مهاجرسرا
اولین سفر به آمریكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۲ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-63.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۲ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-79.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمریكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-4883.html)

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - kopol - 2012-08-22

سلام دوستان عزیز می‌خواستم بپرسم برای تعیین صندلی پرواز ترکیش کسی‌ می‌دونه دقیقا باید چیکار کرد و از طریقه سایتش چه جوری می‌شه اقدام کرد

من جمعه دارم از لوس انجلس برمی‌گردم ایران

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - sal - 2012-08-22

(2012-08-22 ساعت 02:35)kopol نوشته:  سلام دوستان عزیز می‌خواستم بپرسم برای تعیین صندلی پرواز ترکیش کسی‌ می‌دونه دقیقا باید چیکار کرد و از طریقه سایتش چه جوری می‌شه اقدام کرد

من خودم تا قبل از زمان چک این آنلاین نتونستم صندلی رو از رو ی سایت تعیین کنم،ولی آژانس از یک هفته قبل از پرواز خودش می تونه این کار رو انجام بده،اما خود من فقط 24 ساعت قبل پرواز و در زمان چک این آنلاین مو تونستم.

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - shkhmo - 2012-08-22

پرواز امارات هم میشه صندلی رو خودمان انتخاب کنیم یا فقط مخصوص ترکیشه؟

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - **USA** - 2012-08-22

(2012-08-22 ساعت 09:04)sal نوشته:  
(2012-08-22 ساعت 02:35)kopol نوشته:  سلام دوستان عزیز می‌خواستم بپرسم برای تعیین صندلی پرواز ترکیش کسی‌ می‌دونه دقیقا باید چیکار کرد و از طریقه سایتش چه جوری می‌شه اقدام کرد

من خودم تا قبل از زمان چک این آنلاین نتونستم صندلی رو از رو ی سایت تعیین کنم،ولی آژانس از یک هفته قبل از پرواز خودش می تونه این کار رو انجام بده،اما خود من فقط 24 ساعت قبل پرواز و در زمان چک این آنلاین مو تونستم.
سلام دوست عزیز ممکن توضیح بدین در سایت ترکیش دقیقا در کدوم قسمت صندلی رو مشخص می‌کنید

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - cmbt - 2012-08-22

(2012-08-22 ساعت 01:39)kopol نوشته:  
(2012-08-21 ساعت 02:24)SH1A2R3 نوشته:  دوستان کالفرنیا نشین سلام
ما اینشالله 12 روز دیگه میپریم تو قلب بلاد کفرTongue
در مورد گواهینامه میخواستم بدونم در کالیفرنیا گواهینامه بین المللی کافیه یا بدم ترجمه؟اگه جواب بدین ممنون میشم چون موندم که بدم ترجمه یا نه؟
گواهینامه بین المللی در کالیفرنیا قابل قبول هست من الان یک ماهه دارم با گواهینامه بین المللی رانندگی‌ می‌کنم و از دو تا شرکت هم ماشین رنت کردم .اگر قابل قبول نبود که ماشین بهم اجاره‌ نمی‌دادند
همینیکه کپل خان گفتBig Grin

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - houmanes - 2012-08-22

(2012-08-22 ساعت 09:40)shkhmo نوشته:  پرواز امارات هم میشه صندلی رو خودمان انتخاب کنیم یا فقط مخصوص ترکیشه؟

سلام
بله میشه خودتون انتخاب کنید ، خیلی راحتر از ترکیش .
موفق باشد

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - behrooz ramezani - 2012-08-22

سلام دوستان خوب مهاجر سرا
ما شهر سالم ایالت اورگان رو احتمالا واسه زندگی انتخاب می کنیم ولی آشنامون توی شهر پورتلند این ایالته. می خواستم ببینم برای دریافت مدارک مربوظ به گرین کارت که بره دست این دوستمون حتما باید از همون شهر اقدام کنیم یا ما می تونیم بریم اداره سوشال سالم ولی آدرس پورتلند و بدیم بعد بریم از ایشون بگیریم.
ممنون از راهنمایی دوستان

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - shkhmo - 2012-08-22

(2012-08-22 ساعت 11:03)houmanes نوشته:  [quote='shkhmo' pid='205704' dateline='1345612252']

سلام
موفق باشد

[/quote
گلم چه زمانی میشه انتخاب کرد ما بلیطمان برای یکم دسامبرهست از الان میشه صندلی و جا رو مشخص کرد در صورت امکان آدرس سایتش بگید

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - hossein1234 - 2012-08-22

(2012-08-22 ساعت 11:19)behrooz ramezani نوشته:  سلام دوستان خوب مهاجر سرا
ما شهر سالم ایالت اورگان رو احتمالا واسه زندگی انتخاب می کنیم ولی آشنامون توی شهر پورتلند این ایالته. می خواستم ببینم برای دریافت مدارک مربوظ به گرین کارت که بره دست این دوستمون حتما باید از همون شهر اقدام کنیم یا ما می تونیم بریم اداره سوشال سالم ولی آدرس پورتلند و بدیم بعد بریم از ایشون بگیریم.
ممنون از راهنمایی دوستان

سلام دوست عزیز
شما می تونید آدرس ایشان را به عنوان آدرس گیرنده هم موقع ورود به فرودگاه برای دریافت گرین کارت و هم موقع ثبت آدرس در اداره سوشیال برای کارت سوشیال وادر نمایید
موفق باشین

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - پسرایرونی - 2012-08-22

سلام به همه دوستان گل
سوال: آیا پس از ورود به آمریکا هیچ یک از مدارک داخل پاکت زرد رو بهمون پس میدن یا نه؟
ممنون از همتون

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - mahyar66 - 2012-08-22

(2012-08-22 ساعت 12:44)shkhmo نوشته:  
(2012-08-22 ساعت 11:03)houmanes نوشته:  [quote='shkhmo' pid='205704' dateline='1345612252']

سلام
موفق باشد

[/quote
گلم چه زمانی میشه انتخاب کرد ما بلیطمان برای یکم دسامبرهست از الان میشه صندلی و جا رو مشخص کرد در صورت امکان آدرس سایتش بگید
سلام
سايت هوابيمايي اماراتو كه باز كنيد يك قسمت داره به نام manage a booking وارد اون قسمت بشيد بعد بايد از روي بليطتون شماره ي booking reference كه داخل هر بليط نوشته شده رو وارد كنيد بعد از اين قسمت مي تونيد هر كاري كه لازمه از جمله انتخاب صندلي رو انجام بدين و ٢٤ ساعت مونده به برواز check-in هم مي تونيد بكنيد.
در ضمن كساني كه قصد دارن رفت و امد هاي زيادي داشته باشن و همه ي اونهارو هم مي خوان با امارات انجام بدن واسه كرفتن تخفيف و خيلي امكانات ديكه مي تونن عضو كلاب امارات بشن. Www.skywards.com

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - کیانا - 2012-08-22

سلام دوستان
سوالی در مورد فریت کردن وسایل منزل داشتم ، میخواستم بدونم کسی از دوستان تجربه ای مشابه داشته ؟ مقصد ما لوس آنجلس سپس آگورا هیلز است ، میخواستم در مورد هزینه ی انبارداری وهزینه ی حمل کارتون ها از انبار تا مقصد را بدونم .
ممنونم

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - hossein1234 - 2012-08-22

(2012-08-22 ساعت 15:25)پسرایرونی نوشته:  سلام به همه دوستان گل
سوال: آیا پس از ورود به آمریکا هیچ یک از مدارک داخل پاکت زرد رو بهمون پس میدن یا نه؟
ممنون از همتون

هیچ یک از مدارک داخل پاکت زرد به شما تحویل داده نمیشه .
موفق باشین

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - sal - 2012-08-22

(2012-08-22 ساعت 09:59)**USA** نوشته:  
(2012-08-22 ساعت 09:04)sal نوشته:  

سلام دوست عزیز ممکن توضیح بدین در سایت ترکیش دقیقا در کدوم قسمت صندلی رو مشخص می‌کنید
وقتی گزینه چک این رو باز کردم توی همون صفحه کاملا مشخص بود اما عین اصطلاحش رو یادم نیست

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - emrah66 - 2012-08-23

سلام دوستان.واسه ترجمه گواهینامه رانندگی کسی پیشنهادی نداره؟ من ALEXANDRIA,VIRGINIAA هستم, ترجمه گواهینامه رو باید شنبه صبح نشون DMV بدم.یه جا قیمت گرفتم که کالیفرنیا بود 65 دلار که با پست سریع بفرستن 85 دلار!!! کسی تجربه ای در این رابطه نداره؟؟؟ ممنون. تو اینترنت کلی سرچ کردم به نتیجه خاصی نرسیدم!