مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - arman_vafaa - 2014-09-26

سلام به همه دوستان
یه سوال داشتم ممنون میشم کمک کنین
میخواستم ببینم از وقتی که ویزای توریستی امریکا توسط سفارت(در دوبی) تایید میشه چه مدت فرصت هستش که پاسپورت رو برای زدن ویزا به سفارت برسونیم (جوابها خیلی مختلف بود)؟؟؟
ممنون میشم منبع یا لینک رو هم در اختیارم بزارین
بازم ممنون Wink

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-09-27

(2014-09-26 ساعت 03:13)arman_vafaa نوشته:  سلام به همه دوستان
میخواستم ببینم از وقتی که ویزای توریستی آمریکا توسط سفارت(در دوبی) تایید میشه چه مدت فرصت هستش که پاسپورت رو برای زدن ویزا به سفارت برسونیم (جوابها خیلی مختلف بود)؟؟؟
بازم ممنون Wink
4 ماه

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Shahram_m - 2014-09-27

(2014-09-26 ساعت 03:13)arman_vafaa نوشته:  سلام به همه دوستان
میخواستم ببینم از وقتی که ویزای توریستی آمریکا توسط سفارت(در دوبی) تایید میشه چه مدت فرصت هستش که پاسپورت رو برای زدن ویزا به سفارت برسونیم (جوابها خیلی مختلف بود)؟؟؟
بازم ممنون Wink

سلام
4ماه فرصت داريد منتها كسانيكه كار پيك آپ را انجام ميدهند ميگن 3 ماه چون از زمانيكه پاسپورت را بهشون ميدهيد زمان كافي داشته باشند.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - isel - 2014-09-27

من شغل پدرم رو agricalchural چون ایشون از خودشون زمین دارند و کشاورزی میکنند البته جواز کسب کشاورزی هم دارند اما قسمتی که نوشته present employer or school name vرو چی بزنم ؟اینجا یعنی چی ؟البته پدرم مغازه هم دارند برای مغازه هم جواز کسب دارند به نظر شما چه شغلی رو بزنم البته سوابق مالیاتی هم به اسم پدرم رد می شوند من بایستی چه کار کنم .خوهش می کنم منو راهنمایی و کمک کنید.اگر بخواهم شغل کشاورزی رو بزنم جواب این سوال را چی بزنم ؟به نظر شما چه شغلی رو بزنم بهتره؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-09-28

(2014-09-27 ساعت 20:27)isel نوشته:  من شغل پدرم رو agricalchural چون ایشون از خودشون زمین دارند و کشاورزی میکنند البته جواز کسب کشاورزی هم دارند اما قسمتی که نوشته present employer or school name vرو چی بزنم ؟اینجا یعنی چی ؟البته پدرم مغازه هم دارند برای مغازه هم جواز کسب دارند به نظر شما چه شغلی رو بزنم البته سوابق مالیاتی هم به اسم پدرم رد می شوند من بایستی چه کار کنم .خوهش می کنم منو راهنمایی و کمک کنید.اگر بخواهم شغل کشاورزی رو بزنم جواب این سوال را چی بزنم ؟به نظر شما چه شغلی رو بزنم بهتره؟
مغازه رو بزنيد و جواز کسب رو ترجمه کنن و با خودشون ببرن و فقط روز مصاحبه وقتی افيسر ازشون پرسيد کارتون چيه جواز مغازه رو ارائه بدن و بگن کار ديگه اي هم ( کشاورزی ) انجام ميدم.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - isel - 2014-09-28

خوب دوست عزیز مغازه رو که بزنم جواب این قسمت رو چی بزنم? present employer or school nameاسم فروشگاه رو بزنم اصلا این قسمت یعنی چی ؟

ببخشید اصلا معنی این سوال چیه present employer or school name؟ کسی که خودش کار میکنه که کار فرما نداره و این که school name اینجا چه ربطی به شغل داره چی می خواهد از ما؟

(2014-09-28 ساعت 09:27)isel نوشته:  ببخشید اصلا معنی این سوال چیه present employer or school name؟ کسی که خودش کار میکنه که کار فرما نداره و این که school name اینجا چه ربطی به شغل داره چی می خواهد از ما؟
Present Employer اسم فروشگاه پدرتون و Present Address آدرس فروشگاه رو بزنيد.

اگر کارت معافیت داشته باشیم برای سربازی این سوال رو بزنم no?Have you ever served in the military?

(2014-09-28 ساعت 13:53)isel نوشته:  اگر کارت معافیت داشته باشیم برای سربازی این سوال رو بزنم no?Have you ever served in the military?
بله

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - isel - 2014-09-29

سلام من جواب همه سوالها در قسمت security and backgrownd رو زدم no .درسته؟ البته من همشون رو خواندم و شامل مورد من نمی شد .اما می خواستم بدونم شما هم no زدید ؟

من درامد رو چجوری بنویسم مثلا ماهی 3 ملیون تومان رو بزنم 3 چون فقط عدد از 0-9 قبول میکنه ؟این گزینه were you previously employed? رو باید چی زد خوب یعنی باید شغل های قبلیمون رو بنویسیم ؟و اگر شغل قبلی با الان یکی باشه دوباره اونجا هم مشخصات شغل حالا رو بنویسیم؟ و این امضا توی فرم 160 چجوریه اشکالی نداره من به جای پدرم امضا کنم چون من دارم فرم رو برای ایشون پر می کنم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-09-29

(2014-09-29 ساعت 07:57)isel نوشته:  سلام من جواب همه سوالها در قسمت security and backgrownd رو زدم no .درسته؟ البته من همشون رو خواندم و شامل مورد من نمی شد .اما می خواستم بدونم شما هم no زدید ؟
بستگی داره ديگه هر کسی از اطلاعات خودش بهتر خبر داره

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-09-29

(2014-09-29 ساعت 10:46)isel نوشته:  من درامد رو چجوری بنویسم مثلا ماهی 3 ملیون تومان رو بزنم 3 چون فقط عدد از 0-9 قبول میکنه ؟این گزینه were you previously employed? رو باید چی زد خوب یعنی باید شغل های قبلیمون رو بنویسیم ؟و اگر شغل قبلی با الان یکی باشه دوباره اونجا هم مشخصات شغل حالا رو بنویسیم؟ و این امضا توی فرم 160 چجوریه اشکالی نداره من به جای پدرم امضا کنم چون من دارم فرم رو برای ایشون پر می کنم
3 ميليون رو بزنيد 3.000000
اگر مثل هم هست شما هم مثل هم پر کنيد وقتی تغييری نکرده.
نه مشکلی نداره بابت امضاء

ببخشید برای میزان درامد فقط اعداد بین 0-9 رو قبول میکنه یعنی این طوریم که شما گفتید نوشتم ولی خطا میزنه من چیکار کنم ؟برای همه همینطوره؟
میزنه Monthly Income in Local Currency (if employed) accepts only numbers (0-9).