مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - mr88 - 2014-07-24

سلام دوستان من میخواستم برای پدرم برای ویزای توریستی اقدام کنم ومیخوام بدونم که ایشون باید پرینت حساب بانکی با خودشون ببرن سفارت یا سند کافی هست چون الان پول زیادی نداره تو حسابش.ممنون میشم اگر جواب بدین

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - شهلا 1346 - 2014-07-24

(2014-07-24 ساعت 04:38)mr88 نوشته:  سلام دوستان من میخواستم برای پدرم برای ویزای توریستی اقدام کنم ومیخوام بدونم که ایشون باید پرینت حساب بانکی با خودشون ببرن سفارت یا سند کافی هست چون الان پول زیادی نداره تو حسابش.ممنون میشم اگر جواب بدین
سلام ایشان یا باید خودشان هزینه سفر را داشته باشند یا اسپانسر داشته باشند .
بهتره در حدود ده هزار دلار تو حسابشون بزارن (یکروز قرض بگیرن و از بانک بخوان موجودی حسابشون را به دلار بده )

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - bluelady - 2014-08-02

سلام دوستان. مادر من برگه صورتی گرفت دردبی ولی نمیتونستن بمونن تا ویزا بزنن توی پاسشون.الان دادن اژانس بره پیک اپ کنه و در همین حین میخوان بلیط امریکا بخرن ولی اژانس گفته ایمیل مبنی بر دریافت ویزا میخوان.من باید به سفارت ایمیل بزنم یا صبر کنیم پاسپورت با ویزا بیاد؟ممنونم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-08-03

(2014-08-02 ساعت 17:42)bluelady نوشته:  سلام دوستان. مادر من برگه صورتی گرفت دردبی ولی نمیتونستن بمونن تا ویزا بزنن توی پاسشون.الان دادن اژانس بره پیک اپ کنه و در همین حین میخوان بلیط آمریکا بخرن ولی اژانس گفته ایمیل مبنی بر دریافت ویزا میخوان.من باید به سفارت ایمیل بزنم یا صبر کنیم پاسپورت با ویزا بیاد؟ممنونم
اصلاً برای خريد بليط هواپيما احتياج به ايميل دريافت ويزا نيست !
شما اژانستون رو عوض کنيد مشکلتون هل ميشه اگر نشد تشريف ببريد تو سايتی که وقت سفارت رو گرفتين زير وقت تاييد شده که ويزا شما قبول شده و به امپوست تحويل داده شده و از اون صفحه پيرينت بگيريد نشون اژانس بديد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - bluelady - 2014-08-03

ممنون.
من صفحه ثبت نام رو چک میکنم نوشته
There is no information on the Waybill Number at this time
یعنی تحویل EMpost نشده؟ بهشون ایمیل بدم وضعیت رو بپرسم؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - narcis_ala - 2014-08-05

سلام دوستان
من سه ساله که لاتری برنده شدم و در آمریکا هستم.خودم و همسرم هردو کار میکنیم. الان باردار هستم و میخوام پدر و مادرم برای مدت کوتاهی پیش من بیایند.
ممنون میشم به چندتا سوال من جواب بدین:
1- از چه طریقی اقدام کنم بهتره: توریستی یا دعوتنامه؟؟
2- این پروسه چقدر زمان میبره؟ من الان 2 ماهه هستم و میخوام که برای زایمان پیشم باشند.
3- کدوم سفارت راحتتر به دوتاشون ویزا میده؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-08-05

(2014-08-05 ساعت 03:13)narcis_ala نوشته:  سلام دوستان
من سه ساله که لاتری برنده شدم و در آمریکا هستم.خودم و همسرم هردو کار میکنیم. الان باردار هستم و میخوام پدر و مادرم برای مدت کوتاهی پیش من بیایند.
2- این پروسه چقدر زمان میبره؟ من الان 2 ماهه هستم و میخوام که برای زایمان پیشم باشند.
1-دعوتنامه
2-تقريباً 3-2 ماه ( با فرستادن دعوتنامه و وقت سفارت )
3-دبی برای مادر پدر ها بهتر هست

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-08-05

(2014-08-05 ساعت 03:13)narcis_ala نوشته:  سلام دوستان

کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Niyousha - 2014-08-09

سلام ، من براي مادرم وقت ويزا گرفتم ولي اسپانسر و دعوت نامه رو دختر عمو مامانم زحمتش كشيده فرستاده نه من، حالا دو تا سوال دارم. من ابان ميرم ايران و اذر وقت سفارت مامانم هست با توجه به اينكه دعوتنامه رو من نفرستادم احتمال اين هست كه به مامانم ويزا ندن و بگن دخترت ايرانه چه لزومي داره كه شما هم بري امريكا؟ سوال دوم تو فرما قسمتي بود كه ميپرسيد خرج سفرتون بر عهده كيه منم زدم خودم يعني مادرم ولي اسپانسر هم داريم به نظرتون ايراد ميگيرن يا فرم اسپانسر قبول ميكنن؟در ضمن نوع ويزا B گرفتم ولي دعوت نامه دارن. درسته نوع ويزا يا نه؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - mrts - 2014-08-09

سلام به همه دوستان من وهمسرم ازدبی برگه زرد گرفتیم الان دخترم به دنیا اومده میخوهستم پر سم برای دخترم باید اقدام کنم یه موقعی که کیلیر شدیم پاسهارو باهم بفرستم یا باید کار دیگری کرد از دوستان اگه کسی تجربه داره ممنون میشم راهنمایی کنید

کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - mahdieh_zamani - 2014-08-28

سلام ، يه سوالي داشتم ممنون ميشم اگر راهنماييم كنيد. من اولين باره كه ميخوام براي گرفتن ويزاي شينگن از طريق ايتاليا اقدام كنم ، من خانه دار هستم و تازه ازدواج كردم . همسرم پاسپورت انگليسي داره . به نظرتون شرايط شوهرم ميتونه كمكي به من براي گرفتن ويزا كنه؟ اگر اره چه مداركي با خودم داشته باشم و از كجا اقدام كنم بهتره؟

سلام ، يه سوالي داشتم ممنون ميشم اگر راهنماييم كنيد. من اولين باره كه ميخوام براي گرفتن ويزاي شينگن از طريق ايتاليا اقدام كنم ، من خانه دار هستم و تازه ازدواج كردم . همسرم پاسپورت انگليسي داره . به نظرتون شرايط شوهرم ميتونه كمكي به من براي گرفتن ويزا كنه؟ اگر اره چه مداركي با خودم داشته باشم و از كجا اقدام كنم بهتره؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-08-28

(2014-08-28 ساعت 06:05)mahdieh_zamani نوشته:  سلام ، يه سوالي داشتم ممنون ميشم اگر راهنماييم كنيد. من اولين باره كه ميخوام براي گرفتن ويزاي شينگن از طريق ايتاليا اقدام كنم ، من خانه دار هستم و تازه ازدواج كردم . همسرم پاسپورت انگليسي داره . به نظرتون شرايط شوهرم ميتونه كمكي به من براي گرفتن ويزا كنه؟ اگر اره چه مداركي با خودم داشته باشم و از كجا اقدام كنم بهتره؟

دوست عزيز اگر برای شينگن ميخواهيد اقدام کنيد به قسمت مربوطه مراجعه کنيد اينجا مربوط به ويزا های امريکا هست

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - akimomon - 2014-08-29

(2014-07-12 ساعت 20:32)maryamnh نوشته:  سلام دوستان عزیز....می خواستم بدونم به نظر شما ممکنه که کسی با ویزای توریستی بره آمریکا ،اونجا وکیل بگیره و دیگه برنگرده و ویزای توریستیشو مثلا به ویزای کار تبدیل کنه ؟

بله ميتونه وكيل بگيره يا پناهنده بسه يا ويزاي توريستس بگيره

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - zero_cool373 - 2014-09-04

سلام دوستان عزیز
من ساکن (اقامت کاری) آنکارا هستم 30 ساله متاهل شاغل (برنامه نویس)در آنکار با سابقه 8 ماه البته سه سال آنکارا ساکنم معافیت پزشکی(افسردگی) دارم ویزای شنگن داریم
همسرم دانشجوی ترم اخر فوق لیسانس هنر دانشگاه آنکاراست 29 ساله ایران خونه داریم

میخواستم واسه ویزای توریستی اقدام کنیم
1.شانسمون بنظرتون چقدر هست
2.چه کارایی بکنیم شانسمون مبره بالا یا از کجا اقدام کنیم
خیلی ممنون میشم راهتمایی کنین

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-09-04

(2014-09-04 ساعت 12:29)zero_cool373 نوشته:  سلام دوستان عزیز
من ساکن (اقامت کاری) آنکارا هستم 30 ساله متاهل شاغل (برنامه نویس)در آنکار با سابقه 8 ماه البته سه سال آنکارا ساکنم معافیت پزشکی(افسردگی) دارم ویزای شنگن داریم
همسرم دانشجوی ترم اخر فوق لیسانس هنر دانشگاه آنکاراست 29 ساله ایران خونه داریم

میخواستم واسه ویزای توریستی اقدام کنیم
1.شانسمون بنظرتون چقدر هست
2.چه کارایی بکنیم شانسمون مبره بالا یا از کجا اقدام کنیم
خیلی ممنون میشم راهتمایی کنین
سلام،
کار خاصی نميخاد انجام بديد شانستون بسيار بالاست فقط سند خونه و پرينت حساب بانکی بسيار برای کيس شما نياز هست که حتماً داشته باشيد،
سفارت امريکا تو انکارا خيلی وقت هست وقت های توريستيشو باز نکرده و چون شما شرايطتون خوب هست دبی يا ارمنستان فرق نميکنه