مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Shahram_m - 2014-09-04

سلام دوستان عزيز
دوستانيكه ويزاشون آمده و به هر دليلي موفق نشدن پاسپورتشونو براي سفارت ارسال كنند و نگران هستن كه ويزاشون باطل شده يا نه، عرض مي كنم:
بنده پارسال شب عيد سفارت دبي مصاحبه داشتم و قبول شدم، تكميل پروندم و اعلام در سايت سفارت اوائل تابستان پارسال انجام شد ولي به دليل مشكلات كاري پاسپورتمو نفرستادم تا اينكه بعد از گذشت يكسال 2 ماه پيش پاسپورتمو فرستادم سفارت كه با يه برگه زرد جديد برگشت.
امروز هم تاريخ در سايت سفارت آپديت شد كه يعني ويزام آمادست، پس دوستانيكه از زمان صدور ويزاشون مدت زماني گذشته و به هر دليلي موفق به دريافت نشدن نگران نباشن كه باطل شده و يا پروندشون بسته شده.
اميدوارم تجربه ايكه كسب كردم و اعلام كردم براتون مفيد باشه.
موفق باشيد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - zero_cool373 - 2014-09-04

(2014-09-04 ساعت 13:55)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-09-04 ساعت 12:29)zero_cool373 نوشته:  سلام دوستان عزیز
من ساکن (اقامت کاری) آنکارا هستم 30 ساله متاهل شاغل (برنامه نویس)در آنکار با سابقه 8 ماه البته سه سال آنکارا ساکنم معافیت پزشکی(افسردگی) دارم ویزای شنگن داریم
همسرم دانشجوی ترم اخر فوق لیسانس هنر دانشگاه آنکاراست 29 ساله ایران خونه داریم

میخواستم واسه ویزای توریستی اقدام کنیم
1.شانسمون بنظرتون چقدر هست
2.چه کارایی بکنیم شانسمون مبره بالا یا از کجا اقدام کنیم
خیلی ممنون میشم راهتمایی کنین
سلام،
کار خاصی نميخاد انجام بديد شانستون بسيار بالاست فقط سند خونه و پرينت حساب بانکی بسيار برای کيس شما نياز هست که حتماً داشته باشيد،
سفارت امريکا تو انکارا خيلی وقت هست وقت های توريستيشو باز نکرده و چون شما شرايطتون خوب هست دبی يا ارمنستان فرق نميکنه
با تشکر فراوان آقای صالحی
فقط یک سوال دیگه پرینت بانکی باید حدود چقدر باشه گردش حساب میخوان یا مانده حساب خیلی ممنون میشم مفصلتر توضیح بدین

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-09-05

(2014-09-04 ساعت 19:24)zero_cool373 نوشته:  
(2014-09-04 ساعت 13:55)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-09-04 ساعت 12:29)zero_cool373 نوشته:  سلام دوستان عزیز
من ساکن (اقامت کاری) آنکارا هستم 30 ساله متاهل شاغل (برنامه نویس)در آنکار با سابقه 8 ماه البته سه سال آنکارا ساکنم معافیت پزشکی(افسردگی) دارم ویزای شنگن داریم
همسرم دانشجوی ترم اخر فوق لیسانس هنر دانشگاه آنکاراست 29 ساله ایران خونه داریم

میخواستم واسه ویزای توریستی اقدام کنیم
1.شانسمون بنظرتون چقدر هست
2.چه کارایی بکنیم شانسمون مبره بالا یا از کجا اقدام کنیم
خیلی ممنون میشم راهتمایی کنین
سلام،
کار خاصی نميخاد انجام بديد شانستون بسيار بالاست فقط سند خونه و پرينت حساب بانکی بسيار برای کيس شما نياز هست که حتماً داشته باشيد،
سفارت امريکا تو انکارا خيلی وقت هست وقت های توريستيشو باز نکرده و چون شما شرايطتون خوب هست دبی يا ارمنستان فرق نميکنه
با تشکر فراوان آقای صالحی
فقط یک سوال دیگه پرینت بانکی باید حدود چقدر باشه گردش حساب میخوان یا مانده حساب خیلی ممنون میشم مفصلتر توضیح بدین
خواهش ميکنم.
مانده کافی هست و موجودی 80 تا 130 ميليون باشه کافی هست.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - isel - 2014-09-08

سلام به دوستان من خواهرم در امریکا هستن وپدرم می خواهد وقت مصاحبه بگیرد با مطالعه سایت اطلاعاتی کسب کردم اما می خواستم بدونم پدرم می توانند برای سفارت ارمنستان وقت مصاحبه بگیرد و اینکه این بارکد که بعضی ها میگن چیه من چطوری وقت مصاحبه بگیرم ممنون میشم از دوستان منو راهنمایی کنند

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2014-09-08

(2014-09-08 ساعت 10:54)isel نوشته:  سلام به دوستان من خواهرم در آمریکا هستن وپدرم می خواهد وقت مصاحبه بگیرد با مطالعه سایت اطلاعاتی کسب کردم اما می خواستم بدونم پدرم می توانند برای سفارت ارمنستان وقت مصاحبه بگیرد و اینکه این بارکد که بعضی ها میگن چیه من چطوری وقت مصاحبه بگیرم ممنون میشم از دوستان منو راهنمایی کنند
اولین کار پر کردن فرم ds 160 هست . بعد از پر کردن فرم با شماره فرم ۱۶۰ که پرینت میگیرید می تونید وقت بگیرید .

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - isel - 2014-09-08

پدرم برای دیدن خواهرم در امریکا می خواهند بروند ویزای b2 بایستی بگیرند درسته؟ می شه برای مصاحبه از سفارت ارمنستان وقت بگیرند وبروند اونجا برای مصاحبه ؟ارمنستان توریستی رو یا همون B2 رو رسیدگی میکنه؟ کسی اخیرا رفته ؟ممنون مشم کمکم کنید.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2014-09-08

(2014-09-08 ساعت 14:52)isel نوشته:  پدرم برای دیدن خواهرم در آمریکا می خواهند بروند ویزای b2 بایستی بگیرند درسته؟ می شه برای مصاحبه از سفارت ارمنستان وقت بگیرند وبروند اونجا برای مصاحبه ؟ارمنستان توریستی رو یا همون B2 رو رسیدگی میکنه؟ کسی اخیرا رفته ؟ممنون مشم کمکم کنید.
بله کاملا درسته و ارمنستان هم بهترین گزینه هست

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - isel - 2014-09-10

میشه بگید که برای حساب بانکی گردش 6 یا 3 ماهه می خواهد یا اینکه فقط موجودی رو مثثلا می تونیم پول رو برا 1 هفته یا چند روزی بریزیم به حساب و پرینت بگیریم ؟بچه ها کدوم بانک این تاییدیه یا این مدل پرینت رو میده من پول تو چه بانکی بگذارم بگم که چی می خواهم ؟مرسی از دوستایی که لطف می کنند و منو راهنمایی می کنند متشکرم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2014-09-10

(2014-09-10 ساعت 18:36)isel نوشته:  میشه بگید که برای حساب بانکی گردش 6 یا 3 ماهه می خواهد یا اینکه فقط موجودی رو مثثلا می تونیم پول رو برا 1 هفته یا چند روزی بریزیم به حساب و پرینت بگیریم ؟بچه ها کدوم بانک این تاییدیه یا این مدل پرینت رو میده من پول تو چه بانکی بگذارم بگم که چی می خواهم ؟مرسی از دوستایی که لطف می کنند و منو راهنمایی می کنند متشکرم
هر بانکی باشه فرق نمیکنه فقط بگید گردش 3 ماهه حسابتون رو میخواهید البته به لاتین . معمولا بانکهای دولتی به لاتین نمیدهند پرینت حساب رو که باید بدهید واسه ترجمه

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - isel - 2014-09-13

بچه ها من جایی خوندم که عکس برای ویزای توریستی مثل عکس برای لاتاریه یعنی مشخصات سایز یکی هست درسته؟به عکاسی بگم مثل عکس لاتاری ؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - lilistar - 2014-09-13

سلام به همگي
دوستان من شوهر خواهرم برنده سال 2013 بودند كه الان حدودا بك ماهه همراه با خانواده براي بار دوم وارد امريكا شدند و قراره براي يكسال بمونن . در ضمن گرين كارت خواهرم با چند ماه تاخير ماه جولاي اماده شد و فرستادند . حالا ميخواستيم براي مادرم براي ويزاي توريستي اقدام كنيم . به نظرتون با توجه به اينكه اونها تقريبا 1 ماهه رفته اند زود نيست براي شروع مراحل ؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - adonis2006 - 2014-09-13

کسی اگه تا حالا رفته و حداقل واسه رفتن به یک ایالت چقدر خرج داره ؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - isel - 2014-09-14

من پدرم کارت پایان خدمت قدیمی رو داره حالا برای مصاحبه باید حتما بره وجدید رو بگیره ؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Shahram_m - 2014-09-14

(2014-09-10 ساعت 18:57)vahid.vp نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 18:36)isel نوشته:  میشه بگید که برای حساب بانکی گردش 6 یا 3 ماهه می خواهد یا اینکه فقط موجودی رو مثثلا می تونیم پول رو برا 1 هفته یا چند روزی بریزیم به حساب و پرینت بگیریم ؟بچه ها کدوم بانک این تاییدیه یا این مدل پرینت رو میده من پول تو چه بانکی بگذارم بگم که چی می خواهم ؟مرسی از دوستایی که لطف می کنند و منو راهنمایی می کنند متشکرم
هر بانکی باشه فرق نمیکنه فقط بگید گردش 3 ماهه حسابتون رو میخواهید البته به لاتین . معمولا بانکهای دولتی به لاتین نمیدهند پرینت حساب رو که باید بدهید واسه ترجمه
وحيد جان سفارت دبي هيچ مدركي را ترجمه شده نمي خواهد فقط اصل مدارك....
البته شما خودت استادي

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - adonis2006 - 2014-09-15

(2014-09-14 ساعت 12:13)isel نوشته:  من پدرم کارت پایان خدمت قدیمی رو داره حالا برای مصاحبه باید حتما بره وجدید رو بگیره ؟

اگه پدرتون بالای 50 سال سن داشته باشه اصلا کارت پایان خدمت الکترونیک نمیدن . باز میتونید برید پلیس + 10 بپرسید و اگه دادند بگیرید .که چه بهتر.

برای سفارت فکر نکنم قدیم و یا جدید بودنش فرقی داشته باشه . مدرکی که معتبر باشه و ترجمه بشه و تایید بشه براشون کافیه .