مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - mahmood_eng - 2011-03-22

دوستان من كلير شدم

هورا هورا هورا[/i]

RE: کلیرنس برندگان 2011 - User - 2011-03-22

هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــورا

محمود عزیز و دیگر دوست کلیر شده تبریک های گرم منو هم پذیرا باشید!
امیدوارم این خبر سرآغاز دیگر خوشی های این تاپیک باشد!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - free_free - 2011-03-22

دوستان عزیزم

محمود و زضا 89 بهتون یه دنیا تبریک میگم و امیدوارم بقیه دوستان منتظر بویژه خط شکن ها هرچه زودتر کلیر بشن...Smile

RE: کلیرنس برندگان 2011 - loveusa2010 - 2011-03-23

تبریک میگم به دوستان کلیر شده و به امید کلیر شدن مابقی دوستان
مخصوصا دکتر و dlt و satusa عزیز .

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Ali_G - 2011-03-23

دوستان ممنون برای تبریک ها.

کسی‌ میدونه که بعد از کلیر شدن آیا محدودیت زمانی‌ برای گرفتن ویزا وجود داره یا نه؟ چیزی که توی وب سایت اداره مهاجرت نوشته اینه که تا ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۱ باید ویزا توی پاسپورت خورده باشه.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - frozen mind - 2011-03-24

(2011-03-23 ساعت 20:42)Ali_G نوشته:  دوستان ممنون برای تبریک ها.

کسی‌ میدونه که بعد از کلیر شدن آیا محدودیت زمانی‌ برای گرفتن ویزا وجود داره یا نه؟ چیزی که توی وب سایت اداره مهاجرت نوشته اینه که تا ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۱ باید ویزا توی پاسپورت خورده باشه.

خب 30 سپتامبر زمانيه كه بخواهي نخواهي پرونده لاتاري اون سال بسته ميشه، پس بايد ويزا قبل از اون تاريخ گرفته بشه ، در غير اين صورت باطل ميشه.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - hooman421 - 2011-03-24

(2011-03-24 ساعت 00:05)frozen mind نوشته:  

خب 30 سپتامبر زمانيه كه بخواهي نخواهي پرونده لاتاري اون سال بسته ميشه، پس بايد ويزا قبل از اون تاريخ گرفته بشه ، در غير اين صورت باطل ميشه.

سلام
پس اون تاریخ انقضای فرایند اداری (expiration of administrative process) چیه؟ مگه نباید قبل از اون تاریخ ویزا دریافت بشه؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - frozen mind - 2011-03-24

(2011-03-24 ساعت 00:15)hooman421 نوشته:  
سلام
پس اون تاریخ انقضای فرایند اداری (expiration of administrative process) چیه؟ مگه نباید قبل از اون تاریخ ویزا دریافت بشه؟

دوست عزيز، فرض كنيم كليرنس بنده اومده و توي سايت (آنكارا) زده 30 جولاي 2011. خب اين يعني تا اون موقع بايد برم ويزامو بگيرم و اگر نگيرم ويزا باطل نميشه ولي اعتبار كليرنس تموم ميشه (همون expiration of administrative process) و بايد يك بار ديگه مراحل اف بي آي چك براي من انجام بشه. و اين ريسكه، چون ممكنه كه جواب اف بي آي چك دوم براي مني كه به فرض برنده لاتاري هستم، تا 30 سپتامبر نياد و اين بار ويزام باطل بشه!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - free_free - 2011-03-24

از دوستانی که تا این لحظه دارای کلیرنس های طولانی هستند و یا با عدد بزرگی کلیر شده اند تقاضا می شود جهت اطلاع دیگر دوستان اطلاعات خود را در جدول تکمیل نمایند(بویژه شغل ، سربازی، و سفر خارجی)

ممنون
Smile

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Ali_G - 2011-03-24

(2011-03-24 ساعت 00:25)frozen mind نوشته:  
سلام

دوست عزيز، فرض كنيم كليرنس بنده اومده و توي سايت (آنكارا) زده 30 جولاي 2011. خب اين يعني تا اون موقع بايد برم ويزامو بگيرم و اگر نگيرم ويزا باطل نميشه ولي اعتبار كليرنس تموم ميشه (همون expiration of administrative process) و بايد يك بار ديگه مراحل اف بي آي چك براي من انجام بشه. و اين ريسكه، چون ممكنه كه جواب اف بي آي چك دوم براي مني كه به فرض برنده لاتاري هستم، تا 30 سپتامبر نياد و اين بار ويزام باطل بشه!

ولی‌ وب سایت ابوظبی هیچ تاریخی‌ نزده.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sunrise - 2011-03-25

(2011-03-24 ساعت 21:46)Ali_G نوشته:  
با سلام،بله شما باید زودتر واسه اخذ ویزاتون اقدام کنید ما هم ابوظبی بودیم وقتی کلیر شدیم با ایمیلی که به سفارت زدیم گفتند باید تا 2 ماه دیگه واسه اخذ ویزا اقدام کنیم.و توصیه ای که دارم اینه که اگر صرفا واسه اخذ ویزاتون میخواهید تشریف ببرید دبی بهتره که اینکارو نکنید که هزینه اضافیه ،تجربه ای که ما داشتیم واقعا بد بود اولا اینکه تاریخ دقیقی واسه پس گرفتن پاس بهمون نمیگن و برگه ای دادن که هفته دیگه بیایین و وقتی که با هزار زحمت از اونجایکه در دبی فستیوال خرید بود بلیط عوض کردیم زنگ زدن که بیایین پاستونو بگیرین،(همش دنبال بلیط عوض کردنو جریمه پرداختن بودیم !)،حالا اینا به کنار وقتی واسه گرفتن پاس ها رفتیم در کمال تعجب دیدیم که ویزای همسرمو دادند اما به بنده یه برگه آبی دادند !!! یعنی یه سفر دیگه به دبی! اگر شما هم بیش از 1 نفر هستین این احتمال وجود داره که مثل ما دچار مشکل بشید.بنابراین ایندفعه از طریق ملیکا خانم اقدام کردیم.اما هنوز در انتظاریم.
سلام

با سلام به همه دوستان من میخواستم بدونم آیا در زمان مصاحبه اگر اف-بی-آی چک بخوریم باید به همه اعضا خانواده یه برگه آبی جدا بدن ؟آخه ما زمان مصاحبمون به همسرم که برنده اصلی بود برگه آبی دادند اما به بنده نه برگه دادند نه ویزارو !انگار که هیچ تصمیمی در مورد من نگرفتن !!! و بعد از 2 هفته که کلیرنسمون اومد و به سفارت مراجعه کردیم ویزای همسرمو دادند اما به بنده یه برگه آبی !!و آفیسر گفت که 14روز دیگه مال شما آماده میشه اما با گذشت 40روز هنوز که هنوزه خبری از کلیرنس من نیست!آیا کسی از دوستان موردی شبیه به مورد ما داشته یا شنیده؟ممنون میشم اگر کیسی مشابه ما هست بگن که ما بتونیم یه نتیجه منطقی ازش بگیریم .

با سلام،بله شما باید زودتر واسه اخذ ویزاتون اقدام کنید ما هم ابوظبی بودیم وقتی کلیر شدیم با ایمیلی که به سفارت زدیم گفتند باید تا 2 ماه دیگه واسه اخذ ویزا اقدام کنیم.و توصیه ای که دارم اینه که اگر صرفا واسه اخذ ویزاتون میخواهید تشریف ببرید دبی بهتره که اینکارو نکنید که هزینه اضافیه ،تجربه ای که ما داشتیم واقعا بد بود اولا اینکه تاریخ دقیقی واسه پس گرفتن پاس بهمون نمیگن و برگه ای دادن که هفته دیگه بیایین و وقتی که با هزار زحمت از اونجایکه در دبی فستیوال خرید بود بلیط عوض کردیم زنگ زدن که بیایین پاستونو بگیرین،(همش دنبال بلیط عوض کردنو جریمه پرداختن بودیم !)،حالا اینا به کنار وقتی واسه گرفتن پاس ها رفتیم در کمال تعجب دیدیم که ویزای همسرمو دادند اما به بنده یه برگه آبی دادند !!! یعنی یه سفر دیگه به دبی! اگر شما هم بیش از 1 نفر هستین این احتمال وجود داره که مثل ما دچار مشکل بشید.بنابراین ایندفعه از طریق ملیکا خانم اقدام کردیم.اما هنوز در انتظاریم

RE: کلیرنس برندگان 2011 - DLT - 2011-03-26

دوستان گل مهاجر سرایی
با درورد و عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی این جشن کهن و بزرگ ملت ایران زمین و آرزوی سالی پر از خیر و برکت و سلامتی
بنده هم به نوبه خودم دریافت ویزای یکضرب و اتمام کلیرنس دوستان گل و گلاب رو بهشون تبریک میگم.
غیبت طولانی بنده رو به بزرگی خودتون ببخشید.
با اجازتون دوباره بعد از مدتها گفتیم یک ایمیل به دوستان گل و گلاب در سفارت کبری آمریکا بزنیم.
ماشالا توی "نه" گفتن و تکمیل نشدن پروسه کلیرنس خیلی زود پاسخ میدن.گفتند که شرمنده، فعلا" باش تا صبح دولتت بدمد.هنوز پروسه اداری شما تکمیل نشده. امیدوارم که تا قبل 13 بیاد که نحسیش ما رو نگیره.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sunrise - 2011-03-26

(2011-03-24 ساعت 21:46)Ali_G نوشته:  
سلام

با سلام به شما ،بله شما باید حتما زودتر واسه اخذ ویزاتون اقدام کنید.ما هم سفارت ابوظبی بودیم و بعد از کلیر شدن با ایمیلی که به سفارت دادیم گفتن باید تا 2 ماه دیگه ویزاتونو بیایین بگیرین.اما اگر صرفا واسه اخذ ویزاتون میخواهید تشریف ببرید دبی بهتون توصیه میکنم از طریق کسانی که این کارو انجام میدن مثل خانم ملیکا انجام بدید چرا که هم هزینه اضافی نمیکنید و هم وقتتون تلف نمیشه و هم پولتون توی مملکت اعراب خرج نمیشه .بر اساس تجربه ای که ما داشتیم به خاطر احتیاط خودمون رفتیم دبی اما چون تاریخ دقیقی واسه پس گرفتن پاس بهتون نمیگن تقریبا حیرون میمونید ما که فقط دنبال عوض کردن بلیط و پرداخت جریمه بودیم!در آخر هم که بلیط رو عوض کردیم زنگ زدن که زودتربیایین پاستونو بگیرین(یعنی احتیاج به عوض کردن بلیط نبود اما چون با اطمینان به ما گفتن تا هفته دیگه آماده نمیشه طبق گفته خودشون بلیطو عوض کردیم) و حالا اینا همه بماند وقتی رفتیم سفارت دیدیم ویزای همسرمو دادند اما به بنده یه برگه آبی دادند گفتن بعدا آماده میشه ،و این یعنی هزینه اضافی رفتن به دبی!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - mitr.p - 2011-03-26

salam dostan.sale no mobarak. sorry k farsi nemizanam.
mishe linki site ro inja bezanid ??sefarat dar torkiye......
bebakhshid age tekrariye...vaghean vaght nadaran bekhoonam.....sorry..
enshallah bad az eyd safar name mizanam
merc

RE: کلیرنس برندگان 2011 - shiva_h - 2011-03-27

سلام
بچه ها من یک سوال راجع به کلیر ویزاهای کار دارم
وقتی توی سایت شماره رو وارد می کنیم می گه که پاسپورتها رو از این ساعت تا این ساعت بیارید تا تاریخ فلان!
این یعنی اینکه کلیر شدیم؟