مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - shidi_62 - 2014-11-11

میشه لطفا از اول پروسه ویزای توریستی را بنویسید که چه فرمهایی باید فرستاده یشه؟ و دعوتنامه چجوری باید نوشته بشه؟

کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Niyousha - 2014-11-11

من هيچ صفحه اي كه مربوط بشه به سفارت ايروان پيدا نكردم ، سوالم اينه كه مدارك بايد با پست فرستاد سفارت يا دستي بايد تحويل داد؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - negi - 2014-11-12

(2014-11-11 ساعت 09:19)shidi_62 نوشته:  میشه لطفا از اول پروسه ویزای توریستی را بنویسید که چه فرمهایی باید فرستاده یشه؟ و دعوتنامه چجوری باید نوشته بشه؟
فرم DS160 و دعوتنامه تنها در صورتی نیاز دارید که اون شخص هزینه سفر و اقامت شما در آمریکا رو تامین بکنه و در این صورت یک نامه کاملا عادی هست که نشون می ده ایشون از شما دعوت کرده و با پرداخت کلیه هزینه های شما اعم از خوراک و اسکان مانع سربارشدن شما بر دولت آمریکا خواهد بود.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - noura 2 - 2014-11-12

سلام.برای ویزای توریستی نیازی به انجام آزمایشهای پزشکی قبل از مصاحبه نیست؟؟و اینکه افیسر از کجا میفهمه که شما در لاتاری شرکت کردید یا نه؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-11-12

(2014-11-12 ساعت 16:28)noura 2 نوشته:  سلام.برای ویزای توریستی نیازی به انجام آزمایشهای پزشکی قبل از مصاحبه نیست؟؟و اینکه افیسر از کجا میفهمه که شما در لاتاری شرکت کردید یا نه؟
سلام.
نه احتياج به آزمايشات پزشکی نيست.
متوجه ميشه ولی ربطی به هم ديگه نداره.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - noura 2 - 2014-11-12

(2014-11-12 ساعت 16:43)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-11-12 ساعت 16:28)noura 2 نوشته:  سلام.برای ویزای توریستی نیازی به انجام آزمایشهای پزشکی قبل از مصاحبه نیست؟؟و اینکه افیسر از کجا میفهمه که شما در لاتاری شرکت کردید یا نه؟
سلام.
ممنون از پاسختون.یعنی شرکت در لاتاری شانس گرفتن ویزای توریستی رو پایین نمیاره؟خیلی از دوستان نوشته بودن که پوان منفی محسوب میشه

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - negi - 2014-11-12

(2014-11-12 ساعت 17:57)noura 2 نوشته:  
(2014-11-12 ساعت 16:43)Kurosh_Salehi نوشته:  
سلام.
ممنون از پاسختون.یعنی شرکت در لاتاری شانس گرفتن ویزای توریستی رو پایین نمیاره؟خیلی از دوستان نوشته بودن که پوان منفی محسوب میشه
هیچ مشکلی برای ویزای توریستی ایجاد نمی کنه ولی بعضی آفیسرها اگه نخوان دلیل ریجکت کردن رو مستقیم بگن و متقاضی باهاشون چونه بزنه دست می زارن رو این قضیه که تو در لاتاری شرکت کردی پس می خوای بمونی.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - tenese - 2014-11-19

پدر و مادر من 1 ماه دیگه با ویزای توریستی به آلمان سفر میکنن میخوام بدونم آیا این امکان وجود داره که از فرانکفرت و یا شهر دیگه در آلمان و یا کشورهای عضو شینگن برای ویزای توریستی آمریکا اقدام کنن؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - negi - 2014-11-19

(2014-11-19 ساعت 20:29)tenese نوشته:  پدر و مادر من 1 ماه دیگه با ویزای توریستی به آلمان سفر میکنن میخوام بدونم آیا این امکان وجود داره که از فرانکفرت و یا شهر دیگه در آلمان و یا کشورهای عضو شینگن برای ویزای توریستی آمریکا اقدام کنن؟
بله سفارت آمریکا در فرانکفورت پذیرای متقاضیان ایرانی هست و اتفاقا جزء سفارتهای راحت و بی دغدغه می باشد.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - alireza_guitar - 2014-11-22

تا جایی که میدونم هر نفر 10 هزار دلار میتونه با خودش به آمریکا بیاره!
با این تفاسیر اگر کسی بخواد پول زیادی رو مثلا 40 هزار دلار از طریق ویزای توریستی که داره، وارد آمریکا بکنه مشکلی نیست؟ به آفیسر بگه میخوام خرج کنم یا شاید برای شریک شدن و شروع یه پروسه E2 بخوام سرمایه گذاری کنم!
حالا با ویزای توریستی میشه این مبلغ رو برد یا نه؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - شهلا 1346 - 2014-11-22

دوستان گرامی
1) آیا میشه با گرین کارت آمریکا به انگلیس سفر کرد ؟
2)اگر جواب منفی هست چطور میشه ویزای انگلیس را در آمریکا گرفت ؟
3)ما از مرز زمینی با گرین کارت ونکور کانادا رفتیم و اگر بخواهیم بریم تورنتو از مرز هوایی آیا باز هم با گرین کارت میشه رفت ؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - tishtrya - 2014-11-25

سلام به دوستان گلم یه سوال دارم که جواب بدین ممنون میشم :
من 15 دسامبر برای سفارت آمریکا وقت دارم ویزای توریستی هم می خوام بگیرم برای سفرم هم برنامه ریزی کردم که اول ژانویه تا 21 ژانویه هست توی فرم DS-160هم نوشتم برنامه سفرم چی هست و کجا می خوام برم و دعوتنامه و رزرو هتل در شهرهای انتخابی رو دارم طبق تاریخ چقدر احتمال داره که اگه موافقت کنن با ویزام تا قبل از آخر دسامبر آماده شه . و اگر جواب منفی هست این برنامه سفرم برای کریسمس مشکل ساز نمی شه برای گرفتن ویزا که بگن 15 روز مونده به سفرت برای سفارت وقت گرفتی باید زود تر این کار رو میکردی ممنون می شم راهنمایی کنید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - tishtrya - 2014-11-25

سلام به دوستان گلم یه سوال دارم که جواب بدین ممنون میشم :
من 15 دسامبر برای سفارت آمریکا وقت دارم ویزای توریستی هم می خوام بگیرم برای سفرم هم برنامه ریزی کردم که اول ژانویه تا 21 ژانویه هست توی فرم DS-160هم نوشتم برنامه سفرم چی هست و کجا می خوام برم و دعوتنامه و رزرو هتل در شهرهای انتخابی رو دارم طبق تاریخ چقدر احتمال داره که اگه موافقت کنن با ویزام تا قبل از آخر دسامبر آماده شه . و اگر جواب منفی هست این برنامه سفرم برای کریسمس مشکل ساز نمی شه برای گرفتن ویزا که بگن 15 روز مونده به سفرت برای سفارت وقت گرفتی باید زود تر این کار رو میکردی ممنون می شم راهنمایی کنید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - babak.n - 2014-11-30

(2014-11-25 ساعت 20:57)tishtrya نوشته:  سلام به دوستان گلم یه سوال دارم که جواب بدین ممنون میشم :

سلام
اینکه برنامه ی سفرتون مشخص هست نکته ی مثبتی برای مصاحبه محصوب میشه.
اما از شما اینها رو خواهند پرسید :
برای چی میخواین به امریکا سفر کنید؟ که میشه رزرو هایی که دارید و برنامتون
- هزیته ی سفر رو چطور تامین میکنید ؟
- چطور ثابت میکنبد که به کشورتون برمیگردید.

شرایط خانوادگی - سن - شرایط کاری و تحصیل در این موضوع دخیلن. یعنی میتونن کمک کنن.
نظر آخر نظر آفیسره که ... Wink
موفق باشید

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - negi - 2014-12-01

(2014-11-22 ساعت 06:01)شهلا 1346 نوشته:  دوستان گرامی
1) آیا میشه با گرین کارت آمریکا به انگلیس سفر کرد ؟
2)اگر جواب منفی هست چطور میشه ویزای انگلیس را در آمریکا گرفت ؟
3)ما از مرز زمینی با گرین کارت ونکور کانادا رفتیم و اگر بخواهیم بریم تورنتو از مرز هوایی آیا باز هم با گرین کارت میشه رفت ؟
کانادا جز کشورهایی هست که با گرین کارت آمریکا (بدون نیاز به ویزا) می تونید واردش بشید.چه هوایی چه زمینی. ولی اروپا خیر ... به وبسایت سفارت انگلیس در واشنگتن مراجعه کنید همه توضیحات هست. اگه اشتباه نکنم یه فرمی پر می کنید و باهاتون تماس می گیرند برای مدارک و وقت مصاحبه.

موفق باشید