مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Gerdoo - 2012-12-15

سلام به Saeedv13 (عمو سعید)
آقا این کاری که شما در خلاصه سفرنامه های 2012 انجام دادید یه دنیا ارزش داره، حرف نداره، کلاً دیگه نیازی نیست دوستان صفر کیلومتری مثل من پیگیری و سؤال کنن، جامع و کامله.
کلی دنبال همچین چیزی میگشتم تا چشم به امضای شما خورد.
شاید این صفحه جاش نباشه ولی نتونستم جلوی خودمو بگیرم، همینجا پیام تشکر منو بخاطر تلاشی که کردین بپذیرید.
باسپاس

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - ابی هانی - 2012-12-15

(2012-12-14 ساعت 22:02)tajhizgaran نوشته:  با سلام خدمت دوستان

با توجه به اینکه کلاً تعداد 16045 نفر از آسیا برنده شده اند ، فکر می کنید احتمال کارنت شدن رتبه های حدود من چقدر میتونه باشه ؟

با تشکر

دوست عزیز اون کسی که شما رو بین اینهمه شرکت کننده قبول کرده بقیشو هم بلده که چیکار کنه.پس نگران نباشین و به خدا توکل کنید.
اینو هم بگم تا اونجایی که من میدونم تاحالا نشده در تاریخ لاتاری کسی از برندگان به مصاحبه دعوت نشده.پس به امید بهترینها برای همهBig Grin

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - مرغ دریایی - 2012-12-16

سلام میشه بگید الان تا شماره چند از ایران کارنت شده من کیس نامبرم 3800 هست

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - ani_sheiton - 2012-12-16

(2012-12-14 ساعت 14:52)beelzebub نوشته:  شما كه برنده شديد فقط خودتون ميتونيد بريد كسي نميتونه باهاتون بياد متاسفانه

اخه فرم I-20با fedEx فرستاده ميشه كه ايران تو ليست تحريمشه

من 5شنبه با فدکس فرستادم به خاطر تعطیلیه شنبه و 1شنبه هنوز نرسیده.تاحالا 3 بار با فدکس به KCC فرستادم راضی بودم.تا نیم کیلو شده 124 تومن!!!!درصورتیکه خردادماه 60 تومن بود

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - vpn.rad - 2012-12-17

دوستان عزيز سلام
سوالي داشتم اگر بتوانيد مرا راهنمايي كنيد ممنون ميشم مادر من 2013 برنده شده كيس نامبر 2013AS00003XXX
تاريخ رويت 5 June دايي من سيتي زن آمريكا است در اون تاريخ ايران بود من فرمهاي DS230 , DSP122 را پر كردم و ايشان بردند از آمريكا پست كردند الان 5و4 ماهي هست پست شده ولي هيچ خبري نيست نه ايميلي نه نامه نميدونم يايد چيكار كنم اگر دوستان ميدونند لطفا منو راهنمايي كنند با تشكر فراوان

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - bardia9 - 2012-12-17

(2012-12-17 ساعت 16:35)vpn.rad نوشته:  دوستان عزيز سلام
سوالي داشتم اگر بتوانيد مرا راهنمايي كنيد ممنون ميشم مادر من 2013 برنده شده كيس نامبر 2013AS00003XXX
تاريخ رويت 5 June دايي من سيتي زن آمريكا است در اون تاريخ ايران بود من فرمهاي DS230 , DSP122 را پر كردم و ايشان بردند از آمريكا پست كردند الان 5و4 ماهي هست پست شده ولي هيچ خبري نيست نه ايميلي نه نامه نميدونم يايد چيكار كنم اگر دوستان ميدونند لطفا منو راهنمايي كنند با تشكر فراوان

سلام دوست عزيز
شما رقم دوم كيس نامبرتون لطف كنيد(مثلا 35xx) بگيد تا بتونن دوستان بيشتر راهنماييتون كنن...

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mdna - 2012-12-17

دوست عزیز
ایمیل بزن به KCC با همون فرمتی که دوستان در تاپیک مکاتبه با KCC گفتن و ازشون سئوال کن که آیا مدارک به دستشون رسیده یا نه.علاوه بر این در جدول کارنتی ها چک کن ببین کارنت شدی یا نه و اگر کارنت شدی باید confirmation number رو همون جایی که برنده شدنت رو دیدی وارد کنی ببینی نامه دوم ا ومه که زمان مصاحبه رو مشخص میکنه یا نه. نامه دوم اونجا گذاشته میشه و ایمیل نمیشه.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Saeedv13 - 2012-12-17

بهتر بود سئوالتون رو در تاپیک سئوالات می پرسیدید. دایی جان برای فرستادن فرم ها از چه شرکت پستی استفاده کردن؟ روی رسید مشتری اون شرکت یه کدی هست که با مراحعه به سایت اون شرکت و وارد کردن کد مربوطه مسیر ارسال مرسوله رو به شما میگه. اینجوری خاطرتون جمع میشه که فرم ها رسیده. وقتی فرم ها به KCC می رسه هیچ ایمیلی برای شما در این زمینه ارسال نمیشه. شما اگر خیلی نگرانید باید ایمیل بزنید و ازشون سئوال کنین در این مورد. پرونده ی شما کارنت شده و اگر فرم ها رسیده باشه همین روزها باید نامه ی دوم جایگزین نامه ی قبولیتون بشه.
راستی بعد از این سئوالتون رو فقط در یک تاپیک بپرسید لطفاً.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Lucky RM - 2012-12-17

(2012-12-17 ساعت 16:57)Saeedv13 نوشته:  
بهتر بود سئوالتون رو در تاپیک سئوالات می پرسیدید. دایی جان برای فرستادن فرم ها از چه شرکت پستی استفاده کردن؟ روی رسید مشتری اون شرکت یه کدی هست که با مراحعه به سایت اون شرکت و وارد کردن کد مربوطه مسیر ارسال مرسوله رو به شما میگه. اینجوری خاطرتون جمع میشه که فرم ها رسیده. وقتی فرم ها به KCC می رسه هیچ ایمیلی برای شما در این زمینه ارسال نمیشه. شما اگر خیلی نگرانید باید ایمیل بزنید و ازشون سئوال کنین در این مورد. پرونده ی شما کارنت شده و اگر فرم ها رسیده باشه همین روزها باید نامه ی دوم جایگزین نامه ی قبولیتون بشه.
راستی بعد از این سئوالتون رو فقط در یک تاپیک بپرسید لطفاً.

با شماره تلفن KCC که در نامه اول ذکر شده تماس بگیرید. اپراتور از شما کیس نامبر تان را میپرسد و آخرین وضعیت پرونده شما را به اطلاعتان میرساند.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - rouzbehdarvishi - 2012-12-18

سلام دوستان اگه کسی تاریخ مصاحبه براش اومد اعلام کنه ممنون

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - sayeh_m - 2012-12-18

(2012-12-18 ساعت 22:22)rouzbehdarvishi نوشته:  سلام دوستان اگه کسی تاریخ مصاحبه براش اومد اعلام کنه ممنون
الان یکی از دوستان تو بولتن ویزا نوشته WinkSmile

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - enchantress_boy - 2012-12-18

دوستان انتظار برای مصاحبه منم تموم شد.
کنسولگری : ابوظبی
زمان : هفته آخر فوریه 2013

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - sayeh_m - 2012-12-18

(2012-12-18 ساعت 23:32)enchantress_boy نوشته:  دوستان انتظار برای مصاحبه منم تموم شد.
تبريك ميگم . چطوري شدي ابوظبي؟ مگه ايروان نبودي ؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - علی مب - 2012-12-19

(2012-12-18 ساعت 23:32)enchantress_boy نوشته:  دوستان انتظار برای مصاحبه منم تموم شد.

دوست عزیز من هم کیس نامبرم مثل شماست ولی خبری از نامه دوم نیست! نگران شدم! ممکن از آنکارا دیرتر میاد؟

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - bayat_r - 2012-12-19

(2012-12-19 ساعت 00:06)علی مب نوشته:  

دوست عزیز من هم کیس نامبرم مثل شماست ولی خبری از نامه دوم نیست! نگران شدم! ممکن از آنکارا دیرتر میاد؟

نگران نباش آنکارا دیرتر از ابوظبی هست