مهاجرسرا
اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام و یا فرم DS-260 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۷ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-103.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری DV-2017 (https://www.mohajersara.org/forum/forum-126.html)
+----- موضوع: اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام و یا فرم DS-260 (/thread-7300.html)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

RE: اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام و یا فرم DS-260 - hamid.ghazipour - 2016-08-01

سلام
از زمانی که فرم 260 رو پر کردم خیلی استرس دارم
من دیپلم بدون پیش دانشگاهی دارم و بعد ار اون رفتم برای فوق دیپلم خبرنگاری پودمانی و تا 2-3 سال مشغول تحصیل بودم و به انتها نرسید و شغلم هم تصویربرداری مستند و فیلم کوتاهه .
توی فرم 260 سابقه کاری زدم (7-8 سال عکاس و تصویربردار ) والان که داشتم متن لینک :
https://travel.state.gov/content/visas/en/immigrate/diversity-visa/if-you-are-selected/confirm-your-qualifications.html
رو میخوندم دیدم نه سابقه تحصیلی و نه رتبه کاریم به تاییدیه این متن نمیخوره . به نظرتون میشه راه حلی پیدا کرد ؟؟؟؟؟

RE: اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام و یا فرم DS-260 - ارزوامیررضا - 2016-08-04

باسلام با کیس نامبر $$$۳اگر الان بخواهم محل مصاحبه رو تغییر بدم وقت مصاحبه ام عقب میوفته؟

RE: اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام و یا فرم DS-260 - TiredAdmin - 2016-08-04

(2016-08-01 ساعت 21:52)hamid.ghazipour نوشته:  سلام
از زمانی که فرم 260 رو پر کردم خیلی استرس دارم
من دیپلم بدون پیش دانشگاهی دارم  و بعد ار اون رفتم برای فوق دیپلم خبرنگاری  پودمانی  و تا 2-3 سال مشغول تحصیل بودم و به انتها نرسید و شغلم هم تصویربرداری مستند و فیلم کوتاهه .
توی فرم 260 سابقه کاری زدم (7-8 سال عکاس و تصویربردار ) والان که داشتم متن لینک :
https://travel.state.gov/content/visas/en/immigrate/diversity-visa/if-you-are-selected/confirm-your-qualifications.html
رو میخوندم دیدم نه سابقه تحصیلی و نه رتبه کاریم به تاییدیه این متن نمیخوره . به نظرتون میشه راه حلی پیدا کرد ؟؟؟؟؟

ببین با دیپلم یازده ساله اوضاع بد میشه. شما با این کیس نامبر که احتمالا خرداد سال دیگه موقع مصاحبتونه بهتره بری دنبال پیش دانشگاهی (ترجیحا غیرشبانه و غیر غیرحضوری چون این رو هم مثل اینکه بازی دارن در موردش) سریع بگیری ارائه بدی یا یه جوری ثبت نام کنی دانشگاه بقیه اون پودمانی یا هرچی رو مدرک کاردانی بگیری که معادل پیش دانشگاهی بشه... در مورد امتیازر کار هم باید تو ONet بالای هفت باشه و اثبات بشه به آفیسر که کلا پیچیده تر از در دست داشتن مدرک پیش دانشگاهیه.. پس بهتره برید دنبال همون ره اول ایشاللا به موقع آماده بشه.

RE: اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام و یا فرم DS-260 - Paniz888 - 2016-08-09

دوستان تا چه زمانی میشه فرم 260 رو اصلاح کرد ، من وارد میشم اما اجازه تغییر نمیده !!!
باید درخواست آنلاک بدیم ؟؟

RE: اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام و یا فرم DS-260 - ارزوامیررضا - 2016-08-09

(2016-08-09 ساعت 11:15)grimfandango نوشته:  
(2016-08-09 ساعت 10:26)Paniz888 نوشته:  دوستان تا چه زمانی میشه فرم 260 رو اصلاح کرد ، من وارد میشم اما اجازه تغییر نمیده !!!

شما هر زمانی بخوای میشه تغییر داد . اما آنلاکرکردن می تونه باعث تاخیر در مصاحبه بشه . تا وقتی آنلاک نکنین نمی تونین تغییری بدید
اگر مشکل حاد بود آنلاک کنید.
شما اگر کیس نامبرتون پایینه و مشکلتون اساسی نیست انلاک نکنید چون ویزا بولتن اعلام شده و تاخیر در مصاحبه پیش میاد اگر حدود کیس نامبرروبگید بهتر میشه راهنمایی کرد

(2016-08-09 ساعت 13:00)ارزوامیررضا نوشته:  
(2016-08-09 ساعت 11:15)grimfandango نوشته:  
(2016-08-09 ساعت 10:26)Paniz888 نوشته:  دوستان تا چه زمانی میشه فرم 260 رو اصلاح کرد ، من وارد میشم اما اجازه تغییر نمیده !!!

شما هر زمانی بخوای میشه تغییر داد . اما آنلاکرکردن می تونه باعث تاخیر در مصاحبه بشه . تا وقتی آنلاک نکنین نمی تونین تغییری بدید
شما اگر کیس نامبرتون پایینه و مشکلتون اساسی نیست انلاک نکنید چون ویزا بولتن اعلام شده و تاخیر در مصاحبه پیش میاد اگر حدود کیس نامبرروبگید بهتر میشه راهنمایی کرد
سلام مجدد
خانم من نفر اصلی است
در پر کردن فرم به این اشاره شده که شغل ایشان آرایشگر زنانه است ، آیا این ممکنه سبب چک بشه یا اینکه در خواست انلاک بدیم بزنیم خانه دار ؟
و سوال اصلی برای من اینه که ما که کیس نامبر بالایی داریم از چه زمانی تا کی میتونیم درخواست آنلاک بدیم و این چه تاثیری بر روی زمان بندی مراحل کار ما داره ؟
و خود من به جای ستوان دوم وظیفه نوشتم سرباز وظیفه
که دوستان گفتن زمان مصاحبه میشه اصلاح کنم.
و اطلاع درستی هست که آیا اطلاعات اصلاح شده رو مقایسه میکنند یا نه فقط آخرین اطلاعات رو چک میکنن ؟
سپاس از همه بچه ها با آرزوی موفقیت شما
حدود کیس نامبر 6500

RE: اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام و یا فرم DS-260 - ارزوامیررضا - 2016-08-09

(2016-08-09 ساعت 13:19)Paniz888 نوشته:  
(2016-08-09 ساعت 13:00)ارزوامیررضا نوشته:  
(2016-08-09 ساعت 11:15)grimfandango نوشته:  شما هر زمانی بخوای میشه تغییر داد . اما آنلاکرکردن می تونه باعث تاخیر در مصاحبه بشه . تا وقتی آنلاک نکنین نمی تونین تغییری بدید
سلام مجدد
خانم من نفر اصلی است
در پر کردن فرم  به این اشاره شده که شغل ایشان آرایشگر زنانه است ، آیا این ممکنه سبب چک بشه یا اینکه در خواست انلاک بدیم بزنیم خانه دار ؟
و سوال اصلی برای من اینه که ما که کیس نامبر بالایی داریم از چه زمانی تا کی میتونیم درخواست آنلاک بدیم و این چه تاثیری بر روی زمان بندی مراحل کار ما داره ؟
و اطلاع درستی هست که آیا اطلاعات اصلاح شده رو مقایسه میکنند یا نه فقط آخرین اطلاعات رو چک میکنن ؟
حدود کیس نامبر  6500

باکیس نامبر شما فکر میکنم میشه انلاک کردو مشکلی پیش نمیاد اگر خانمتون دیپلم دارند و از نظر مدرک وسابقه کاری مشکلی ندارند نمیخواست مسئله روپیچیده میکردین ولی فکر نمیکنم ارایشگری باعث APبشه

(2016-08-09 ساعت 13:30)ارزوامیررضا نوشته:  
(2016-08-09 ساعت 13:19)Paniz888 نوشته:  
(2016-08-09 ساعت 13:00)ارزوامیررضا نوشته:  شما اگر کیس نامبرتون پایینه و مشکلتون اساسی نیست انلاک نکنید چون ویزا بولتن اعلام شده و تاخیر در مصاحبه پیش میاد اگر حدود کیس نامبرروبگید بهتر میشه راهنمایی کرد
سلام مجدد
خانم من نفر اصلی است
در پر کردن فرم  به این اشاره شده که شغل ایشان آرایشگر زنانه است ، آیا این ممکنه سبب چک بشه یا اینکه در خواست انلاک بدیم بزنیم خانه دار ؟
حدود کیس نامبر  6500

باکیس نامبر شما فکر میکنم میشه انلاک کردو مشکلی پیش نمیاد اگر خانمتون دیپلم دارند و از نظر مدرک وسابقه کاری مشکلی ندارند نمیخواست مسئله روپیچیده میکردین ولی فکر نمیکنم ارایشگری باعث APبشه

خانومم دیپلم آرایشگری داره و لیسانس جغرافیا
نمیدونم دیگه چی پیش میاد
آنلاک نکنم نمیدونم چی میشه
آنلاک کنم ، میترسم مصاحبه عقب بیفته و اصلاحات رو چک کنن دوباره سر خونه اول بیفتیم

RE: اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام و یا فرم DS-260 - a_cute65 - 2016-08-22

مدرک تحصیلی من کاردانی میباشد . در ثبت نام اولیه قرعه کشی تو قسمت مدرک تحصیلی نوشتم ‎some university courses‎ ولی تو فرم ‎DS-260‎ درستش کردم و نوشتم ‎University Degree .‎ خواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد . ممنون میشم پاسخ بدید .

RE: اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام و یا فرم DS-260 - matin.sh - 2016-08-25

(2016-08-22 ساعت 02:09)a_cute65 نوشته:  مدرک تحصیلی من کاردانی میباشد . در ثبت نام اولیه قرعه کشی تو قسمت مدرک تحصیلی نوشتم ‎some university courses‎ ولی تو فرم ‎DS-260‎ درستش کردم و نوشتم ‎University Degree .‎ خواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد . ممنون میشم پاسخ بدید .

سلام

خیر نگران نباشید هیچ مشکلی پیش نمیاد

موفق باشید

RE: اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام و یا فرم DS-260 - a_cute65 - 2016-08-25

(2016-08-25 ساعت 01:01)matin.sh نوشته:  
(2016-08-22 ساعت 02:09)a_cute65 نوشته:  مدرک تحصیلی من کاردانی میباشد . در ثبت نام اولیه قرعه کشی تو قسمت مدرک تحصیلی نوشتم ‎some university courses‎ ولی تو فرم ‎DS-260‎ درستش کردم و نوشتم ‎University Degree .‎ خواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد . ممنون میشم پاسخ بدید .

سلام

موفق باشید

سپاس
به نظر شما قبل از قسم خوردن این موضوع رو به آفیسر اعلام کنم ؟

اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام و یا فرم DS-260 - farzadjoon123 - 2016-08-26

سلام
من در پر کردن فرم 260 در قسمت تحصیلات(نوع مدرک) اشتباه کردم و در نتیجه هیچ سابقه کاری ازم نپرسید.اکنون میخوام بدونم میتونم بعد از کارنت شدن ، درخواست آنلاک جهت اصلاح بدم یا قبل از سوگند خوردن میشه توضیح داد و اصلاح کرد؟ ممنون میشم جواب بدین.در ضمن کیسم 4000 هست

RE: اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام و یا فرم DS-260 - matin.sh - 2016-08-29

(2016-08-25 ساعت 01:20)a_cute65 نوشته:  
(2016-08-25 ساعت 01:01)matin.sh نوشته:  

سلام

موفق باشید

سپاس
به نظر شما قبل از قسم خوردن این موضوع رو به آفیسر اعلام کنم ؟

خیر نیازی نیست

RE: اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام و یا فرم DS-260 - matin.sh - 2016-08-29

(2016-08-26 ساعت 10:57)farzadjoon123 نوشته:  سلام
من در پر کردن فرم 260 در قسمت تحصیلات(نوع مدرک) اشتباه کردم و در نتیجه هیچ سابقه کاری ازم نپرسید.اکنون میخوام بدونم میتونم بعد از کارنت شدن ، درخواست آنلاک  جهت اصلاح بدم یا قبل از سوگند خوردن میشه توضیح داد و اصلاح کرد؟ ممنون میشم جواب بدین.در ضمن کیسم 4000 هست

سلام

شما برای انلاک کردن فرصت دارید و می تونید انلاک کنید چون حداقل دو ماه دیگه کارنت میشید شایدم دیرتر

RE: اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام و یا فرم DS-260 - hsh85 - 2016-09-04

سلام دوستان, من در فرم DS 260, نام و نام خانوادگی شخصی که در آمریکا قراره پیشش برم رو کامل وارد نکردم. در واقع اسم کامل ایشون اگر Mohammad Jafar Azizizadeh بوده من وارد کردم Jafar Azizi. آیا این مسئله ممکنه مشکلی ایجاد کنه؟؟ و راه حل چیه؟
پیشاپیش از دوستان متشکرم