مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - najibi - 2011-04-30

(2011-04-30 ساعت 13:24)sorooshii نوشته:  سلام بر دوستان عزیز

دوستان من یک پیشنهاد دارم که اگر موافق هستید اعلام بفرمایید تا با همکاری فری فری عزیز این افدام در جدول 2011 در یک نگاه صورت گیرد. پیشنهاد بنده اینست براینکه یک دید بهتری از تمام شرایط و موقعیت افراد دعوت به مصاحبه داشته باشیم و تاثیر یک پارامتر دیگر را در روند کلیر شدن در نظر بگیریم، یک ستون دیگر علاوه بر تعداد حروف اسامی افراد و ... باز کنیم و در خصوص داشتن اسپانسر در آن سوال شود.

هدف اینست ببینیم مثلاً آقای X که اسپانسر داشته آیا پروسه کلیر شدن آن زودتر انجام می شود یا خیر، شاید و شاید در بعضی مواقع قدرت مالی اسپانسر کمی در روند کلیر و اجازه صدور ویزا تاثیر گذر باشد. و یا اینکه ببینیم آیا هرکس که اسپانسر دارد آیا رد می شود یا خیر.

منتظر نظرات شما هستیم.

با تشکر فراوان از زحماتfree_free عزیز و ایده شما،بنده به شدت موافقم.Big Grin

RE: کلیرنس برندگان 2011 - satusa - 2011-04-30

(2011-04-30 ساعت 00:20)Ali-J نوشته:  دوستان من لیست ۲۰۱۱ در یک نگاه رو چک کردم دیدم هرکی رشته اش برق و کامپیوتر هستش به جز یک مورد کلیرنس خورده Sad شانس ماست.
منی که نه کار داشتم.نه سربازی رفته بودم رو نمی دونم دیگه چی از من می مونه که بخواند چک کنند ؟! واقعا مسخره اس کاراشون Sad

بله دوست عزيز متاسفانه همينطوره.
تقريبا همه رشته هاي مهندسي شامل اين قضيه مي شوند و علاوه بر آنها برخي رشته هاي غير مهندسي (پزشكان بخصوص رده هاي بالا/تخصصي پزشكي و همچنين رشته هايي كه با آزمايشگاه و تحقيقات و ... سر و كار دارند) نيز مشمول اين مسخره بازي هستند. همش هم به خاطر اون توهم انتقال تكنولوژي هست.

ظاهرا اين گرفتاري و مصايبي كه از سمت رشته تحصيلي (كلا درس خوندن!) تحميل مي شود تمام شدني نيست!! (از كنكور و دانشگاه و واحد پاس كردن و ... گرفته تا سر كار رفتن و مسوليت مضاعف در عين حال حقوق كم و حالا كلير شدن هم به اون اضافه شده!!!!!!!!)

ولي اين هم مي گذرد. نگران نباشيد. به اميد كلير شدن همه منتظران.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - DLT - 2011-04-30

دوستان عزیز
من که خدمتتون عرض کردم که کارای اینا همش بی سر و ته.والا به پیر، به پیغمبر اینا همش سرکاریه.والا از کجا و چطوری میخواهند همه چیز رو چک کنند.من قسم میخورم که پرونده من نوعی رو آفیسر تا زمان اعلام کلیرنس از توی کشوی خودش بیرون نیاورده بود.بعدش هم گفت که خانوم شما دوباره باید چک بشه.آخه خودتون قضاوت کنین.این اسمش چیه؟
دکتر محمودی بنده خدا رو باید از خداشون باشه که روی هوا بزنن.یا بقیه دوستان هم همینطور.اینا میخواهند بگن که ما هم هستیم.کارمون درسته.
ایشالا همه ویزا میگیریم و میریم.نگران نباشین
موفق و سربلند باشین

RE: کلیرنس برندگان 2011 - reza89 - 2011-04-30

(2011-04-29 ساعت 21:36)ffmmp نوشته:  
(2011-04-29 ساعت 19:33)reza89 نوشته:  
(2011-04-29 ساعت 18:01)satusa نوشته:  بالاخره آنکارا بعد از دو هفته یه آپدیت واقعی کرد.

کیس ما که نبود. Sad
امیدوارم بقیه دوستان یه خبر خوشی بدهند.

موفق باشید.

متاسفانه ابوظبي نيز الان هشت روزه آپديت نكرده .
سلام دوست عزیز میشه بگید سایت ابوظبی کدام قسمت رو چک میکنیدچون موارد زیادی ممنون میشوم مارا راهنمایی کنید
سلام - براي چك كردن كيس خود در سفارت ابوظبي به آدرس زير برويد كه يك كادر مستطيل شكل باز ميشود و شماره كيس نامبر خودتان را منهاي سه صفر بعد از 2011AS بزنيد.در برگه آبي كيس نامبر شما بعلاوه دو عدد ديگر داده ميشود . كه در مورد من هر چي كيس نامبر داخل برگه آبي را ميزدم مينوشت كيس شما وجود ندارد كه در آخر كيس نامبر اصلي بدون سه صفر اشاره شده را زدم كه اسم من آمد كه كيس شما در حال پروسس است.
http://www.abudhabiniv.net/ivo.aspx

RE: کلیرنس برندگان 2011 - کامبیر - 2011-04-30

(2011-04-28 ساعت 12:07)free_free نوشته:  بنده احساس می کنم که امسال ویزا به تعداد کافی برای همه وجود داره یکی از دلایل استنادی من هم اینه که امسال به تمام بچه هایی که نامه اول رو نگرفته بودن کیس نامبر تعلق گرفت اونم وسط کار و با اکثرا با کیس نامبرهای بالا...

شما فرض کنید اگه امسال ویزا تعداد برنده ها از ویزاها بیشتر بود این اتفاق میافتاد؟

راستی کسی خبر داره که دوستان بدون کیس نامبر سال 2010 هم وجود داشتند یا نه؟
من کیس نامبر ندارم و کی سی سی هم جواب نمیده

RE: کلیرنس برندگان 2011 - لیلا ج - 2011-05-01

(2011-04-30 ساعت 23:03)کامبیر نوشته:  
(2011-04-28 ساعت 12:07)free_free نوشته:  بنده احساس می کنم که امسال ویزا به تعداد کافی برای همه وجود داره یکی از دلایل استنادی من هم اینه که امسال به تمام بچه هایی که نامه اول رو نگرفته بودن کیس نامبر تعلق گرفت اونم وسط کار و با اکثرا با کیس نامبرهای بالا...

شما فرض کنید اگه امسال ویزا تعداد برنده ها از ویزاها بیشتر بود این اتفاق میافتاد؟

تلفن کردی؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - boshra - 2011-05-01

سلام
من بالاخره بعد از مدت ها تونستم یه سری اینجا بزنم
هرجند که من نگرانی ام الان از اون وقتی که کیس نداشتم بیشتره اما به درس بزرگ توی زندگی ام رسیدم
موقعی که ما انکارا بودیم با محمود یه قراری گذاشتیم که هر بلایی سر هر کدوم ما اومد اون یکی بره و ویزاش رو بگیره
واسه همین فکر میکنم تنها کسی که این حرکت رو کرد که بین دو نفر فقط یکی ویزاش حاضر بود و اون من بودم و ویزام رو گرفتم
درسته که دوست دارم با محمود باشم اما اگر خدایی نکرده مسخره بازی اینها همین طور ادامه داشته باشه لااقل کیس ما باطل نشده و من میتونم برم و برای محمود از خود امریکا اقدام کنم.
سختی ها توی این راه زیاده اما من توصیه ام به خانومهای متاهل اینه که احساس رو اینجا کنار بگذارند و منطقی به قضیه نگاه کنند و کاری نکنند که کل کیس بره روی هوا
امیدوارم که هر چی زودتر جواب کلیر همه بیاد.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - کامبیر - 2011-05-01

(2011-05-01 ساعت 10:50)لیلا ج نوشته:  
(2011-04-30 ساعت 23:03)کامبیر نوشته:  

تلفن کردی؟

بله ولی منشی تلفنی برمیداره و کیس نامبر می خواد

RE: کلیرنس برندگان 2011 - azita 33 - 2011-05-01

سلام دوستان اولا که امروز 31 آپریل است به وقت آمریکا و هنوز خوب لود نشده سایت لطفا تا 12 می مرتب چک کنید چون دوستانی که قدیمی ترند می گن هنوز سایت کامل نیست باتشکر

RE: کلیرنس برندگان 2011 - ا سیا - 2011-05-01

سلام بر تمامی دوستان بسیا ر بسیار گل و خوب مهاجر سرایی
وباتشکر مخصوص از عزیزانی که منو راهنمایی کردند متاسفانه با تمام تلاشی که کردم به دلیل مشغله کاری زیادی که پیش اومده بود نتونستم خودم برای گرفتن ویزا برم ابوظبی واقعا بعضی وقتها همه چی باهم قاطی میشه خیلی سعی کردم ولی نشد ناچارا از طریق ازانس مسافرتی اقدام کردم والانم خیلی نگرانم خدا کنه مشکلی پیش نیاد اخه اکثر دوستان خودشون رفتن نمیدونستم کجا بنویسم ولی چون در این تاپیک ار دوستان عزیز راهنمایی خواسته بودم اینجا هم تشکر میکنم اگربیجا هست ازمدیران عزیز معذرت میخواهم

RE: کلیرنس برندگان 2011 - drmahmoodi - 2011-05-01

(2011-05-01 ساعت 14:46)mehran626 نوشته:  سلام
امیدوارم دکتر محمودی و DLT عزیز این هفته کلیر بشن. دکتر اگه این هفته کلیر شدی شیرینی اختصاصی ما یادت نره

شمادعا كنيداينهفته كلير بشم شيريني كيلوچند؟
همه مهاجر سرايي ها رودعوت ميكنم يه مهموني توپ!!!!!!

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sunrise - 2011-05-01

دوستان من یه سوالی راجع به پرداخت پول در روز مصاحبه داشتم،روز مصاحبه از ما نفری 440$ پول گرفتن(جمعا 880$).آیا این میتونه دلیل طولانی شدن کلیر من بشه البته همسرم که برنده اصلی هم هست ویزاشو زود دادن.آیا میشه الان متوجه اشتباهشون شدن و کیس من رو متوقف کردن!!؟آیا کسی از دوستان بوده که 440$ ازش گرفته باشن؟ چون واقعا دیگه خیلی عجیبه که اینقدر فاصله زمانی بین کلیر من وهمسرم باشه! دوستانی که اطلاعی دارند یه همفکری بکنند ممنون میشم.

به امید کلیر شدن همه دوستان منتظر

RE: کلیرنس برندگان 2011 - reza89 - 2011-05-01

(2011-05-01 ساعت 15:52)ا سیا نوشته:  سلام بر تمامی دوستان بسیا ر بسیار گل و خوب مهاجر سرایی
وباتشکر مخصوص از عزیزانی که منو راهنمایی کردند متاسفانه با تمام تلاشی که کردم به دلیل مشغله کاری زیادی که پیش اومده بود نتونستم خودم برای گرفتن ویزا برم ابوظبی واقعا بعضی وقتها همه چی باهم قاطی میشه خیلی سعی کردم ولی نشد ناچارا از طریق ازانس مسافرتی اقدام کردم والانم خیلی نگرانم خدا کنه مشکلی پیش نیاد اخه اکثر دوستان خودشون رفتن نمیدونستم کجا بنویسم ولی چون در این تاپیک ار دوستان عزیز راهنمایی خواسته بودم اینجا هم تشکر میکنم اگربیجا هست ازمدیران عزیز معذرت میخواهم
سلام - ميتوانيد بگوييد كه آازانس مسافرتي چقدر گرفته كه ويزاي شما را از ابوظبي بگيرد؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - amir53 - 2011-05-01

(2011-05-01 ساعت 15:52)ا سیا نوشته:  سلام بر تمامی دوستان بسیا ر بسیار گل و خوب مهاجر سرایی

دوست عزیز حالا که اقدام کردی نگران نباش . من هم با کلی تعلل و نگرانی این کار رو کردم و با امید . بعد دو هفته ویزام رو گرفتم .
(2011-05-01 ساعت 20:30)reza89 نوشته:  
سلام - ميتوانيد بگوييد كه آازانس مسافرتي چقدر گرفته كه ويزاي شما را از ابوظبي بگيرد؟

هر پاسی 700 درهم معادل 210 هزار تومان

RE: کلیرنس برندگان 2011 - ا سیا - 2011-05-01

(2011-05-01 ساعت 20:30)reza89 نوشته:  
از من برای هر پاسپورت 700 درهم گرفتند

AMIR53 عزیز میشه بگید چرا دوهفته؟ به من گفتند امروز (یکشنبه ) پاسپورتو تحویل میدن و 5شنبه یا یک شنبه بعد هم تحویل میگیرن و گفتن که بعدشم سریع میفرستن ایران. میشه بگید بعد از چند روز سفارت ویزاتونو داد و چقدر بعدش به دستتون رسید؟ممنون