مهاجرسرا
مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۰۹ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-28.html)
+---- موضوع: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا (/thread-353.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - kamyab9999 - 2009-03-04

سلام بر دوستان عزيز
آيا اصل مدارك تحصيلي براي همسر main applicant هم لازم هست يا خير؟
اگر دوستان سفرنامه جديدي به دوستان منتظر مصاحبه ارائه كنند بسيار ممنون خواهم بود.

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - arash500 - 2009-03-04

یه سوال : اگر تا دهم شهریور 1388 ویزا نیاد چی میشه؟ منظورم اینه که کلیرنس طولانی بشه؟ممنون از پاسختون.

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - omidparsa - 2009-03-04

سلام دوستان
من 8 آوریل( تقریبا یک ماه دیگه) مصاحبه دارم هنوز نامه دوم نیامده باید باز هم منتظر باشم و یا به kcc نامه بزنم؟
در فرم ثبت نام اول اسم من با یک حرف اضافه اشتباه نوشته شد ولی پس از برنده شدن در لاتاری در نامه اول اصلاح کردم آیا نیازی به آگاه کردن kcc هست؟
case number:16xxx

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - arash500 - 2009-03-05

یه سوال :اگر تا 1388/7/10 ویزا نیومد چی میشه؟

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - shadow_1352 - 2009-03-06

سلام دوستان
آیا کسی میدونه که این مبلغ 755 دلاری که توی سفارت برای هر نفر میگیرن برای بچه زیر یکسال هم میگیرن یا نه؟
ممنون میشم اگر میدونید جواب بدید.
در پناه حضرت دوست

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - persia - 2009-03-06

shadow_1352 نوشته: سلام دوستان
آیا کسی میدونه که این مبلغ 755 دلاری که توی سفارت برای هر نفر میگیرن برای بچه زیر یکسال هم میگیرن یا نه؟
ممنون میشم اگر میدونید جواب بدید.
در پناه حضرت دوست

سلام

قاعدتا میگیرن.

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - mona2009 - 2009-03-06

سلام
مرسی از راهنمایی تان. چرا توی سایت تمام شماره ها به جزه 3 -4 مورد که مربوط به لاتاری است بقیه همه مربوط بهANK است. آیا به جزء این آدرس http://turkey.usembassy.gov/immigrant_security.htmlجای دیگری برای چک کردن کلیرینس وجود داره؟

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - daryaft79 - 2009-03-06

سلام

یک سوال در مورد اسپانسر:

فرم I-134 برای تک تک اعضا خانواده بایستی تکمیل و ارسال شود یا فقط برای برنده اصلی؟ اسم همسر برنده اصلی در قسمتی از فرم ذکر می شود ولی آیا او هم مورد ساپورت قرار می گیرد یا خیر از محتوی فرم نمی توان فهمید. اسپانسر برای برنده اصلی که همسرم می باشد فرمها را خواهد فرستاد ولی اگر لازم است برای من هم این ها را تکمیل کند.اگر هریک از دوستان عزیز اطلاعاتی در این مورد دارند و یا لینک مناسبی رو اگر معرفی کنند بسیار سپاسگذار خواهیم بود.

case no.2009as16xxx

RE: مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا - shadow_1352 - 2009-03-07

دریا عزیز
فرم I-134 فقط یکی برای برنده اصلی کافیه که زیر مجموعه آن افراد خانواده اش نوشته میشه.
در پناه حضرت دوست
رزا

سلام ما از آنکارا........ - sa2 - 2009-03-10

سلام دوستان و تبریک به همه دوستانی که که کارنت شدند ،انشالله زودتر همه دوستان کارنت بشن ما دیروز از آنکارا برگشتیم مصاحبه خوبی بود من و پسر سه سالم ویزایمان بدون fbiچک آماده است ولی به همسرم fbiچک خورد کنسول از من پرسید که میخواهی الان ویزاتو بگیری یا منتظر همسرت میشوی؟که من بعد از اطمینان پیدا کردن از اینکه مشکلی پیش نمی آید گفتم با همسرم میگیرم خلاصه ما هم باید بشینیم تا fbiچک همسرم بیاید ،فقط یک نکته را برای کسانی که مثل خودم نمیدانستند بگم که تاریخ اعتبار ویزا از زمان گرفتن جواب آزمایشات پزشکی شروع ممیشه جزئیات سفر را سعی میکنم بعدا بنویسم از همه کسانیکه تجربه شان را در اختیار ما گذاشتند واقعا ممنونیم چون خیلی خیلی کمکمان کرد.

RE: سلام ما از آنکارا........ - MEHDI -ES - 2009-03-10

تبریک به شما
لطفا از کمک دریغ نفرمایید
چون من هم پسری 2 ساله دارم سوالاتی از شما دارم
1-بالاخره فرم اسپانسر نوتاری میخواست یا نه ؟
2-همان یک فرم برای کل اعضا خانواده کافیست یا برای هر نفر یک فرم اسپانسر بایستی پر شود ؟
3-مدارک تحصیلی از دادگستری برابر اصل شود مورد قبول است یا مرجع دیگری ؟
4-چنانچه مورد دیگری بود مزاحم میشوم
باز هم تشکر

RE: سلام ما از آنکارا........ - hbita - 2009-03-10

سلام دوستان عزیز:
پسر من 5 ساله است و در پاسپورت من همراه است ایا باید برایش پاسپورت جدا بگیرم.شما ها که بچه در این سن داشتید چه کار کردید؟
hbita20900

RE: سلام ما از آنکارا........ - artistic76 - 2009-03-10

فرزند بالاي يك سال بايد پاسپورت مجزا داشته باشد.

RE: سلام ما از آنکارا........ - sa2 - 2009-03-10

سلام در جواب mehdi-es باید بگم که فرم جدید نیازی به نوتاری ندارد،یک فرم برای یک خانواده کافیست ،کنسول فقط دیپلم منو خواست لیسانس نخواست ودر همان دادگستری برابراصل شد،در جواب hbitعزیز کنسول دید که پسرم در پاس من هست ولی چیزی درباره اینکه باید پاسبورت جدا بگیریم نگفت.ولی باe-mailمیتونین بپرسین،چون من به کنسول گفتم که صبر میکنم تا fbi همسرم بیاد و با هم ویزامونو بگیریم ،در کل بگم که اصلا نگران هیچی نباشین چون راحتتر از چیزی است که فکر میکنین ،در ضمن اینو بگم که شماها که بچه کوچک دارین حتما حتما 72 ساعت کامل برای جواب آزمایش پچتون در نظر بگیرین و بعد بلیط بگیرین به حرف آژانس هم گوش نکنید.

RE: سلام ما از آنکارا........ - arshkarshk - 2009-03-10

سلام
ان شالله چک همسرتون هم به خوبی انجام میشه. به هر حال مبارکه.
سفرنامه یادتون نره!!

مرسی