مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2014-07-19

(2014-07-19 ساعت 10:47)azadeh91 نوشته:  آقا وحید ممنون از جوابتون میخواستم بدونم توی مصاحبه جای چونه زنی هست که مثلا اگر خواستن به من یکضرب بدن به همسر کلیر بخوره( دلیلش هم باهم بودن باشه ) بگیم برعکسش کنن و اونو اوکی کنن؟؟؟ چون داشتیم توی بستگان به خانومه دادن به آقا اینقدر کلیر طولانی شد که خانم رفت و برگشت
آره چونه زدن آزاده

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - negi - 2014-07-19

(2014-07-19 ساعت 10:47)azadeh91 نوشته:  آقا وحید ممنون از جوابتون میخواستم بدونم توی مصاحبه جای چونه زنی هست که مثلا اگر خواستن به من یکضرب بدن به همسر کلیر بخوره( دلیلش هم باهم بودن باشه ) بگیم برعکسش کنن و اونو اوکی کنن؟؟؟ چون داشتیم توی بستگان به خانومه دادن به آقا اینقدر کلیر طولانی شد که خانم رفت و برگشت
اینکه کسی با همسرش اقدام کنه عامل پروسه کلیرنس نمی شه. مگر اینکه یکی از اونها دارای تحصیلات، کار یا سفر حساس باشه!

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - shoshina - 2014-07-20

دوستان اگه کسی با ویزای توریستی وارد آمریکا بشه وبرگرده .بخاد دوباره بره آمریکا باید تمام مراحل گرفتن ویزا رو دوباره انجام بده؟؟؟

آیا می تونه در آمریکا ویزاشو تمدید کنه وبیاد ایران بعد از مدتی دوباره وارد آمریکا بشه ؟؟؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - shoshina - 2014-07-20

سلام دوستان سوالی داشتم
1- اگه کسی با ویزای توریستی وارد آمریکا بشه وبرگرده .بخاد دوباره بره آمریکا باید تمام مراحل گرفتن ویزا رو دوباره انجام بده؟؟؟چون ویزا شش ماهه است یعنی با یه ورود خروج ویزا باطل میشه ؟؟؟

2-آیا می تونه در آمریکا ویزاشو تمدید کنه وبیاد ایران بعد از مدتی دوباره وارد آمریکا بشه ؟؟؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-07-20

(2014-07-20 ساعت 05:02)shoshina نوشته:  سلام دوستان سوالی داشتم
1- اگه کسی با ویزای توریستی وارد آمریکا بشه وبرگرده .بخاد دوباره بره آمریکا باید تمام مراحل گرفتن ویزا رو دوباره انجام بده؟؟؟چون ویزا شش ماهه است یعنی با یه ورود خروج ویزا باطل میشه ؟؟؟

2-آیا می تونه در آمریکا ویزاشو تمدید کنه وبیاد ایران بعد از مدتی دوباره وارد آمریکا بشه ؟؟؟
1-1-بله بايد دوباره ويزا بگيريد
2- بله ميشه تا 1 سال تمديد کرد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - azadeh91 - 2014-07-20

(2014-07-19 ساعت 21:09)negi نوشته:  
اینکه کسی با همسرش اقدام کنه عامل پروسه کلیرنس نمی شه. مگر اینکه یکی از اونها دارای تحصیلات، کار یا سفر حساس باشه!

نگی جان منظورتون اینه که یا دوتایی ریجکت میشن یا قبول و دوتایی اقدام کردن احتمال بیشتر ریحکت میشه . میشه مثلا شوهر قبول وزن ریجکت شه یا برعکس؟ یاهرچی بشه دوتاییه چون ما اصرار داریم شوهرم بره

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-07-20

(2014-07-20 ساعت 14:33)azadeh91 نوشته:  
(2014-07-19 ساعت 21:09)negi نوشته:  

نگی جان منظورتون اینه که یا دوتایی ریجکت میشن یا قبول و دوتایی اقدام کردن احتمال بیشتر ریحکت میشه . میشه مثلا شوهر قبول وزن ریجکت شه یا برعکس؟ یاهرچی بشه دوتاییه چون ما اصرار داریم شوهرم بره
معمولاً اين جور موقع ها اگر به 2 تاتون ويزا ندن و قرار باشه به يک نفرتون بدن به شما ميدن و به شوهرتون برگه زرد ميدن

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - negi - 2014-07-20

منظور من این در جواب شما بود که گفته بود ممکنه چون باهم اقدام کردیم وارد پروسه کلیرنس بشیم؟ گفتم خیر این دلیلی بر چک خوردن نمی شه! اگه شرایط مالی و وابستگی خوبی در ایران داشته باشید امکانش هست که به هر ۳ نفرتون ویزا بدند ولی همونطور که گفتم شرایط کاری، تحصیلی و سربازی و ... ملاک پروسه کلیرنس هست!

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Mohammad MG - 2014-07-20

درود بر دوستان گرامی

من میخوام از ایتالیا وقت سفارت بگیرم. یک سوال داشتم از کجا بفهم کودوم شهر زودتر وقت مصاحبه میده؟ من قبلا یه بار از دوبی اقدام کردم٬ یادم نیست بعد از پر کردن فرم DS-160 و واریز کردن پول میتونیم به قسمت وقت گرفتن بریم؟ یا قبل از واریز پول هم میشه فهمید؟

با سپاس از شما دوستان

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - شهلا 1346 - 2014-07-20

(2014-07-20 ساعت 19:49)Mohammad MG نوشته:  درود بر دوستان گرامی

من میخوام از ایتالیا وقت سفارت بگیرم. یک سوال داشتم از کجا بفهم کودوم شهر زودتر وقت مصاحبه میده؟ من قبلا یه بار از دوبی اقدام کردم٬ یادم نیست بعد از پر کردن فرم DS-160 و واریز کردن پول میتونیم به قسمت وقت گرفتن بریم؟ یا قبل از واریز پول هم میشه فهمید؟

با سپاس از شما دوستان
سلام تو این سایت برید usvisa-info.com .
Temporary Visasویزا را انتخاب کنید .لیست کشورها میاد با زبانهای مختلف اگر ایران و زبان فارسی را انتخاب کنید سه تا سفارت بهتون نشون میده دبی و ترکیه و ارمنستان و زیر عنوان وقت سفارت برای دانشجویان و سایر ویزا ها را نوشته در مورد ایتالیا باید برید ایتالیا را انتخاب کنید ولی من نتونستم ببینم وقت سفارت را کجا نوشته خودتون امتحان کنید .

ممنونم خانم شهلا. ولی پرسش من مربوط به بعد از این مرحله است.

خودم اینو پیدا کردم.
http://travel.state.gov/content/visas/english/general/wait-times.html

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - bluelady - 2014-07-23

سلام دوستان من یه سءوال داشتم .مادر من دیروز مصاحبه داشت دبی.هیچ مدرکی رو ازش نخواستن و نگرفتن.البته قبول شده و برگه صورتی گرفته. به نظرون نباید حداقل عکس رو میگرفتن؟مگر واسه ویزا به عکس نیاز ندارن؟ممنون

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2014-07-23

(2014-07-23 ساعت 19:39)bluelady نوشته:  سلام دوستان من یه سءوال داشتم .مادر من دیروز مصاحبه داشت دبی.هیچ مدرکی رو ازش نخواستن و نگرفتن.البته قبول شده و برگه صورتی گرفته. به نظرون نباید حداقل عکس رو میگرفتن؟مگر واسه ویزا به عکس نیاز ندارن؟ممنون

عکس توی فرم 160 دارین و اگه موردی داشته باشه از شما عکس جدید درخواست میکنن . مگران نباشین و مبارکتون باشه

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2014-07-23

(2014-07-23 ساعت 19:39)bluelady نوشته:  سلام دوستان من یه سءوال داشتم .مادر من دیروز مصاحبه داشت دبی.هیچ مدرکی رو ازش نخواستن و نگرفتن.البته قبول شده و برگه صورتی گرفته. به نظرون نباید حداقل عکس رو میگرفتن؟مگر واسه ویزا به عکس نیاز ندارن؟ممنون

عکس توی فرم 160 دارین و اگه موردی داشته باشه از شما عکس جدید درخواست میکنن . مگران نباشین و مبارکتون باشه