مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - s s - 2014-05-09

سلام
من و همسرم برای شرکت در یک کنگره علمی می خواهیم به امریکا سفر کنیم.یک پسر دو ساله داریم که نمی بریمش.حساب بانکی و ملک هم داریم .یک سوال دارم ؛ پاسپورت های قبلی رو باید ببریم؟در بین سفرهامون یک شنگن هست.یکبار هم همسرم ویزای شنگنش تایید شد اما سفرو نرفت. و اینکه هر دو یک سفر لبنان و سوریه هم داشته ایم؟به نظر شما ما پاسپورتهای قبلی رو تحویل بدیم یا نه؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - negi - 2014-05-09

(2014-05-09 ساعت 16:25)babak_3_0@yahoo.com نوشته:  سلام میخواستم ببینم با شرایط من ویزای توریستی آمریکا بهم میدن از دبی
1- 43 سال سن دارم و مجرد
2- شرکت پیمانکاری دارم با 90% سهام تو زمینه شبکه برق با 15 سال سابقه و15 سال قرارداد مداوم با برق تهران
3- حدود 10 میلیارد هم تا حالا قرارداد داشتم
4- 10 تا پرسنل دارم با لیست بیمه افراد
5- سند خونه و ملک بنام دارم
6- کارکرد حسابم توی 10 ماه سال92 معادل دومیلیارد و دویست میلیون تومان
7- سپرده شخصی بانکی ام توی بانکهای مختلف برابر ششصد هزار دلار
8- خواهرم توی آمریکا از طریق EB-5 گرین کارت گرفتن
9- الان هم تا پایان سال93 قرارداد دارم
در ضمن مهندس عمران هم هستم و ویزای شینگن ایتالیا هم توی پاسم هستش
شرایطتتون خیلی مناسبه فقط اینکه چون با اداره برق کار می کنید احتمال اینکه وارد پروسه شیرین و طولانی کلیرنس بشید زیاده!
موفق باشید!

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - جهانگرد - 2014-05-09

(2014-05-09 ساعت 16:25)babak_3_0@yahoo.com نوشته:  سلام میخواستم ببینم با شرایط من ویزای توریستی آمریکا بهم میدن از دبی
1- 43 سال سن دارم و مجرد
2- شرکت پیمانکاری دارم با 90% سهام تو زمینه شبکه برق با 15 سال سابقه و15 سال قرارداد مداوم با برق تهران
3- حدود 10 میلیارد هم تا حالا قرارداد داشتم
4- 10 تا پرسنل دارم با لیست بیمه افراد
5- سند خونه و ملک بنام دارم
6- کارکرد حسابم توی 10 ماه سال92 معادل دومیلیارد و دویست میلیون تومان
7- سپرده شخصی بانکی ام توی بانکهای مختلف برابر ششصد هزار دلار
8- خواهرم توی آمریکا از طریق EB-5 گرین کارت گرفتن
9- الان هم تا پایان سال93 قرارداد دارم
در ضمن مهندس عمران هم هستم و ویزای شینگن ایتالیا هم توی پاسم هستش
با حیال راحت اقدام کنید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - babak.n - 2014-05-10

دوستان عزیز
من پرونده ی F2B دارم و میدونم که شانسم کم هست.
ولی برای ویزای توریستی اقدام کردم و 1june وقت گرفتم.
چون پدرم در ا.م ری.کا هستند و یک سال بیشتر هست که ندیدمشون و دچار یک بیماری شدید شدن که میخوام اگر بشه از این طریق یکی دو ماهی برم و ببینمشون.
با اطلاعاتی هم که دارم به دلیل داشتن پرونده ی مهاجرتی ویزای توریستی خیلی سخت میدن. اما با سفارت سوئیس که صجبت کردم گفتن آفیسر هایی که مصاحبه میکنن کارشون حساب و کتاب نداره
به یکی ظاهران نباید ویزا میدادن اما دادن و به یکی برعکس.
هم از دکتر اونجا میخوام نامه بگیرم که شرایط رو توش نوشته باشه . هم نامه ی اشتغال به تحصیل از دانشگاه . هم پرینت بانکی
حالا اساتید اگر نکته فکر میکنید که میتونه کمک بکنه ممنون میشم بفرمایید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - yalda91 - 2014-05-10

دوستان یه سوال دارم برای نحوه پرداخت هزینه ویزای توریستی از سایت سیس اکانت باز کردم ثبت نام هم کردم ولی نمی تونم جایی که باید پرداخت کنمو پیدا کنم .ممنون از لطفتون (در ضمن شامل معافیت از حضور هستن ومدارک رو با پست داریم می فرستیم .)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - bluelady - 2014-05-10

سلام دوستان من دارم برای مادرم از سفارت آنکارا وقت میگیرم, فرم رو پر کردم و اکانت هم درست کردم ولی اصلا من رو به صفحه ای که باید پول پرداخت کنم نمیبره, همش توی یه دایره منو میبره از اول, میشه کمکم کنید بگید چرا نمیتونم پول بدم؟ من خودم امریکا هستم ممنون

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - member - 2014-05-14

با سلام خدمت دوستان. یک سوال داشتم برای یکی از دوستانم که امیدوارم در تاپیک مناسبی عنوان کرده باشم . امیدوارم دوستان بتوانند ایشون رو راهنمایی کنند. ایشون سیتی زن کانادا هستند و از طریق دوبی می خواهند با خطوط هوایی امارات بروند مقصد نهایی ونکور است. که اول می روند سیاتل و بعد می خواهند با ماشین به ونکور بروند نه با هواپیما. که از اعتبار پاسپورت کانادایشون فقط یکماه مونده ، حالا سوال این است که طبق قوانین مشترک آمریکا و کانادا آیا اینطوری با این اعتبار پاسپورت کانادایی می تونه وارد آمریکا (سیاتل) بشه یا براش مشکلی بوجود نمی آد. اگر مدیران و پیشکسوتان بتوانند چواب این سوال را بدهند بسیار سپاسگزار می شم.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - duteh - 2014-05-14

Salam man be hamraheh hamsaram va bacheham jan 2014 visa toristy gereftim va 20 rozy usa bodim mikhastam dobare bara jun eghdam konam be nazareh shoma vazeyat chejorie? Visa rahatar midan ya na?

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2014-05-14

(2014-05-14 ساعت 16:00)member نوشته:  با سلام خدمت دوستان. یک سوال داشتم برای یکی از دوستانم که امیدوارم در تاپیک مناسبی عنوان کرده باشم . امیدوارم دوستان بتوانند ایشون رو راهنمایی کنند. ایشون سیتی زن کانادا هستند و از طریق دوبی می خواهند با خطوط هوایی امارات بروند مقصد نهایی ونکور است. که اول می روند سیاتل و بعد می خواهند با ماشین به ونکور بروند نه با هواپیما. که از اعتبار پاسپورت کانادایشون فقط یکماه مونده ، حالا سوال این است که طبق قوانین مشترک آمریکا و کانادا آیا اینطوری با این اعتبار پاسپورت کانادایی می تونه وارد آمریکا (سیاتل) بشه یا براش مشکلی بوجود نمی آد. اگر مدیران و پیشکسوتان بتوانند چواب این سوال را بدهند بسیار سپاسگزار می شم.
اگه مشکلی باشه اجازه سوار شدن به هواپیما به ایشان داده نمی شود

(2014-05-14 ساعت 16:44)duteh نوشته:  Salam man be hamraheh hamsaram va bacheham jan 2014 visa toristy gereftim va 20 rozy usa bodim mikhastam dobare bara jun eghdam konam be nazareh shoma vazeyat chejorie? Visa rahatar midan ya na?
مثل قبل فقط با کلیرنسهای طولانی و خسته کننده

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - member - 2014-05-14

(2014-05-14 ساعت 17:54)vahid.vp نوشته:  [quote='member' pid='495948' dateline='1400067052']
با سلام خدمت دوستان. یک سوال داشتم برای یکی از دوستانم که امیدوارم در تاپیک مناسبی عنوان کرده باشم . امیدوارم دوستان بتوانند ایشون رو راهنمایی کنند. ایشون سیتی زن کانادا هستند و از طریق دوبی می خواهند با خطوط هوایی امارات بروند مقصد نهایی ونکور است. که اول می روند سیاتل و بعد می خواهند با ماشین به ونکور بروند نه با هواپیما. که از اعتبار پاسپورت کانادایشون فقط یکماه مونده ، حالا سوال این است که طبق قوانین مشترک آمریکا و کانادا آیا اینطوری با این اعتبار پاسپورت کانادایی می تونه وارد آمریکا (سیاتل) بشه یا براش مشکلی بوجود نمی آد. اگر مدیران و پیشکسوتان بتوانند چواب این سوال را بدهند بسیار سپاسگزار می شم.

(2014-05-14 ساعت 16:44)duteh نوشته:  Salam man be hamraheh hamsaram va bacheham jan 2014 visa toristy gereftim va 20 rozy usa bodim mikhastam dobare bara jun eghdam konam be nazareh shoma vazeyat chejorie? Visa rahatar midan ya na?
[/quotدوَ
آقای وحید خوب ایشون میخوان بلیط بخرن میخوان مطمین بشند که اگر از آمریکا نمیشه یک راه دیگر رو انتخاب کنند.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2014-05-14

(2014-05-14 ساعت 21:57)member نوشته:  
(2014-05-14 ساعت 17:54)vahid.vp نوشته:  [quote='member' pid='495948' dateline='1400067052']

[/quotدوَ
آقای وحید خوب ایشون میخوان بلیط بخرن میخوان مطمین بشند که اگر از آمریکا نمیشه یک راه دیگر رو انتخاب کنند.
فکر نکنم مشکلی باشه ولی می تونن از سفارت کانادا یا آمریکا بپرسن یا پرواز مستقیم به ونکور بگیرند

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - babak.n - 2014-05-15

Salam man be hamraheh hamsaram va bacheham jan 2014 visa toristy gereftim va 20 rozy usa bodim mikhastam dobare bara jun eghdam konam be nazareh shoma vazeyat chejorie? Visa rahatar midan ya na?
-----
dute گرامی .
ضمن اینکه دوستان گرامی لطف کردند و شما رو راهنمایی کردند و نظر من هم همون هست - لطف بفرمایید و طبق قوانین فروم از فونت فارسی استفاده بفرمایید . ممنونم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - member - 2014-05-15

(2014-05-14 ساعت 23:26)vahid.vp نوشته:  
(2014-05-14 ساعت 21:57)member نوشته:  

[/quotدوَ
فکر نکنم مشکلی باشه ولی می تونن از سفارت کانادا یا آمریکا بپرسن یا پرواز مستقیم به ونکور بگیرند

اونها هم جواب درستی ندادند در ضمن بخاطر تفاوت قیمت بلیطش هست که نزدیک سه میلیون تفاوت داره یعنی ارزانتره برای همین میخواستند از آمریکا بروند. با پرواز به ونکور که اصلا مشکلی از نظر پاسپورتی ندارند در هر صورت بخاطر جوابتون ممنون. باید خودشون تصمیم بگیرن.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - pejman_shi - 2014-05-16

با سلام یک کارمند رسمی با 14 سال سابقه کار و سند 2 تا آپارتمان و یک سفر توریستی یک هفته ایی به بلغارستان و لیسانس که متاهله و تنها درخواست بده به نظر شما چقدر احتمال داره با ویزای توریستیش موافقت کنند؟ با تشکر از دوستان

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - babak.n - 2014-05-16

(2014-05-16 ساعت 04:36)pejman_shi نوشته:  با سلام یک کارمند رسمی با 14 سال سابقه کار و سند 2 تا آپارتمان و یک سفر توریستی یک هفته ایی به بلغارستان و لیسانس که متاهله و تنها درخواست بده به نظر شما چقدر احتمال داره با ویزای توریستیش موافقت کنند؟ با تشکر از دوستان
سلام دوست عزیز.
سفر توریستی ایشون کمکی نمیکنه . سفرهایی که ویزای شینگن داشته باشند مثبت محصوب میشه.
نکته ی مثبت این کیس از نظر بنده متاهل بودن و درخواست تنهای ایشون هست ( چون میتونن بگن که همسرشون در ایران هست و دلیل نسبتا محکمی برای برگشت محصوب میشه )
اگر هم ویزا بگیرند به احتمال زیاد اف بی آی چک میخورند.
اما احتمال داره که بتونن ویزا بگیرن. بستگی به آفیسر داره.
ممنون