مهاجرسرا
هیوستون، ایالت تگزاس - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: هیوستون، ایالت تگزاس (/thread-2333.html)

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - Hastibanu - 2014-10-07

(2014-09-27 ساعت 04:17)sce نوشته:  
(2014-09-26 ساعت 21:08)odiseh نوشته:  
(2014-09-25 ساعت 01:33)odiseh نوشته:  سلام دوستان هیوستونی
من و همسرم حدود 2 ماه هست که اومدیم نزدیک دالاس هستیم..... هوا خوبه و مردم اینجا خیلی خوب و مهربون هستن ولی از نظر کار هنوز همسرم کاری پیدا نکردمی خواستم بدونم هیوستون از نظر آب و هوا چطوریه؟ من شنیدم خیلی گرم و شرجیه ولی شنیدن کی بود مانند دیدن؟
و دوم ابنکه صنعت خودرو سازی اونجا زنده هست یا نه؟
باتشکر

کسی ما رو ندید که یه جوابی بهمون بده Sad
سلام دوست عزیز.
بله.درست شنیدین.هیوستون گرم و مرطوبه و البته سرسبز.البته برای منی که بچه جنوبم خیلی سرسبزیش مهمه.شاید یه شمالی اینجوری نبینه قضیه رو.بازار کار خوبی داره و توی تولید شغل در چند سال گذشته با فاصله بسیار زیادی از بقیه شهرها قرار داره.کلا به نظر من هم برای شروع و هم برای خاتمه می تونه جای خوبی باشه.ضمنا در مورد صنعت خودرو زیاد اطلاعاتی ندام اما مطمئنم که صنعت نفت و گاز اینجا حرف اول رو میزنه.
موفق باشین.

باسلام
کارخانه تویوتا از کالیفرنیا داره میاد دالاس
شما که دنبال صنعت خودرو هستید کجا دارید میرید

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - shahram1987 - 2014-10-07

(2014-10-07 ساعت 06:52)sce نوشته:  
(2014-10-07 ساعت 04:15)shahram1987 نوشته:  سلام و درود.دوستان عزیز من ژانویه باید بیام هیوستون.با ترکیش.تنهام.من نمیدونم باید الان چکارهایی انجام بدم(خونه.کار.165 دلار.تغییر آدرس و...) آدرسی که دادم مربوطه بجای دیگست و چون کسی رو در آمریکا برای رفتن ندارم کجا آدرس بدم تو فرودگاه؟ چجوری خونه پیدا کنم؟ آیا با 4 یا 5 هزار دلار تا مدتی میتونم خودمو جمع کنم؟ من بعضی از دوستام تو کالیفرنیا بعد 7 ماه هنوز گرین کارتشونو نگرفتن.نمیدونم چرا؟ کجا برم (هتل.مسافر خونه) ؟ لطفا لطفا اگه حوصله و وقت دارین از اول برام توضیح بدین.پیشاپیش تشکر میکنم.
به سلامتی.با ترکیش یا بی ترکیش که مهم نیست.تنها بودن نسبتا خوبه.بعدا اینو بهتر می فهمی.ندونستن اینکه چه کارایی باید انجام بدی هم که طبیعیه.البته اگه تاپیک ها رو به دقت بخونی،همه چیز دستگیرت میشه.آدرس رو می تونی فعلا همون جایی بدی که می خوای پات رسید هیوستون بری.چه می دونم هتلی،خونه دوستی یا هر جای دیگه.اصلا مهم نیست.گرین کارت میره هرجا دلش خواست.Big Grin
از اول هم حوصله داریم توضیح بدیم.اما اگه یه کم تامل به خرج بدی با خوندن تاپیک ها،اطلاعات خیلی بیشتری از اون چیزی که ما می خوایم بهت بدیم گیرت میاد.بازم اکه متوجه چیزی نشدی بفرما تا راهنمایی کنیم.
موفق باشین.

متشکرم دوست عزیز.امیدوارم زود حالتم بهتر بشه.

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - KIMIA2005 - 2014-10-10

دوستان عزیز هیوستونی
نیازمند یاری سبزتان هستیم
میخواستم بدونم در بدو ورود برای اقامت موقت خانواده بهترین و مناسبترین جایی رو که بتونیم مدتی رو سر کنیم کجا میتونه باشه و پیشنهادتون در این خصوص چیه ؟؟ با تشکر

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - mandana12 - 2014-10-10

(2014-10-10 ساعت 20:29)KIMIA2005 نوشته:  دوستان عزیز هیوستونی
میخواستم بدونم در بدو ورود برای اقامت موقت خانواده بهترین و مناسبترین جایی رو که بتونیم مدتی رو سر کنیم کجا میتونه باشه و پیشنهادتون در این خصوص چیه ؟؟ با تشکر
فکر کنم برای اقامت موقت extended stay انتخاب خوبی باشه. خصوصا اگه بچه دارید. چون مهمه که بتونید آشپزی کنید. ضمنا همه ی هتلها ازتون بیت کارت یا کردیت کارت میخوان. ما برای چند روز اول دوستمون برامون کارت گذاشت. ولی بعد یه گیفت کارت صد دلاری خریدیم و شارژش کردیم. هتل ها همونو ازمون قبول می کردن. می تونید از فروشگاههای بزرگ بخرید.

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - KIMIA2005 - 2014-10-11

(2014-10-10 ساعت 21:35)mandana12 نوشته:  
فکر کنم برای اقامت موقت extended stay انتخاب خوبی باشه. خصوصا اگه بچه دارید. چون مهمه که بتونید آشپزی کنید. ضمنا همه ی هتلها ازتون بیت کارت یا کردیت کارت میخوان. ما برای چند روز اول دوستمون برامون کارت گذاشت. ولی بعد یه گیفت کارت صد دلاری خریدیم و شارژش کردیم. هتل ها همونو ازمون قبول می کردن. می تونید از فروشگاههای بزرگ بخرید.

studio6 , sun suites چطور هستند کدوم بهتر و تمیز تر و مناسبتر هستند ؟؟

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - Ramin geologist - 2014-10-11

سلام دوستان منم رسيدم هيوستن
اگه كسي سوالي داشت در خدمتم
با اينكه خودم هنوز هزاران سواااااال دارم Wink

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - sce - 2014-10-11

سلام علی جان.
یه تماس با آریو برزن بگیر.اون هنوز هم فکر کنم تو همون هتلی باشه که سفر اول هم اومده بود.می تونه کمکت کنه.
موفق باشین.

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - behdadK - 2014-10-11

(2014-10-11 ساعت 04:27)Ramin geologist نوشته:  سلام دوستان منم رسيدم هيوستن

رامین جان اگر یک سفرنامه بنویسی بهترین کمک به همه عزیزانی که قصد عزیمت به هیوستون دارند خواهد بود. از جمله خودم.Big Grin

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - Ramin geologist - 2014-10-11

(2014-10-11 ساعت 08:32)behdadK نوشته:  
(2014-10-11 ساعت 04:27)Ramin geologist نوشته:  سلام دوستان منم رسيدم هيوستن

رامین جان اگر یک سفرنامه بنویسی بهترین کمک به همه عزیزانی که قصد عزیمت به هیوستون دارند خواهد بود. از جمله خودم.Big Grin

حتماً بهداد جان
تو اولين فرصت براتون مي زارم رو سايت

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - اریوبرزن - 2014-10-12

سلام دوستان عزیز
اگه کسی قصد خرید ماشین نو داره وتازه وارد هیوستون شده وکردیت هم نداره من میتونم کمک کنم تا بتونه ماشین قسطی بخره
در ضمن من یه هتل با قیمت مناسب برای اسکان موقت سراغ دارم که میتونه خیلی بهتون برای شروع کمک کنه

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - mandana12 - 2014-10-12

(2014-10-11 ساعت 00:04)KIMIA2005 نوشته:  
(2014-10-10 ساعت 21:35)mandana12 نوشته:  

studio6 , sun suites چطور هستند کدوم بهتر و تمیز تر و مناسبتر هستند ؟؟
هیچکدوم به تمیزی extended stay نیستن. به همین خاطر هم ارزونترن. تو همین تاپیک یکی گفته بود استودیو 6 رو فقط یه شب تونسته تحمل کنه. البته بازم میزان حساسیت ادمها با هم فرق می کنه. میخواین ورودتون رو استودیو 6 بگیرید بعدا اگه بد بود جابجا شید . ما تو این شعبه بودیم و از نظر نزدیکی به فروشگاهها و مرکز شهر خوب بود.

Extended Stay America - Houston - Westchase - Westheimer
2424 W. Sam Houston Pkwy. | Houston, TX 77042
16.9 miles from destination | >> get directions
T: 713. 532.0524 | F: 713. 532.0521
HWS@extendedstay.com

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - fontana - 2014-10-13

سلام دوستان

کسی هست که family plan توی T-Mobile داشته باشه و احیانا جای یه نفر دیگه هم داشته باشه؟
خیلی ممنون میشم اطلاع بدین بهم.
مرسی

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - zein@b - 2014-10-14

سلام دوستان.من الان در هوستون منطقه گلریا اریا(Galleria area) در یک آپارتمان یکخوابه ساکن هستم و دنبال یکنفر همخونه خوب میگردم از دوستان هوستونی اگر کسی مایل هست یا اگر کسی رو میشناسند لطف کنن به من اطلاع بدن. با تشکر

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - Ramin geologist - 2014-10-14

(2014-10-14 ساعت 09:29)zein@b نوشته:  سلام دوستان.من الان در هوستون منطقه گلریا اریا(Galleria area) در یک آپارتمان یکخوابه ساکن هستم و دنبال یکنفر همخونه خوب میگردم از دوستان هوستونی اگر کسی مایل هست یا اگر کسی رو میشناسند لطف کنن به من اطلاع بدن. با تشکر

سلام
مي شه بگيد خونه رو چند گرفتيد ممنون مي شم

RE: شهر هیوستون، ایالت تگزاس - Ramin geologist - 2014-10-14

(2014-10-12 ساعت 18:38)اریوبرزن نوشته:  سلام دوستان عزیز
اگه کسی قصد خرید ماشین نو داره وتازه وارد هیوستون شده وکردیت هم نداره من میتونم کمک کنم تا بتونه ماشین قسطی بخره
در ضمن من یه هتل با قیمت مناسب برای اسکان موقت سراغ دارم که میتونه خیلی بهتون برای شروع کمک کنه

سلام
در مورد ماشين چطور مي تونم ازتون اطلاعات بگيرم