟كه ظاهرا ممكنه!!!Sad Smile
ولي واقعا نميفمم چرا اميل ميدن و ميگن خوشحاليم به عرضتون برسونيم كه...وبعد...
در ضمن من در هرصورت نميتونستم واسه ويزا نامزدي اقدام كنم چون پاسپورت ها دست آژانس بود و مت،سفانه سه ماه لفتش داد آژانس تا نتيجه رو بهمون بگه...اما من طبق پيشنهاد شما دوستان ايميل به سفارت دادم براي تغير وقت اينترويوو نامزدي كه امروز نامزدم بعد از تماس با ١٠٠جا در سفارت گفت كه بايد صبر كنيم وقت اينترويو بگذره و بعد تاريخ جديد درخواست كنيم!!!؛)
كسي نظري نداره؟هيچ راهي نداره سريع نوبت مصاحبه نامزدي جديد بدن؟
و آيا ممكنه ويزا نامزدي ريجكت بشه چون قبل اينكه جواب ويزا توريستي بياد براي نامزدي اقدام كرديم؟يعني اين مارمون جرم بودي؟
اقاي وحيد اون كسي كه ويزاي توريتيش ريجكت شد بعد تونست ويزا ازدواجشو بگيره؟

(2014-05-01 ساعت 19:18)مسكاتي نوشته:  سلام دوستانSmile
من ناراحت نشدم از حرف شما.فقط پرسيدم كه وقتي ايميل دادن ويزا امادست ممكنه ندن؟؟؟كه ظاهرا ممكنه!!!Sad Smile
ولي واقعا نميفمم چرا اميل ميدن و ميگن خوشحاليم به عرضتون برسونيم كه...وبعد...
در ضمن من در هرصورت نميتونستم واسه ويزا نامزدي اقدام كنم چون پاسپورت ها دست آژانس بود و مت،سفانه سه ماه لفتش داد آژانس تا نتيجه رو بهمون بگه...اما من طبق پيشنهاد شما دوستان ايميل به سفارت دادم براي تغير وقت اينترويوو نامزدي كه امروز نامزدم بعد از تماس با ١٠٠جا در سفارت گفت كه بايد صبر كنيم وقت اينترويو بگذره و بعد تاريخ جديد درخواست كنيم!!!؛)
كسي نظري نداره؟هيچ راهي نداره سريع نوبت مصاحبه نامزدي جديد بدن؟
و آيا ممكنه ويزا نامزدي ريجكت بشه چون قبل اينكه جواب ويزا توريستي بياد براي نامزدي اقدام كرديم؟يعني اين مارمون جرم بودي؟
اقاي وحيد اون كسي كه ويزاي توريتيش ريجكت شد بعد تونست ويزا ازدواجشو بگيره؟
برای تجدید وقت اینترویو فکر کنم همیشه ممکنه و زیاد مهم نیست یکی دو هفته اینور یا اونور Cool
واسه شانس قبولی ویزای نامزدی هم به خیلی چیزها بستگی داره و یک چیز روتین نیست که بشه بهش استناد کرد . ولی بنظر من با اتفاقی که افتاده شاید به نوعی حسن نیت شما رو ویزا آفیس درک کنه که شما با وجودی که ویزای توریستی داشتین پرونده ویزای ازدواج رو باز کردین و در واقع قید رفتن بصورت توریستی رو زدید و شاید این وضوع یک نکته مثبت تو پرونده شما باشه .

والا ظاهرا حسن نيت نبوده حماقت بودهSmile)))))
٥سال اين پسر مياد و ميره و از اولش با هم عكس داريم كه يواش يواش به هم نزديك شديم و تصميم گرفتيم من برم امريكا و اگر هنوز همديگرو خواستيم ازدواج كنيم.
شما تجربه اي از تغير زمان اينتروييو دارين؟واقعا بايد صبر كرد بگذره بعد تغير داد؟ممكن هست يك هفته عقبش بندازن و مثلا نگن٣ماه ديگه؟
جون من اوايل خرداد بليط دارم و هنوز كنسلش نكردم يا زمانشو تغير بدم!!!؛)ته دلم دل خوش كردم شايد زود وقت اينترويو بدن و شايد كليرنس نخوره!؛)
حالا نگين جه خوش خياله اين، امروزيا روز قبل پرواز كنسل كنم بليط رو فرقي نداره

(2014-05-01 ساعت 20:02)مسكاتي نوشته:  والا ظاهرا حسن نيت نبوده حماقت بودهSmile)))))
٥سال اين پسر مياد و ميره و از اولش با هم عكس داريم كه يواش يواش به هم نزديك شديم و تصميم گرفتيم من برم امريكا و اگر هنوز همديگرو خواستيم ازدواج كنيم.
شما تجربه اي از تغير زمان اينتروييو دارين؟واقعا بايد صبر كرد بگذره بعد تغير داد؟ممكن هست يك هفته عقبش بندازن و مثلا نگن٣ماه ديگه؟
جون من اوايل خرداد بليط دارم و هنوز كنسلش نكردم يا زمانشو تغير بدم!!!؛)ته دلم دل خوش كردم شايد زود وقت اينترويو بدن و شايد كليرنس نخوره!؛)
حالا نگين جه خوش خياله اين، امروزيا روز قبل پرواز كنسل كنم بليط رو فرقي نداره
اگه اینجا از من مشورت میخواستین من شما رو از باز کردن پرونده ازدواج منصرف می کردم و با ویزای توریستی می رفتی اونجا و به راحتی ازدواج می کردی .

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - negi - 2014-05-01

سلام خداروشکر ایمیل سفارت هم برای مادرم اومد. ممنون از همه دلگرمی هاتون. فقط یه سوالی داشتم، من یادمه قدیما ۳-۴ ماهی وقت بود برای پیک آپ ویزا، می دونم الآن ریسک داره ولی چون تریجیح می دم که مامانم دیرتر بیاد تا از اونور بیشتر پیشم بمونم می خوام بدونم آیا ارزش ریسک داره که ۱ ماهی صبر کنیم یا نه؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2014-05-02

(2014-04-30 ساعت 12:23)aliroz نوشته:  مهاجرين محترم سلام
بنده گرين كارت 2013 دارم ميخواهم دختر 26 و پسر 25 ساله مجردم را ببرم لطفا راهنمايي كنيد ساده ترين و كوتاهترين راه كدام است.
ايا اگر براي ويزاي توريستي اقدام كنن چقدر شانس قبولي دارن .
با تشكر شاد باشيد
متاسفانه چون شما گرین کارت دارین به فرزندانتان ویزا توریستی نمی دهند با بند ۲۱۴ .