مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - pedramm - 2014-12-03

سلام به همه عزيزان ، لطفا راهنمايي كنيد

من و همسرم و دختر ١ سالم وقت سفارت امريكا جهت مسافرت توريستي داريم ، من و همسرم چند سفر در آسيا داشتيم ويزاي شينگن در سال ٢٠١٢ از هلند داريم و در من در سال ٢٠١٣ هم به تنهايي ويزاي شينگن از هلند دارم كه البته نرفتم ، دعوتنامه نداريم و با راهنمايي يكي از دوستان براي تاريخ مورد نظر جهت ورود به امريكا در يك هتل ٣ شب رزرو كردم ، موجودي و گردسوز مالي خوبي هم دارم احتمال گرفتن ويزاي ما چقدر است و آيا براي كل سفر بايد هتل رزرو داشته باشيم !؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-12-03

(2014-12-03 ساعت 02:13)pedramm نوشته:  سلام به همه عزيزان ، لطفا راهنمايي كنيد

من و همسرم و دختر ١ سالم وقت سفارت امريكا جهت مسافرت توريستي داريم ، من و همسرم چند سفر در آسيا داشتيم ويزاي شينگن در سال ٢٠١٢ از هلند داريم و در من در سال ٢٠١٣ هم به تنهايي ويزاي شينگن از هلند دارم كه البته نرفتم ، دعوتنامه نداريم و با راهنمايي يكي از دوستان براي تاريخ مورد نظر جهت ورود به امريكا در يك هتل ٣ شب رزرو كردم ، موجودي و گردسوز مالي خوبي هم دارم احتمال گرفتن ويزاي ما چقدر است و آيا براي كل سفر بايد هتل رزرو داشته باشيم !؟
نه احتياج به رزرو هتل برای کل سفر نيست ، به احتمال %99 ويزا ميگيريد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - ایلیانا - 2014-12-03

یک سوال دارم دوستان با گرین کارت آمریکا کسی که پاسپورت ایرانیش باطل شده می تونه بره دبی؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - mr.foad - 2014-12-04

سلام.
یه چیزی واسه من سوال شده !
تقریبا توی همه ی موارد دیدم که حساب پر پول با گردش بالا یا ملک و سند و ... میخوان یا حداقل شانس ویزای توریستی رو به خوبی افزایش میده.
خب بر فرض که یکی 500 و 600 میلیون تومنم پول تو حساباش داشته باشه و همیشه هم به دلایل مختلف درحال گردش باشه یا سند خونه و ... این خودش کلی شانسه !
ولی فرض کنیم طرف به تعهداتش عمل نکرد و برنگشت یا احیانا درخواست پناهندگی و ... داد !
چطور میتونن این اموال رو ازش بگیرن !؟ یعنی کسی که پول زیادی توی حساباش داره و به خاطرش ویزا میگیره اگه برنگرده چطوری اموالش رو از دست میده درحالی که فقط یه پرینت و ترجمه از موجودی و گردش ها ازشون خواستن ؟! واسه این میپرسم که شنیدم این پولها یا اسناد در صورت بر نگشتن مصادره میشه !

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - alireza_guitar - 2014-12-04

(2014-12-04 ساعت 05:17)mr.foad نوشته:  سلام.
یه چیزی واسه من سوال شده !
تقریبا توی همه ی موارد دیدم که حساب پر پول با گردش بالا یا ملک و سند و ... میخوان یا حداقل شانس ویزای توریستی رو به خوبی افزایش میده.
خب بر فرض که یکی 500 و 600 میلیون تومنم پول تو حساباش داشته باشه و همیشه هم به دلایل مختلف درحال گردش باشه یا سند خونه و ... این خودش کلی شانسه !
ولی فرض کنیم طرف به تعهداتش عمل نکرد و برنگشت یا احیانا درخواست ******** و ... داد !
چطور میتونن این اموال رو ازش بگیرن !؟ یعنی کسی که پول زیادی توی حساباش داره و به خاطرش ویزا میگیره اگه برنگرده چطوری اموالش رو از دست میده درحالی که فقط یه پرینت و ترجمه از موجودی و گردش ها ازشون خواستن ؟! واسه این میپرسم که شنیدم این پولها یا اسناد در صورت بر نگشتن مصادره میشه !

اولا افسر افیسر ملاک رو روی صداقت میزاره.
دوما پول خیلی زیاد به هیچ عنوان شانس خوبی که نیست هیچ بلکه امتیاز منفی هم هست( در بعضی مواقع ) چون باید ثابت بشه از کجا این پول به شما رسیده.
سوما گردش حساب نشون دهنده ی اعتبار و ریشه داشتن شما در ایرانه و نشون میده چقدر وابستگی دارید.
تمام اموال در صورت بر نگشتن به هیچ عنوان مصادره و یا .....نمیشه.
نشون دادن ملک و سند و حساب فقط برای این هست که افیسر رو متقاعد کنی که من به این دلایل بر میگردم، همین!

کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - pedramm - 2014-12-05

سلام به دوستان.
با تشكر از Kurosh-Salehi عزيز بابت راهنمايي چند روز پيش كه گفته بود ما ٩٩% ميگيريم. ما برگه سفيد گرفتيم. بجز فرم ds-160. و كارت پايان خدمت هيچ مدرك ديگه اي از ما نخواستن. دوستان فقط صداقت داشته باشيد اونا واقعا روانشناسن و حرف رأست و از دروغ كاملا تشخيص ميدن

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - mr.foad - 2014-12-05

(2014-12-05 ساعت 22:46)pedramm نوشته:  سلام به دوستان.
با تشكر از Kurosh-Salehi عزيز بابت راهنمايي چند روز پيش كه گفته بود ما ٩٩% ميگيريم. ما برگه سفيد گرفتيم. بجز فرم ds-160. و كارت پايان خدمت هيچ مدرك ديگه اي از ما نخواستن. دوستان فقط صداقت داشته باشيد اونا واقعا روانشناسن و حرف رأست و از دروغ كاملا تشخيص ميدن

عذر میخوام من این قسمت " دوستان فقط صداقت داشته باشيد " رو متوجه نشدم ! خب مگه شما صداقت نداشتی ؟! Sad :/

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-12-06

(2014-12-05 ساعت 22:46)pedramm نوشته:  سلام به دوستان.
من متوجه نشدم شما از کدوم سفارت اقدام کرديد ؟ العان رجکت شديد يا ويزا گرفتيد ؟
چون رنگ برگه ها تو سفارت های مختلف فرق ميکنه

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - ایلیانا - 2014-12-06

یک سوال دارم دوستان با گرین کارت آمریکا کسی که پاسپورت ایرانیش باطل شده می تونه بره دبی؟

کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - pedramm - 2014-12-06

كوروش عزيز ما از سفارت امريكا در تركيه اقدام كرده و برگه سفيد به معني ويزاي بدون آف بي آي چك است و فؤاد جان عزيزاني بودن مشابه شرايط ما ولي چون نميخواستند برگردن متاسفانه ريجكت شدن

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2014-12-06

(2014-12-06 ساعت 10:58)ایلیانا نوشته:  یک سوال دارم دوستان با گرین کارت آمریکا کسی که پاسپورت ایرانیش باطل شده می تونه بره دبی؟
بله مشکلی نداره

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Musick - 2014-12-12

سلام دوستان...

من یه جورایی گیج شدم و دنبال راهی هستم که ریسک هزینه و زمان کمتر باشه چون بابام داره هزینه شو میده اصلا براش قابل تحمل نیست که بخواد بی خودی متحمل هزینه شه به همین خاطر یه سری که به این تاپیک زدم به نظر میاد که ریسک کار با شرایطی که من دارم کمتر باشه.
یکی از دوستای بابام تو آمریکاس و اونجا هم شرکت داره. اولش می خواستم از طریق ویزای H1b اقدام کنم و خیلیا می گفتن که گرفتن ویزاش راحته و نیازی به اثبات بازگشت به کشور مبدا نداره و بیشتر کارا هم به عهده آشناس (البته به شرطی که سهمیه 65000 ش تموم نشده باشه) بعدش بعضیا می گفتن که دردسر داره و ممکنه موافقت نشه و ... این شد که با خودم گفتم که بهتره با توریستی برم و بعدش آشنام از همونجا واسه کار برام اقدام کنه و در نهایت اگه ویزای توریستی به شکست منجر شه اونوقت تو هزینه و زمان صرفه جویی شده.

اما سوالام:

1. اگه آفیسر سوالی در مورد شغل ازم بپرسه چی بگم ؟ من English Freelancer م و کار دولتی هم ندارم.

2. از اونجاییکه من درآمد خاصی ندارم و قراره که بابام ساپورتم کنه، میشه این گردش مالی رو جور کرد اگه آشنایی تو بانک و جاهای دیگه داشته باشیم ؟

3. سند مالکیت چطور ؟ میشه بابام یا یکی از داداشام سند خونه یا ماشین و غیره شونو به نامم کنن و ببرمش واسه ترجمه و بعدش سند مربوطه رو به نام خودشون برگردونن ؟

4. چه جوابی باس به آفیسر بدم اگه بپرسه واسه چی می خوای بری پیش آشنای بابات ؟ من با خودم فکر کردم که بهتره بهش بگم که خب قرار بود از طریق ویزای H1b اقدام کنم اما آشنام گفتش که بهتره ویزای توریستی بگیری و بیای با کار و محیط جامعه آشنا بشی و خودتو محک بزنی که می تونی از عهده ش بر بیای یا نه. البته فکر نکنم این ایده خوبی باشه چون اولا به نظر نمیاد که بشه با ویزای توریستی کار کرد و ثانیا این کار مغایر با قانون ویزای توریستی یعنی بازگشت به کشور مبدا هستش. شما راه دیگه ای سراغ دارین ؟ چی می تونم به آفیسر بگم تا قانع ش کنم ؟

5. به نظر شما بهتره کدوم راه انتخاب شه ؟ توریستی یا نه بهتره از طریق همون H1b اقدام کنم ؟

پیشاپیش ممنون

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Leila Amricaie - 2014-12-16

سلام دوستان من و همسرم بالاخره ویزای توریستیمون رو گرفتیم. امیدوارم شما هم هر چه زودتر به هدفتون برسید.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - behrouz666 - 2014-12-16

به سلامتی چقدر منتظر موندید؟ از شرایطتون میگید؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Leila Amricaie - 2014-12-18

تو پیغام خصوصی براتون پیام گذاشتم