مهاجرسرا
اولین سفر به آمریكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۲ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-63.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۲ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-79.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمریكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-4883.html)

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - samira t - 2012-03-14

(2012-03-14 ساعت 10:49)SH1A2R3 نوشته:  بچه ها یه سوال
عکس روی گرین کارت کدوم عکسه؟
عکس زمان ثبت نام؟
عکس زمان ارسال فرمهای اول؟
عکس زمان ارسال مدارک برای مصاحبه؟
کدوم؟

عکسی که برای مصاحبه با خودتون می‌برید،به من که عکسهایی که با فرمها پست کرده بودم رو پس دادند

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - Nazgol66 - 2012-03-16

(2012-02-13 ساعت 13:29)hoseyn نوشته:  
(2012-02-13 ساعت 13:07)rami80 نوشته:  با سلام من 9 فوریه کلیر شدم و تا خرداد فرصت دارم که برای دریافت ویزا به انکارا برم و از اونجایی که مایلم تا جایی که امکان داره دیرتر به آمریکا برم از دوستانی که ویزا رو دریافت کردن یه سئوال دارم. تاریخ انقضا ویزا چند ماهه؟ و از چه تاریخی محاسبه میشه؟(از تاریخ مصاحبه یا کلیرشدن یا دریافت ویزا)
زيادي نميشه لفتش داد!
شما از روز انجام مديكال، 6 ماه وقت براي ورود به آمريكا داري.Sad

6 ماه بعد از دریافت ویزا و 1 سال بعد از انجام مديكال البته فکر کنم آنکارا 6 ماهه باشه

Medical examination results are valid for one year in normal circumstances. But if you have certain medical conditions your examination results could expire in as little as 3 months.

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - frozen mind - 2012-03-16

(2012-03-12 ساعت 21:17)M.Haghighi نوشته:  با سلام خدمت تمامی همسفران بالاخره من برای اول تیر ماه 91 بلیط برای شهر اوکلاهما از مسیر تهران به فرانکفورت به نیویورک و نیویورک به اوکلاهما رو گرفتم این پرواز با هواپیمایی لوفتانزا برای دو نفر به قیمت 3524000 تومان تمام شد . تقریبا از زمان مدیکال ما 5 ماه چند روز خواهد گذشت که نمی دونم اشکالی داره یا نه ؟ در این پرواز حداکثر بار قابل حمل برای هر نفر یک چمدان 23 کیلو یی بعلاوه یک ساک7 کیلوی هم داخل هواپیما است ...

دوست عزیز، این مبلغی که پرداختین برای بلیت یکسره س یا رفت و برگشت؟

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - sima s - 2012-03-16

با سلام خدمت دوستای گلم، پیشاپیش سال نو شما مبارک.
من از کسانی که تحقیق کردن یه سوال دارم ...ما به جای نفری 5000 $ میخوایم نفری 10000 تا ببریم راه هایی که میشه این مقدار اضافی رو پنهون کرد بفرمایید. و حالا اگه خدای ناکرده متوجه بشن پول رو بهمون پس میدن یا نه؟

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - M.Haghighi - 2012-03-16

(2012-03-16 ساعت 11:00)frozen mind نوشته:  
(2012-03-12 ساعت 21:17)M.Haghighi نوشته:  با سلام خدمت تمامی همسفران بالاخره من برای اول تیر ماه 91 بلیط برای شهر اوکلاهما از مسیر تهران به فرانکفورت به نیویورک و نیویورک به اوکلاهما رو گرفتم این پرواز با هواپیمایی لوفتانزا برای دو نفر به قیمت 3524000 تومان تمام شد . تقریبا از زمان مدیکال ما 5 ماه چند روز خواهد گذشت که نمی دونم اشکالی داره یا نه ؟ در این پرواز حداکثر بار قابل حمل برای هر نفر یک چمدان 23 کیلو یی بعلاوه یک ساک7 کیلوی هم داخل هواپیما است ...

با سلام این مبلغ برای مسیر یک سره است اصطلاحا One way

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - apoornaki - 2012-03-16

(2012-03-16 ساعت 19:39)M.Haghighi نوشته:  
سلام
باید بگم خیلی‌ گرون گرفتید. تقریبا دو برابر
اگه دو سر میگرفتید ارزانتر درمیومد
از خود شرکت لوفتهانزا گرفتید؟

سلام
بابت دلار بردن اصلا نگران نباشید
من ۱۰ روز که از اومدم آمریکا، اصلا کسی‌ نمی‌پرسه و کسی‌ با شما کاری نداره
لازم به پنهان کردن هم نداره

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - frozen mind - 2012-03-16

(2012-03-16 ساعت 20:28)apoornaki نوشته:  [quote='M.Haghighi' pid='157324' dateline='1331910552']
سلام

اما به نظر من که به تازگی بلیت خریدم، ایشون بلیت یکسره رو با توجه به این که سه پرواز هم خواهند داشت، به قیمت مناسبی گرفتن. پرواز سوم مخصوصا خیلی گرونتر در میاد.

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - mehdi3261 - 2012-03-17

ما پروازمون به اینصورت شد : (البته 2 ماه پیش خریدیم واسه حدود 1.5 ماه دیگه )

مشهد - استانبول - نیویورک ، یه طرفه واسه 2 نفر = 2 میلیون و 150 هزار تومن ، ترکیش ایرلاین - البته استانبول - نییورک کلاس کامفورت

نیویورک - هیوستون ، واسه 2 نفر = 300 دلار ، با پرواز Jet Blue Air Line ، چون تو این پرواز چمدون اول مجانی هست و ما هم فقط 2 تا چمدون داریم . البته بلیط نیویورک - هیوستون رو دوستمون تو آمریکا واسمون گرفت

هر سوالی بود در خدمتم.

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - M.Haghighi - 2012-03-17

(2012-03-16 ساعت 20:28)apoornaki نوشته:  
سلام

سلام
با سلام این بلیط برای دو نفره و من با خود دفتر لفتانزا در تهران هم تماس گرفتم وگوفتند که برای هر نفر 1800000که من از دفتر هواپیمایی ام تخفیف هم گرفتم.

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - maxsupermax - 2012-03-17

(2012-03-17 ساعت 13:40)M.Haghighi نوشته:  
(2012-03-16 ساعت 20:28)apoornaki نوشته:  
سلام

سلام
با سلام این بلیط برای دو نفره و من با خود دفتر لفتانزا در تهران هم تماس گرفتم وگوفتند که برای هر نفر 1800000که من از دفتر هواپیمایی ام تخفیف هم گرفتم.
سلام
البته من هم فکر می کنم برای تیر91 (که june یا july ) که های سیزن هست گرون نباشه البته به زمان خرید هم مربوطه مثلا" من 2 ماه قبل از اومدن بلیط گرفتم که تو های سیزن بود که همین مقدار در اومد 3 و 400 شد ... به دالاس البته با کی ال ام... اونم برای 2نفر مثل شما

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - Nazgol66 - 2012-03-17

اگه کردیت کارت دارید خوب از این دو تا سایت بی واسطه بلیط بخرید. تمام روزها و مسیر و قیمت رو می تونید چک کنید

http://www.momondo.com/?plr=false
http://www.skyscanner.com/?oym=1207&iym=1208&rtn=1

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - bahbah - 2012-03-18

سلام به همه دوستان خوب مهاجر سرائی .پیشاپیش فرا رسیدن نوروز باستانی را تبریک میگویم . یک سئوال داشتم .اگر ادرس محل ورود به امریکا که توی فرمهای اولیه نوشتیم و به kcc فرستادیم را بخواهیم عوض کنیم وادرس دیگری برا ی ورود به امریکا انتخاب کنیم چکار کنیم؟؟؟؟؟؟مثلا قبلا نوشتیم کانزاس ولی حالا بخواهیم بریم فلوریدا. اگر کسی بتونه کمک کنه متشکر میشم.میتونیم توی فرم DS230 که به انکارا میفرستیم ادرس جدید را اعلام کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟.

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - M.Haghighi - 2012-03-18

با سلام به تمامی دوستان پیشاپیش سال نو رو به همه تبریک میگم و آرزو سلامتی برای همه دارم . می خواستم ببینم این فرم آبی که در هواپیما به ما می دهند البته قبل از وارد شدن به فرودگاه آمریکا شماره خاصی داره ؟ ویا بهتر بگم کسی انو داره ؟ من هم باید آدرس ورود به آمریکامو تغییر بدم .

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - sima s - 2012-03-18

هیچکی به من کمک نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من میخوام بیشتر از 5000 $ ببرم لطفا راهنمایی کنید بگید چه طور میتونم بدون مشکل از فرودگاه ایران برم؟
در ضمن کسی هم همرامون نمیاد، حالا میخوام بدونم اگه اضافه پولو ازمون گرفتن چه کنم ؟میشه وقتل میایم ایران ازشون پس بگیرم؟

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - FREE BIRD - 2012-03-18

(2012-03-18 ساعت 15:22)sima s نوشته:  هیچکی به من کمک نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من میخوام بیشتر از 5000 $ ببرم لطفا راهنمایی کنید بگید چه طور میتونم بدون مشکل از فرودگاه ایران برم؟
در ضمن کسی هم همرامون نمیاد، حالا میخوام بدونم اگه اضافه پولو ازمون گرفتن چه کنم ؟میشه وقتل میایم ایران ازشون پس بگیرم؟

سلام سيما خانم اصلا نگران نباشيد ما حدودا ده روز پيش اومدىم و هيچ كجا نه كنترل مي كنند و نه سؤال مي كنند الان حساسيتي ندارند براتون ارزوى سفر خوبي را دارم.