مهاجرسرا
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند (/thread-1605.html)

RE: حمایت از کسانی که کسی را در امریکا ندارند - Shezem - 2012-07-06

(2012-05-28 ساعت 14:34)zaherbin نوشته:  
(2012-05-03 ساعت 20:57)M_Ti نوشته:  
(2012-05-03 ساعت 17:27)hector9069 نوشته:  سلام ...

این سوال ...

(2012-05-28 ساعت 13:10)RunnerNewAge نوشته:  
(2012-05-28 ساعت 13:06)laili نوشته:  گرفتن...
ممنون...
دوست عزیز راه حل و پیدا کردم
شما اون قسمت فرم میزنی N/a بعد زمانی که آمدی آمریکا میری باجه مهاجرین آدرس هتل یا خانه ی موقت یا آدرس پستی میدی (کل درگیری ما با صندوق پستی یک ماهه که اجارش میکنیم) بعد که گرین کارت گرفتی بسلامتی میری خونه میگیری آدرستو تغییر میدی
منابعی که حرف منو تایید میکنند:
http://mohajersara.com/thread-2674-page-4.html?highlight=%D8%A8%D9%86%D8%AF+10+%D9%88+11
شکر خدا این درگیری فکری هم حل شد .والله مهاجرت شما دوستان کم از جهاد نیست

این zaherbin اشتباه میگه، من خودم لاتاری ۲۰۱۲ برنده شدم، و الآن هم آمریکا هستم و گرین کارتم هم آمد. شما حتما باید یک آدرس بدهی. هم در زمان فرم پر کردن از شما می‌خواهند و هم در زمان مصاحبه از شما در مورد آدرس می‌پرسند.
آقا یا خانم zaherbin من نمی‌دانم منظور شما از این کار که به دیگران اطلاع اشتباهی بدهی چیست؟ خب همان ساعتی ۹۰۰۰ تومنت را بگیر و برو دیگه. یا اینکه با این کار ها به بالادستیتان گزارش خرابکاریتان را نشان می‌دهید ؟
اینجا هم فکر نکنم کسی برای جهاد آمده باشه، جهاد هم مال خودتان!

RE: حمایت از کسانی که کسی را در امریکا ندارند - dr.sami - 2012-07-08

سلام دوستا ن گل مجازی
من شدیدا دلم گرفته از ادمهایی که اولش می گن چه خوب و عالی که برنده شدید و ما هر کاری از دستمون بر بیاد براتون می کنیم ولی موقع عمل دریغ از حتی حتی یه تلفن جواب دادن که بخوان چند تا راهنمایی بهت بدن ما برنده لاتاری 2012 هستیم و الان منتظر کلیرانس واقعیت اینه که هنوز به دلیل اینکه ما هیچ احدی در امریکا نداریم( واقعا بی کس و کاریم )تصمیم نگرفتیم که کجا میخوایم بریم راستش اولش دوسته دوست دورمون چون تو لوس انجلس بود گفتیم بریم لوس انجلس ولی چون اصلا اون اقا رو حتی شماره تلفنشو نتونستیم پیدا کنیم و اطلاعاتی که دوستان مها جرسرایی دادن که هزینه زندگی واسه تازه واردها بالاست مردد شدیم هفته پیش یکی از دیگه از دوستامون گفت خاله اش تو هوستونه وداره میاد ایران و حتما حتما کمکتون میکنه و خیلی تا حالا به ایرانی های تازه وارد کمک کرده و قرار گذاشت اخر هفته ببینیمشون و کلی از خوبی های اونجا گفت : بزرگترین مرکز پزشکیه امریکا رو داره وبرا شما که دکتری عالیه و هزار تا چیز دیگه
ما باز چشمون برق زد وگفتیم اخ جون مقصد مون مشخص شد ولی هر چی تماس گرفتیم که قرار بذاریم سرکارمون گذاشت و دوباره بی مقصد شدیم
خلاصه امروز که خیلی احساس بی کسی کردم اومدم این تاپیک و کلی ذوق کردم که کسانی هستن که واقعا واقعا می خوان کمک کنن و فردین تو دنیا زیادن
حالا از دوستان عزیز می خوام لطف کنید کمکمون کنید کجا بهتره بریم هوستون بریم یا دالاس که هزینه ها پایین باشه و بتونیم از تجربه و کمک دیگران استفاده کنبم

RE: حمایت از کسانی که کسی را در امریکا ندارند - m.memari - 2012-07-08

(2012-07-08 ساعت 20:32)dr.sami نوشته:  سلام دوستا ن گل مجازی
من شدیدا دلم گرفته از ادمهایی که اولش می گن چه خوب و عالی که برنده شدید و ما هر کاری از دستمون بر بیاد براتون می کنیم ولی موقع عمل دریغ از حتی حتی یه تلفن جواب دادن که بخوان چند تا راهنمایی بهت بدن ما برنده لاتاری 2012 هستیم و الان منتظر کلیرانس واقعیت اینه که هنوز به دلیل اینکه ما هیچ احدی در امریکا نداریم( واقعا بی کس و کاریم )تصمیم نگرفتیم که کجا میخوایم بریم راستش اولش دوسته دوست دورمون چون تو لوس انجلس بود گفتیم بریم لوس انجلس ولی چون اصلا اون اقا رو حتی شماره تلفنشو نتونستیم پیدا کنیم و اطلاعاتی که دوستان مها جرسرایی دادن که هزینه زندگی واسه تازه واردها بالاست مردد شدیم هفته پیش یکی از دیگه از دوستامون گفت خاله اش تو هوستونه وداره میاد ایران و حتما حتما کمکتون میکنه و خیلی تا حالا به ایرانی های تازه وارد کمک کرده و قرار گذاشت اخر هفته ببینیمشون و کلی از خوبی های اونجا گفت : بزرگترین مرکز پزشکیه امریکا رو داره وبرا شما که دکتری عالیه و هزار تا چیز دیگه
ما باز چشمون برق زد وگفتیم اخ جون مقصد مون مشخص شد ولی هر چی تماس گرفتیم که قرار بذاریم سرکارمون گذاشت و دوباره بی مقصد شدیم
خلاصه امروز که خیلی احساس بی کسی کردم اومدم این تاپیک و کلی ذوق کردم که کسانی هستن که واقعا واقعا می خوان کمک کنن و فردین تو دنیا زیادن
حالا از دوستان عزیز می خوام لطف کنید کمکمون کنید کجا بهتره بریم هوستون بریم یا دالاس که هزینه ها پایین باشه و بتونیم از تجربه و کمک دیگران استفاده کنبم

قابل توجه دوستان من قبلا هم اعلام امادگی کردم و میتونید رو کمک من هم حساب کنید
در واقع ما هم دوست داریم دوستانی که مثل خودمان تازه وارد هستند پیدا کنیم که همدیگرو بهتر درک میکنن
من تنسی شهر نشویل هستم شهر خوبی هست هواش مثل کرج هستش رو دامنه و چهار فصل
بیشترموادی غذایی که تو ایران دوست دارید اینجا پیدا میشه . در مورد کار اگه زبان تان متوسط هم باشه زود میتونید کار پیدا کنید
تجربیات مفیدی در خرید ماشین - اجاره خانه - تلفن و پیدا کردن کار و . . . دارم

RE: حمایت از کسانی که کسی را در امریکا ندارند - Omidooo - 2012-07-08

من شدیدا دلم گرفته از ادمهایی که اولش می گن چه خوب و عالی که برنده شدید و ما هر کاری از دستمون بر بیاد براتون می کنیم ولی موقع عمل دریغ از .........

dr.sami جون
اول از همه اینکه شما خدای مهربون رو دارید . بعدش اینکه اگه یه زمان شیکاگو تو گزینه ها تون بود میتونید رو کمک من حساب کنید. هر چند خودم تازه واردم ولی خب تا جایی که از دستم بر بیاد براتون انجام میدم.
میتونید برای اطلاعات بیشتر به تاپیکش مراجعه کنید.
موفق باشید

RE: حمایت از کسانی که کسی را در امریکا ندارند - SH1A2R3 - 2012-07-09

دکتر جان بابا غصه نخور ما هم مثل شما.
من هم اولش مردد بودم بالاخره کجا بریم دالاس یا کالیفرنیا بالاخره با مشورت با دوستان مجازی مون که بعضیهاشون از مجازی بودن خرج شدنBig Grinتصمیم به کالیفرنیا گرفتیم .شما هم عجله نکن بر اساس شرایطتون تصمیم گیری کنین.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در امریکا ندارند - sezar - 2012-07-09

دوستان سلام
من ویزامو خیلی دیر گرفتم و اکسپایرش هم 18 جولای هست هر چی فکر کردم کجا برم نتونستم تصمیم درست وحسابی بگیرم و چون آدرسی که داده بودم مریلند هست مجبورم همونجا برم وبرای 17 جولای بلیط گرفتم هرچند اونجا آشنا دارم ولی این چند روزه فهمیدم هیچ امیدی براش نیست لذا از دوستان ساکن
مریلند و دی سی درخواست دارم در صورت امکان برای پیدا کردن خونه وراهنماییهای لازم به من پیغام خصوصی بدن
متشکرم

RE: حمایت از کسانی که کسی را در امریکا ندارند - outlaw - 2012-07-14

دن که هزینه ستان عزیز می خوام لطف کنید کمکمون کنید کجا بهتره بریم هوستون بریم یا دالاس که هزینه ها پایین باشه و بتونیم از تجربه و کمک دیگران استفاده کنبم
[/quote]

اگر به سمت تگزاس (آستین یا سن آنتونیو ) اومدید رو کمک من هم میتونید همه جوره حساب کنید.Wink

RE: حمایت از کسانی که کسی را در امریکا ندارند - b2012 - 2012-07-14

(2012-07-06 ساعت 02:18)pegah2011 نوشته:  salam man va hamsaram taze be usa oomadim hodoode 3 mahe va be ialate kentuchy raftim chon baraye shoroo kheili tarsoondanemoon ke berim california...inja ashna dashtim va taghriban mishe goft hich moshkeli peida nakardim va alan darim be khoobi zendegi mikonim ama aslan dge nemitoonim in shahro tahamol konim chon hich jaye tafrihi nadare va ye iranie dorost hesabi va javoon baraye moasherat ham nadare..donbale tahghighatim baraye move cardan be california albate ye jaye khoobesh ama arzoon nesbatan...alan moshkelemoon faghat kare...yani az in mitarsim ke age berim california ta chand mah kar peida nakonin..az nazare masaele dge tamame vasayele zendegimoono taghriban gereftim az ohdeye karaye khodemoonam bar miaim..yani karaye banki o ghabz o khardide mashino inaro hamaro khodemoon anjam dadim va aslan ham oonjoori ke fek mikardim chize sakhty nabood..alan inja hoghooghe dotamoon roo ham chizi hodoode 2200 tast...ke ba in hoghoogh inja khoob mishe zendegi kard..kerayeye khone 550 ta midim ama khooneye darbaste va kheili rahat..faghat inke shahro doost nadarim..albate inja hadeaghal hoghoogh 7 dolare mikham bebinam too california hadeaghal hoghoogh cheghade...lotfan age kasi etelaate daghigh dare hatman be ma bege:in shomare tele mast:502 615 6281 va in emailemoon:nimakay_ss@yahoo.com
mikhastam bebinam cheghad pool bayad biarim baraye inke shoro konim too la ya yejaye dgeye california va inke aya daneshgah hazinash fargh mikone ba ialataye dge ya na....
merc

به نظر من شما با این وضعیت کالیفرنیا نرید. اون 550 تای خونه رو باید تو کالیفرنیا 1500 تا بدید. ایالتهای مرکزی یا تگزاس به نظر من بهتره.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در امریکا ندارند - آندیا - 2012-07-16

سلام به همه دوستان مهاجر
راستش من از برندگان لاتاری 2012 هستم و الان برای بار دوم به کالیفرنیا اومدم و تصمیم دارم که بمونم .حدود 4 ماه خونه بستگانم بودم و حالا تونستم در یک شهری که حدود یک ساعت با لس آنجلس فاصله داره یک کاندو بگیرم .این جایی که خونه گرفتم خیلی خوبه وبیشتر مراکز خرید رو میشه پیاده رقت مثل کاسکو-وال مارت و راس و.....یک هتل ارزن هم نزدیک خونم هست شاید در 500 متری برای کسانیکه می خوان اقامت کوتاه مدت داشته باشن یا اولش ماشین ندارند.برای کسانی هم که اقامت بلند مدت مثلا 6 ماهه می خوان همین جایی که خونه گرفتم میشه اجاره کرد قیمتش مناسبه .منطقه اش از نظر کلاس متوسطه رو به بالا و کاملا امنه .تازه با ارنج کانتی که بیشتر ایرانی ها انجا هستن نیم ساعت راهه .خلاصه برای کسانی که می خوان تازه شروع کنن بد نیست .تازه شهرداری و کتابخونه شهر کلاس های زبان خیلی ارزون داره مثلا من خودم یک کلاس زبان یک ماهه تابستونی رفتم 15 دلار ولی ترم پاییزش رو نمی دونم .تازه چون من بچه کوچیک دارم بعضی کلاس هاش بچه ام رو هم نگه می دارن ولی من هنوز ثبت نام نکردم باید اول اگوست ثبت نام کنم .
خلاصه غرض از مزاحمت اینکه در تمام طول پروسه لاتاری از اول تا اینجا خیلی از این سایت اطلاعات گرفتم و خودم رو مدیون تمام افرادی که به من اطلاعات دادن میدونم.برای همین تصمیم گرفتم این اطلاعات رو برای کسانی که هنوز نیومدن بدم تا شاید کمکی باشه .راستی انهایی که کسی رو تو امریکا یا لس آنجلس و اطراف ندارند میتونن روی من حساب کنن .میتونم بیام فرودگاه دنبالشون و بیان نزدیک خونه من اگه کاری از دستم برامد انجام بدم .یا براشون هتل بگیرم هموون که نزدیک خونم هست یا تو گرفتن خونه کمکشون کنم یا در گرفتن گواهی نامه و....چون در حال حاضر بیکارم .لطفا اگه کسی کمک خواست پیغام خصوصی بذاره خوشحال میشم کمک کنم .شاید بتونم دینم رو ادا کنم .برای همه مهاجر ها آرزوی سلامتی و موفقیت دارم .

RE: حمایت از کسانی که کسی را در امریکا ندارند - vermissa0ss - 2012-07-16

سلام دوستان
من ویزامو یه ماه پیش گرفتم ولی تو بوستون آدرس داده بودم چون آدرسی که داده بودم بوستون هست مجبورم همونجا برم اونجا یه آشنا دارم ولی چند وقت پیش فهمیدم هیچ امیدی روش نیست و منو پیچونده لذا از کسانی که ساکن بوستون هستند خواهش می کنم اگر برایشان مقدور است یه کمکی به من برای گرفتن هتل و خونه بکنند و به من پیغام خصوصی بدن
متشکرم

RE: حمایت از کسانی که کسی را در امریکا ندارند - rostami5 - 2012-09-04

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز
من اوایل نوامبر با همسرم میام دالاس و کس رو اونجا ندارم کسی میتونه کمکی بکنه؟

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - Blaze - 2012-09-04

سلام

ما کسی رو برای پر کردن فرم اسپانسر نداریم. ویزا برای یک نفر .

کیس ما ازدواجی خانوادگیه . همسرم ایرانه و اونجا کار نکرده هیچ کس دیگه هم نداریم . به زمین و زمان هم رو انداختیم و نشد. فرمو ببریم ویزا رو دادن.

مثل بچه های لاتاری حساب بانکی بردم . خونه ام رو ارزشیابی کردم توسط کارشناس و ترجمه رسمی کردم بردم ، اما افسر مهاجرت گفت برای شما باید حتما کسی اسپانسر بشه و فرم تکس 2010 و 2011 رو بده .

اگر کسی بتونه کمک کنه ممنون می شم . اگر خواستین با پیام شخصی بهم پیام بدین.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - saba.m - 2012-09-08

Blaze عزیز مشکلتون حل شد ؟ خیلی برای شما ناراحتم و با چندنفر صحبت کردم ولی متاسفانه .......
امیدوارم خیلی زود مشکلتون حل بشه

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - Blaze - 2012-09-08

لطف دارید، ممنونم،
متاسفانه مشکل همچنان برقراره، با هر کسی که می شده صحبت کردیم و داریم میگیم ولی هنوز کسی قبول نکرده...

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - sahar.kh - 2012-09-08

سلام دوستان
من خانم مجرد برنده لاتاری 2012 هستم واسه مصاحبه که رفتم با اینکه ساپورت مالی ام بد نیست ولی به خاطر اینکه تنها هستم . آفیسر گفته که باید آمریکا اسپانسر معرفی کنی . و تاکید کرده که هیچ مشکل دیگه ای وجود نداره . در ضمن 15 روز دیگه فرصت دارم که اسپانسر معرفی کنم . اگر کسی بتونه بهم کمک کنه واقعا ممنون می شم در ضمن هر تضمینی که اسپانسر بخواهد واسه اینکه که مطمئن بشه که اسپانسر شدنش هیچ مشکلی براش پیش نمی یاره ارائه می کنم . sahar_it88@yahoo.com