مهاجرسرا
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرين كارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-87.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-92.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-6846.html)

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - saboteur - 2014-09-04

(2014-09-04 ساعت 11:42)m_yek نوشته:  سلام دوستان لطفا راهنماییم کنید
من تا کمتر از 20 روز دیگه میرم آمریکاو میخوام مراحل ثبت نام 165 دلار را انجام بدم ولی به مشکل برخوردم که آیا میشه شماره کارت کسی که آمریکا هست را بگیرم و از ایران پرداخت کنم ؟ ایا مشکلی پیش نمیاد برای حساب اون شخص که از ایران پرداخت میشه ؟
بنظرتون برم آمریکاو از اونجا پرداخت کنم بهتر نیست ؟
سلام
بهتره هنگام پرداخت از وی پی ان استفاده کنین تا آی پی ایران ثبت نشه.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - وردآورد - 2014-09-04

سلام به دوستان عزیز.چند سئوال داشتم لطفا کمکم کنید ممنون میشم.ما باید تا اواسط آذر برای اولین بار وارد آمریکا بشیم و برای اولش هم ایالت تگزاس شهر هوستون رو انتخاب کردیم اما چون هیچ آشنایی اونجا نداریم ميخواستم بدونم اولا با کدوم ایرلاین بریم به صرفه تر هست و به کدوم فرودگاه وارد بشیم مسافت کوتاهتر و مناسبتر هست. و برای گرفتن گرین کارت 2 ماه کافیه برای موندن در اونجا؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - maryam_a - 2014-09-04

اند بدشانسيييي
اكانتمون بخاطر ارسال پين كد اشتباه لاك شد!!!!
چكار كنم الان؟؟؟؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - sal0811 - 2014-09-04

یکی از دوستان هفته قبل با پرواز الاتحاد رفته لس آنجلس. طبق گفته ایشون وقتی ابوظبی بوده کلیه کارای دریافت پاکت زرد و امضای فرمهای مرتبط رو تو یه سالن دیگه انجام داده و وقتی رسیده لس آنجلس فقط چمدون گرفته و رفته بیرون. میخواستم بدونم تا حالا این مورد برای کسی پیش اومده؟ تا الان من فکر میکردم همه کارها وقتی اولین فرودگاه اونجا رسیدیم انجام میشه!

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - behdadK - 2014-09-04

تو سفرنامه 2013 ای ها هم من خوندم کلا هواپیمای اتحاد که از ابوظبی میره اینطوریه. و قبل از اینکه به ابوظبی برسید به شما فرم را میدهند (در پرواز تهران ابوظبی) که باید پرش کنید و قبل از سوار شدن به هواپیمای آمریکا کارهاتون رو انجام میدید. البته ازتون هم میپرسند که داخل چمدان چی دارید که توضیح میدید و ازتون اجازه میگیرند اگر لازم است بازش کنند.
اون دوستمون البته میگفت که متاسفانه چمدانهایش با خودش نیامده بودند و درگیر چک کردنشان بودند و 3-4 روز بعد برایش چمدان ها را فرستادند. اگر اینطور اتفاقی عمومی باشه عمرا با اتحاد نمیرم

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - reza_norouzi - 2014-09-04

(2014-09-04 ساعت 20:56)sal0811 نوشته:  یکی از دوستان هفته قبل با پرواز الاتحاد رفته لس آنجلس. طبق گفته ایشون وقتی ابوظبی بوده کلیه کارای دریافت پاکت زرد و امضای فرمهای مرتبط رو تو یه سالن دیگه انجام داده و وقتی رسیده لس آنجلس فقط چمدون گرفته و رفته بیرون. میخواستم بدونم تا حالا این مورد برای کسی پیش اومده؟ تا الان من فکر میکردم همه کارها وقتی اولین فرودگاه اونجا رسیدیم انجام میشه!

سلام دوست من
به نظر نمیاد این موضوع درست باشه چون کارای مربوط به مهاجرت مربوط به امریکاس و خیلی بعیده که تو ابوظبی انجام بشه.
شاید اون دوستتون در مورد موضوع دیگه ای صحبت کرده باشه.
این مورد تا حالا سابقه نداشته. لطفا بازم ازشون سوال کنین.
شاد باشین.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - AZAR 1335 - 2014-09-04

(2014-09-04 ساعت 13:19)saboteur نوشته:  
(2014-09-04 ساعت 11:42)m_yek نوشته:  سلام دوستان لطفا راهنماییم کنید
من تا کمتر از 20 روز دیگه میرم آمریکاو میخوام مراحل ثبت نام 165 دلار را انجام بدم ولی به مشکل برخوردم که آیا میشه شماره کارت کسی که آمریکا هست را بگیرم و از ایران پرداخت کنم ؟ ایا مشکلی پیش نمیاد برای حساب اون شخص که از ایران پرداخت میشه ؟
بنظرتون برم آمریکاو از اونجا پرداخت کنم بهتر نیست ؟
سلام
بهتره هنگام پرداخت از وی پی ان استفاده کنین تا آی پی ایران ثبت نشه.

بگین از اونجا براتون انجام بدن.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - reza_norouzi - 2014-09-04

(2014-09-04 ساعت 16:46)وردآورد نوشته:  سلام به دوستان عزیز.چند سئوال داشتم لطفا کمکم کنید ممنون میشم.ما باید تا اواسط آذر برای اولین بار وارد آمریکا بشیم و برای اولش هم ایالت تگزاس شهر هوستون رو انتخاب کردیم اما چون هیچ آشنایی اونجا نداریم ميخواستم بدونم اولا با کدوم ایرلاین بریم به صرفه تر هست و به کدوم فرودگاه وارد بشیم مسافت کوتاهتر و مناسبتر هست. و برای گرفتن گرین کارت 2 ماه کافیه برای موندن در اونجا؟

سلام دوست من
میتونین اینجا رو ببینین:
http://www.mohajersara.com/forum-52.html
در مورد گرین کارت معمولاً زمانی بین 20 تا 40 روز لازمه تا برسه به آدرسی که دادین.
اگه هم خواستین برگردین و تا اون موقع گرین کارتتون نرسیده بود مهری که زمان ورود تو پاستون خورده تا یک سال حکم گرین کارتو داره و میشه گرین کارتو یک دوست یا فامیل براتون پست کنه ایران.
شاد باشین.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - maryam_a - 2014-09-04

(2014-09-04 ساعت 19:15)maryam_a نوشته:  اند بدشانسيييي
اكانتمون بخاطر ارسال پين كد اشتباه لاك شد!!!!
چكار كنم الان؟؟؟؟

خودم جواب ميدم:
اصلاً هول نشيد،، به هيچ كجا هم زنگ نزنيد.. بعد از حدود يك ساعت دوباره فعال ميشه... Big Grin

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - shadi79 - 2014-09-04

دوستان کارای مهاجرتی تو فرودگاه لس آنجلس چقدر زمان میبره

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - lida55 - 2014-09-05

بستگی به صف immigration داره بین 30 دقیقه تا 2 ساعت اگه میخواهین پرواز دیگه ای بگیرین حداقل 3 ساعت فاصله داشته باشن

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - elvira - 2014-09-05

(2014-09-03 ساعت 06:45)mohsenmb نوشته:  
(2014-09-03 ساعت 04:50)elvira نوشته:  
(2014-09-03 ساعت 01:27)farazz نوشته:  
(2014-09-02 ساعت 18:38)reza16 نوشته:  سلام دوستان من توي سايت uscis رفتم اكانت باز كردم و از طريق كارت يكي از دوستان ٤٩٥ دلار پرداخت كردم بعد بلافاصله دوتا ايميل واسم اومد و توي همون اكانتي هم كه باز كرده بودم ٥ تا پيام اومد كه سه تاش رسيد پولي كه پرداخت كرديم به اسم هر كدوممون جدا اومده و دوتا پيام هم خطاب به بچه ها كه نوشته پروسه صدور گرين كارتتون شروع شد ولي واسه خودم كه برنده اصلي هستم اين پيام نيومده

دوست عزیز چون شما از جانب بچه ها ثبت نام کردید اون ایمیل برای اطلاع رسانی به اونهاست بالتبع چون نفر اصلی شما هستید برای شما نمی فرستند. این کاملا منطقیه نگران نباشید

برای من فقط ایمیل تایید پرداخت اومد و ایمیل دوم نیومد....من دقیقا بعد از ورودم پرداخت کردم هزینه رو
نگرانم ایا مشکلی هست؟؟؟
ایمیل دوم درکار نیست. همون ایمیل تایید پرداختی هست وادامه مراحل رو از سایت سیس پیگیری کنید
میشه ادرس سایتو بدین؟سایت سیس رو میگم

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - mohsenmb - 2014-09-05

(2014-09-05 ساعت 06:19)elvira نوشته:  
(2014-09-03 ساعت 06:45)mohsenmb نوشته:  
(2014-09-03 ساعت 04:50)elvira نوشته:  
(2014-09-03 ساعت 01:27)farazz نوشته:  
(2014-09-02 ساعت 18:38)reza16 نوشته:  سلام دوستان من توي سايت uscis رفتم اكانت باز كردم و از طريق كارت يكي از دوستان ٤٩٥ دلار پرداخت كردم بعد بلافاصله دوتا ايميل واسم اومد و توي همون اكانتي هم كه باز كرده بودم ٥ تا پيام اومد كه سه تاش رسيد پولي كه پرداخت كرديم به اسم هر كدوممون جدا اومده و دوتا پيام هم خطاب به بچه ها كه نوشته پروسه صدور گرين كارتتون شروع شد ولي واسه خودم كه برنده اصلي هستم اين پيام نيومده

دوست عزیز چون شما از جانب بچه ها ثبت نام کردید اون ایمیل برای اطلاع رسانی به اونهاست بالتبع چون نفر اصلی شما هستید برای شما نمی فرستند. این کاملا منطقیه نگران نباشید

برای من فقط ایمیل تایید پرداخت اومد و ایمیل دوم نیومد....من دقیقا بعد از ورودم پرداخت کردم هزینه رو
نگرانم ایا مشکلی هست؟؟؟
ایمیل دوم درکار نیست. همون ایمیل تایید پرداختی هست وادامه مراحل رو از سایت سیس پیگیری کنید
میشه ادرس سایتو بدین؟سایت سیس رو میگم
وارد این صفحه که شدین سمت چپ و پایین قسمتی هست که باید ایمیل و رمز عبور رو وارد کنید و بعدش وارد یه صفحه دیگه میشین . گزینه request pin رو انتخاب کنید بعدش یه کد به ایمیلتون ارسال میشه اون کد رو وارد کنید و در صفحه جدید میتونید پروسه گرین کارتتون رو ملاحظه کنید
https://elis.uscis.dhs.gov/cislogin/login

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - mohsenmb - 2014-09-05

(2014-09-04 ساعت 23:49)shadi79 نوشته:  دوستان کارای مهاجرتی تو فرودگاه لس آنجلس چقدر زمان میبره

توی لس آنجلس حداقل 2 آفیسرر مهاجرتی رو من دیدم که کار مهاجرتی فقط انجام میدادن و زمانشم کمتر از ده دقیقه بود Cool

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Vahid2014 - 2014-09-05

(2014-09-05 ساعت 08:37)mohsenmb نوشته:  
(2014-09-04 ساعت 23:49)shadi79 نوشته:  دوستان کارای مهاجرتی تو فرودگاه لس آنجلس چقدر زمان میبره

توی لس آنجلس حداقل 2 آفیسرر مهاجرتی رو من دیدم که کار مهاجرتی فقط انجام میدادن و زمانشم کمتر از ده دقیقه بود Cool

يعنى توى ده دقيقه همه كارا انجام ميشه

(2014-09-05 ساعت 08:37)mohsenmb نوشته: