مهاجرسرا
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرين كارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-87.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-92.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-6846.html)

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - hadi472 - 2014-09-01

بالاخره ما هم بلیطمون رو از لوفت هانزا گرفتیم: 2 ژانویه! برخلاف تصورمون که فکر میکردیم ژانویه باید گرون ترین ماه باشه گویا تو این تاریخ ها (هفته ی اول ژانویه) قیمت بلیطها پایین تر از دسامبر و حتی نوامبره. مسیر رفت هم بدین صورته: تهران - فرانکفورت - سیاتل - پرتلند. پرواز داخلی آمریکا هم با آلاسکا ایرلاین انجام میشه و برای یه چمدون اضافه مون باید 100 دلار جریمه بدیم بهشون که با بررسی به این نتیجه رسیدیم که ارزشش رو داره. هزینه ی کل هم برای دونفرمون شد: 7.150.000 تومان.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - reza_norouzi - 2014-09-01

(2014-08-31 ساعت 23:04)masuodrh نوشته:  سلام
بچه ها برای پرداخت 165 دلار..ما از این ویزا کارت های گیفت خریدیم از هایپر استار و 500 دلار شارژ کردیم و به راحتی در همین ایران خودمون ..با لپ تاپ خودمون پرداخت کردیم..به همین راحتی و به همین خوشمزگی

سلام دوست من
لطفاً بفرمايين چجوري شارژش كردين و از كدوم شعبه هايپر گرفتين.
ممنون.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - freddyflientstone - 2014-09-01

(2014-09-01 ساعت 09:46)rainolf نوشته:  
(2014-09-01 ساعت 00:12)KIMIA2005 نوشته:  
(2014-08-31 ساعت 22:57)rainolf نوشته:  ما بلیطمون رو از ترس هندی ها و پاکستانی ها و البته پرواز طولانی دوحه به دالاس عوض کردیم و از KLM پرواز تهران - رم - آتلانتا - لاس وگاس رو امروز برای اواسط دسامبر خریدیم به قیمت 5100000 تومان برای دو نفر و یک طرفه.....

پروازتون 2 استاپ داره دوست عزیزطول مدت زمان پروازتون به تفکیک چقدره ؟؟

همه پروازهای لاس وگاس متاسفانه دو استاپه هستن مثلا قطری تهران - دوحه - دالاس یا نیویورک - لاس وگاسه و ترکیش تهران استانبول - هیوستون - لاس وگاس.
پرواز ما 5 ساعت تا رم و 11 ساعت تا آتلانتا و بعد 4.5 ساعت تا لاس وگاسه یعنی به نسبت بقیه پروازها مخصوصا قطری مدت کمتری توی هواپیما هستیم. ما یک استاپ 4 ساعته در رم و یک استاپ 3:15 ساعته در آتلانتا برای انجام کارهای مهاجرت داریم ضمنا 2 تا پرواز آخر با بوئینگ 767 که قبلا خاطره خوبی ازش داشتیم و تنها چیزی که نگرانم کرده پرواز تا رم با ایرباس 320 که تا به حال سوارش نشدم و نمیدونم چه جور هواپیمائیه....
نگران نباشید. هواپیمای خوبیه. در گروه هواپیماهای سایز متوسط قرار میگیره با دو ردیف سه تایی صندلی. مشخصاتش را میتونید اینجا ببینید:
http://en.wikipedia.org/wiki/Airbus_A320_family

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - p.arsa - 2014-09-01

(2014-09-01 ساعت 12:04)reza_norouzi نوشته:  
بچه ها برای پرداخت 165 دلار..ما از این ویزا کارت های گیفت خریدیم از هایپر استار و 500 دلار شارژ کردیم و به راحتی در همین ایران خودمون ..با لپ تاپ خودمون پرداخت کردیم..به همین راحتی و به همین خوشمزگی

سلام دوست من
ممنون.

سلام
من الان زنگ زدم به همین تبلیغ بالا! گفت 165 دلارو 210 تا میگیره! حس کردم سر قله گردنم

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - lida55 - 2014-09-01

سلام دوست من
ممنون.

سلام مریم جون گیفت کارت شما رو چه موسسه اعتباری ساپورت میکرد ؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - rainolf - 2014-09-01

دوستان خواهش میکنم با توجه به اهمیت این موضوع همه ی بچه هایی که بلیط گرفتن تاریخ - ایرلاین - مسیر پرواز - مدت زمان پرواز و استاپها و قیمتشون رو بگن فکر میکنم میتونه خیلی مفید باشه....

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - reza_norouzi - 2014-09-01

(2014-09-01 ساعت 16:30)rainolf نوشته:  دوستان خواهش میکنم با توجه به اهمیت این موضوع همه ی بچه هایی که بلیط گرفتن تاریخ - ایرلاین - مسیر پرواز - مدت زمان پرواز و استاپها و قیمتشون رو بگن فکر میکنم میتونه خیلی مفید باشه....

سلام دوست من
من لوفتانزا گرفتم يك طرفه تهران-فرانكفورت-دنور به قيمت 3.550.000 براي 30 نوامبر با 7 ساعت توقف در فرانكفورت!!!
تنها پرواز يك استاپه به دنور همينه. بقيه پروازا همه 2 استاپه بودن.
در ضمن از آزانس پرسيدم كه آيا لازمه تو فرانكفورت براي تعويض هواپيما ويزاي شنگن داشته باشم كه گفتن لازم نيست. توصيه ميكنم اين موردو حتما با آژانس چك كنين كه به مشكل برنخورين.
شاد باشين.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Shahabpk - 2014-09-01

دوستان سلام
از طریق سایت قطر ایرویر میتونین بهترین قیمت و بهترین زمان پروازتون را خودتون انتخاب و بوک کنین . قیمت ها به ریال درج میشه و از طریق درگاه بانک ملت با کارت های شتاب خودتون میتونید بپردازید. بلیط ها هم براتون ایمیل میشه . قیمتش هم از آژانس های هواپیمایی مناسب تره و حقه بازی هم توش نداره!
از طریق سایت ترکیش ایرلاین و لوفت هانزا هم میتونید همین کار را انجام بدید فقط قابلیت پرداخت نداره و میبایست بلیط ها را رزرو کنید ، پرینت بگیرید و در فاصله زمانی که رزرو معتبره به دفتر هواپیمایی مراجعه کنید و همونجا نقدا بپردازید . ترکیش و لوفتهانزا به شما اجازه میدن حتی جای صندلی را هم خودتون انتخاب کنید . (روی بال هواپیما از همه جا بهتره Wink )
سایت قطر ایرویز
سایت ترکیش ایرلاین
سایت لوفتهانزا
ضمنا قیمت پرواز ها معمولا در فصل کم سفر مناسب تر هستند . مثلا از روز دوم ماه نوامبر تا 24 دسامبر بلیط ها
پایین ترین قیمت رو دارند . یا مثلا روز های شنبه و یکشنبه همیشه بلیط ها گرونتر از روز های دیگر هفته هست .

(2014-09-01 ساعت 16:59)Shahabpk نوشته:  دوستان سلام
از طریق سایت قطر ایرویر میتونین بهترین قیمت و بهترین زمان پروازتون را خودتون انتخاب و بوک کنین . قیمت ها به ریال درج میشه و از طریق درگاه بانک ملت با کارت های شتاب خودتون میتونید بپردازید. بلیط ها هم براتون ایمیل میشه . قیمتش هم از آژانس های هواپیمایی مناسب تره و حقه بازی هم توش نداره!
از طریق سایت ترکیش ایرلاین و لوفت هانزا هم میتونید همین کار را انجام بدید فقط قابلیت پرداخت نداره و میبایست بلیط ها را رزرو کنید ، پرینت بگیرید و در فاصله زمانی که رزرو معتبره به دفتر هواپیمایی مراجعه کنید و همونجا نقدا بپردازید . ترکیش و لوفتهانزا به شما اجازه میدن حتی جای صندلی را هم خودتون انتخاب کنید . (روی بال هواپیما از همه جا بهتره Wink )
سایت قطر ایرویز
سایت ترکیش ایرلاین
سایت لوفتهانزا
ضمنا قیمت پرواز ها معمولا در فصل کم سفر مناسب تر هستند . مثلا از روز دوم ماه نوامبر تا 24 دسامبر بلیط ها
پایین ترین قیمت رو دارند . یا مثلا روز های شنبه و یکشنبه همیشه بلیط ها گرونتر از روز های دیگر هفته هست .

بله در تائید فرمایشات دوستمون باید بگم دیروز که برای گرفتن بلیط رفته بودم به دفتر قطری در برج سایه کارمند رزرواسیون گفت از طریق سایت میتونید با 5% تخفیف خریداری کنید.... طبقه 12 همون برج هم دفتر KLM قرار داره و همینطور دفاتر ترکیش و امارات در حقیقت با یکی دوتا استعلام در برج سایه روبروی پارک ملت میتونید بهترین ایرلاین و پرواز رو برای خودتون انتخاب کنید.

(2014-08-31 ساعت 23:49)freddyflientstone نوشته:  ما مقصدمون آتلانتاست. پس از تحقیقات مفصل به این نتیجه رسیدیم که بهترین ( و شاید تنها) گزینه ی ممکن ، پرواز با لوفت هانزاست. فرودگاه امام به فرانکفورت (5 ساعت و نیم) - 5 ساعت توقف در فرانکفورت- فرانکفورت به آتلانتا 10 ساعت و نیم. بلیت یک طرفه برای سه نفر شامل دو ادالت و یک کودک تقریبا نه میلیون و هفتصد.

دوست من با توجه به اینکه مقر دلتا ایرلان در آتلانتاست فکر میکنم گزینه بهتر و معقولتری دارید. پیشنهاد من پرواز از طریق KLM هست که با آل ایتالیا 5ساعته میره تا رم و با 4 ساعت استاپ با دلتا به آتلانتا میره و هواپیماش هم بوئینگ 767 و برای هر نفر بزرگسال حدود 2.400.000 میوفته که تقریبا 40 درصد ارزونتر از قیمتی میشه که شما پرداخت کردید و 2 ساعت هم در زمانتون صرفه جویی میکنید.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - hadi472 - 2014-09-01

(2014-09-01 ساعت 17:35)rainolf نوشته:  
(2014-08-31 ساعت 23:49)freddyflientstone نوشته:  ما مقصدمون آتلانتاست. پس از تحقیقات مفصل به این نتیجه رسیدیم که بهترین ( و شاید تنها) گزینه ی ممکن ، پرواز با لوفت هانزاست. فرودگاه امام به فرانکفورت (5 ساعت و نیم) - 5 ساعت توقف در فرانکفورت- فرانکفورت به آتلانتا 10 ساعت و نیم. بلیت یک طرفه برای سه نفر شامل دو ادالت و یک کودک تقریبا نه میلیون و هفتصد.

دوست من با توجه به اینکه مقر دلتا ایرلان در آتلانتاست فکر میکنم گزینه بهتر و معقولتری دارید. پیشنهاد من پرواز از طریق KLM هست که با آل ایتالیا 5ساعته میره تا رم و با 4 ساعت استاپ با دلتا به آتلانتا میره و هواپیماش هم بوئینگ 767 و برای هر نفر بزرگسال حدود 2.400.000 میوفته که تقریبا 40 درصد ارزونتر از قیمتی میشه که شما پرداخت کردید و 2 ساعت هم در زمانتون صرفه جویی میکنید.

KLM مگه خودش خط هوایی نیست؟ یعنی چی شما بلیط KLM رو میگیرید بعد با آل ایتالیا سفر میکنید؟ بیشتر توضیح بده برادر

KLM یا رویال داچ ایرلاینز با توجه به نیاز به رقابت با بقیه خطوط هوایی بعد از خرید ایر فرانس یک توافق نامه هم با آل ایتالیا و دلتا امضا کرده و به صورت یکپارچه خدمات ارائه میدن با توجه به اینکه خود KLM به دلیل تح ریم ها نمیتونه خدمات مستقیم در تهران ارائه بده آل ایتالیا پروازها رو از تهران تا اروپا انجام میده ولی شما کل بلیطهاتون رو از دفتر KLM در برج سایه میتونید خریداری کنید.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - atriana - 2014-09-01

(2014-09-01 ساعت 14:57)lida55 نوشته:  

سلام دوست من
ممنون.

سلام مریم جون گیفت کارت شما رو چه موسسه اعتباری ساپورت میکرد ؟
ما هم همین کار را کردیم. هایپر در اتوبان باکری البته یک غفره در ورودی پارکینگ کنار پله برقی است. برای ما ۱۰۰۰ دلار تقریبا ۱۱۵ تومان بیشتر از دلار ازاد اون روز در اومد

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - reza16 - 2014-09-01

ما هم ترکیش گرفتیم از شیراز به استانبول و به لس انجلس 940 دلار فقط رفت

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - freddyflientstone - 2014-09-01

(2014-09-01 ساعت 17:35)rainolf نوشته:  

راستش ما میخواستیم تمام سفرمون با یک ارلاین باشه که پروازها کانکتد باشند و دردسر جابجایی چمدانها بعهده ی خودمون نباشه. هرچی که پرسیدیم، آژانسها گفتند اگر ارلاینها متفاوت باشند، باید چمدونها رو خودمون جابجا کنیم. اینطوری شد که با لوفتهانزا گرفتیم. البته گزینه ی اولمون ، دلتا یکسره از دبی به آتلانتا بود، ولی به این نتیجه رسیدیم که تحمل یک پرواز 15 ساعته ی یکسره رو نداریم!