مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - isel - 2014-10-11

یه سوال من بایستی اصل مدارک رو برای مصاحبه ویزای توریستی ببرم مثلا اصل سند خانه یا اصل کارت ثایان خدمتم ویا ........ رو باید ببرم یا همون کپی مدارک و ترجمه اونها کافیه ؟دوستان جواب منو بدبد من وقت ندارم نمی دونم چکار باید بکنم ؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-10-11

(2014-10-11 ساعت 17:53)isel نوشته:  یه سوال من بایستی اصل مدارک رو برای مصاحبه ویزای توریستی ببرم مثلا اصل سند خانه یا اصل کارت ثایان خدمتم ویا ........ رو باید ببرم یا همون کپی مدارک و ترجمه اونها کافیه ؟دوستان جواب منو بدبد من وقت ندارم نمی دونم چکار باید بکنم ؟
دوست عزيز .شما يک بار هم همين سؤال رو تو پيغام خصوصی پرسيديد که بهتون جواب داده شد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - zero_cool373 - 2014-10-13

(2014-10-11 ساعت 20:05)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-10-11 ساعت 17:53)isel نوشته:  یه سوال من بایستی اصل مدارک رو برای مصاحبه ویزای توریستی ببرم مثلا اصل سند خانه یا اصل کارت ثایان خدمتم ویا ........ رو باید ببرم یا همون کپی مدارک و ترجمه اونها کافیه ؟دوستان جواب منو بدبد من وقت ندارم نمی دونم چکار باید بکنم ؟
دوست عزيز .شما يک بار هم همين سؤال رو تو پيغام خصوصی پرسيديد که بهتون جواب داده شد

آقای صالحی منم همین سوال رو داشتم که اصل سند مالکیت
الزامی است

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2014-10-13

(2014-10-13 ساعت 11:40)zero_cool373 نوشته:  
(2014-10-11 ساعت 20:05)Kurosh_Salehi نوشته:  

آقای صالحی منم همین سوال رو داشتم که اصل سند مالکیت
الزامی است
خیر لازم نیست

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - aliaz91 - 2014-10-16

سلام خدمت همگی ، ببخشید من خیلی مبتدیانه سول می پرسم
من می خوام برای B1 اقدام کنم ، از طریق یه آژانسی که 200 تا میگیره می خواستم بدونم کدوم بین آنکارا و ایروان و امارات کدوم بهتره و اینکه چقدر بعد وقت مصاحبه می دن
ممنون

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - isel - 2014-10-16

بچه ها به پدر من گفته شما قبول شدید ولی چون چند ماه دیگر می خواهی بروی یرو و ا ماه دیگه پاسپرتت رو بفرس تا ویزا رو بزنن اما هیچ برگه ای به پدرم نداده ؟اشکالی نداره من از کجا بدونم کی پاسپورت رو دقیقا بفرستم ؟نگرانم از اینکه هیچ برگه ای نداده این ایراد داره ؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid2511 - 2014-10-17

سلام دوستان. من 31 سالمه، مجرد هستم، لیسانس دارم، پدر و مادرم همراه با خواهر و همسرش الان آمریکا زندگی می کنند (از طریق لاتاری قبول شدند)، برادرم و همسرش و بچه هاش ایران زندگی می کنند. می خوام اگه بشه برای تعطیلات نوروز یه 3 - 4 هفته ای برای تفریح برم اونجا، یعنی می خوام ویزای توریستی بگیرم، احتمالا توو این دوران سفرم هم بچه خواهرم به دنیا میاد، از لحاظ حساب بانکی گردش مالی خیلی بالایی ندارم اما می تونم واسه یکی دو روز حسابمو با مبلغ قابل توجهی پر کنم و پرینت بگیرم. از لحاظ کاری هم مدیر بازرگانی و مدیر IT یک شرکت خصوصی هستم، تا حالا هم سابقه سفر خارجی نداشتم.
1- آیا با این شرایط به نظرتون بهم برای عید ویزا میدن؟
2- به نظرتون از دبی اقدام کنم بهتره یا ارمنستان؟
3- با توجه به اینکه من واسه عید فقط می تونم برم و بعد یا قبلش به خاطر مشغله کاری نمی تونم برم، از کی اقدام کنم خوبه؟
4- آیا ویزایی که باید دنبالش باشم B2 هستش دیگه؟
5- در ضمن یکی از دوستان خانوادگیمونم که اونجا زندگی می کنه قراره واسم دعوتنامه بفرسته.
ممنون از لطف و راهنماییتون

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - isel - 2014-10-18

(2014-10-17 ساعت 12:11)vahid2511 نوشته:  سلام دوستان. من 31 سالمه، مجرد هستم، لیسانس دارم، پدر و مادرم همراه با خواهر و همسرش الان آمریکا زندگی می کنند (از طریق لاتاری قبول شدند)، برادرم و همسرش و بچه هاش ایران زندگی می کنند. می خوام اگه بشه برای تعطیلات نوروز یه 3 - 4 هفته ای برای تفریح برم اونجا، یعنی می خوام ویزای توریستی بگیرم، احتمالا توو این دوران سفرم هم بچه خواهرم به دنیا میاد، از لحاظ حساب بانکی گردش مالی خیلی بالایی ندارم اما می تونم واسه یکی دو روز حسابمو با مبلغ قابل توجهی پر کنم و پرینت بگیرم. از لحاظ کاری هم مدیر بازرگانی و مدیر IT یک شرکت خصوصی هستم، تا حالا هم سابقه سفر خارجی نداشتم.
1- آیا با این شرایط به نظرتون بهم برای عید ویزا میدن؟
2- به نظرتون از دبی اقدام کنم بهتره یا ارمنستان؟
3- با توجه به اینکه من واسه عید فقط می تونم برم و بعد یا قبلش به خاطر مشغله کاری نمی تونم برم، از کی اقدام کنم خوبه؟
4- آیا ویزایی که باید دنبالش باشم B2 هستش دیگه؟
5- در ضمن یکی از دوستان خانوادگیمونم که اونجا زندگی می کنه قراره واسم دعوتنامه بفرسته.
ممنون از لطف و راهنماییتون
ویزا همین b2 هست درسته .الان اقدام کنی مشکلی نداره اگه قبول بشی اونها ویزا رو موقعی میدهند که تا موقعی که می خواهی بروی منقضی نشه .

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - isel - 2014-10-18

(2014-10-16 ساعت 19:03)isel نوشته:  بچه ها به پدر من گفته شما قبول شدید ولی چون چند ماه دیگر می خواهی بروی یرو و ا ماه دیگه پاسپرتت رو بفرس تا ویزا رو بزنن اما هیچ برگه ای به پدرم نداده ؟اشکالی نداره من از کجا بدونم کی پاسپورت رو دقیقا بفرستم ؟نگرانم از اینکه هیچ برگه ای نداده این ایراد داره ؟
دوستان کسی اطلاعی نداره چرا کسی جواب منو نمیده لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - ahmadabadi - 2014-10-18

با سلام
من اگر ویزای توریستی بگیرم و بعد برم امریکا با خانواده اونجا می تونم دیگه برنگردم چون می گن امریکا قانونی داره که نمی تونن دیپورت کنن و اقدام به گرفتن گرین کارت کنم (به وسیله وکیل) با توجه به اینکه نفر سوممون بچه زیر 7 سال هست
دوستان جواب ماروهم بدید آگه می دونید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-10-18

(2014-10-18 ساعت 10:26)isel نوشته:  
(2014-10-16 ساعت 19:03)isel نوشته:  بچه ها به پدر من گفته شما قبول شدید ولی چون چند ماه دیگر می خواهی بروی یرو و ا ماه دیگه پاسپرتت رو بفرس تا ویزا رو بزنن اما هیچ برگه ای به پدرم نداده ؟اشکالی نداره من از کجا بدونم کی پاسپورت رو دقیقا بفرستم ؟نگرانم از اینکه هیچ برگه ای نداده این ایراد داره ؟
دوستان کسی اطلاعی نداره چرا کسی جواب منو نمیده لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم
همون 1 ماهی که خودشون گفتن درست هست يعنی 1 ماه بعد از تاريخ مصاحبه

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - شهلا 1346 - 2014-10-19

سلام دوستان
من دارم فرم DS160 را برای مادرم بر میکنم . مادرم مستمری بگیر هستند . و قسمت بیوه را انتخاب کردم و قسمت کار و تحصیلات خانه دار را انتخاب کردم و جایی باز نشده که حقوق دریافتی مامانم را بنویسم و قسمت مشخصات همسر هم خودش اتوماتیک مرحوم میاد و راجب در امد سوالی نمی برسه . کجا باید درامد مامانم را بنویسم و اگر جایی باشه که من ننویسم بعدا تو سفارت ایراد نمیگیرند .
لطفا اگر کسی مدونه راهنمایی کنه متشکرم

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-10-19

(2014-10-19 ساعت 07:39)شهلا 1346 نوشته:  سلام دوستان
من دارم فرم DS160 را برای مادرم بر میکنم . مادرم مستمری بگیر هستند . و قسمت بیوه را انتخاب کردم و قسمت کار و تحصیلات خانه دار را انتخاب کردم و جایی باز نشده که حقوق دریافتی مامانم را بنویسم و قسمت مشخصات همسر هم خودش اتوماتیک مرحوم میاد و راجب در امد سوالی نمی برسه . کجا باید درامد مامانم را بنویسم و اگر جایی باشه که من ننویسم بعدا تو سفارت ایراد نمیگیرند .
لطفا اگر کسی مدونه راهنمایی کنه متشکرم
نه احتياج به نوشتن نيست.
وقتی افيسر ازشون پرسيدن ميتونن به همين راحتی که گفتين جواب بدن پرينت حساب شون رو نشون بدن.
تو سن های بالا مثل مادر شما اصلاً سخت گيری نميکنن

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - aliaz91 - 2014-10-19

سلام به همگي ، دوستان من واسه ٢٨ اكتبر ارمنستان وقت گرفتم
براي ويزاي b1 , اولين بارمه ميرم امريكا ، از يه كنگره دندونپزشكي دعوتنامه دارم به عنوان سخنران
كنگرم اسفند هستس ، به نظرتون بهم ويزا ميرسه واسه اون تاريخ
بعد من اين مدارك رو اماده كردم ايا كافي هستش
دعوتنامه كنگره ، كپي مقاله ، اشتغال به تحصيل ، حساب ٨٠ تومن ، برنامه دقيق سفر
راستي من ٢٣ سالمه ، ٢ ويزاي انگليس و يه دونه شنگن دارم ، كارت معافيت هم دارم كه نمب دونم ببرم يا نه
سند خانه به اسم من نيست ولي به اسم مادرمه فايده داره؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - goldfish_729 - 2014-10-19

سلام
میشه بگید چطور کنگره رو پیدا کردین؟ چه مدارکی واسشون فرستادین؟
انشالله خیلی راحت از ارمنستان ویزاتونو میگیرین.
سند خانه لازم نیست ولی کارت پایان خدمت رو با ترجمه اش ببرید.
موفق باشید
برگشتین حتما سفرنامه تون رو برامون بنویسین
ممنون

Sent from my GT-P3100