مهاجرسرا
هیوستون، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: هیوستون، ایالت تگزاس (/thread-2333.html)

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - ekhtera - 2014-06-26

سلام دوستان،

ما هم از امروز به این جمع می پیوندیم. تا اوایل سپتامبر 2014 می خواهیم بیاییم هیستون. یه زوج هستیم و ترجیح می دهیم یه استدیو در منطقه خوب شهر اجاره کنیم. دنبال همسفر می گردیم و دوستانی که در هیستون هستن و می توانن کمک کنن.
اولین سوالمان در مورد اجاره ماشینه: آیا دوستان توصیه می کنن که اجاره بهتره و یا خرید؟ آیا میشه با 3-4 هزار دلار یه ماشین معمولی خرید؟آیا به تازه وارد ها ماشین می فروشند؟ آیا با همین گواهی نامه بین المللی میشه ماشین را خرید؟ (چونکه ما هنوز اس اس ان نداریم.

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - Soap McTavish - 2014-06-26

(2014-06-26 ساعت 01:30)ekhtera نوشته:  سلام دوستان،

ما هم از امروز به این جمع می پیوندیم. تا اوایل سپتامبر 2014 می خواهیم بیاییم هیستون. یه زوج هستیم و ترجیح می دهیم یه استدیو در منطقه خوب شهر اجاره کنیم. دنبال همسفر می گردیم و دوستانی که در هیستون هستن و می توانن کمک کنن.
اولین سوالمان در مورد اجاره ماشینه: آیا دوستان توصیه می کنن که اجاره بهتره و یا خرید؟ آیا میشه با 3-4 هزار دلار یه ماشین معمولی خرید؟آیا به تازه وارد ها ماشین می فروشند؟ آیا با همین گواهی نامه بین المللی میشه ماشین را خرید؟ (چونکه ما هنوز اس اس ان نداریم.
خوش امدید، در مورد ماشین من تجربه خودم را بگم شما تا زمانی که کردیت کارت نداشته باشید بهتون ماشین اجاره نمیدن!!! برای من که این اتفاق افتاد ، در مورد خرید مشکل ندارید و میتونید ماشین را بدون داشتن کردیت و سوشال بخرید البته بهتره به محض ورود نخرید تا محل زندگیتون مشخص بشه و گواهینامه بگیرید

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - اریوبرزن - 2014-06-30

سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان آیا کسی الان هیوستون هست که بخواد ظرف یک یا دوماه آینده برگرده ایران من یه پاکت نامه اونجا دارم واگه امکان داره میخوام یکی از دوستان زحمتشو بکشه وبرام بیاره ایران
ممنون میشم

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - mehran.re - 2014-07-01

(2014-06-26 ساعت 01:30)ekhtera نوشته:  سلام دوستان،

شما با 3-4 هزارتا میتونین یه ماشین معمولی بخرین. با گواهینامه بین المللی هم یک سال میتونین درایو کنین. اما بهتره زودتر کواهینامه اینجارو بگیرین. چون هزینه بیمه ماشینتون کمتر میشه. Ssn هم مال ما 2هفته ای اومد

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - mehran.re - 2014-07-01

حادا اگه یه زوج باحال هم پیدا بشه واسه آشنایی تو هیوستون و تنها نبودن بد نیست یه خبر بده D:

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - sce - 2014-07-03

(2014-06-30 ساعت 19:16)اریوبرزن نوشته:  سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان آیا کسی الان هیوستون هست که بخواد ظرف یک یا دوماه آینده برگرده ایران من یه پاکت نامه اونجا دارم واگه امکان داره میخوام یکی از دوستان زحمتشو بکشه وبرام بیاره ایران
ممنون میشم

تو که شماره منو داشتی.چرا زنگ نزدی.مسافر ما همین هفته پیش اومد ایران پسر خوب.

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - KIMIA2005 - 2014-07-03

سلام به همه دوستان عزیز
امیدوارم که همگی سلامت باشید.
به امید خدا من هم تا چند ماه آینده به هوستون میام و آشنایی با دوستان عزیزی چون شما باعث افتخار بنده خواهد بود .
کدام محله های هیوستون برای زندگی خوبه و امنیت داره؟
شمال جنوب -شرق و یا غرب هیوستون کدام محله ها امن و کجاها خطرناکه برای سکونت؟
چه محله هایی قیمتهای مناسبی داره ؟
دوستان عزیز لطف کنید چند تا از زیپ کد ها و محله های خوب هیوستون را برای سکونت و بخصوص واسه ثبت نام دردبیرستان های خوب با گرید بالا معرفی کنید با تشکر

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - eybaba - 2014-07-03

سلام دوستان

ما حدودا یک ماهه اومدیم هیوستون

خوشحال میشیم با دوستان مقیم هیوستون آشنا بشیم

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - sadafi - 2014-07-03

(2014-07-03 ساعت 20:49)eybaba نوشته:  سلام دوستان

ما حدودا یک ماهه اومدیم هیوستون

خوشحال میشیم با دوستان مقیم هیوستون آشنا بشیم

salam ma ta 1 maheh digeazemeh houston hastim age lotf konid ye mahaleh khobo amn moarefy konid chon ma 2 ta bache darim dokhtaram dabirestany va pesaram 4 saleshe khoshal misham ba ham ashena beshim mamnon

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - mehdi2014 - 2014-07-05

سلام دوستان عزیز
ما هم قصد اقامت در هیوستون را داریم. فک کنم اواسط نوامبر وارد هیوستون بشیم و همین روزاست که بریم بلیط بگیریم و دوست داریم با همشهری های آیندمون چه اونایی که در حال حاضر در ایران هستن و چه در هیوستون هستن بیشتر آشنا بشیم.
خیلی از سوالاتی که مطرح شده برای ما هم سوال هستش. اینکه چه محله ای هم از نظر امنیت و هم از نظر قیمت اجاره خونه مناسب هستش و یا اینکه کار پیدا کردن در هیوستون (کار تخصصی یا غیر تخصصی) چه وضعیتی داره و حقوقا چقدره؟

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - khosro.1985 - 2014-07-06

سلام بچه ها ما هم ديروز بعد از يك ماه كه لس انجلس بوديم امديم هيوستن و استديو ٦ و ديشب ساعت ٣ شب يه سياه محكم ميكوبيد به در بلند شدم ميگم كيه چيكار داره حرف نميزد منم جرات نميكردم در باز كنم اينم شب اول من در هيوستون و استديو ٦ خدا به دادم برسه نميدونم چي بگم ...

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - ekhtera - 2014-07-08

سلام دوستان،
ما می خواهیم در سمپتامبر بیاییم هیوستون و می خواهیم 10 روزه اول بریم extended stay america یه سوییت بگیریم. حدوده 18 جای مختلف شهر از این هتل ها هست. دو تا در محله گالریا و 2 تا در تقطع وست چیس با وست هایمر هست. میشه از اهالی هیوستون کمک کنه و بگه کدام یک از این دو محل از لحاظ امنیت و دسترسی بهتره؟ ممنون می شم. در مورد قیمت اونیکه در منطقه گالریا هست گرانتره اما در ابتدا برای ما امنیت مهمتره.
اینم لینکه extended stay america:
http://www.extendedstayamerica.com/hotels/tx/houston
قیمتاش با توجه به تخفیفه هفتگی و ماهیانه متفاوته؟ اما حدوده شبی 60 تا 90 دلار بستکی به جاش متفاوته. لطفا اگر کسی تجربه ماندن در این هتل را داره بگه

(2014-07-06 ساعت 19:21)khosro.1985 نوشته:  سلام بچه ها ما هم ديروز بعد از يك ماه كه لس انجلس بوديم امديم هيوستن و استديو ٦ و ديشب ساعت ٣ شب يه سياه محكم ميكوبيد به در بلند شدم ميگم كيه چيكار داره حرف نميزد منم جرات نميكردم در باز كنم اينم شب اول من در هيوستون و استديو ٦ خدا به دادم برسه نميدونم چي بگم ...

میشه بگید استودیو 6 کدام محل از شهر هستید؟ اونجا از لحاظ تمیزی چه طوره؟حالا این سیاهه چرا در زد؟

لطفا در مورد تجربه پرواز با لوفتانزا و ترکیش به هیستون اطلاع دهید؟

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - shahab2000 - 2014-07-08

(2014-07-06 ساعت 19:21)khosro.1985 نوشته:  سلام بچه ها ما هم ديروز بعد از يك ماه كه لس انجلس بوديم امديم هيوستن و استديو ٦ و ديشب ساعت ٣ شب يه سياه محكم ميكوبيد به در بلند شدم ميگم كيه چيكار داره حرف نميزد منم جرات نميكردم در باز كنم اينم شب اول من در هيوستون و استديو ٦ خدا به دادم برسه نميدونم چي بگم ...

شما که در رو باز نکردی از کجا می دونی طرف سیاه بوده؟