مهاجرسرا
سیاتل، ایالت واشنگتن - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: سیاتل، ایالت واشنگتن (/thread-4065.html)

RE: سیاتل، ایالت واشنگتن - mahdidallas - 2015-11-15

Salaam, va arze adab khedmate shomaa khaanome maandaanaa.

Ebtedaa ozr mikhaam ke fonte farsi kheyli kond hastam va be sakhti mitoonam horoof ro peydaa konam, Va baraaye einke zood paasokh bedam, Baa pinglish type mikonam.

Vaqti oon alaamate + miaad jeloye oon qeymat... Yani dar oon majmooe , va dar oon complex yaa oon majmooeye saakhtemaani... qeymathaa masalan 1000+ dar ein haalat yani einke qeymathaa az maahi 1000 taa be baalaa shoroo mishe... Yani mavaarede digari ham hastand ke daarand va faqat yek moured nist...

Yani masalan 1bd hast ke baa ein qeymat shoroo mishe va 1br ham hast ke fazaaye bishtari daare va qeymatesh az ein bishtare... Yaa masalaan 2bd , va be hamin tartib manzoor ein hast ke mavaaredi ke daarand baraaye taqdim be moshtarihaa, az ein qeymat shoroo mishe be baalaa va qeymathaaye bishtar....

Omid daaram ke tooneste baasham baa ein type naaqes , paasokh ro enteqaal daade baasham.

Saalemo khoshbakht baashid, dar panaahe khodaavand.

RE: سیاتل، ایالت واشنگتن - matinryan - 2015-11-15

سلام به سیاتلیای عزیز
من مهندس مخابرات ایرانسل و رایتل بودم دارم میام به سمتتون مخابراتی اگه کسی هست خوشحال میشم آشنا بشیم شاید یک شرکتی یک چیزی زدیم با هم :0))))

RE: سیاتل، ایالت واشنگتن - reza.aa - 2015-11-15

تازه بعد چهار و خورده ای ماه دارم میفهمم چرا اومدم امریکا، البته فکر میکنم.
خیلی از دوستام میپرسن پشیمون نیستی که اومدی امریکا ؟؟

خیلی ها شاید بگن خیلی سخته ولی من با جدیدیت و اعتماد کامل میگم یک زره هم از اومدن اینجا پشیمون نیستم ، فقط بعضی وقتا به این فکر میکنم چه میشد اگه اینجا بدنیا میاومدم و بعدش میگم نه اونوقت قدر اینجا رو نمیدونستم، به هر حال اینجام و از ادامش لذت میبربرم

RE: سیاتل، ایالت واشنگتن - f_elena_z - 2015-11-16

(2015-11-15 ساعت 15:38)reza.aa نوشته:  تازه بعد چهار و خورده ای ماه دارم میفهمم چرا اومدم آمریکا، البته فکر میکنم.
خیلی از دوستام میپرسن پشیمون نیستی که اومدی آمریکا ؟؟

خیلی ها شاید بگن خیلی سخته ولی من با جدیدیت و اعتماد کامل میگم یک زره هم از اومدن اینجا پشیمون نیستم ، فقط بعضی وقتا به این فکر میکنم چه میشد اگه اینجا بدنیا میاومدم و بعدش میگم نه اونوقت قدر اینجا رو نمیدونستم، به هر حال اینجام و از ادامش لذت میبربرم

سلام اقا رضا
از پست ها و اطلاعات مفیدی که می گذارید استفاده کردم و ممنونم و براتون ارزوی موفقیت دارم .
ما یعنی من و همسرم و دخترم که 9 سالشه به امید خدا تا یک ماه دیگه میایم سیاتل و من کلی ابهام و سوال دارم که اگه بتونید جواب بدید ممنون می شم. مهمترین هم اینه که امکان اجاره خونه یه خوابه برای ما هست؟ و کدوم محله هاش دبستان های خوبی دارن؟

RE: سیاتل، ایالت واشنگتن - reza.aa - 2015-11-16

(2015-11-16 ساعت 13:24)reza20 نوشته:  
(2015-11-15 ساعت 15:23)matinryan نوشته:  سلام به سیاتلیای عزیز
من مهندس مخابرات ایرانسل و رایتل بودم دارم میام به سمتتون مخابراتی اگه کسی هست خوشحال میشم آشنا بشیم شاید یک شرکتی یک چیزی زدیم با هم :0))))

من یک نفر مخابراتی میشناسم
شما سرمایش رو دارید ایا؟

منم هستم البته در حد کار کردن ‎Wink
سرمایم صفره ‎Big Grin

RE: سیاتل، ایالت واشنگتن - saeidfireboy67 - 2015-11-17

با سلام و خسته نباشید
می خواستم بدونم دوستان شناخت و یا نظری در مورد شهر نیویورک داره؟
به علت خلوت بودن در صفحه نیویورک می خواستم نظر دوستان اینجا رو هم بدونم
Smile

RE: سیاتل، ایالت واشنگتن - reza.aa - 2015-11-18

دوستانی که میخوان بیمه ماشین یا بیمه خونه انجام بدن بهم پیام بدن ، یه ایرانی پیدا کردم توی شرکت پمکو کار میکنه ، خیلی اتفاقی پیش اومد ، در هر صورت خیلی میتونه کمک کنه چون پمکو هم یه شرکت ارزونه ، واسه بیمه ماشین هم کافیه که بهش زنگ بزنید .
اطلاعات تماس خواستید بهم پیام بدید چون نمیشه شمارش رو بزارم تو پیج

RE: سیاتل، ایالت واشنگتن - parvin9949 - 2015-11-20

(2012-06-28 ساعت 14:48)مهتاب - 2251 نوشته:  به نظر من هر چی از ایرانی ها دورتر باشیم بهتره!

چرا؟؟!

RE: سیاتل، ایالت واشنگتن - parvin9949 - 2015-11-20

(2015-11-15 ساعت 15:38)reza.aa نوشته:  تازه بعد چهار و خورده ای ماه دارم میفهمم چرا اومدم آمریکا، البته فکر میکنم.
خیلی از دوستام میپرسن پشیمون نیستی که اومدی آمریکا ؟؟

من تازه اول راه هستم و اگه خدا بخواد همراه برندگان 2017 خواهم بود..تاپیکهارو میخونم و از اطلاعات خوبی که شما و سایر دوستان میدید استفاده میکنم..با تعریفهای شما سیاتل رو انتخاب کردم و مطمئنم همونجاییه که میخواستمCool

RE: سیاتل، ایالت واشنگتن - javadzarrin - 2015-11-22

(2015-11-18 ساعت 04:11)reza.aa نوشته:  دوستانی که میخوان بیمه ماشین یا بیمه خونه انجام بدن بهم پیام بدن ، یه ایرانی پیدا کردم توی شرکت پمکو کار میکنه ، خیلی اتفاقی پیش اومد ، در هر صورت خیلی میتونه کمک کنه چون پمکو هم یه شرکت ارزونه ، واسه بیمه ماشین هم کافیه که بهش زنگ بزنید .
اطلاعات تماس خواستید بهم پیام بدید چون نمیشه شمارش رو بزارم تو پیج

سلام آقا رضا و ممنون از اطلاعات مفیدتان. به امید خدا ١٧ دسامبر با همسر و دخترم عازم سیاتل هستم. سوالات زیادی در مورد محل مناسب برای زندگی خرید ماشین و سایر موارد دارم با توجه به اینکه مجوز ارسال پیام خصوصی ندارم خواهشمندم ایمیلتان را برای من پیام کنید
با تشکر

RE: سیاتل، ایالت واشنگتن - آسمان آبي - 2015-11-25

با سلام خدمت دوستان عزيز سياتلي،
ما دو ماهي هست كه وارد سياتل شديم، من و همسرم و دختر يك سال و نيممون.
خوشبختانه مسائل اوليه مون در باب استقرار و حساب بانكي حل شده و فقط همسرم همچنان به دنبال پيدا كردن كار هستش كه اونم با توجه به سابقه ي كاري اينترنشنالي كه داره، اميد ميره به زودي نتيجه بده.
مشكل حال حاضرمون تنهاييمونه كه هواي اينجا هم تشديد كرده سختيش رو.
ممنون ميشم اگه دوستان در خصوص آشنايي با جمع هاي ايراني راهنمايي بفرمايند.مخصوصا كه شب يلدا نزديكه و حضور در جمع هم وطنان مي تونه مرهمي بر دلتنگي هامون باشه.
من سعي كردم با چندتا از پيشكسوتان ارتباط برقرار كنم كه به دليل كم بودن پست هام نشد! و واقعا معني اين محدوديت رو نمي تونم بفهمم.

RE: سیاتل، ایالت واشنگتن - free pigeon - 2015-11-25

(2015-11-25 ساعت 04:42)آسمان آبي نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزيز سياتلي،
خوشبختانه مسائل اوليه مون در باب استقرار و حساب بانكي حل شده و فقط همسرم همچنان به دنبال پيدا كردن كار هستش كه اونم با توجه به سابقه ي كاري اينترنشنالي كه داره، اميد ميره به زودي نتيجه بده.
ممنون ميشم اگه دوستان در خصوص آشنايي با جمع هاي ايراني راهنمايي بفرمايند.مخصوصا كه شب يلدا نزديكه و حضور در جمع هم وطنان مي تونه مرهمي بر دلتنگي هامون باشه.
من سعي كردم با چندتا از پيشكسوتان ارتباط برقرار كنم كه به دليل كم بودن پست هام نشد! و واقعا معني اين محدوديت رو نمي تونم بفهمم.
با سلام.اینجا یه انجمن زنان فارسی زبان ایالت واشنگتن هست که تو فیس بوک یه گروه داره.میتونید با عضویت در این گروه با خانوم های ایرانی زیادی اشنا بشید.کلا مردم سیاتل مردم خوبی هستن و سریع میتونید دوست پیدا کنین

RE: سیاتل، ایالت واشنگتن - mersedehbb - 2015-11-25

بنظرم یکی از نقاط ضعف سیاتل مشکل آب و هواش هست که میشه گفت در 80%روزها هوا گرفته و بارونیه.و برای ما ایرانی ها واقعا غم آلوده.انشاا.. که شما هم به زودی به یک جمع گرم و خوب ملحق بشید و از تنهایی در بیاین.

RE: سیاتل، ایالت واشنگتن - Interuniversal - 2015-11-25

(2015-11-25 ساعت 14:37)mersedehbb نوشته:  

بنظرم یکی از نقاط ضعف سیاتل مشکل آب و هواش هست که میشه گفت در 80%روزها هوا گرفته و بارونیه.و برای ما ایرانی ها واقعا غم آلوده.انشاا.. که شما هم به زودی به یک جمع گرم و خوب ملحق بشید و از تنهایی در بیاین.
با تمام احترامي كه واسه نظرتون قائلم ولي اين ضعف حساب نميشه و نظر من خلاف شماست!اولا كه خب سليقه ايه اين مسئله دوما كلا نكته ضعف و بايد به مسائل كاري،اجتماعي ،فرهنگي و اطرافيان وآدمهاي دور و اطراف نسبت داد نه آب و هوا!

RE: سیاتل، ایالت واشنگتن - r.bazargan - 2015-11-26

دوستان من سیاتل هستم
کسی قصد ارسال پول به ایران و اگه داره ما هم دلار لازم داریم اینجا میتونیم معادلشو ایران بهشون بدیم و اینجا دلار بگیریم
ممنون میشم
ایمیل من
r.bazargan@gmail.com