مهاجرسرا
سیاتل، ایالت واشنگتن - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: سیاتل، ایالت واشنگتن (/thread-4065.html)

RE: سیاتل، ایالت واشنگتن - peyman222 - 2015-10-24

سلام به همه دوستان
ما دو روزه که اومدیم سیاتل ،خیلی خوشحال هستیم که پیش دوستان خوب اینجا آمدیم ،امیدوارم بتونیم با آقایان و خانم هایی که اینجا زندگی میکنند بیشتر آشنا بشیم ،مثل امیرآقا و آقا رضا و شهرزاد خانم و بقیه دوستان

RE: سیاتل، ایالت واشنگتن - lighthouse - 2015-10-24

سلام.لطفا دوستان باتجربه پاسخ بدن .البته شایدهم بنظرتون خیلی بدیهی بیادولی من سردرنیاوردم.درسایت trulia.comجلوی آپارتمانهای اجاره ای قیمت رامثلا به این صورت نوشته :$2200/mo+ میخواستم لطفا بگین منظورازاین mo چیه ؟وچرا جلوی بعضی ها نوشته +mo وجلوی بعضی ها فقط mo؟ممنونم .

RE: سیاتل، ایالت واشنگتن - alireza62 - 2015-10-25

(2015-10-24 ساعت 23:50)ماندانا.م نوشته:  سلام.لطفا دوستان باتجربه پاسخ بدن .البته شایدهم بنظرتون خیلی بدیهی بیادولی من سردرنیاوردم.درسایت trulia.comجلوی آپارتمانهای اجاره ای قیمت رامثلا به این صورت نوشته :$2200/mo+ میخواستم لطفا بگین منظورازاین mo چیه ؟وچرا جلوی بعضی ها نوشته +mo وجلوی بعضی ها فقط mo؟ممنونم .

سلام دوست عزیز.یعنی ماهی 2200 به بالا.

RE: سیاتل، ایالت واشنگتن - damon101 - 2015-10-25

سلام دوستان . من وهمسرم کارشناسی ارشد آلودگیهای محیط زیست داریم یکی از صنعتی اصفهان و یکی از آزاد
می خوام بدونم بازار کارش و راه ادامه تحصیلش برای ما تو سیاتل فراهمه یا نه؟.ممنون میشم راهنمایی کنید.

RE: سیاتل، ایالت واشنگتن - reza.aa - 2015-10-26

(2015-10-23 ساعت 05:17)Ninaz نوشته:  
(2015-10-15 ساعت 11:08)reza.aa نوشته:  
(2015-10-12 ساعت 23:07)Ninaz نوشته:  
کد:
[quote='reza.aa' pid='650295' dateline='
1440023386']
تجربه ۱۰۵ $

دیشب اولین پی چکم رو گرفتم ، خیلی خوشحال بودم که اولین حقوقم رو گرفتم و یه جورایی در پوست خود نمی گنجید بودم
که یه باره جا خوردم
۱۱۱- توی حسابم بود
، همسرم زبانش در حد صفر هستش ولي ميدونم كه كار با اوبر رو ميتونن انجام بدن اگر نيازي به زبان نداشته باشه، فكر ميكنم براي يك مدت كار خوبي باشه ، امكانش هست در موردش بيشتر توضيح بديد؟
والا درمورد زبان هیچ معجزه ای ندارم . باید تمرین کرد و خوند . واسه اوبر تا جایی که میدونم باید گواهینامشون حداقل یکساله بشه .

واسه زبان هم به نظرم اگه یکم پشت کار داشته باشن میتونن همینجا هم توی یک ماه از صفر تا 100 حداقل به نقطه ده برسن که میشه باش به پیدا کردن کار امیدوار شد وگرنه بدون زبان واقعا سخت میشه

من الان اين پيامتون رو هم ديدم شرمنده يكم فعلا سردرگم هستم تو اين سايت هم، بله ميدونم براي زبان هم هر دومون كالج هم داريم ميريم و منم زبانم همچين جالب نبود و ترم ٣ افتادم و اينكه من براي اين از شما سوال كردم كه اگر اشتباه نكرده باشم تو پيامهاتون خوندم كه تو برنامه اوبر هم فعال هستيد؟؟؟ اگر اشتباه خوندم شرمنده چون فكر ميكنم كه شماهم تازه وارد شده باشيد به اينجا اونطور كه باز من خوندم! يكم اينجا سوالاو پاسخها در همه به شك افتادم اگر غير ازين بوده من عذر خواهي ميكنم فقط به خاطر اين بوده كه خواستم بپرسم ايا كار خاصي بايد انجام داد براي كار با اوبر يا نه؟

من نمیتونم بهتون پیام خصوصی بدم لطفا بهم پیام بدید

RE: سیاتل، ایالت واشنگتن - Mahmood129 - 2015-10-27

دوستان عزیز سیاتلی ...
بزودی زود به شما می پیوندیم ...

شاد و سلامت باشید همگی

RE: سیاتل، ایالت واشنگتن - damon101 - 2015-10-27

سلام دوستان جواب ماروهم بده ممنون میشیم

RE: سیاتل، ایالت واشنگتن - Ninaz - 2015-10-29

(2015-10-26 ساعت 02:13)reza.aa نوشته:  
(2015-10-23 ساعت 05:17)Ninaz نوشته:  
(2015-10-15 ساعت 11:08)reza.aa نوشته:  
(2015-10-12 ساعت 23:07)Ninaz نوشته:  
کد:
[quote='reza.aa' pid='650295' dateline='
1440023386']
تجربه ۱۰۵ $

دیشب اولین پی چکم رو گرفتم ، خیلی خوشحال بودم که اولین حقوقم رو گرفتم و یه جورایی در پوست خود نمی گنجید بودم
که یه باره جا خوردم
۱۱۱- توی حسابم بود
، همسرم زبانش در حد صفر هستش ولي ميدونم كه كار با اوبر رو ميتونن انجام بدن اگر نيازي به زبان نداشته باشه، فكر ميكنم براي يك مدت كار خوبي باشه ، امكانش هست در موردش بيشتر توضيح بديد؟
والا درمورد زبان هیچ معجزه ای ندارم . باید تمرین کرد و خوند . واسه اوبر تا جایی که میدونم باید گواهینامشون حداقل یکساله بشه .

واسه زبان هم به نظرم اگه یکم پشت کار داشته باشن میتونن همینجا هم توی یک ماه از صفر تا 100 حداقل به نقطه ده برسن که میشه باش به پیدا کردن کار امیدوار شد وگرنه بدون زبان واقعا سخت میشه

من الان اين پيامتون رو هم ديدم شرمنده يكم فعلا سردرگم هستم تو اين سايت هم، بله ميدونم براي زبان هم هر دومون كالج هم داريم ميريم و منم زبانم همچين جالب نبود و ترم ٣ افتادم و اينكه من براي اين از شما سوال كردم كه اگر اشتباه نكرده باشم تو پيامهاتون خوندم كه تو برنامه اوبر هم فعال هستيد؟؟؟ اگر اشتباه خوندم شرمنده چون فكر ميكنم كه شماهم تازه وارد شده باشيد به اينجا اونطور كه باز من خوندم! يكم اينجا سوالاو پاسخها در همه به شك افتادم اگر غير ازين بوده من عذر خواهي ميكنم فقط به خاطر اين بوده كه خواستم بپرسم ايا كار خاصي بايد انجام داد براي كار با اوبر يا نه؟

من نمیتونم بهتون پیام خصوصی بدم لطفا بهم پیام بدید

منم نميتونم مثل اينكه بايد ٢٥ تا پيام بذارم تا بتونم ، از طريق ديگه اي امكانش نيست بتونم باهاتون صحبت كنم؟
چون در مورد تستي كه داديد ( ايين نامه) سوال داشتم
من يكبار با خريد ١١٨ تا سوال dmv cheat sheet هفته پيش اين تست رو دادمو رد شدم? حتي يك سوال هم از داخل اونايي كه خوندم نيومده بود همه متفاوت بود و بعضيهاشم طريقه سوالو جوابشون متفاوت بودن،
حالا تستهايي كه شما گذاشتيد رو خوندم و فردا ميخوام برم براي امتحان، من اصلا كتاب رو نخوندم، ميترسم طرفش برم اصلا، ميشه توضيح بديد كه ايا با خوندن همونا فقط قبول شديد يا كتاب رو هم خونديد؟؟؟
باز دو يا سه تا از اون تستها رو به ياد دارم كه تو تستهاي شما هم هست، ولي الباقيش يادم نيست و الان هم رفتم تست پنج تاييه خود dol.wa.org رو زدم باز دوتاش تو اينا نبود ،ميشه راهنماييم كنيد؟؟؟ و مثل اينكه مترجم هم ميدن اگر درخواست كنيم ولي من ميخوام خودم بگيرم...?

RE: سیاتل، ایالت واشنگتن - Ninaz - 2015-10-31

سلاااام ، ديروز رفتمو تست دادم با دوتا غلط كه نبود تو اون سوالا قبول شدم ?
خيلي خوشحالم?

RE: سیاتل، ایالت واشنگتن - saboteur - 2015-10-31

یه ویدوی مختصر ( 12 دقیقه Big Grin ) در حین رانندگی گرفته شده از اطراف سیاتل شاید بد نباشه دیدنش

https://www.youtube.com/watch?v=wjgwvFUw_5M

RE: سیاتل، ایالت واشنگتن - Interuniversal - 2015-11-02

(2015-10-31 ساعت 07:06)saboteur نوشته:  یه ویدوی مختصر ( 12 دقیقه Big Grin ) در حین رانندگی گرفته شده از اطراف سیاتل شاید بد نباشه دیدنش

Saboteur عزيز
بسيار زيبا و قشنگ بود مرسي ازت
فقط اگه ميشد ي توضيح مختصري در مورد اماكن مختلفي كه رد ميشدي ميدادي دگ عاليتر ميشد،
راستي شانستم خوبه ها همش پشت چراغ قرمزTongue

RE: سیاتل، ایالت واشنگتن - saboteur - 2015-11-02

(2015-11-02 ساعت 19:04)Interuniversal نوشته:  
(2015-10-31 ساعت 07:06)saboteur نوشته:  یه ویدوی مختصر ( 12 دقیقه Big Grin ) در حین رانندگی گرفته شده از اطراف سیاتل شاید بد نباشه دیدنش

Saboteur عزيز
بسيار زيبا و قشنگ بود مرسي ازت
فقط اگه ميشد ي توضيح مختصري در مورد اماكن مختلفي كه رد ميشدي ميدادي دگ عاليتر ميشد،
راستي شانستم خوبه ها همش پشت چراغ قرمزTongue

بله زیاد به چراغ قرمز خوردم Big Grin البته یکی از دلایلش اینه چراغ های اینجا هوشمنده. وقتی ماشین پشتش نباشه قرمز میشه که برای طرف های دیگه ای که ماشین هست سبز بمونه. کلا سیستم پیچیده ای داره چراغ های راهنمایی اینجا. لاقل توی این منطقه که بصورت هوشمنده و زمانی نیست

RE: سیاتل، ایالت واشنگتن - behjat - 2015-11-07

سلام به دوستان عزیز سیاتلی ، میخواستم بدونم از شهر Bellingham, و اینکه آیا ایرانی هم اونجا زندگی میکنه و هزینه اجاره یکخوابه یا استودیو و شرایط پیدا کردن کار ،اطلاعاتی دارید؟ از لطفتتون ممنونم

RE: سیاتل، ایالت واشنگتن - Nightsky007 - 2015-11-07

فایل سوال های رانندگی کجاست؟

RE: سیاتل، ایالت واشنگتن - Interuniversal - 2015-11-08

(2015-11-07 ساعت 23:06)Nightsky007 نوشته:  فایل سوال های رانندگی کجاست؟

در پست شماره 1603 ص 107میتونید دانلودش کنید
این لینک هم که باز رضا زحمت کشیده رو ی نگاه بندازین

http://www.dol.wa.gov/driverslicense/drivingtest.html