مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - mgy - 2011-04-17

DLT عزيز
من هم از کلير شدن شما شاد شدم ونتوانستم به فشردن دکمه تبريک بسنده کنم. اميدوارم بقيه دوستان نيز به زودی کلير شوند ويا يک ضرب ويزا بگيرند. علت سرزدن من به اين تاپيک شرکت در شادی شماست. پس هوررررررررررررررررررررررا.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - User - 2011-04-18

سلام بر دوستان گل گلاب!

کمی غیبت من طول کشید اما تلاش می کنم زودتر برگردم به دنیای مجازی و پیش دوستان مهاجرسرا.
ظاهرا DLT کلیر شده که مایه ی بسی خوشحالیست!
پس یک هورای بلند به افتخار دوستانی که کلیر شده اند و یا ویزا را دریافت کرده اند:

هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــورا!!!

امیدوارم به زودی دسترسی به اینترنت برای من فراهم بشه و برگردم به همینجا پیش دوستان!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - alirezagh - 2011-04-18

(2011-04-16 ساعت 20:39)rayan.s نوشته:  واقعا" از بعد مهاجرت به دو تا تایپیک سر زدم که یکیش کلیرنس بوده تا خبر کلییر شدنت رو ببینم..

سلام بر همه دوستان عزیز و تبریک فراوان به همه مهاجرسرایی های دوست داشتنی به مناسبت این همه خبر خوب

رایان جان خوش حالم بعد از این همه مدت کامنت گذاشتی، اما یه سوال؛ نگفتی اون یکی تاپیکی که سر می زدی کجا بود؟ Wink

RE: کلیرنس برندگان 2011 - javidk - 2011-04-18

ای وای بر من!!!
خدای من اینجارو نگاه.
DLT عزیز بالاخره کلیر شد و همینطور mitr.p
ای جانمی جان.

هورررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

DLT عزیز صمیمانه بهت تبریک میگم. امیدوارم که در کلیه مراحل زندگیت موفق باشی و همینطور mitr.p عزیز و سایر دوستان کلیر شده.

راستی از drmahmodi چه خبر؟ اگه کلیر شده بگید تا اینجارو بترکونیم.

یه بار دیگه به افتخار بچه های کلیر شده:

هورررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

RE: کلیرنس برندگان 2011 - DLT - 2011-04-18

دوستان عزیز
با سفارت مکاتبه کردم که این ستاره قضیش چیه؟
اونا هم گفتن که ویزای تو و دخترت آماده است.اما خانم باید صبر کنه.
اینم جوابشون:

Dear Mr………….
Our records indicate that the administrative processing for your case has been completed and you can come to our office any Monday through Thursday between 1.00-1.30 with your and your child's passports until the expiration date announced in our web page.
On the other hand, the administrative processing for ………. ……..is still pending. As soon as his processing is completed, the (*) sign will be deleted from the web page.
We hope this information is helpful to you.
Sincerely,
Immigrant Visa Unit
کسی از دوستان تجربه این حالت رو داشته؟در ضمن تا 10مرداد وقت داریم که ویزاهامون رو بگیریم.
موفق باشین

البته دوستان سفارتی از کلمه his برای خانوم استفاده میکنن.قانونه جدید نگارشه

RE: کلیرنس برندگان 2011 - farzad-it - 2011-04-18

DLT عزيز
من هم از کلير شدن شما شاد شدم
هميشه موفق باشيد و هورا بکشيد.
پس هوررررررررررررررررررررررا.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - mml - 2011-04-18

آپدیت فرمودند!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - satusa - 2011-04-18

(2011-04-18 ساعت 18:01)DLT نوشته:  دوستان عزیز
اینم جوابشون:

Dear Mr………….
Our records indicate that the administrative processing for your case has been completed and you can come to our office any Monday through Thursday between 1.00-1.30 with your and your child's passports until the expiration date announced in our web page.
On the other hand, the administrative processing for ………. ……..is still pending. As soon as his processing is completed, the (*) sign will be deleted from the web page.
Sincerely,
Immigrant Visa Unit
کسی از دوستان تجربه این حالت رو داشته؟در ضمن تا 10مرداد وقت داریم که ویزاهامون رو بگیریم.
موفق باشین

DLT عزیز
ممنون از اطلاع رسانی تون. امیدوارم این ستاره هم بزودی پاک بشه.
فقط اگر امکانش هست رشته ایشان و شرایطشون رو هم برامون بگید.

موفق باشید.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - amir53 - 2011-04-18

اینم جوابشون:

Dear Mr………….
Sincerely,
Immigrant Visa Unit
موفق باشین

با تبریک مجدد
دوست عزیز نگران نباش تا چند روز آینده ویزای خانم هم آماده می شود و ستاره پر .

RE: کلیرنس برندگان 2011 - ffmmp - 2011-04-18

اینم جوابشون:

Dear Mr………….
Sincerely,
Immigrant Visa Unit
موفق باشین

سلام دوست عزیز خیلی تبریک میگم کیس ماهم دقیقا مثل شماس میشه متن انگلیسی که شما به سفارت فرستادین رو بذارین
ممنون میشم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - moraddad - 2011-04-19

(2011-04-18 ساعت 19:17)satusa نوشته:  
اینم جوابشون:

Dear Mr………….
Sincerely,
Immigrant Visa Unit
موفق باشین

DLT عزیز
ممنون از اطلاع رسانی تون. امیدوارم این ستاره هم بزودی پاک بشه.
فقط اگر امکانش هست رشته ایشان و شرایطشون رو هم برامون بگید.

موفق باشید.

ضمن تبریک به DLT عزیز، اگه میشه در مورد شرایط همسرشون مثل رشته، کار و یا حتی میزان طولانی یا م.ذ.ه.ب.ی بودن اسم و فامیل ایشان بیشتر اطلاع رسانی کنن. ممنون

RE: کلیرنس برندگان 2011 - DLT - 2011-04-19

دوستان عزیز
من و خانومم هر دو برق-الکترونیک خوندیم.هر دو سابقه کاری در حدود 10سال داریم.من و خانم هر دو به اروپا سفر داشتیم.اسم و فامیل ایشان هم اصلا" مشکلی ندارد.من هم همینطور
موفق باشین

دوستان عزیز
بنده از وضعیت dr.mahmoodi بی اطلاع هستم.امیدوارم ایشون هم وضعیتشون مشخص بشه که همه از نگرانی رهایی پیدا کنیم.
اما به همه دوستان میگم که واقعا" شرایط سختیه و اصلا" قابل توصیف نیست.همه چی رو تحت الشعاع قرارمیده.تازه من و خانمم اصلا" روش حساب باز نکردیم(البته امیدوار بودیم).اما خودمون رو هم آماده کرده بودیم که اگر نشد و نرفتیم،هیچ اتفاقی توی زندگیمون نیفته و چیزی عوض نشه.چون اعتقاد داشتم همون طوریکه من شناسی برنده شدم و خدا به ما لطف داشت،ممکنه که یه روزی هم شانس بیاریم و نریم و خدا به ما لطف نکنه.طلبکارش که نیستیم و به زور هم ازش چیزی رو نخواستیم.
القصه:
همه ایشالا توی بلاد کفر همدیگر رو ببینیم و موفقیت همه رو ببینیم.
بازم ممنون از همه دوستان گل این سایت.
موفق و پیروز و سربلند باشین

RE: کلیرنس برندگان 2011 - drmahmoodi - 2011-04-19

DLT جان بهت تبريك ميگم:
از خبر اومدن كليرانست خيلي خوشحال شدم ومطمئنم مال خانم هم زودترازاوني كه فكرش رو بكني مياد:Big Grin
از همه دوستان كه بفكر ما هستند تشكر ميكنم
و جهت اطلاع عرض ميكنم كه23 هفته گذشته و فعلا از كليرانس ماخبري نيست !؟
و سفارت هم در جواب ميل هاي من يكسري متن تكراري رو ميفرسته و اميدما به يكي از اون جواب هاست كه ميگه:
Please be advised that in less than 1% of cases administrative processing may take more than six months
البته اگرما شامل اون يك در صد نشويم!!!!!!!!!Wink

دکتر عزیز
میدونم شما الان در چه شرایطی هستین.اما واقعا" از ته قلب آرزوی به پایان رسیدن این شرایط رو برای شما آرزو دارم
موفق باشین