مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - AmericanHamid - 2011-03-27

(2011-03-26 ساعت 20:30)mitr.p نوشته:  salam dostan.sale no mobarak. sorry k farsi nemizanam.
mishe linki site ro inja bezanid ??sefarat dar torkiye......
bebakhshid age tekrariye...vaghean vaght nadaran bekhoonam.....sorry..
enshallah bad az eyd safar name mizanam
merc

سلام و تبریک سال نو به شما
http://turkey.usembassy.gov/

RE: کلیرنس برندگان 2011 - AmericanHamid - 2011-03-27

(2011-03-27 ساعت 00:07)shiva_h نوشته:  سلام
بچه ها من یک سوال راجع به کلیر ویزاهای کار دارم
وقتی توی سایت شماره رو وارد می کنیم می گه که پاسپورتها رو از این ساعت تا این ساعت بیارید تا تاریخ فلان!
این یعنی اینکه کلیر شدیم؟

شما میتونید بازدن یک ایمیل از سفارت بپرسید تا مطمئن شید. و اینو بدونید که اگر کلیر شدید حتما قبل از تاریخ باید برید ویزا رو بگیرید چون بعد از تاریخی که زده ویزا باطل میشه و دوباره باید کلیر شوید.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - farzad-it - 2011-03-27

بچه ها يک سؤال:
اگه يک زن و شوهر FBI بخورند، وقتي کلير شدند خانم ميتونه بره ويزاها را بگيره ؟
يا بايد دو نفري باشند؟
در ضمن مرد برنده ي اصلي باشه.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - zohreh36 - 2011-03-27

(2011-03-27 ساعت 01:08)farzad-it نوشته:  بچه ها يک سؤال:
يا بايد دو نفري باشند؟
دوست محترم در مورد انکارا فرقی نمیکنه یکی از افراد که شامل ویزا میشن میتونن برن و ویزای نفر بعدی رو هم بگیرن ولی در مورد ابوظبی میتونن به شرکتهایی بدن با مبلغ کم مثلا نفر صد هزارتومان یاکمی بیشتر برای هر پاسپورت وخودشون براتون ویزا رو براتون بگیرن وبیارن دیگه شما هزینه بلیط و خروجی و هتل رو نداریدموفق باشید

RE: کلیرنس برندگان 2011 - farzad-it - 2011-03-27

(2011-03-27 ساعت 01:40)zohreh36 نوشته:  
(2011-03-27 ساعت 01:08)farzad-it نوشته:  بچه ها يک سؤال:
يا بايد دو نفري باشند؟
دوست محترم در مورد انکارا فرقی نمیکنه یکی از افراد که شامل ویزا میشن میتونن برن و ویزای نفر بعدی رو هم بگیرن ولی در مورد ابوظبی میتونن به شرکتهایی بدن با مبلغ کم مثلا نفر صد هزارتومان یاکمی بیشتر برای هر پاسپورت وخودشون براتون ویزا رو براتون بگیرن وبیارن دیگه شما هزینه بلیط و خروجی و هتل رو نداریدموفق باشید
توي يک پستي از 2010 خوندم نوشته بود وقتي ببينند مهر ورود نخورده ممکنه گير بدند.
اين حرف درسته؟؟؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - mahmood_eng - 2011-03-27

از لطف شما و تمام دوستان مهاجرسرايي ممنونم.
من هم اميدوران كه تمام بچه ها خيلي زود و بي دردسر كلير بشوند و اينجا شادماني كنند.
(2011-03-22 ساعت 20:54)User نوشته:  هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــورا

محمود عزیز و دیگر دوست کلیر شده تبریک های گرم منو هم پذیرا باشید!
امیدوارم این خبر سرآغاز دیگر خوشی های این تاپیک باشد!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - mgy - 2011-03-28

سلام به تمام بروبچه های باحال مهاجرسرا
امروز آنکارا اپديت کرد ومن هم کليرشدم.اميدوارم دکتر محمودی وDLT وبقيه منتظران هم کلير شده باشند يا به زودی بشوند.
درهر حال هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا به افتخار بچه های اين سايت ومديران عزيز آن.Smile

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Amir78 - 2011-03-28

هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
تبریک میگم mgy عزیز
امیدوارم همه ی بچه ها کلیر شده باشند
هیپ هیپ
هورااااااااااااااااااااااااااااا

RE: کلیرنس برندگان 2011 - akyb - 2011-03-28

خدایی این بهترین لذتی که من جدیداً بردم،
کلیر شدیم ما بعد از ۵ و نیم ماه.

همگی‌ باهم:
هیپ هیپ هیپ هووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااا
هیپ هیپ هیپ هووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااا
هیپ هیپ هیپ هووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااا
هووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

راستی‌ بچها یه سوال هم داشتم من به سفارت ایمیل زدم در مورد اینکه کیس من مدیکالم به این زودیا تموم می‌شه بد اونم گفتن که یه مدیکال جدید بیار. شما ببینید همه چی‌ ردیف؟ کسی‌ نکته‌ای چیزی میدون به من بگه.
از همتون هم از صمیم قالب تشکر می‌کنم که اینقدر مهربون و با معرفت هستین.

Dear Sir/Madam
My case number has appeared on your web page, first I want to see if my administrative processing is over. The other thing is I had my medical test in middle of October and if the test is valid for 6 months only then do I need to renew my medical test? because I wont be able to come to turkey at least until next week and my medical test validation is going to be finished by middle of next month.
Best Regards,
Embassy replied

Dear Sir/Madam,
This is to confirm you that an administrative processing is completed for you file. You may come to our office Monday through Thursday during 13:00-13:30pm and bring a new medical report.
Sincerely,
Immigrant Visa Unit

Before you send an inquiry to the Immigrant Visa Unit, please consult the updated Frequently Asked Questions (FAQ) section of our site at http://turkey.usembassy.gov/faqs_iv.html

RE: کلیرنس برندگان 2011 - satusa - 2011-03-28

(2011-03-28 ساعت 20:44)akyb نوشته:  خدایی این بهترین لذتی که من جدیداً بردم، کلیر شدیم ما بعد از ۵ و نیم ماه .....

دوست عزیز
بهتون تبریک میگم بابت کلیر شدنتون.
راجع به سوالتون خوب سفارت جوابتون رو داده و گفته که مشکلی نیست. شما مجددا مدیکال رو انجام بدید و ببرید برای دریافت ویزا.

با توجه به اینکه هیچ اطلاعاتی از شما وجود ندارد ، شما که اینقدر کلیرتون طول کشیده لطف کنید و حداقل اطلاعاتتون رو بدید و اینکه توی این مدت تماسی مکاتبه ای داشتید یا نه اعلام کنید و یه مختصری از وضعیتتون بگید تا دیگران و بقیه دوستان طولانی منتظر هم از تجربیات شما استفاده کنند.

موفق باشید

RE: کلیرنس برندگان 2011 - free_free - 2011-03-28

[quote='akyb' pid='100876' dateline='1301328867']
خدایی این بهترین لذتی که من جدیداً بردم، کلیر شدیم ما بعد از ۵ و نیم ماه ....

دوست عزیز:
خیلی بهتون تبریک میگیم بابت اینکه بعد از این مدت طولانی کلیر شدین . اگر مایل هستید که بقیه دوستان از وضعیت اطلاعات مهاجرتی شما کسب تجربه کنند لطفا اطلاعات خودتون رو برای درج در جدول 2011 در یک نگاه برای بنده پیام خصوصی نمایید.

فکر میکنید علت طولانی شدن کلیرتون چی بوده؟ این علت برای بچه ای سایت خیلی مهم هست...SmileSmile

RE: کلیرنس برندگان 2011 - b!ta - 2011-03-29

سلاااااااااااااااااااااااااام
من الان از سفارت برگشتم،یه ضرب ویزا گرفتم.هورررررررررررررررررررا
به امید ویزا گرفتن سایر دوستان
سفرنامه ام را بعد از برگشتن می نویسم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - یاشار و ماری - 2011-03-29

(2011-03-29 ساعت 13:10)b!ta نوشته:  سلاااااااااااااااااااااااااام

بیتا جان واقعا تبریک می گم. خیلی خوشحال هستم و نمی تونم خودم رو کنترل کنم و فقط دکمه تبریک و تشکر رو بزنم

هورااااااااااااااااا

RE: کلیرنس برندگان 2011 - amir53 - 2011-03-29

(2011-03-29 ساعت 13:10)b!ta نوشته:  سلاااااااااااااااااااااااااام

تبرییییییییییییییییییییییک Smile
به جرگه منتظران پرواز خوش آمدید .

RE: کلیرنس برندگان 2011 - لیلا ج - 2011-03-29

B!ta جان. بهت تبریک میگم، تو لیاقت بهترینهارو داری.اینم یه هورا به افتخار آغاز موفقیتت

هووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

من هم 5 شنبه مصاحبه دارم، امیدوارم یا یه هورای گنده به این تاپیک برگردم.