مهاجرسرا
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرين كارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-87.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-92.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-6846.html)

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Shahabpk - 2014-09-02

(2014-09-02 ساعت 13:18)hadi472 نوشته:  
(2014-09-02 ساعت 13:11)reza_norouzi نوشته:  
(2014-09-02 ساعت 12:54)hadi472 نوشته:  
(2014-09-02 ساعت 01:28)قصه گو نوشته:  راستي توي فرودگاه سياتل عكس ففيه سينه نخواستند ، با خيال راحت بذاريد توي چمدوناتون!!
پس تکلیف عکس قفسه سینه چی میشه؟ باید به جای دیگه تحویل بدیم؟

سلام دوست من
اين عكس جزء سوابق پزشكي ما حساب ميشه و اگه در آينده پزشكي اينو ازمون بخواد ميتونيم نشون بديم و دوباره عكس نگيريم.
فكر ميكنم اعتبارشم همون 6 ماه از تاريخ گرفتنش باشه.
شاد باشين.
ممنون از توضیحت رضا جان. سوال دیگه ی من اینه که با توجه به موجود نبودن واکسن آبله مرغان در ایران و ارمنستان من نتونستم این واکسن رو بزنم. حالا اونور چی میشه؟

آبله مرغان که اصولا اگر یکبار گرفته باشین نیازی به واکسن نداره ، ولی کلا اگه تو مدارک پزشکی تون لازم باشه کاری انجام بشه ، مثلا واکسنی کم باشه یا دارویی لازم باشه ، بعد از ورود از USPHS باهاتون تماس میگیرند و از شما میخواهند که به درمانگاهی که معرفی میکنند مراجعه کنید تا کار درمانی انجام بشه . هزینه هم نداره.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - freddyflientstone - 2014-09-02

(2014-09-02 ساعت 07:44)3rip نوشته:  
(2014-09-01 ساعت 18:59)freddyflientstone نوشته:  
(2014-09-01 ساعت 17:35)rainolf نوشته:  
(2014-08-31 ساعت 23:49)freddyflientstone نوشته:  ما مقصدمون آتلانتاست. پس از تحقیقات مفصل به این نتیجه رسیدیم که بهترین ( و شاید تنها) گزینه ی ممکن ، پرواز با لوفت هانزاست. فرودگاه امام به فرانکفورت (5 ساعت و نیم) - 5 ساعت توقف در فرانکفورت- فرانکفورت به آتلانتا 10 ساعت و نیم. بلیت یک طرفه برای سه نفر شامل دو ادالت و یک کودک تقریبا نه میلیون و هفتصد.

دوست من با توجه به اینکه مقر دلتا ایرلان در آتلانتاست فکر میکنم گزینه بهتر و معقولتری دارید. پیشنهاد من پرواز از طریق KLM هست که با آل ایتالیا 5ساعته میره تا رم و با 4 ساعت استاپ با دلتا به آتلانتا میره و هواپیماش هم بوئینگ 767 و برای هر نفر بزرگسال حدود 2.400.000 میوفته که تقریبا 40 درصد ارزونتر از قیمتی میشه که شما پرداخت کردید و 2 ساعت هم در زمانتون صرفه جویی میکنید.

راستش ما میخواستیم تمام سفرمون با یک ارلاین باشه که پروازها کانکتد باشند و دردسر جابجایی چمدانها بعهده ی خودمون نباشه. هرچی که پرسیدیم، آژانسها گفتند اگر ارلاینها متفاوت باشند، باید چمدونها رو خودمون جابجا کنیم. اینطوری شد که با لوفتهانزا گرفتیم. البته گزینه ی اولمون ، دلتا یکسره از دبی به آتلانتا بود، ولی به این نتیجه رسیدیم که تحمل یک پرواز 15 ساعته ی یکسره رو نداریم!

بهترين كار رو انجام داديد، در حال حاضر بهترين پرواز تهران-آتلانتا و بالعكس همين لوفتانزاست.
ممنون از شما، راستی یه نکته دیگه که باعث شد لوفتهانزا را انتخاب کنیم این بود که تنها ارلاینی بود که برای هر مسافر، دو چمدان 23 کیلویی و یک ساک دستی را مجانی حساب می کردند. بقیه ارلاینها از جمله دلتا، فقط یک چمدان 23 کیلویی را مجانی اجازه می دهند و بابت چمدان دوم اضافه بار می گیرند.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - rainolf - 2014-09-02

(2014-09-02 ساعت 14:47)freddyflientstone نوشته:  
(2014-09-01 ساعت 18:59)freddyflientstone نوشته:  
(2014-09-01 ساعت 17:35)rainolf نوشته:  
(2014-08-31 ساعت 23:49)freddyflientstone نوشته:  ما مقصدمون آتلانتاست. پس از تحقیقات مفصل به این نتیجه رسیدیم که بهترین ( و شاید تنها) گزینه ی ممکن ، پرواز با لوفت هانزاست. فرودگاه امام به فرانکفورت (5 ساعت و نیم) - 5 ساعت توقف در فرانکفورت- فرانکفورت به آتلانتا 10 ساعت و نیم. بلیت یک طرفه برای سه نفر شامل دو ادالت و یک کودک تقریبا نه میلیون و هفتصد.

دوست من با توجه به اینکه مقر دلتا ایرلان در آتلانتاست فکر میکنم گزینه بهتر و معقولتری دارید. پیشنهاد من پرواز از طریق KLM هست که با آل ایتالیا 5ساعته میره تا رم و با 4 ساعت استاپ با دلتا به آتلانتا میره و هواپیماش هم بوئینگ 767 و برای هر نفر بزرگسال حدود 2.400.000 میوفته که تقریبا 40 درصد ارزونتر از قیمتی میشه که شما پرداخت کردید و 2 ساعت هم در زمانتون صرفه جویی میکنید.

راستش ما میخواستیم تمام سفرمون با یک ارلاین باشه که پروازها کانکتد باشند و دردسر جابجایی چمدانها بعهده ی خودمون نباشه. هرچی که پرسیدیم، آژانسها گفتند اگر ارلاینها متفاوت باشند، باید چمدونها رو خودمون جابجا کنیم. اینطوری شد که با لوفتهانزا گرفتیم. البته گزینه ی اولمون ، دلتا یکسره از دبی به آتلانتا بود، ولی به این نتیجه رسیدیم که تحمل یک پرواز 15 ساعته ی یکسره رو نداریم!

بهترين كار رو انجام داديد، در حال حاضر بهترين پرواز تهران-آتلانتا و بالعكس همين لوفتانزاست.
ممنون از شما، راستی یه نکته دیگه که باعث شد لوفتهانزا را انتخاب کنیم این بود که تنها ارلاینی بود که برای هر مسافر، دو چمدان 23 کیلویی و یک ساک دستی را مجانی حساب می کردند. بقیه ارلاینها از جمله دلتا، فقط یک چمدان 23 کیلویی را مجانی اجازه می دهند و بابت چمدان دوم اضافه بار می گیرند.
باز هم باید عرض کنم اگر پرواز دلتا رو از طریق KLM بگیرید 2 چمدان 23 کیلویی در بار و یک کری آن 7 کیلوئی داخل هواپیما رایگانه.....

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - reza16 - 2014-09-02

ترکیش هم دو ساک 23 کیلوی ویک ساک هفت کیلوی واسه تو هواپیما

سلام اقای رینولف عزیز من خانم رضا 16 هستم که در مورد هزینه در لس انجلس نوشتم اون 500 دلار اضافه من به قول شما بابت اون دو پسر شیطونمون است.خدا به همراهتون

(2014-09-02 ساعت 16:06)reza16 نوشته:  سلام اقای رینولف عزیز من خانم رضا 16 هستم که در مورد هزینه در لس انجلس نوشتم اون 500 دلار اضافه من به قول شما بابت اون دو پسر شیطونمون است.خدا به همراهتون

خدا حفظشون کنه عوضش دوران پیری همونها به کمکتون میان ولی ما کسی رو نداریم که ازمون نگهداری کنه....

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - usafirststeps - 2014-09-02

برادران و خواهران با سابقه لطفا کمک کنن!!!آقا ما سه بار رمز مرود الیس رو اشتباه زدیم اکانت ما لاکد شد.ریکاوری رمز هم اون سه تا سوال رو نمیدونیم چی بوده چون کلا پرداخت رو یه نفر دیگه واسمون انجام داده بود حالا گیر ندین خلاصه الان قفل شده میشه کاری کرد یا نه ؟!!! ممنون

(2014-09-02 ساعت 16:43)m.sabet نوشته:  
(2014-09-02 ساعت 14:54)rainolf نوشته:  
(2014-09-02 ساعت 14:47)freddyflientstone نوشته:  
(2014-09-01 ساعت 18:59)freddyflientstone نوشته:  راستش ما میخواستیم تمام سفرمون با یک ارلاین باشه که پروازها کانکتد باشند و دردسر جابجایی چمدانها بعهده ی خودمون نباشه. هرچی که پرسیدیم، آژانسها گفتند اگر ارلاینها متفاوت باشند، باید چمدونها رو خودمون جابجا کنیم. اینطوری شد که با لوفتهانزا گرفتیم. البته گزینه ی اولمون ، دلتا یکسره از دبی به آتلانتا بود، ولی به این نتیجه رسیدیم که تحمل یک پرواز 15 ساعته ی یکسره رو نداریم!

باز هم باید عرض کنم اگر پرواز دلتا رو از طریق KLM بگیرید 2 چمدان 23 کیلویی در بار و یک کری آن 7 کیلوئی داخل هواپیما رایگانه.....

دوست عزیز من همین یک ماه پیش با کی ال ام پرواز داشتم که پرواز اول با آلیتالیا و دو پرواز بعدی با دلتا انجام شد. فقط یک چمدان 23 کیلویی و یک کری آن بار مجاز بود و به ازای چمدان دوم هم 75 دلار هزینه دریافت میکردن. به نظرم ایراد کی ال ام همین بار مجازش هست و گرنه در کل من راضی بودم از پروازش.
ولی توی بلیط ما نوشته 2 pcs بعد هم 2 بار از خانم مسئولش پرسیدم و ایشون تاکید کردن به ازای هر مسافر 2 چمدان هست....

(2014-09-02 ساعت 17:34)m.sabet نوشته:  rainolf عزیز اینطوری که خیلی خوبه، شاید نوع بلیط من متفاوت بوده، من از چیپوایر بلیطم رو خریدم و بعد هم با نمایندگی کی ال ام در برج سایه تماس گرفتم تا در مورد بار بپرسم و خانم مسئولش گفت بار مجاز شما یک چمدان هست. البته شماره بلیطم رو پرسید و تو سیستم چک کرد. در هر صورت کی ال ام پرواز خوبی بود.

هرچند دو بار پرسیدم ازشون ولی الان دوباره شک کردم فردا صبح بهشون زنگ میزنم و یه بار دیگه هم چک میکنم....

سلام دوستان من توي سايت uscis رفتم اكانت باز كردم و از طريق كارت يكي از دوستان ٤٩٥ دلار پرداخت كردم بعد بلافاصله دوتا ايميل واسم اومد و توي همون اكانتي هم كه باز كرده بودم ٥ تا پيام اومد كه سه تاش رسيد پولي كه پرداخت كرديم به اسم هر كدوممون جدا اومده و دوتا پيام هم خطاب به بچه ها كه نوشته پروسه صدور گرين كارتتون شروع شد ولي واسه خودم كه برنده اصلي هستم اين پيام نيومده

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - farazz - 2014-09-03

(2014-09-02 ساعت 18:38)reza16 نوشته:  سلام دوستان من توي سايت uscis رفتم اكانت باز كردم و از طريق كارت يكي از دوستان ٤٩٥ دلار پرداخت كردم بعد بلافاصله دوتا ايميل واسم اومد و توي همون اكانتي هم كه باز كرده بودم ٥ تا پيام اومد كه سه تاش رسيد پولي كه پرداخت كرديم به اسم هر كدوممون جدا اومده و دوتا پيام هم خطاب به بچه ها كه نوشته پروسه صدور گرين كارتتون شروع شد ولي واسه خودم كه برنده اصلي هستم اين پيام نيومده

دوست عزیز چون شما از جانب بچه ها ثبت نام کردید اون ایمیل برای اطلاع رسانی به اونهاست بالتبع چون نفر اصلی شما هستید برای شما نمی فرستند. این کاملا منطقیه نگران نباشید

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - elvira - 2014-09-03

(2014-09-03 ساعت 01:27)farazz نوشته:  
(2014-09-02 ساعت 18:38)reza16 نوشته:  سلام دوستان من توي سايت uscis رفتم اكانت باز كردم و از طريق كارت يكي از دوستان ٤٩٥ دلار پرداخت كردم بعد بلافاصله دوتا ايميل واسم اومد و توي همون اكانتي هم كه باز كرده بودم ٥ تا پيام اومد كه سه تاش رسيد پولي كه پرداخت كرديم به اسم هر كدوممون جدا اومده و دوتا پيام هم خطاب به بچه ها كه نوشته پروسه صدور گرين كارتتون شروع شد ولي واسه خودم كه برنده اصلي هستم اين پيام نيومده

دوست عزیز چون شما از جانب بچه ها ثبت نام کردید اون ایمیل برای اطلاع رسانی به اونهاست بالتبع چون نفر اصلی شما هستید برای شما نمی فرستند. این کاملا منطقیه نگران نباشید

برای من فقط ایمیل تایید پرداخت اومد و ایمیل دوم نیومد....من دقیقا بعد از ورودم پرداخت کردم هزینه رو
نگرانم ایا مشکلی هست؟؟؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - mohsenmb - 2014-09-03

(2014-09-03 ساعت 04:50)elvira نوشته:  
(2014-09-03 ساعت 01:27)farazz نوشته:  

برای من فقط ایمیل تایید پرداخت اومد و ایمیل دوم نیومد....من دقیقا بعد از ورودم پرداخت کردم هزینه رو
نگرانم ایا مشکلی هست؟؟؟
ایمیل دوم درکار نیست. همون ایمیل تایید پرداختی هست وادامه مراحل رو از سایت سیس پیگیری کنید

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - naftoonbazoft1 - 2014-09-03

سلام دوستان
فایل تصویری جخت پروتحت 165 دلار رو میشه لینکش رو بزارید ممنون

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - rainolf - 2014-09-03

(2014-09-03 ساعت 10:16)naftoonbazoft1 نوشته:  سلام دوستان
فایل تصویری جخت پروتحت 165 دلار رو میشه لینکش رو بزارید ممنون
دوست من اون سرچ باکس خوشگل بالای صفحه به همین دلیل و با ساعتها کار طراحی شده لطفا ازش کمک بگیرید.....