مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-07-11

(2014-07-11 ساعت 01:46)Roya91b نوشته:  سلام
دوستان من يه اشتباه بزرگي كردم كسي مي تونه راهنماييم كنه
توي سايت خود سفارت دوبي براي گرفتن وقت كشور محل اقامت خودم و پدرمو به اشتباه زدم امارات.
محل تولد و تابعيت رو درست زدم ايران توي فرم ds160 هم درست زدم اما توي سايت دوبي اشتباه زدم. به نظرتون چي كار كنم؟ دردسر ميشه اين قضيه؟ به سفارت ايميل بزنم بگم؟
نه مشکلی پيش نمياد وقتی هر کسی وارد سفارت ميشه برای گرفتن برگه باجه 2 تا گزينه داره immigrant و nonimmigrant که آنجا گزينه nonimmigrant ميزنن و فيش ميگيرن

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Roya91b - 2014-07-11

براي سفارت امريكا در دوبي مدارك فقط ترجمه رسمي بشن كافيه؟ يا بايد حتما به تاييد دادگستري برسن؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-07-11

(2014-07-11 ساعت 18:18)Roya91b نوشته:  براي سفارت امريكا در دوبي مدارك فقط ترجمه رسمي بشن كافيه؟ يا بايد حتما به تاييد دادگستري برسن؟
ترجمه رسمی کافيه

(2014-07-11 ساعت 18:18)Roya91b نوشته:  براي سفارت امريكا در دوبي مدارك فقط ترجمه رسمي بشن كافيه؟ يا بايد حتما به تاييد دادگستري برسن؟
ترجمه رسمی کافيه

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - ایلیانا - 2014-07-12

سلام ... دوستان یه سوال ... ممکنه کسی با ویزای توریستی وارد خاک آمریکا بشه و ویزاشو تبدیل کنه به یک ویزای دیگه؟ بعد اصلا امکان گرفتن گرین کارت برای اون شخص هست؟ مثلا فرض کنید یک آقای سی و هشت ، نه ساله باشه و مدت فراغت از تحصیلشم خیلی زیاده...

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - maryamnh - 2014-07-12

سلام دوستان عزیز....می خواستم بدونم به نظر شما ممکنه که کسی با ویزای توریستی بره آمریکا ،اونجا وکیل بگیره و دیگه برنگرده و ویزای توریستیشو مثلا به ویزای کار تبدیل کنه ؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-07-12

(2014-07-12 ساعت 09:56)ایلیانا نوشته:  سلام ... دوستان یه سوال ... ممکنه کسی با ویزای توریستی وارد خاک آمریکا بشه و ویزاشو تبدیل کنه به یک ویزای دیگه؟ بعد اصلا امکان گرفتن گرین کارت برای اون شخص هست؟ مثلا فرض کنید یک آقای سی و هشت ، نه ساله باشه و مدت فراغت از تحصیلشم خیلی زیاده...

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - negi - 2014-07-12

ویزا توریستی قابلیت تبدیل به ویزاهای دیگه رو داره. مثل دانشجویی، سرمایه گذاری، کار و ... فقط باید واجد شرایط برای اون ویزا باشید.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - moohajer - 2014-07-16

سلام دوستان آیا کسانی که اقامت دائم سوئد را دارند و تراول داکمونت دارند نیاز به ویزا آمریکا دارند؟ اگه دارند آیا نیاز به دعوتنامه هم دارند؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-07-17

(2014-07-16 ساعت 13:38)moohajer نوشته:  سلام دوستان آیا کسانی که اقامت دائم سوئد را دارند و تراول داکمونت دارند نیاز به ویزا آمریکا دارند؟ اگه دارند آیا نیاز به دعوتنامه هم دارند؟
نياز به ويزا که حتماً داريد ولی اصلاً احتياج نيست که مثل کشور عزيزمان با کلی مدارک بريد تو سفارت که آيا بدن يا نه . اصلاً نيازی به دعوت نامه نيست با مدارکی که داخل سايت سفارت نوشته تشريف ببريد سفارت امريکا و ويزاتون رو به راحتی بگيريد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - bluelady - 2014-07-17

بعید میدونم سفارت آمریکا فقط مطابق تعطیلات رسمی آمریکا تعطیل هست وبه عید فطر کاری نداره

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - my hope - 2014-07-17

سلام دوستان
من لس آنجلس هستم و دنبال شماره تلفن وکیل توی سیاتل واتلانتا هستم از دوستان کسی هست کمک کنه مرسی فوریییییییییی

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - azadeh91 - 2014-07-18

باسلام خدمت دوستان میخواستم شرایطمو بگم تا راهنماییم کنین برای ویزای توریستی
همسرم قصد گرفتن ویزای توریستی داره خواهرشون سیتیزن هست میخواستم بدونم اگر من و دخترم هم با ایشون اقدام کنیم چند درصد میشه ویزا رو بدن وسوال اینکه اگر بخاطر عدم اطمینان به برگشت به یکیمون بدن میشه اونجا توی مصاحبه بگیم که یا به هممون بدین یا اگر قراره به یکی بدن به همسرم بدن چون من با بچه نمیتونم تنها برم؟؟؟
شرایط همسرم:شغل غیردولتی سربازی معاف حساب بانکی خوب
شرایط خودم : خانه دار

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2014-07-18

(2014-07-18 ساعت 11:06)azadeh91 نوشته:  باسلام خدمت دوستان میخواستم شرایطمو بگم تا راهنماییم کنین برای ویزای توریستی
همسرم قصد گرفتن ویزای توریستی داره خواهرشون سیتیزن هست میخواستم بدونم اگر من و دخترم هم با ایشون اقدام کنیم چند درصد میشه ویزا رو بدن وسوال اینکه اگر بخاطر عدم اطمینان به برگشت به یکیمون بدن میشه اونجا توی مصاحبه بگیم که یا به هممون بدین یا اگر قراره به یکی بدن به همسرم بدن چون من با بچه نمیتونم تنها برم؟؟؟
شرایط همسرم:شغل غیردولتی سربازی معاف حساب بانکی خوب
شرایط خودم : خانه دار
با هم شانستون رو امتحان کنید و اگه وابستگی خودتون رو به ایران نشون بدین به همتون ویزا می دهند.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - azadeh91 - 2014-07-19

[quote='vahid.vp' pid='524295' dateline='1405666126']
[quote='azadeh91' pid='524293' dateline='1405665365']
باسلام خدمت دوستان میخواستم شرایطمو بگم تا راهنماییم کنین برای ویزای توریستی
شرایط همسرم:شغل غیردولتی سربازی معاف حسا

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - azadeh91 - 2014-07-19

آقا وحید ممنون از جوابتون میخواستم بدونم توی مصاحبه جای چونه زنی هست که مثلا اگر خواستن به من یکضرب بدن به همسر کلیر بخوره( دلیلش هم باهم بودن باشه ) بگیم برعکسش کنن و اونو اوکی کنن؟؟؟ چون داشتیم توی بستگان به خانومه دادن به آقا اینقدر کلیر طولانی شد که خانم رفت و برگشت