مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - ایلیانا - 2014-10-19

واقعا کسی می تونه با ویزای توریستی بره و برنگرده؟

کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - aliaz91 - 2014-10-19

(2014-10-19 ساعت 21:17)goldfish_729 نوشته:  سلام
میشه بگید چطور کنگره رو پیدا کردین؟ چه مدارکی واسشون فرستادین؟
انشالله خیلی راحت از ارمنستان ویزاتونو میگیرین.
سند خانه لازم نیست ولی کارت پایان خدمت رو با ترجمه اش ببرید.
موفق باشید
برگشتین حتما سفرنامه تون رو برامون بنویسین
ممنون

Sent from my GT-P3100

سلام اين كنگره ي IADR هستش ، هر سال يه كشور برگزار ميشه ولي مجمع عموميش به همراه AADR و CADR سالي يك بار تو يه ايالت امريكا برگزار ميشه
من چندتا مقاله داشتم و فرستادم يكيشو كه قبول كردن و دعوت نامه دادن
كنگره زياد هست ولي تو ريسرچ اين از همه بهتره
مدارك هم چيزي نمي خواد ، فقط بايد عضو باشين و مقالتونو سابميت كنين

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Rock - 2014-10-20

(2014-10-19 ساعت 21:53)ایلیانا نوشته:  واقعا کسی می تونه با ویزای توریستی بره و برنگرده؟

بله. میشه! طبق شرایط و قوانینی که در این سایت جای بحث در این موضوع نیست.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - aliaz91 - 2014-10-20

دوستان به نظر شما ايا اگه من براي لاتاري امسال اقدام كنم توي روند ويزاي b1 م تاثير منفي داره؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - goldfish_729 - 2014-10-20

این تقریبا سوال منم هست
من و پدر و مادرم برنده قرعه کشی 2015 هستیم و خواهرم که بالای 21 سالشه نمیتونه همراه ما باشه.
اگر خدا بخواد و ما مصاحبه رو قبول بشیم، آیا میشه با ویزای توریستی همراه ما بیاد؟
ممکنه واسه اینکه ما برای اقامت میریم، به خواهرم ویزای توریستی ندن؟
بهتره اول ما بریم مصاحبه یا اول اون برای ویزا اقدام کنه؟
اون مجرده و معلم زبان

Sent from my GT-P3100

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - شهلا 1346 - 2014-10-20

سلام به نظر من قبل از اینکه شما برید یا ویزای توریستی و یا دانشجویی بگیره و قبل از شما بره آمریکا در ضمن اینجا یک وکیلی به من گفت قانونی هست که میشه برای جمایت فرزندان استفاده کرد و اونا را بهمراه خانواده اورد امریکا بستگی به سن داره و گفت همون اول باید اقدام کنید .

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2014-10-20

(2014-10-20 ساعت 08:11)aliaz91 نوشته:  دوستان به نظر شما ايا اگه من براي لاتاري امسال اقدام كنم توي روند ويزاي b1 م تاثير منفي داره؟
خیر هیچ تاثیری نداره

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - isel - 2014-10-20

(2014-10-18 ساعت 22:58)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-10-18 ساعت 10:26)isel نوشته:  
(2014-10-16 ساعت 19:03)isel نوشته:  بچه ها به پدر من گفته شما قبول شدید ولی چون چند ماه دیگر می خواهی بروی یرو و ا ماه دیگه پاسپرتت رو بفرس تا ویزا رو بزنن اما هیچ برگه ای به پدرم نداده ؟اشکالی نداره من از کجا بدونم کی پاسپورت رو دقیقا بفرستم ؟نگرانم از اینکه هیچ برگه ای نداده این ایراد داره ؟
دوستان کسی اطلاعی نداره چرا کسی جواب منو نمیده لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم
همون 1 ماهی که خودشون گفتن درست هست يعنی 1 ماه بعد از تاريخ مصاحبه
گفته 1 ماه قبل از این که می خواهی بروی امریکا پاست رو بفرست تا ویزا رو بزنن یعنی تاریخش دست خودمون هست ولی من از چند جا که پیکاپ ویزا می کنند پرسیدم میگند شما باید همراه پاسپورت یه برگه که افیسر بتون داده رو یا ایمیلی که اعلام کرده که ویزا آماده است رو به ما بدید تا ما ببریم با پاسپورتتون سفارت بدون هیچ مدرک یا ایمیل تایید یا برگه ای که نمشه اگر ما بردیم و ویزا ندادند مسئولیتش با خودتون هست شما هزینه متحمل میشید اما ممکنه ویزا رو ندهند.من نمی دونم باید چیکار کنم خودم به سفارت ایمیل بزنم یا اینکه کسی بوده مثل شرایط من به همه اینها که یکضرب ویزا میگیرند برگه نمی دهند ممنون می شم منو راهنمایی و کمک کنید دوستان

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - saboteur - 2014-10-20

(2014-10-20 ساعت 10:02)goldfish_729 نوشته:  این تقریبا سوال منم هست
من و پدر و مادرم برنده قرعه کشی 2015 هستیم و خواهرم که بالای 21 سالشه نمیتونه همراه ما باشه.
اگر خدا بخواد و ما مصاحبه رو قبول بشیم، آیا میشه با ویزای توریستی همراه ما بیاد؟
ممکنه واسه اینکه ما برای اقامت میریم، به خواهرم ویزای توریستی ندن؟
بهتره اول ما بریم مصاحبه یا اول اون برای ویزا اقدام کنه؟
اون مجرده و معلم زبان

Sent from my GT-P3100

خیر این موضوع خیلی بهم ارتباط نخواهد داشت معمولا
بنظرم بهتره اجازه بدین ویزای اقامتی شما درست بشه بعد برای توریستی اقدام کنید. چون ممکنه کلیرنس بخورید و خواهرتون مجبور بشه مدتها در آمریکا باشند و شما دوره ی کلیرنس رو پشت سر بگذارید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - ahmadabadi - 2014-10-20

(2014-10-18 ساعت 20:15)ahmadabadi نوشته:  با سلام
من اگر ویزای توریستی بگیرم و بعد برم آمریکا با خانواده اونجا می تونم دیگه برنگردم چون می گن آمریکا قانونی داره که نمی تونن دیپورت کنن و اقدام به گرفتن گرین کارت کنم (به وسیله وکیل) با توجه به اینکه نفر سوممون بچه زیر 7 سال هست
دوستان جواب ماروهم بدید آگه می دونید
دوستان جواب ما رو هم بدید اگه می دونید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - aliaz91 - 2014-10-21

(2014-10-20 ساعت 10:33)vahid.vp نوشته:  
(2014-10-20 ساعت 08:11)aliaz91 نوشته:  دوستان به نظر شما ايا اگه من براي لاتاري امسال اقدام كنم توي روند ويزاي b1 م تاثير منفي داره؟
خیر هیچ تاثیری نداره

يعني نمي پرسه شما كه لاتاري ثبت نام كردي الان با b1 مياي نمي خواي بموني؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Rock - 2014-10-21

(2014-10-20 ساعت 21:51)ahmadabadi نوشته:  
من اگر ویزای توریستی بگیرم و بعد برم آمریکا با خانواده اونجا می تونم دیگه برنگردم چون می گن آمریکا قانونی داره که نمی تونن دیپورت کنن و اقدام به گرفتن گرین کارت کنم (به وسیله وکیل) با توجه به اینکه نفر سوممون بچه زیر 7 سال هست

آمریکا قانون دیپورت داره، اما خیلی ها مخصوصا اسپانیایی تبارهای مکزیک غیر قانونی دارن زندگی میکنند سال ها با شغل های سیاه و حقوق به صورت کش. اما اگر شما پرونده ای به جریان بندازید و رد بشه میتونید درخواست تجدید نظر کنید و دیپورت معمولا صورت نمیگیره. با توجه به اینکه آمریکا بزرگترین کشور مهاجر پذیر در جهان هم هست. شما میتونید به روش های مختلفی ویزاتون را تبدیل به ویزای قابل تمدید یا گرین کارت کنید. این امکان وجود داره و جای نگرانی نیست. فقط با وکیل مورد اعتماد مشورت کنید. موفق باشید.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - isel - 2014-10-21

(2014-10-20 ساعت 10:44)isel نوشته:  
(2014-10-18 ساعت 22:58)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-10-18 ساعت 10:26)isel نوشته:  
(2014-10-16 ساعت 19:03)isel نوشته:  بچه ها به پدر من گفته شما قبول شدید ولی چون چند ماه دیگر می خواهی بروی یرو و ا ماه دیگه پاسپرتت رو بفرس تا ویزا رو بزنن اما هیچ برگه ای به پدرم نداده ؟اشکالی نداره من از کجا بدونم کی پاسپورت رو دقیقا بفرستم ؟نگرانم از اینکه هیچ برگه ای نداده این ایراد داره ؟
دوستان کسی اطلاعی نداره چرا کسی جواب منو نمیده لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم
همون 1 ماهی که خودشون گفتن درست هست يعنی 1 ماه بعد از تاريخ مصاحبه
گفته 1 ماه قبل از این که می خواهی بروی آمریکا پاست رو بفرست تا ویزا رو بزنن یعنی تاریخش دست خودمون هست ولی من از چند جا که پیکاپ ویزا می کنند پرسیدم میگند شما باید همراه پاسپورت یه برگه که افیسر بتون داده رو یا ایمیلی که اعلام کرده که ویزا آماده است رو به ما بدید تا ما ببریم با پاسپورتتون سفارت بدون هیچ مدرک یا ایمیل تایید یا برگه ای که نمشه اگر ما بردیم و ویزا ندادند مسئولیتش با خودتون هست شما هزینه متحمل میشید اما ممکنه ویزا رو ندهند.من نمی دونم باید چیکار کنم خودم به سفارت ایمیل بزنم یا اینکه کسی بوده مثل شرایط من به همه اینها که یکضرب ویزا میگیرند برگه نمی دهند ممنون می شم منو راهنمایی و کمک کنید دوستان

چرا کسی جوابی به من نمیده ؟من چیکار بکنم ؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - goldfish_729 - 2014-10-21

سلام
کسی درمورد ویزای h3 چیزی میدونه؟
آیا باید کارفرما داشته باشیم؟

Sent from my GT-P3100

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - ahmadabadi - 2014-10-21

(2014-10-21 ساعت 04:08)Rock نوشته:  
(2014-10-20 ساعت 21:51)ahmadabadi نوشته:  

آمریکا قانون دیپورت داره، اما خیلی ها مخصوصا اسپانیایی تبارهای مکزیک غیر قانونی دارن زندگی میکنند سال ها با شغل های سیاه و حقوق به صورت کش. اما اگر شما پرونده ای به جریان بندازید و رد بشه میتونید درخواست تجدید نظر کنید و دیپورت معمولا صورت نمیگیره. با توجه به اینکه آمریکا بزرگترین کشور مهاجر پذیر در جهان هم هست. شما میتونید به روش های مختلفی ویزاتون را تبدیل به ویزای قابل تمدید یا گرین کارت کنید. این امکان وجود داره و جای نگرانی نیست. فقط با وکیل مورد اعتماد مشورت کنید. موفق باشید.
ممنون از پاسختون
ممکنه وکیلی که مورد اعتماد باشه و متعهد به کارش و کارشم خوب باشه معرفی کنید؟( بصورت پیغام خصوص بفرستید)