مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - akyb - 2011-03-29

دوستان عزیز شما درست میگید. من به سایت اطلاعاتم رو بدهکارم، ولی‌ من قبلان واسه فری فری فرستادم اطلاعاتمو ولی‌ گفتن که مطابق جدول نیست. منم نتونستم جدول رو پیدا کنم. لطفا لینک جدول رو برام بفرستین.

در مورد دوستای که گفتن که من چرا اینقدر کلیرنسم طول کشید: من مدارکمو فرستادم واسه سفارت از شانس بد من بعده دوماه پیگیری گفتن مدارکی که واسه شروع پروسه میخوایم رو هنوز دریافت نکردیم. اینجا ۲ ماه گذشت. بعدشم من تحصیلاتم فوق لیسانس هستش و هر کدوم از مدارک تحصیلیمو از یه کشور گرفتم و رشتهٔ تحصیلیم کامپیوتر .

خلاصه با اینکه مدارکم کامل بود و از هر جای که بودم نامهٔ پلیسم رو گرفتم بازم خیلی‌ طول کشید و من فکر می‌کنم که دلیلش سفرای زیاده اینور اونورم بود. من خدمت سربازی و سابقه کار دولتی هم نداشتم.

ولی‌ واقعا هیچ چیزی رو نمی‌شه از روی حتم گفت که دلیل طولانی‌ شدن پروسه می‌شه.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - free_free - 2011-03-29

(2011-03-29 ساعت 22:42)akyb نوشته:  دوستان عزیز شما درست میگید. من به سایت اطلاعاتم رو بدهکارم، ولی‌ من قبلان واسه فری فری فرستادم اطلاعاتمو ولی‌ گفتن که مطابق جدول نیست. منم نتونستم جدول رو پیدا کنم. لطفا لینک جدول رو برام بفرستین.

در مورد دوستای که گفتن که من چرا اینقدر کلیرنسم طول کشید: من مدارکمو فرستادم واسه سفارت از شانس بد من بعده دوماه پیگیری گفتن مدارکی که واسه شروع پروسه میخوایم رو هنوز دریافت نکردیم. اینجا ۲ ماه گذشت. بعدشم من تحصیلاتم فوق لیسانس هستش و هر کدوم از مدارک تحصیلیمو از یه کشور گرفتم و رشتهٔ تحصیلیم کامپیوتر .

خلاصه با اینکه مدارکم کامل بود و از هر جای که بودم نامهٔ پلیسم رو گرفتم بازم خیلی‌ طول کشید و من فکر می‌کنم که دلیلش سفرای زیاده اینور اونورم بود. من خدمت سربازی و سابقه کار دولتی هم نداشتم.

ولی‌ واقعا هیچ چیزی رو نمی‌شه از روی حتم گفت که دلیل طولانی‌ شدن پروسه می‌شه.

دوست عزیز ممنون از توضیحات شما

جدول رو میتونید اینجا مشاهده کنید.

به احتمال زیاد اطلاعات شما خیلی ناقص بوده وگر نه بصورت اولیه در جدول درج می شد..Smile

RE: کلیرنس برندگان 2011 - b!ta - 2011-03-30

سلام
ممنون از همه ی دوستان عزیز،بدون شک اگر مهاجرسرا و همراهان آن نبود این پروسه برای من به این راحتی انجام نمی گرفت،مصاحبه خیلی راحت بود حتی ساده تر از مدیکال،آفیسر بسیار خوش برخورد بود و خیلی عالی فارسی صحبت می کرد(اون می گفت ضامن من می گفتم اسپانسر!!)،فکر کنم من امروز اولین نفری بودم که برگه ی سفید گرفتم و قبل از ساعت 10 مصاحبه تمام شد.
ماری عزیز ممنونم،ایشالا به همین زودی شادی شما را در این سایت شاهد باشیم،از ته قلبم آرزوی موفقیت برای شما و همسر گرامیتان دارم.
سپاس آقا امیر،دیگه تو این مدت ناخودآگاه صبور بودن را یاد گرفتم!
لیلا جان مطمئنم مصاحبه ی خیلی خوبی خواهی داشت،منتظر اعلام یک هورای طولانی هستم.از الان برای اون لحظه شمارش معکوس را شروع کردم.
ممنون از همه.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - tex - 2011-03-30

سلام دوستان

من مدتهاست که مهاجرسرا رو میبینم و واقعن از حامی شما صمیمانه تشکر میکنم بابت اینهمه صمیمیتی که بوجود آوردین. مطمئن نیستم که دارم سوالمو جای درستی تایپ میکنم یا نه، با این حال ادامه میدم .

کیس نامبر من ۴۵،۰۰۰ هست که تا یک هفته پیش ازش خبر نداشتم. خلاصه بگم که بعد از ۷ ماه تونستم از کی سی سی بگیرم کیس نامبر رو .

دوستم از برندگان پارسال بود که الان امریکا هست با خانومش. ازش خواستم که با وکیلش صحبت کنه و بپرسه که آیا شانس برای کیسه من که ۴۵۰۰۰ هست وجود داره یا نه (همون وکیلی که کار دوستم رو دنبال کرده بود برای لاتاری) که وکیلش گفت خیالت راحت باشه و حتما کارت انجام میشه اگه توی باقیییه موارد مشکلی نداشته باشی .... و من الان نگارانه کارنت شدنه کیس نامبرام هستم که ۴۵۰۰۰ هست ... آیا کسی از دوستان نظر خاصی در این مورد داره؟

با آرزوی برآورده شدن تمامی آرزوهای شما .

ممنون میشم از راهنمایتون Smile

RE: کلیرنس برندگان 2011 - satusa - 2011-03-30

(2011-03-30 ساعت 06:40)tex نوشته:  سلام دوستان

من مدتهاست که مهاجرسرا رو میبینم و واقعن از حامی شما صمیمانه تشکر میکنم بابت اینهمه صمیمیتی که بوجود آوردین. مطمئن نیستم که دارم سوالمو جای درستی تایپ میکنم یا نه، با این حال ادامه میدم .

کیس نامبر من ۴۵،۰۰۰ هست که تا یک هفته پیش ازش خبر نداشتم. خلاصه بگم که بعد از ۷ ماه تونستم از کی سی سی بگیرم کیس نامبر رو .

دوستم از برندگان پارسال بود که الان امریکا هست با خانومش. ازش خواستم که با وکیلش صحبت کنه و بپرسه که آیا شانس برای کیسه من که ۴۵۰۰۰ هست وجود داره یا نه (همون وکیلی که کار دوستم رو دنبال کرده بود برای لاتاری) که وکیلش گفت خیالت راحت باشه و حتما کارت انجام میشه اگه توی باقیییه موارد مشکلی نداشته باشی .... و من الان نگارانه کارنت شدنه کیس نامبرام هستم که ۴۵۰۰۰ هست ... آیا کسی از دوستان نظر خاصی در این مورد داره؟

با آرزوی برآورده شدن تمامی آرزوهای شما .

ممنون میشم از راهنمایتون Smile

دوست عزيز بهتون تبريك ميگم.

تعداد زيادي از بچه هاي اين سايت شرايط شما رو داشتند و اخيرا كيس نامبر شون رو دريافت كردند. جاي نگراني نيست و كارها طبق روال انجام ميشه.
مي تونيد تاپيك "برندگان 2011 كه نامه اول را دريافت نكرده اند...." رو ببينيد و دوستان مشابه خودتون رو ببينيد.
ضمنا تاپيك "2011 در يك نگاه " هم هست و اطلاعاتتون رو بفرستيد تا در جدول درج بشه و با ديگران مقايسه كنيد.

موفق باشيد.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - Amir78 - 2011-03-30

(2011-03-29 ساعت 13:10)b!ta نوشته:  سلاااااااااااااااااااااااااام
من الان از سفارت برگشتم،یه ضرب ویزا گرفتم.هورررررررررررررررررررا
به امید ویزا گرفتن سایر دوستان
سفرنامه ام را بعد از برگشتن می نویسم.
تبریککککککککککککککککک
به امید ویزا یک ضرب برای ما بقی دوستان

RE: کلیرنس برندگان 2011 - b!ta - 2011-03-30

سلام
امروز ups ویزای من را آورد.لحظه ی به یادماندنیه!
یک قسمت پاکت یه کم باز شده،اما چیزی مشخص نیست،به نظر دوستان ایرادی داره؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - لیلا ج - 2011-03-31

سلام دوستای خوب

من یه ضرب ویزا گرفتم

هوووووووووووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

بقیه هوراها رو شما بکشید واسم................

مرسی از همتون

بیتا جان... مرسی

RE: کلیرنس برندگان 2011 - nedadd - 2011-03-31

(2011-03-31 ساعت 12:21)لیلا ج نوشته:  سلام دوستای خوب

من یه ضرب ویزا گرفتم

هوووووووووووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

مرسی از همتون

بیتا جان... مرسی

هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
تبریک عزیزم،از وقتی برگشتم هتل دارم واست دعا میکنم.خیلی خوشحال شدم.

من یه ضرب ویزا گرفتم

مرسی از همتون

بیتا جان... مرسی
هوووووووووررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

خیلی بهت تبریک میگم ،واقعا" خوشحال شدم واست،از زقتی برگشتمدارم واست دعا میکنم.................

RE: کلیرنس برندگان 2011 - b!ta - 2011-03-31

هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووورررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااا
خیلی تبریک لیلا جون،خیلی خوشحالم.
همیشه به موفقیت و شادی.
ایشالا در آینده نزدیک برای موفقیت های بیشتر در امریکا شادی کنیم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - amir53 - 2011-03-31

من یه ضرب ویزا گرفتم

مرسی از همتون

بیتا جان... مرسی

با تبریییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک
همیشه شاد و موفق باشی .
به امید کلیرنس بقیه دوستان و شادی همه عزیزان SmileBig Grin

RE: کلیرنس برندگان 2011 - tamanna - 2011-03-31

تبریییییییییییییییییییییییییییییییییییک عزیزم
موفق باشی

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sunrise - 2011-03-31

من یه ضرب ویزا گرفتم

مرسی از همتون

بیتا جان... مرسی

با سلام و تبریییییییییییییییییییییییییییییییییییییک اساسی به شما و همینطور بیتا جون .انشالله که شادی های بیشتری در امریکا در انتظارتون باشه و دیگه اینکه کلیرنس بقیه دوستان عزیز (همچنین خودمDWink هر چه زودتر بیاد.آمین. . . . .

RE: کلیرنس برندگان 2011 - لیلا ج - 2011-03-31

مرسی دوستان خوبم.
ندا جان مرسی که امروز انقدر باهام همراه بودی، تو سفارت اون همه قوت قلب بودی.من هم بهت تبریک میگم و برات آرزوی موفقیت و خوشبختی دارم،

بیتا جان، تو این مدت خیلی‌ همراه بودی، ممنونم ازت.

مهاجرسرا!! مرسی‌ که آنقدر کمکم کردی.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - nedadd - 2011-03-31

[quote='لیلا ج' pid='101103' dateline='1301575487']
مرسی دوستان خوبم.
ندا جان مرسی که امروز انقدر باهام همراه بودی، تو سفارت اون همه قوت قلب بودی.من هم بهت تبریک میگم و برات آرزوی موفقیت و خوشبختی دارم،

بیتا جان، تو این مدت خیلی‌ همراه بودی، ممنونم ازت.

مهاجرسرا!! مرسی‌ که آنقدر کمکم کردی.

[/quot
عزیزم حضور شما هم واسه من قوت قلب بود .مرسی از همه چیز.منم واست یک شروع بی نظیر در زندگی آرزو میکنم دوست خوبم.