مهاجرسرا
ایالت ویرجینیا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: ایالت ویرجینیا (/thread-3718.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

RE: ایالت ویرجینیا - طهرانی - 2013-11-25

(2012-03-12 ساعت 18:52)Farid_dc نوشته:  
(2011-07-13 ساعت 13:36)shahrooz59 نوشته:  سلام NEDA ی عزیز
من و همسر و پسر 3 سالم تا 2 ماه دیگه به شهر شما میایم . یه سوال دارم آیا سایتی هست که بشه خونه های اجاره ای رو توش دید؟ و این تخفیفی که گفتید معمولا تو چه ماهیه؟ ممنون میشم جواب بدید؟

دوست عزیز بهترین سایتی که معمولأ اکثر آمریکایی ها برای پیدا کردن خونه استفاده می کنند www.craiglist.com هست .
(2011-12-24 ساعت 15:39)كاميلا نوشته:  
(2011-12-22 ساعت 17:07)Neda نوشته:  Salam
Man dar mosaferatam ca gooshim farsi nadare.
Ishalla bargashtam hatman javabetoono midam.
مرسي ندا خانم.راستش من كسي رو در اونجا ندارم و وقتي شما رو ديدم كه اينجوري با اينكه من رو نميشناسيد ولي حاضريد راهنمائيم كنيد باور كنيد خيلي از استرسم كم شد. انشا.. اگه قسمت بشه و بيام حتما جبران ميكنم.
با توجه به اينكه در بدو ورود اولين مورد پيدا كردن يه جاي مناسب هست آيا به نظر شما اونجا ميشه خانواده اي پيدا كرد كه يك اتاقش رو اجاره بده. آخه تا ما اونجا جا بيفتيم و تا كار پيدا كنيم طول خواهد كشيد و من خيلي ميترسم كه پولم همون اول تموم بشه. حداقل مبلغي كه ميتونم جا گير بيارم چقدره.اصلا امكانات و رفاه و ... مهم نيست چون بچه هم نداريم و نميخوايم پولمون زود ته بكشه.از وضع دلار تو ايران هم كه خبر داريد.لطفا كمك كنيد.ممنونم.
سلام دوست عزیز 
من میتونم به شما در مورد کمکی که خواسته بودید در مورد اجاره اتاق در خانه خانواده هایی را که ایرانی هستند و در نقاط خوب ویرجینیا با هزینه مناسب معرفی کنم. در صورت تمایل خوشحال می شم کاری براتو بکنم.

سلام دوستان الان هوای اونجا چند درجه هست من 20 روز دیگه میام.ایا گواهینامه ی بین المللی رو قبول دارن؟

(2013-01-08 ساعت 05:43)ronmony نوشته:  سلام دوستان، من و همسرم هم سپتامبر اومدیم، کارامون رو کامل انجام دادیم، یعنی سوشال، گرین کارت، گواهینامه، باز کردن حساب دبیت و سکیور کریدیت، یه ماشین تویوتا ماتریکس مدل 2004 با 50000 مایل هم خریدیم 8000 دلار، یه خط تلفن هم از ماجیک جک خریدیم هفتاد دلار برای یک سال که با خودمون می بریم ایران و استفاده می کنیم. تو این مدت خونه اقواممون بودیم. دهم ژانویه داریم برمیگردیم ایران اگه کسی کاری داره خبر بده.

سلام این خط موبایل خوبه؟من موبایلم خیلی خوب نیست ایا صلاح هست بیام اونجا موبایل بخرم یا از ایران بخرم بهتره؟

(2013-11-14 ساعت 20:42)HR.SHAHAB نوشته:  سلام خدمت همه دوستان
من حدود 13 ماه ویرجینیا هستم و مایلم به دوستانی که تازه وارد ویرجینیا میشوند ،اگر کمکی میتونم انجام بدم در خدمتون باشم .
کمکهایی که میتونم به دوستان کنم :
1-کمک تو باز کردن حساب بانکی
2-کمک تو خرید ماشین
3-بیام فرودگاه دنبال دوستان تا هزینه ای بابت تاکسی ندن (اگر سر کار نباشم)
4-راهنمایی بابت پیدا کردن کار
دوستان اگر کمکی خواستند پیام خصوصی بدن ،شمارمو خدمتشون بدم. من مدیون سایت مهاجرسرا و دوستانی که به محض ورود کمکم کردن هستم. امیدوارم بتونم با کمکم جبران کرده باشم

سلام دوست عزیز من 20 روز دیگه میام ویرجینیا میخام بدونم1. خط موبایل چی بخرم برای یک ماه؟2.موبایلم خوب نیست اونجا بخرم خوبه یا از ایران؟3. دلار160 رو بیام اونجا بپردازم یا از طریق صرافی تو ایران؟4.مرکز برای ُسوشیال سکیوریتی تو مکلین هست؟

RE: ایالت ویرجینیا - ozone - 2013-11-30

(2013-11-25 ساعت 11:44)طهرانی نوشته:  
(2013-11-14 ساعت 20:42)HR.SHAHAB نوشته:  سلام خدمت همه دوستان
من حدود 13 ماه ویرجینیا هستم و مایلم به دوستانی که تازه وارد ویرجینیا میشوند ،اگر کمکی میتونم انجام بدم در خدمتون باشم .
2-کمک تو خرید ماشین
دوستان اگر کمکی خواستند پیام خصوصی بدن ،شمارمو خدمتشون بدم. من مدیون سایت مهاجرسرا و دوستانی که به محض ورود کمکم کردن هستم. امیدوارم بتونم با کمکم جبران کرده باشم

سلام دوست عزیز من 20 روز دیگه میام ویرجینیا میخام بدونم1. خط موبایل چی بخرم برای یک ماه؟2.موبایلم خوب نیست اونجا بخرم خوبه یا از ایران؟3. دلار160 رو بیام اونجا بپردازم یا از طریق صرافی تو ایران؟4.مرکز برای ُسوشیال سکیوریتی تو مکلین هست؟

نه عزيز جان، بايد بري رازلين، مكلين آفيس سوشال نداره تا اونجا كه من ميدونم. موبايل هم خيلي برا شما فرقي نميكنه تشريف ببريد AT&T يا verizon و يك پلن prepaid بگيريد همه جورش هست بستگي داره اسمارت فون داريد يا basic، اگه اسمارت فون داريد AT&T يه پلن داره ماهي ٦٠$ تلفن و تكست بدون محدوديت ،
٢گيگ ديتا هم داره.

RE: ایالت ویرجینیا - بازگشت - 2013-12-01

از همه کسانی که به فکر تازه وارد ها هستن ممنونم.از خدا می خوام بخاطر کمکتون به دیگران شما رو به آرزوهاتون برسونه و همیشه پشتیبانتون باشه.

RE: ایالت ویرجینیا - HR.SHAHAB - 2013-12-07

سلام خدمت همه دوستان
2-کمک تو خرید ماشین

RE: ایالت ویرجینیا - ellaheh ghodrat - 2013-12-24

باسلام خدمت دوست عزیز ما هیوستون هستیم هفته اینده میایم ویرجینیا امکانش هست شماره بدید تا چندسوال داشتم بهتون تماس بگیرم.ممنون از شما

RE: ایالت ویرجینیا - taha_jam_co - 2013-12-28

دوستانی که تازه وارد میشن هر کمکی از دست مون بر بیاد دریغ نمی کنیم پیغام بدید خصوصی شماره تلفن بگیرید Tongue

RE: ایالت ویرجینیا - face1 - 2014-01-14

دوستان ضمن عرض ادب
غرض از این پست بالا اوردن پرچم ویرجینیاستBig Grin
امیدوارم همه خوب خوش باشن
در ضمن ما 3 4 ماه دیگه میایم پس اونجا یه جای خالی نگه دارید

RE: ایالت ویرجینیا - ellaheh ghodrat - 2014-01-15

سلام دوستان عزیز من وهمسرم 1 ماه که به ویرجینیا اومدیم اما متاسفانه همسرم بیکاره و در زمینه رشته اش معماری نتونسته هیچ اقدامی همسرم من مجری پله های معلق ونرده های مدرن بودن درایران.خاهشا ما را راهنمایی کنید..لطفا در موردکاردر زمینه معماری هم مارو هم راهنمایی کنید

RE: ایالت ویرجینیا - Jobin - 2014-01-17

سلام دوستان عزیز
من حدود ۲ سال است که در ویرجینیا ( فالس چرچ ) ساکن هستم ، خوشحال میشم اگه بتونم جابگوی سوالات شما باشم.

RE: ایالت ویرجینیا - salam100 - 2014-01-18

(2014-01-15 ساعت 22:31)ellaheh ghodrat نوشته:  سلام دوستان عزیز من وهمسرم 1 ماه که به ویرجینیا اومدیم اما متاسفانه همسرم بیکاره و در زمینه رشته اش معماری نتونسته هیچ اقدامی همسرم من مجری پله های معلق ونرده های مدرن بودن درایران.خاهشا ما را راهنمایی کنید..لطفا در موردکاردر زمینه معماری هم مارو هم راهنمایی کنید

دوست عزیز رشته معماری از اون رشته های است که یک جورا ی غیر ممکن هست کار پیدا کنی 2 راه داری : یک رشته دیگر بخونی دو : برگردی ایران

RE: ایالت ویرجینیا - Jobin - 2014-01-19

(2014-01-15 ساعت 22:31)ellaheh ghodrat نوشته:  سلام دوستان عزیز من وهمسرم 1 ماه که به ویرجینیا اومدیم اما متاسفانه همسرم بیکاره و در زمینه رشته اش معماری نتونسته هیچ اقدامی همسرم من مجری پله های معلق ونرده های مدرن بودن درایران.خاهشا ما را راهنمایی کنید..لطفا در موردکاردر زمینه معماری هم مارو هم راهنمایی کنید

ایشون دقیقا تخصصشون چیه ؟ آیا با اتوکد میتونن کارکنن؟ اگر درباره طراحی خونه بتونن دنبال کار باشن راحت تر میتونن کار پیدا کنن (آرشیتکت)

RE: ایالت ویرجینیا - sce - 2014-01-20

(2014-01-18 ساعت 23:24)salam100 نوشته:  

دوست عزیز رشته معماری از اون رشته های است که یک جورا ی غیر ممکن هست کار پیدا کنی 2 راه داری : یک رشته دیگر بخونی دو : برگردی ایران

مرحبا با این نوع راهنمایی.
دوست عزیز شما همیشه همه رو به این روش هدایت می کنی یا فقط بعضی ها رو ؟
من تلفنی با همسر این دوست عزیزمون و زمانی که برای مدت کوتاهی تو هیوستون تشریف داشتن صحبت کردم و دست بر قضا ظاهرا ایشون توانایی کار اجرایی خیلی خوبی دارن.طراحی پله های معلق و همین طور اجرای اون و همزمان تسلط بر آرشیکت که البته تماما بر اساس گفته های ایشون بوده می تونه تضمین کننده پیدا کردن کار خوب باشه.البته شاید زمانبر باشه اما قطعا تجربه کار اجرایی به هر نوعی می تونه اینجا کمک حال آدم تو پیدا کردن کار باشه.من خودم تو این مدت کاملا فهمیدم که برای افراد فنی و به اصطلاح آچار به دست همیشه کار هست.شما هم بهتره با پاسخ های اینچنینی نمکی بر روی زخم های افرادی که علاوه بر تحمل مشکلات دیگه مهاجرت با مشکل کار هم دست و پنجه نرم می کنن نپاشین.
موفق باشین.

RE: ایالت ویرجینیا - tabim4 - 2014-01-20

دوست عزیز نظر شخصی من اینه که نیازی به نقل مکان از این شهر به آن شهر برای پیدا کردن کار نمی باشد من فکرمی کنم با این کار زمان و انرژی با ارزشتان را صرف میکنید چنین کاری میتواند علاوه بر خستگی و تحلیل رفتن اراده ؛ منجر به تضعیف روحیه نیز بشود و توجه به این قضیه مهم برای یک مهاجر حیاتی می باشد.این پست دوست عزیزمان در هیوستون می تواند بهترین راهنمایی و کمک برای شما باشد البته در پستهای قدیمی دوستان نیز راجع به نحوه اپلای و رزومه نویسی راهنمایی ها و توصیه های مفصل به چشم میخورد به عقیده من اپلای کردن در سایتهای کاریابی و رزومه نویسی آنلاین بطور حرفه ای , مداوم و مستمر ؛ اساسی ترین و ضروری ترین اقدام برای پیدا کردن کار در آن کشور می باشد.برای این کار شاید لازم باشد روزانه بطور متوسط 8 ساعت پای کامپیوتر بشینید.
http://www.mohajersara.com/thread-2333-post-456304.html#pid456304