مهاجرسرا
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرين كارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-87.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-92.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-6846.html)

اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - ah1004 - 2014-08-10

با سلام به کاربران عزیز بخصوص Lossi عزیز
من هم با گشت و گذار در صفحات مختلف پروفیل و پیغام ها در سایت
Uscis
به این پیام که خطاب به همراه برنده اصلی است برخورد کردم و از آنجا که به تاریخ ۵ جولای پول
پرداخت شدہ است و از تاریخ یکشنبه ۲۰ جولای به آنجا وارد شدہ اند و هنوز پرونده در مرحله
Accepted
است به این فکر افتادم که شاید بایستی برای همراه برنده هم بایستی یک حساب کاربری جداگانه درست کرد ولی مطمئن نیستم. یا شاید که باید آدرس فیزیکال و واقعی را در صفحات تکمیل پروفیل برنده اصلی و همسرش پر کرد تا مراحل صدور کارت از
Accepted
به
Optimized
برود.
از دوستان کسی از مجموعه اسناد و مدارکی که شخص آنجا میگیرد اطلاع دارد؟ آیا بجز کارت اقامت دائم و نامهء خوشامدگوئی کارت دیگری مانند کارت آی دی و یا کارت سوشیال سیکیوریتی هم میفرستند؟
Thanks

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - farzadsmile - 2014-08-10

با سلام
دوستان ما تقریباْ 2 ماهه که وارد آمریکا شدیم ګرین کارت همسرم ۱ ماه قبل اومده ولی برای من هنوز نیومده
توی سایت uscis هم نوشته که کارت Produce شده و ‍برونده close شده
کسی می دونه من باید چی کار کنم؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - مامان خانم - 2014-08-10

سلام
من 165 دلار را پرداخت کردم و فقط یک ایمیل مبنی بر تایید پرداخت گرفتم همین کافی است؟
ممنون

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - قصه گو - 2014-08-10

(2014-08-10 ساعت 07:23)مامان خانم نوشته:  سلام
من 165 دلار را پرداخت کردم و فقط یک ایمیل مبنی بر تایید پرداخت گرفتم همین کافی است؟
ممنون

خدا رو شكر كه كارتون به سرعت انجام شد.بله همون ايميل كافيه و به زودي يه فرم نظر سنجي هم براتون مي فرستند كه آيا از نحوه ي عمل كرد ما راضي بوديد و آيا راحت اين كار رو انجام داديد؟ واسه من دوبار فرستادن اما هنوز جواب ندادمBig Grin يه جا هم كه به آدم احترام مي ذارن ، ما حوصله نداريمTongue

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - mpas89 - 2014-08-10

براي پيگيري روند صدور گرين كارت همانطور كه دوستان گفتن با وارد كردن شماره Receipt ID سايت USCIS بعد6 روز كيس ما شناسايي نمي شه . لطفا دوستاني كه تجربه داشتندبفرمايند بعد چند روز از پرداخت 165 دلار اين سايت شماره Receipt ID رو مي شناسه.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - ekhtera - 2014-08-10

ما پرداخته 165 دلار را انجام دادیم و ایمیل هم گرفتیم و فرم نظر سنجی هم پر کردیم. (اخره بیکاری) . میشه بگید کجای سایت میشه چک کرد که گرین کارت در چه وضعی هست؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - ah1004 - 2014-08-10

من چنین ایمیلی دریافت نکردم. ولی 330 دلار رو 5 جولای پرداخت کردیم و هنوز از مرحلۀ accepted جلوتر نرفته ایم.
آیا سایت https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard/CaseStatus.do
هم مربوط میشود به ما؟ با چه شماره ای برویم تو؟
هر پاسخی کمک میکند تا آدم تکلیف خودش را بهتر بداند.
مرسی و ممنون

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - KIMIA2005 - 2014-08-10

گمرک جمهوری اسلامی ایران
1-هر نفر 10 کیلو گرم خشکبار مثل پسته
2-زعفران 100 گرم
3-فرش 20 متر مربع
4-طلا 150 گرم
5- ظروف نقره3 کیلو گرم

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - مامان خانم - 2014-08-10

(2014-08-10 ساعت 22:03)KIMIA2005 نوشته:  گمرک جمهوری اسلامی ایران
2-زعفران 100 گرم
3-فرش 20 متر مربع
4-طلا 150 گرم
5- ظروف نقره3 کیلو گرم
سلام
ممنون از اطلاعات اما ورود فرش به امریکا غیر قانونی است

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Mirhosseini - 2014-08-11

سلام دوستان
با تاخير اعلام مي‌کنم، ببخشيد. ما بليط رفت وبرگشتمون رو از لوفتانزا گرفتيم به مقصد سانفرانسيسکو با يک توقف در فرانکفورت و به مبلغ حدود 1350 $ به ازاي هر نفر.
اشکالي هم که برخورديم اينکه چون از يه آژانس مشخص گرفتيم طبق اطلاعي که بعداً از دفتر لوفتانزا دريافت کرديم چند مشکل داريم:

ا- اينکه وارد حساب آنلاين من در لوفتانزا نشده و ظاهراً هم تا قبل پرواز نميتونيم به Miles and More اضافه کنيم که حالا چندان هم مهم نيست.

2- اينکه نمي تونيم بعداً به صورت آنلاين تاريخ پرواز رو تغيير بديم و حتماً بايستي با دفتر آژانس اين کار رو انجام بديم که اميدوارم اين بعدها و به ويژه براي بازگشت (که ممکنه به دلايل اداري کارمون با زمان بيشتر مواجه بشه) ما رو با دردسر روبرو نکنه.

3- ظاهراً امکان Check-in آنلاين رو هم نخواهيم داشت متاسفانه.

در مورد سومي چندان مطمئن نيستم. اگر از دوستان در مورد اين سه موضوع راه حلي به ذهنش ميرسه يا تجربه‌اي داره ممنون خواهم شد در اختيار ما هم قرار بدهو

اميدوار، شاد و پاينده باشيد.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - hadi472 - 2014-08-11

2-زعفران 100 گرم
3-فرش 20 متر مربع
4-طلا 150 گرم
5- ظروف نقره3 کیلو گرم

150 گرم طلا؟؟؟؟ واقعا اینا خانومهای ایرانی رو نمیشناسند؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - natanail - 2014-08-11

سلام دوستان ، پدر من یکی از برندگان لاتاری 2014 است. میخواستم بدونم به طور معمول پس از ورود به امریکا برای یک خوانواده چه مدت طول میکشد تا گرین کارت را دریافت کنند.؟ ممنون میشوم کمکم کنید

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - byazdani - 2014-08-11

سلام دوستان
من این سوالو چند پیج پیش پرسیدم ولی جواب دقیقی نگرفتم. سوال من اینه که آیا حتما باید وارد فرودگاهی بشیم که توی فرمها نوشتیم و موقع مصاحبه گفتیم یا اینکه مهم نیست؟ برای من خیلی مهمه که بدونم چون ما اول قرار بود بریم لوس آنجلس ولی الان تصمیممون عوض شده و میخوایم بریم یه ایالت دیگه. لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه چون میخوام هرچه سریعتر برای بلیط اقدام کنم.
ممنون

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - reza_norouzi - 2014-08-11

(2014-08-11 ساعت 07:32)byazdani نوشته:  سلام دوستان
من این سوالو چند پیج پیش پرسیدم ولی جواب دقیقی نگرفتم. سوال من اینه که آیا حتما باید وارد فرودگاهی بشیم که توی فرمها نوشتیم و موقع مصاحبه گفتیم یا اینکه مهم نیست؟ برای من خیلی مهمه که بدونم چون ما اول قرار بود بریم لوس آنجلس ولی الان تصمیممون عوض شده و میخوایم بریم یه ایالت دیگه. لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه چون میخوام هرچه سریعتر برای بلیط اقدام کنم.
ممنون

سلام جناب يزداني عزيز
خيلي خوشحال شدم كه بالاخره ويزاتونو گرفتين. اميدوارم براتون سرآغاز يه زندگي پر از اميد و شادي و موفقيت باشه.
شما از هر فرودگاهي كه بخواين ميتونين وارد بشين و مشكلي پيش نمياد. اصلاً به اين موضوع كاري ندارن.
نگران نباشين و با خيال راحت بليت تهيه كنين.
در ضمن ما رو در جريان پيشرفت كارتون قرار بدين و از تجربه هاي سفرتون براي ما بگين.
شاد باشين.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - KIMIA2005 - 2014-08-11

(2014-08-10 ساعت 23:58)مامان خانم نوشته:  
2-زعفران 100 گرم
3-فرش 20 متر مربع
4-طلا 150 گرم
5- ظروف نقره3 کیلو گرم
سلام
ممنون از اطلاعات اما ورود فرش به آمریکا غیر قانونی است

مامان خانم در این رابطه بین علما اختلاف نظر هستش اما بودند دوستانی 2013 که فرش با خودشون بردند و حتی فریت کردند و موردی هم نبوده البته ریسکه