مهاجرسرا
انرژی مثبت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: مهاجرت (https://www.mohajersara.org/forum/forum-49.html)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-59.html)
+--- موضوع: انرژی مثبت (/thread-2240.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

RE: انرژی مثبت - سارا کوچولو - 2010-05-23

جنگ جهانی اول مثل بیماری وحشتناکی ، تمام دنیا رو گرفته بود. یکی از سربازان به محض این که دید دوست تمام دوران زندگی اش در باتلاق افتاده و در حال دست و پنجه نرم کردن با مرگ است از مافوقش اجازه خواست تا برای نجات دوستش برود و او را از باتلاق خارج کند .
مافوق به سرباز گفت : اگر بخواهی می توانی بروی ، اما هیچ فکر کردی این کار ارزشش را دارد یا نه ؟
دوستت احتمالا مرده و ممکن است تو حتی زندگی خودت را هم به خطر بیندازی !
حرف های مافوق اثری نداشت، سرباز به نجات دوستش رفت. به شکل معجزه آسایی توانست به دوستش برسد، او را روی شانه هایش کشید و به پادگان رساند .
افسر مافوق به سراغ آن ها رفت، سربازی را که در باتلاق افتاده بود معاینه کرد و با مهربانی و دلسوزی به دوستش نگاه کرد و گفت :من به تو گفتم ممکنه که ارزشش را نداشته باشه، دوستت مرده! خود تو هم زخم های عمیق و مرگباری برداشتی!
سرباز در جواب گفت: قربان ارزشش را داشت .
-منظورت چیه که ارزشش را داشت!؟ می شه بگی؟
سرباز جواب داد: بله قربان، ارزشش را داشت، چون زمانی که به او رسیدم هنوز زنده بود، من از شنیدن چیزی که او گفت احساس رضایت قلبی می کنم.
اون گفت: " جیم .... من می دونستم که تو به کمک من می آیی!!!

------------------------------------------------------------------------------

خیلی وقت ها در زندگی ارزش کاری که می خواهی انجام بدهی بستگی به این داره که چه طور به مساله نگاه کنی .
جسارت داشته باش و هرآن چه را قلبت می گوید بده. اگر به پیام قلبت گوش نکنی، ممکن است بعد ها در زندگی دچار پشیمانی شوی.

Smile

RE: انرژی مثبت - N0!$!eRv@mp!eR - 2010-05-23

آهنگ انرژی مثبت دار هم میشه گذاشت؟؟؟
این آهنگا به من خیلی انرژی مثبت میدن امیدوارم به شمام بدن@Wink

when u believe:

http://www.4shared.com/audio/dq09_i8l/Siobhan_Magnus_-_When_You_Beli.htm

http://www.4shared.com/audio/-q5-KQbM/Baby_By_-__Justin_Bieber_ft_Lu.htm

RE: انرژی مثبت - emadziaei - 2010-05-23

[عکس: Nothing-to-say.jpg]

we just need to see around of us

RE: انرژی مثبت - R.F - 2010-05-24

* مقاومت در برابر چیزی درست مثل سعی در تغییر دادن تصاویر بیرونی پس از ارسال آن هاست. این پی گیری بیهوده است. تو باید به درون بروی و علائمی جدید از طریق افکار و احساسات خود برای خلق تصاویری جدید بیرون بفرستی. وقتی در برابر آنچه ظاهر شده ای مقاومت به خرج دهی, درواقع, به تصاویری که دوستشان نداری انرژی و قدرت بیش تری داده ای و بی امان مقادیر بیش تری از آن را به سوی خود کشانده ای. وقایع یا شرایط صرفا بزرگ تر می شوند, چون این قانون کائنات است. "هر چه را منع کنی, به سرت می آید".*

2 خرداد _روز شمار راز

RE: انرژی مثبت - R.F - 2010-05-24

* تمام قدرت تو درون خودت است و بنابراین, تحت کنترل تو.*
رابرت کالی یر

3 خرداد _روز شمار راز

RE: انرژی مثبت - emadziaei - 2010-05-24

[عکس: picture209119.jpg]

RE: انرژی مثبت - cky - 2010-05-24

[عکس: hope-1.jpg]

RE: انرژی مثبت - OverLord - 2010-05-25

اينم كتاب راز براي دوستاي خوبم.
من خودم بالاخره موفق شدم همشو بخونم. واقعا اگه دركش كني خيلي جالبه.
موفق باشيد.

حتما تا به حال اسم فیلم راز (The Secret) به گوشتان خورده است . فیلم راز فیلمی روایت‌ گونه و به صورت مصاحبه در مورد قانون جذب (Law of Attraction) که در سال ۲۰۰۶ و به کارگردانی درو هریوت (Drew Heriot) ساخته شد و با استقبال چشم گیری توسط مردم روبرو شد .

جالب است بدانید که این فیلم برگرفته از کتاب راز نوشته ی راندا برن (Rhonda Byrne) می باشد . در واقع استارت ساخت فیلم مستند راز بلافاصله بعد از انتشار این کتاب زده شد .

[عکس: MBS921.jpg]
کتاب راز در سال ۲۰۰۶ جزو پرفروش ترین کتاب های جهان قرار گرفت . نویسنده در این کتاب سعی می کند با ذکر دلایل مختلف نشان دهد فکر و اندیشه مثبت ، تاثیرگذاری شگرفی در بهبود وضعیت جسمی و روحی انسان ها دارد . هم اکنون ترجمه فارسی کتاب راز را برای شما دوستان عزیز به صورت کتاب الکترونیک (pdf) آماده کرده ایم که می توانید رایگان و مستقیم دانلود و مطالعه نمایید .

این کتاب شامل بخش های زیر می باشد:

۱ – ماورای راز
۲ – پیشگفتار و سخنی از افشاگران راز
۳ – راز به زبان ساده
۴ – چگونه از راز استفاده کنیم
۵ – فرایندهای قدرتمند
۶ – راز پول
۷ – راز روابط
۸ – راز سلامتی
۹ – راز جهان
۱۰ – راز شما
۱۱ – راز زندگی
۱۲ – زندگینامه ها

- – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – -

نام کتاب : راز (The Secret)

نویسنده : راندا برن (Rhonda Byrne)

مترجم : ‌مهدی قراچه داغی

زبان : فارسی

تعداد صفحات : ۱۰۶ (۲۱۲ برگ)

فرمت کتاب الکترونیک : pdf.*

- – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – -

دانلود دانلود کتاب راز - MB 10.43

منبع : txt.ir

RE: انرژی مثبت - R.F - 2010-05-25

" هر اندیشه تو واقعی است -قدرتی است."

4 خرداد _روز شمار راز

RE: انرژی مثبت - سارا کوچولو - 2010-05-25

روزی مردی خواب عجیبی دید، او دید که پیش فرشته‌هاست و به کارهای آنها نگاه می‌کند، هنگام ورود، دسته بزرگی از فرشتگان را دید که سخت مشغول کارند و تند تند نامه‌هایی را که توسط پیک‌ها از زمین می‌رسند، باز می‌کنند، و آنها را داخل جعبه می‌گذارند. مرد از فرشته‌ای پرسید، شما چکار می‌کنید؟!

فرشته در حالی که داشت نامه‌ای را باز می‌کرد، گفت: این جا بخش دریافت است وما دعاها و تقاضاهای مردم از خداوند را تحویل می‌گیریم. مرد کمی جلوتر رفت، باز تعدادی از فرشتگان را دید که کاغذهایی را داخل پاکت می‌گذارند و آنها را توسط پیک‌هایی به زمین می‌فرستند.

مرد پرسید: شماها چکار می‌کنید؟! یکی از فرشتگان با عجله گفت: این جا بخش ارسال است، ما الطاف و رحمت‌های خداوندی را برای بندگان می‌فرستیم.

مرد کمی جلوتر رفت و دید یک فرشته‌ای بیکار نشسته است مرد با تعجب از فرشته پرسید: شما چرا بیکارید؟!

فرشته جواب داد: این جا بخش تصدیق جواب است. مردمی که دعاهایشان مستجاب شده ، باید جواب بفرستند، ولی فقط عده بسیار کمی جواب می‌دهند. مرد از فرشته پرسید: مردم چگونه می‌توانند جواب بفرستند؟!
فرشته پاسخ داد:
بسیار ساده فقط کافیست بگویند *خدایا شکر

Smile

RE: انرژی مثبت - R.F - 2010-05-26

*تو در مرحله درک این مطلب هستی که وفور نعمت برای تو وجود دارد. وظیفه ی تو نیست که سر در بیاوری چگونه نعمت به سوی تو می آید, وظیفه ی تو فقط درخواست کردن و داشتن این باور است که آن را دریافت می کنی و در حال حاضر خوشبختی. چگونه حاضر کردن آن را به کائنات واگذار کن.*

5 خرداد _روز شمار راز

RE: انرژی مثبت - emadziaei - 2010-05-26

امشب رو به احترام lost ميخوام ثبت كنم...Wink

RE: انرژی مثبت - honareirani - 2010-05-26

واقعا عجب جمله قشنگی بود.
درود بر LOST و داستان زیبایش.

RE: انرژی مثبت - N0!$!eRv@mp!eR - 2010-05-26

[عکس: syhg68jisodtbaxobb4.jpg]
انتظار چیز هایی را که میخواهی بکش! در اینصورت آن ها را به سمت خود جذب می کنی!

RE: انرژی مثبت - emadziaei - 2010-05-26

[عکس: TrustYourself.jpg]