مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - moraddad - 2011-04-16

[b]هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوررررا​ااا !

منم کلیییییییییییییر شدم
[/
b]

ببخشید داشتم صدا رو امتحان میکردم برای روزی که کلیر میشم البته بعد از اینکه مصاحبه رفتم.
به همه عزیزانی که کلیر شدم به خصوص DLT و mitr.p خانوم تبریک میگم. به امید موفقیت های پی در پی در زندگی جدید پیش روWink

RE: کلیرنس برندگان 2011 - free_free - 2011-04-16

دوستان عزیز دوست خوبمون خانم goodie هم که خودشون باتفاق بچه ها یک ضرب ویزا گرفته بودن هم شوهرشون کلیر شدن و چون ایشون فونت فارسی نداشتن از من خواستن که توی سایت اعلام کنم..

به افتخارش و به افتخار بقیه بچه ها که کلیر شدن:

هــــــــــــــــــــــــــــــورا

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rayan.s - 2011-04-16

DLT عزیز ! همسفر خوب ترکیه؛ واقعا" از بعد مهاجرت به دو تا تایپیک سر زدم که یکیش کلیرنس بوده تا خبر کلییر شدنت رو ببینم...امیدوارم ستاره ات مثل ستاره جاوید تنبل بازی در نیاره و زود بپره!!!
هههههههههوووووووررررررااااااااااااااااا

امیدوارم خبر کلییر شدن دکتر محمودی و gadfly و ..... را ببینم.به همه کلییر شده ها تبریک میگم و از عباس آقا که خبر کلییر شدن رو داده تشکر میکنم !Big Grin

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rayan.s - 2011-04-16

یه تجربه: مصاحبه کننده DLT و سهراب و پیمان و من یکی بود به DLT گفت کلییرنست 6ماه طول میکشه به ما گفت 1 تا 2 ماه و دقیقا" هم همین شد. پس مصاحبه کننده نقش تعیین کننده ای داره...ضمنا" اگر ازتان پرسید : کی میخوای بری آمریکا؟ جواب بدید خیلی سریع نگید باید کارام و بکنم و یه دو سه ماه دیگه!
موفق باشید
-راستی؛ به نظر من نام و نام خانوادگی در طولانی شدن مدت کلییر تاثیر داره. به یکی از دوستان همکار من گفته بودند نام و نام خانوادگی شما شبیه تروریستاست و 1 سال کار کلیرنسش طول کشید.(کیسش لاتاری نبود) و ضمنا" نام و نام خانوادگی هایی که با افغانیها و پاکستانیها مشترکه به نوبعه خودش مشکل ساز میشه.به یکی از دوستان من گفته بودند یه تروریست با نام خانوادگی شما در پاکستان هست برای همین زمان اخذ ویزای انگلستانش 1 سال طول کشید.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - free_free - 2011-04-16

(2011-04-16 ساعت 17:40)gadfly نوشته:  ......
اما یک سوال این جدول جریانش چیه که باید اطلاعات رو توش وارد کنیم لطفا برای من لینک رو بگذارید.
سپاس
----------------
دوست عزیز سلام
اول از همه

[font=Tahoma]هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــورررراااا ! [/font]

به مناسبت کلیرشدن DLT عزیز و سایر دوستان خوب مهاجرسرایی و اما بعد : جدول 2011 خلاصه ای از وضعیت کلیه دوستان برنده لاتاری 2011 می باشد که زحمت چرتکه انداختن آن با دوست خوبمان فری فری عزیز است که به قول خودش از دست جدول پیر شده و چشمانش نیز کم سو شده است . Big Grin لینک جدول هم در ذیل آمده است . شما کافیست اطلاعات خودتان را براساس ستونهای جدول به صورت پیام خصوصی برای فری فری ارسال کنید ، ایشان به صورت اتوماتیک و کاملاً حرفه ای بقیه کارها را انجام خواهند داد .

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=3283&pid=103085#pid103085

موفق باشید.

گاد فلای عزیز ممنون از لطفت ..
فقط یه سوال(فکر کنم من چشام کم سو شده چیزای عجیب غریب میبینم) اون سه شاخه چیه زیر ه هورا...؟؟ و چطوری این کاراکتر رو خلق کردی؟CoolCool

RE: کلیرنس برندگان 2011 - aghdam - 2011-04-16

(2011-04-16 ساعت 21:13)free_free نوشته:  
(2011-04-16 ساعت 17:40)gadfly نوشته:  ......
اما یک سوال این جدول جریانش چیه که باید اطلاعات رو توش وارد کنیم لطفا برای من لینک رو بگذارید.
سپاس
----------------
دوست عزیز سلام
اول از همه

[font=Tahoma]هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــورررراااا ! [/font]

به مناسبت کلیرشدن DLT عزیز و سایر دوستان خوب مهاجرسرایی و اما بعد : جدول 2011 خلاصه ای از وضعیت کلیه دوستان برنده لاتاری 2011 می باشد که زحمت چرتکه انداختن آن با دوست خوبمان فری فری عزیز است که به قول خودش از دست جدول پیر شده و چشمانش نیز کم سو شده است . Big Grin لینک جدول هم در ذیل آمده است . شما کافیست اطلاعات خودتان را براساس ستونهای جدول به صورت پیام خصوصی برای فری فری ارسال کنید ، ایشان به صورت اتوماتیک و کاملاً حرفه ای بقیه کارها را انجام خواهند داد .

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=3283&pid=103085#pid103085

موفق باشید.

گاد فلای عزیز ممنون از لطفت ..
فقط یه سوال(فکر کنم من چشام کم سو شده چیزای عجیب غریب میبینم) اون سه شاخه چیه زیر ه هورا...؟؟ و چطوری این کاراکتر رو خلق کردی؟CoolCool

سلام
free_free فکر کنم واقعا چشمات کم سو شده Cool
چون من که سه شاخه نمی بینم !
پدر جان اینقدر با این جدول بازی نکن ! چیزی از توش در نمی یاد Big Grin
( البته اینو به شوخی گفتم )

RE: کلیرنس برندگان 2011 - shazdeh - 2011-04-16

یعنی اگه خودم ویزا میگرفتم انقدر حال نمیکردم که خبر کلیر شدن شما من رو خوشحال کرد!!
موفق باشی.Wink

(2011-04-16 ساعت 08:54)DLT نوشته:  دوستانننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن عززززززززززززززززززیییییییییییییییییییییزززززززززززززززززز
خواهش میکنم برین کنار که خودم میخوام بزنم دست قشنگرو واسه دوستان سفارتی در آنکارا
بالاخره فیل هوا شد و ما هم کلیر شدیم ام با ستاره (*) Not all family members have been cleared. Please contact us
بالاخره حداقل یه خوده از رو رفتن
موفق باشین

شرمنده همه دوستان عزیز هستم
با این همه اظهار لطفشون و انرژی که دادن.ایشالا این ستاره هم بره و خیال ما راحت بشه.

دوستان یه سوال؟
تکلیف توی این جور مواقع چیه؟
ما مدیکالمون تقریبا" 5 اردیبهشت منقضی میشه.پیشنهادتون چیه؟چیکار کنیم به نظرتون؟لطفا" راهنمایی کنین.
ممنون

RE: کلیرنس برندگان 2011 - HOMAYON53 - 2011-04-17

(2011-04-16 ساعت 17:28)Ehsan2011 نوشته:  
(2011-04-16 ساعت 17:08)HOMAYON53 نوشته:  
(2011-04-16 ساعت 15:47)parastoo2011 نوشته:  درود بر شما خانواده گرم مهاجرسرا
از زمانی که آبی گرفتیم ( البته من هر چی گفته بودم این آبیها سوراخن الان عذرخواهی می کنم و عاجزانه تقاضای بخشش دارم ) هر چی میام تو این سایت و با زحمت یواشکی سر کار مطالب را نوشتن و خلاصه اینترنت قطع شدن و اینها چیزی مینویسم ولی قسمت نشده ارسال کنم ، به کوری چشم تیم ملی امیدوارم ایندفعه ارسال بشه و ما از خجالت استقلالیها دربیایم ، ما 8 فروردین کلیرنس خوردیم ، توی ایمیلشون گفته بودن که 9 تا سئوال را همسرم که برنده است پر کنه و رزومه من را هم پیوست کنه ، ما هم مودبانه اینکار را انجام دادیم و ارسال کردیم . یکهفته بعد ایمیل به اسم من آمد که ایمیل همسرتون رسیده ولی لازمه که شما هم 9 تا سئوال را جواب بدید و رزومه همسرتون را هم بهش پیوست کنید . و ما هم اینکار را انجام دادیم . و اونها که واقعا خووووووووووووووووبن واسمون ایمیل زدن که دریافت کردن و در حال بررسی هستن ( خدا طول عمر بهشون بده که ما را منتظر و نگران رسیدن یا نرسیدن ایمیلهامون نگذاشتن ، امیدوارم نگران کلیر شدنمون هم نشیم ) و برای همه دوستان آرزوی دریافت هر چه سریعتر جوابشونو دارم.

با سلام و تبريك . از شما در جدول 2011 اطلاعات كمي وجود دارد خواهشمند است نسبت به تكميل آن اقدام كنيد.
با تشكر

سلام و با تبریک به همه دوستان کلیر شده. واقعا خوش حالم و با هر هورا از طرف دوستان، حس می‌کنم که دارم من هم به هدف نزدیک تر میشم.

سپاس

اي جدول براي ثبت مشخصات است كه مدت زمان ويزا گرفتن و دريافت كليرنس و همچنين دعوت به مصاحبه را توش مي توان ثبت و براي آيندگان به يادگار گذاشت.

براي اطلاع بيشتر نگاه كردن به آن در آدرس زير بد نيست.

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=3283&pid=103111#pid103111

RE: کلیرنس برندگان 2011 - DLT - 2011-04-17

دوستان عزیز
درود بر همگی شما
من واقعا"واقعا" نمیدونم چطوری از تک تکتون تشکر و قدردانی بکنم بابت همه لطفی که به بنده داشتین و همه دوستان گل و گلاب به نوعی دوست داشتن تا جواب ما هم بیاد.آرزوی سلامتی ،موفقیت ، سربلندی، و دریافت ویزای همتون را از خدا دارم.ما رو شرمنده خودتون کردین و ایشالا بشه جبران کرد این همه لطف و محبت شما دوستان را.
پاینده و سربلند باشین

RE: کلیرنس برندگان 2011 - baz4baz - 2011-04-17

(2011-04-17 ساعت 14:39)DLT نوشته:  دوستان عزیز
درود بر همگی شما
من واقعا"واقعا" نمیدونم چطوری از تک تکتون تشکر و قدردانی بکنم بابت همه لطفی که به بنده داشتین و همه دوستان گل و گلاب به نوعی دوست داشتن تا جواب ما هم بیاد.آرزوی سلامتی ،موفقیت ، سربلندی، و دریافت ویزای همتون را از خدا دارم.ما رو شرمنده خودتون کردین و ایشالا بشه جبران کرد این همه لطف و محبت شما دوستان را.
پاینده و سربلند باشین
سلام dLTعزیزتبریک می گم .باوجودی که من خیلی به این سایت سرنمی زنم ولی خیلی به این قسمت سرمی زدم ببینم شماکلیرشدین یانه.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - inekoee - 2011-04-17

نه 1 ضرب نه 2 ضرب 3 ضرب آخر ویزارو گرفتم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - amir53 - 2011-04-17

(2011-04-17 ساعت 15:47)inekoee نوشته:  نه 1 ضرب نه 2 ضرب 3 ضرب آخر ویزارو گرفتم.

تبریک به شما دوست عزیز که چشمانت به جمال زیبای ویزا روشن شد .
موفق باشید در تمامی مراحل .

RE: کلیرنس برندگان 2011 - farzad.s - 2011-04-17

(2011-04-17 ساعت 14:39)DLT نوشته:  دوستان عزیز
درود بر همگی شما
پاینده و سربلند باشین

DLTعزیز از صمیم قلب از دیدن پست کلیر شدن شما و دیگر دوستان خوشحال شدم.به امید اینکه به زودی ستاره از جلوی کیستون برداشته بشه و دوباره همه را خوشحال کنید.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - success - 2011-04-17

DLT عزیز سلام

واقعا از اینکه شنیدم کلیر شدید خوشحال شدم امیدوارم که ستاره شما هر چه زودتر برداشته بشه و بقیه دوستان منتظر نیز کارهاشون سریعتر انجام بشه.
موفقیت و سلامتی شما و خانواده محترم را خواهانم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - REZA1390 - 2011-04-17

(2011-04-17 ساعت 15:47)inekoee نوشته:  نه 1 ضرب نه 2 ضرب 3 ضرب آخر ویزارو گرفتم.

با تبريك به شما .
مي شه لطفا شرايطتون را بنويسين كه شامل كيليرانس شدين