مهاجرسرا
اولین سفر به آمریكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۲ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-63.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۲ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-79.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمریكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-4883.html)

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - emrah66 - 2012-09-02

(2012-09-02 ساعت 04:57)afshin4749 نوشته:  
(2012-09-02 ساعت 00:21)کامیلا نوشته:  سلام دوستان
ما ٢٧ اگوست واود ويرجينيا شديم همه چيز هم با خودمون اورديم ببخشيد كه چند روزي نبودم
بعدا مفصل همه چيز رو براتون مينويسم
بچه ها فقط ميخوام بگم ما الان در گوشه اي إز بهشت خدا هستيم

سلام دوست خوبم ، بذار عرقتون خشک بشه !! بعداً میگم که این بهشت خدا هم همچین بهشتی نیست که همه تصور میکنن !! ما هم اولش همنطوری فکر میکردیم ، بعد چند مدت که دنبال کار بودیم و اینجور حرفها ....... فهمیدیم به بهشتی اومدیم که سراسر برده داریه !! قبلاً سرخپوستا ، بعد سیاها و حالا دیگه همه آدمای اینجا برده هستن !! میگید نه !!!!! خب حالا بذارید زمان بگذره ، این روی قضیه رو هم خواهید دید . موفق باشید .
سلام به نظر بنده هم اینجا بهشت نیست فقط از ایران بهتره همین! ناراحت نشیدا یکم بگذره معلوم میشه.به نظر من هیچ بهشتی رو زمین نیست! Smile

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - پسرایرونی - 2012-09-02

(2012-09-02 ساعت 00:29)Shezem نوشته:  
(2012-09-01 ساعت 17:11)maka2 نوشته:  
(2012-09-01 ساعت 15:19)پسرایرونی نوشته:  سلام به همه عزیزان
من می خوام برم ایرواین. از فرودگاه لوس آنجلس تا اونجا رو چطوری باید برم؟
ممنون از همه

تاکسی حدود 140 دلار- اتوبوس flyway اگه بتونی با کردیت بلیط بخری 25 دلار
کسی نیست که بیاد دنبالتون؟

نه متاسفانه کسی نیست بیاد دنبالم.
اول کار هم که کردیت ندارم. 140 دلار هم که خیلی میشه

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - schaghayegh - 2012-09-02

(2012-09-02 ساعت 00:19)mahyar66 نوشته:  سلام
دوستاني كه بيش از ١٠ هزارتا با خودشون بردن ميخواستم بدونم تو فرمي كه داخل هوابيما بهمون ميدن اعلام كنيم جقدر دلار داريم يا نه نيازي نيست؟ممنون

دوست عزيز توي هواپيما شما بايد توي فرم اعلام كنيد كه بيشتر از 10000 تا داريد با خودتون ميبريد... هيچ ترس و واهمه اي هم نداشته باشيد چون جرم كه نكرديد! داريد براي يه زندگي جديد مقداري پول ميبريد تا اونجا به مشكل نخوريد... اينها صداقت براشون مهمه.. بدون تته پته كردن مقدار پولي كه همراهتونه رو عنوان كنيد. همونطور كه از اولين مراحل لاتاري بهمون ثابت شد كه صداقت براي اينها از همه چيز مهمتره.. ( تجربيات دوستان ديگه هم بيانگر همين مسئله است)
موفق باشيدWink

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - schaghayegh - 2012-09-02

ما ٢٧ اگوست واود ويرجينيا شديم همه چيز هم با خودمون اورديم ببخشيد كه چند روزي نبودم

سلام دوست خوبم ، بذار عرقتون خشک بشه !! بعداً میگم که این بهشت خدا هم همچین بهشتی نیست که همه تصور میکنن !! ما هم اولش همنطوری فکر میکردیم ، بعد چند مدت که دنبال کار بودیم و اینجور حرفها ....... فهمیدیم به بهشتی اومدیم که سراسر برده داریه !! قبلاً سرخپوستا ، بعد سیاها و حالا دیگه همه آدمای اینجا برده هستن !! میگید نه !!!!! خب حالا بذارید زمان بگذره ، این روی قضیه رو هم خواهید دید . موفق باشید .

به نظر من آدم نبايد براي خودش زيادي رويا پردازي كنه.... واقع بينانه به مسئله نگاه كنيد.. زندگي توي آمريكا اصلا راحت نيست،‌چندين برابر تلاشي كه توي ايران انجام ميداديد رو بايد اونجا انجام بديد... اما بهتره اميدوار بود به آينده
جوري رويا پردازي نكنيم كه وقتي 2-3 ماه از ورودمون گذشت و با دنياي واقعي و زندگي واقعي اونجا گره خورديم بگيم اين بود هي ميگفتن آمريكا آمريكا!

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - opayamani - 2012-09-02

(2012-09-02 ساعت 09:03)schaghayegh نوشته:  

به نظر من آدم نبايد براي خودش زيادي رويا پردازي كنه.... واقع بينانه به مسئله نگاه كنيد.. زندگي توي آمريكا اصلا راحت نيست،‌چندين برابر تلاشي كه توي ايران انجام ميداديد رو بايد اونجا انجام بديد... اما بهتره اميدوار بود به آينده
جوري رويا پردازي نكنيم كه وقتي 2-3 ماه از ورودمون گذشت و با دنياي واقعي و زندگي واقعي اونجا گره خورديم بگيم اين بود هي ميگفتن آمريكا آمريكا!
دوستان اگه تجربیاتی دارند که منجر به برداشتهای از این دست شده مطرح کنند تا بقیه دوستان هم با دید واقع گرایانه دست به مهاجرت بزنند.
ممنون می شم

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - MPU - 2012-09-02

(2012-09-01 ساعت 02:54)ETnakhausetelefonien نوشته:  سلام
به اميد خدا ما هم سه روز پيش وارد سن ديگو شديم.

حساب هم يه چكينگ و يه سيوينگ كه دبيت روشه(روي چكينگ) توي bank of america باز كرديم كه كارتشو درجا بهمون داد. درخواست كرديت كارت هم منوط به دريافت سوشال شد كه اونم امروز درخواست داديم.

البته من براي ٤ سپتامبر تا ٤ اكتبر از اينترپرايز يه ماشين متوسط گرفتم بدون بيمه ٦٣٣تا. درباره بيمش دارم فكر مي كنم.

دوست عزیز آیا قبل از بازکردن حساب بانکی و با پول نقد هم میشه ماشین کرایه کرد یا برای جوابگو بودن مسایلی از قبیل جریمه های احتمالی باید از هزینه را از طریق کارت ( حالا چه کردیت و چه دبیت)پرداخت کرد؟

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - behrooz ramezani - 2012-09-02

سلام دوستان عزیز و گل
ما هم چند روز پیش بلیط برای پرتلند در ایالت اورگان گرفتیم با پرواز KLM و تاریخ اول آذر . نفری 2 میلیون تومان. مسیرش هم از تهران به امستردام بعد 4-5 ساعت توقف مستقیم میره پرتلند.
اگه کسی سوال بیشتری داشت در خدمتیم. در ضمن کسی از بچه ها پرتلند بوده؟ یا اگه کسی میخواد بره اونجا بگه تا با هم مچ بشیم.

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - jordanir - 2012-09-02

بلیط تهران - میامی برای دو نفر بزرگسال و یک کوچولوی زیر ۲ سال :
رفت و برگشت یک ساله رفت آبان برگشت فروردین
بزرگسال هر کدام ۱۸۵۰۰۰۰ و کوچولو ۱۸۰۰۰۰
با لوفتانزا. از مسیر فرانکفورت.
دوستانی سوالی بود در خدمتم.

کسی از دوستان در فلوریدا بوده؟ ورودش چیز خاصی نداره؟ نکته خاصی به نظرتون رسید ممنون میشم بهم بگین.

(2012-09-02 ساعت 22:40)jordanir نوشته:  بلیط تهران - میامی برای دو نفر بزرگسال و یک کوچولوی زیر ۲ سال :

کسی از دوستان در فلوریدا بوده؟ ورودش چیز خاصی نداره؟ نکته خاصی به نظرتون رسید ممنون میشم بهم بگین.

سلام دوست قديمي Smile
آره فكر كنم ghorbat رفت فلوريدا... ميتوني تو همين تاپيك سرچ كني چون كلي از تجربياتش رو از بدو ورود نوشته Smile

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - 3rip - 2012-09-02

بچه ها بلیطی که یکسره باشه رو میشه الان دوسره کرد? (تاریخ برگشت اوپن)

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - nasimania - 2012-09-03

سلام دوستان
من می‌خوام برای سفر اول به نیویورک برم ... اما الان شرایطش رو ندارم که مدت طولانی بمونم. فعلا تو اروپا درس میخونم و نمیتونم طولانی غیبت کنم.
میخواستم بدونم آیا امکانش هست که برای بار اول ۲ هفته‌یی یا سه هفته‌ای برم، مشکلی برام پیش نمیاد؟ یعنی اگه تو خروج گرین کارت رو نداشته باشم و دفعه‌ی بعد چند ماه دیگه ( زیر ۶ ماه قطعا) برم و بگیرم ایرادی نداره؟
ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره من رو هم در جریان بگذاره که سفر اول حد اقل چند روز باید باشه

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - Shezem - 2012-09-03

(2012-09-03 ساعت 00:12)nasimania نوشته:  سلام دوستان
من می‌خوام برای سفر اول به نیویورک برم ... اما الان شرایطش رو ندارم که مدت طولانی بمونم. فعلا تو اروپا درس میخونم و نمیتونم طولانی غیبت کنم.
میخواستم بدونم آیا امکانش هست که برای بار اول ۲ هفته‌یی یا سه هفته‌ای برم، مشکلی برام پیش نمیاد؟ یعنی اگه تو خروج گرین کارت رو نداشته باشم و دفعه‌ی بعد چند ماه دیگه ( زیر ۶ ماه قطعا) برم و بگیرم ایرادی نداره؟
ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره من رو هم در جریان بگذاره که سفر اول حد اقل چند روز باید باشه

دوست عزیز، برای پرسش‌تان به این تاپیک سر بزنید.
http://mohajersara.com/thread-3694.html

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - gol1 - 2012-09-03

(2012-09-02 ساعت 22:40)jordanir نوشته:  بلیط تهران - میامی برای دو نفر بزرگسال و یک کوچولوی زیر ۲ سال :

من خیلی گرونتر خریدم ممکن است مسیر را با جزییات بیشتری بنویسی یا برایم پیام بدهید.

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - opayamani - 2012-09-03

[quote='jordanir' pid='209611' dateline='1346609406']
بلیط تهران - میامی برای دو نفر بزرگسال و یک کوچولوی زیر ۲ سال :

فکر کنم اگه به دفتر iom مراجعه می کردید بلیط لوفت هانزا رو می تونستید ارزون تر بگیرید

RE: اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و .. - jordanir - 2012-09-03

(2012-09-03 ساعت 08:47)gol1 نوشته:  

من خیلی گرونتر خریدم ممکن است مسیر را با جزییات بیشتری بنویسی یا برایم پیام بدهید.
دوست گلم مسیر را کامل عرض کردم خدمتتون. تهران-فرانکفورت-میامی

فکر کنم دلیل قیمت بالاتر شما زمان یا فصل یا همون سیزن بلیط هست.
من رفت آبان و برگشت قبل از ۸ آپریل هست. اگر بعد از ۸ آپریل بود گرونتر میشد.
در ضمن علت دیگه میتونه آزانستون باشه. بخصوص اگر آزانسی باشه که همیشه ازش بلیط میخرید بالاتر میده بهتون. من خودم از چند آزانس قیمت گرفتم البته اول مسیر و شماره پرواز و روزش را خودم انتخاب کردم.
زیاد نگران کم و زیاد بلیط نباشید بیش از اینها اول کار هزینه داریم. توکل به خداو امیدوارم سریع کار پیدا کنید و جاگیر بشید.
شما هم میامی ساکن میشید. کی مسافرید؟ کجا را انتخاب کردید. ما بروارد میریم. البته برای ورود. احتمال داره بعد از جاگیر شدن تگزاس - لویزیانا - کنتاکی ساکن بشیم.

همسفر نبود؟