مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - امیر مهاجر - 2012-12-05

(2012-12-05 ساعت 17:52)Shbenita نوشته:  
(2012-12-05 ساعت 11:33)bardia mousapour نوشته:  سلام به همگی من کیسم 2500.اما جزه مصاحبه شوندهای سری جدید نیستم.در صورتی بعضی شمارهای بالاتر از من هم زمان مصاحبشون مشخص شده.اگه یکی یه توضیح به من بده که جای نگرانی هست یا نه ممنونمیشم

مطمئنين كه درست زديد؟ ٢٥٠٠؟؟؟؟؟

کسی اینجا شماره کیسش رو دقیق نمیزنه. دو رقم آخر رو یا xx میزنند یا 00 میگذارند.
هر کی کیس نامبرش بین ۲۵۰۰ و ۲۵۹۹ باشه به طور تقریبی میزنه ۲۵۰۰.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - manotousa - 2012-12-05

(2012-12-05 ساعت 18:12)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-12-05 ساعت 17:52)Shbenita نوشته:  
(2012-12-05 ساعت 11:33)bardia mousapour نوشته:  سلام به همگی من کیسم 2500.اما جزه مصاحبه شوندهای سری جدید نیستم.در صورتی بعضی شمارهای بالاتر از من هم زمان مصاحبشون مشخص شده.اگه یکی یه توضیح به من بده که جای نگرانی هست یا نه ممنونمیشم

مطمئنين كه درست زديد؟ ٢٥٠٠؟؟؟؟؟

کسی اینجا شماره کیسش رو دقیق نمیزنه. دو رقم آخر رو یا xx میزنند یا 00 میگذارند.
البته من فكر ميكنم منظور ايشون دقيقا هم 2500 نبوده فقط خواستن حدود كيس نامبرشونو گفته باشن

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - miladswat - 2012-12-05

مگه یاشیم خانوم چند سالشونه یعنی کمتر از سن من که 19 سالمه هست ؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - امیر مهاجر - 2012-12-05

(2012-12-05 ساعت 19:45)manotousa نوشته:  
(2012-12-05 ساعت 18:12)امیر مهاجر نوشته:  کسی اینجا شماره کیسش رو دقیق نمیزنه. دو رقم آخر رو یا xx میزنند یا 00 میگذارند.
البته من فكر ميكنم منظور ايشون دقيقا هم 2500 نبوده فقط خواستن حدود كيس نامبرشونو گفته باشن

بله منظور من هم از این توضیحات همین بود.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - yashim - 2012-12-05

(2012-12-05 ساعت 20:44)miladswat نوشته:  مگه یاشیم خانوم چند سالشونه یعنی کمتر از سن من که 19 سالمه هست ؟

سلام من 76 هستم 2 ماه مونده 16 بشم

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mohammad_r - 2012-12-05

سلام کسی می داند تغییراتی که KCC در سیکل صدور ویزا داده است و از 19 دسامبر می خواهند اجرا کنند؛ چه می باشد؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - miladswat - 2012-12-05

(2012-12-05 ساعت 21:45)yashim نوشته:  
(2012-12-05 ساعت 20:44)miladswat نوشته:  مگه یاشیم خانوم چند سالشونه یعنی کمتر از سن من که 19 سالمه هست ؟

سلام یعنی شما در این سن همه مدارکی که لازمرو دارین ؟ بابا ای ولا .

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - beelzebub - 2012-12-06

(2012-12-05 ساعت 23:00)miladswat نوشته:  

نه دیگهBig Grin به خاطر این که مدارک لازم رو ندارن خیلی میخوایم پیگیر کارشون باشیم و امیدوارم حتما بگیرن ویزا رو Wink

تا معجزه دیگری خلق بشه(البته به تلاش بستگی داره)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - ppp - 2012-12-06

سلام به دوستان گل گلابم
از بین دوستان کسی ادرس ایمیل سفارت انکارا را برای دریافت تایید رسیدن مدارک میدونه
من مدارکم رو یک ماه قبل فرستادم ومیخاستم ایمیل بزنم ولی سفارت 4 5 تا ادرس ایمیل داره
ممنون

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - achi686 - 2012-12-06

(2012-12-06 ساعت 00:18)ppp نوشته:  سلام به دوستان گل گلابم
از بین دوستان کسی ادرس ایمیل سفارت انکارا را برای دریافت تایید رسیدن مدارک میدونه
من مدارکم رو یک ماه قبل فرستادم ومیخاستم ایمیل بزنم ولی سفارت 4 5 تا ادرس ایمیل داره
ممنون

سلام دوست عزیز....
شما میتونید از این ایمیل آدرس استفاده کنید.
ca-ankara@state.gov

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - yashim - 2012-12-06

(2012-12-05 ساعت 23:00)miladswat نوشته:  

سلان نه ديپلم ندارم 2 دبيرستان

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - 2013selectee - 2012-12-06

در مورد این دوستمون که میفرمایند 16 ساله هستند، موردی تقریبا مشابه تو برندگان پارسال بود. کاربر edge که اسمش هم رامین بود. ایشون فکر کنم 17 سالش بود، دیپلم داشت ولی پیش دانشگاهی نه. روز مصاحبه کیس ایشون رو ریجکت نکردن، بلکه نقص مدرک زدن و گفتند که برو یا پیش دانشگاهی بیار یا پذیرش از دانشگاه. با تلاش و امید زیاد موفق شد از یکی از دانشگاههای آمریکا پذیرش بگیره و رفت سفارت ویزاش رو گرفت.
شما هم باید از الان تو فکر این مسئله باشید. کیستون ریجکت نمیشه ولی 100% کسر مدرک میخورید.

این هم اصل داستان و شرح ماوقع:
http://mohajersara.com/thread-4682-post-215726.html#pid215726

الان دیدم که قبلا در این مورد امیرمهاجر راهنمایی کرده بود. ولی اون لینک که گذاشتم کل داستان از زبان خود رامینه. میتونه مفید باشه.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - yashim - 2012-12-06

(2012-12-06 ساعت 12:47)2013selectee نوشته:  در مورد این دوستمون که میفرمایند 16 ساله هستند، موردی تقریبا مشابه تو برندگان پارسال بود. کاربر edge که اسمش هم رامین بود. ایشون فکر کنم 17 سالش بود، دیپلم داشت ولی پیش دانشگاهی نه. روز مصاحبه کیس ایشون رو ریجکت نکردن، بلکه نقص مدرک زدن و گفتند که برو یا پیش دانشگاهی بیار یا پذیرش از دانشگاه. با تلاش و امید زیاد موفق شد از یکی از دانشگاههای آمریکا پذیرش بگیره و رفت سفارت ویزاش رو گرفت.
شما هم باید از الان تو فکر این مسئله باشید. کیستون ریجکت نمیشه ولی 100% کسر مدرک میخورید.

این هم اصل داستان و شرح ماوقع:
http://mohajersara.com/thread-4682-post-215726.html#pid215726

الان دیدم که قبلا در این مورد امیرمهاجر راهنمایی کرده بود. ولی اون لینک که گذاشتم کل داستان از زبان خود رامینه. میتونه مفید باشه.
سلام دوست عزيز من مفصل با رامين صحبت كردم. رامين چون سوم بوده اين يعني ديپلم البته در ايران و اون افيسر هم چون ديده 1 سال باقي مونده بهش اين فرصت را داده. در مورد من قضيه اينه كه من الان دوم هستم و افيسر هيچ اميدي نمبينه كه من بتونم در اين فاصله كوتاه ديپلم بگيرم. در مورد پذيرش هم من رفتم سايت اون انستيتو كه پذيرش داده مطاله كردم اونجا 3 سال دبيرستان ميخواست براي تعدادي رشته ها و 4 سال براي تعدادي ديگه و رامين چون 3 سال داشته پس راحت پذيرش گرفته در ضمن اين افيسر انسان خوبي بوده و بي خيال شده شايد اگر افيسر ديگيه باشه اصلا نپذيره. من راستش كلي مشورت كردم و به اين نتيجه رسيدم كه وقت مصاحبه اگر بپذيرن موكول كنم به تاب ستان اينجور به قصد سياحت ميريم اگر قرمز هم بگيرم مهم نيست اما الان اگر تو اين سرما وسط مدرسه برم حالم گرفته ميشه اگر هم با تغير زمان مصاحبه موافت نشد كه كلا بخيال ميشم به قول رامين فداي سرم هههه ممنون از همتون كه اينقد خوبيد و مهربان.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - m@ry@m75 - 2012-12-06

yashim dateline=ml#pid215726
[/quote' نوشته:  
سلام دوست عزيز من مفصل با رامين صحبت كردم. رامين چون سوم بوده اين يعني ديپلم البته در ايران و اون افيسر هم چون ديده 1 سال باقي مونده بهش اين فرصت را داده. در مورد من قضيه اينه كه من الان دوم هستم و افيسر هيچ اميدي نمبينه كه من بتونم در اين فاصله كوتاه ديپلم بگيرم. در مورد پذيرش هم من رفتم سايت اون انستيتو كه پذيرش داده مطاله كردم اونجا 3 سال دبيرستان ميخواست براي تعدادي رشته ها و 4 سال براي تعدادي ديگه و رامين چون 3 سال داشته پس راحت پذيرش گرفته در ضمن اين افيسر انسان خوبي بوده و بي خيال شده شايد اگر افيسر ديگيه باشه اصلا نپذيره. من راستش كلي مشورت كردم و به اين نتيجه رسيدم كه وقت مصاحبه اگر بپذيرن موكول كنم به تاب ستان اينجور به قصد سياحت ميريم اگر قرمز هم بگيرم مهم نيست اما الان اگر تو اين سرما وسط مدرسه برم حالم گرفته ميشه اگر هم با تغير زمان مصاحبه موافت نشد كه كلا بخيال ميشم به قول رامين فداي سرم هههه ممنون از همتون كه اينقد خوبيد و مهربان.
دوست عزیز و نوجوانم اولا که برات آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که موفق به گرفتن ویزا هم بشی اما من نمیدانم چرا ما ایرانی ها از همان اول با نادیده گرفتن قوانین جلو میریم مثلا وقتی یکی از شرایط شرکت در لاتری داشتن حداقل دیپلمه چرا اکثرااینو نادیده میگیرن و همه هم میگن حالا ما قبول بشیم تا بعد ... البته عزیزم هیچگونه قصد جسارتی به شما ندارم اینو کلی میگم آخه به نظر من ما ایرانی ها اصلا توجه نداریم که با این کارها روز به روز وجهمونو پایین تر می آوریم در صورتی که پایبندی به قوانین واصول هر کاری از اول بسیار زیباتر مینماید. باز هم امیدوارم موفق باشی .

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - m@ry@m75 - 2012-12-06

با سلام به مدیران محترم من نمیدانم چرا پست من پاک شده من در پستم خیلی محترمانه سه بار برای یاشیم عزیز آرزوی موفقیت کردم سه بار هم عذر خواهی که منظورم صرفا به اون نیست وبعد نظرم را گفتم فکر کنم صحبتم هم خیلی منطقی بود .
با کمال احترام باید عرض کنم که گویا دیگر اینجا نمی شود هیچ گونه اظهار نظری کرد هرچند منطقی و محترمانه هم باشد .
امیدوارم موفق باشید .