مهاجرسرا
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرين كارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-87.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-92.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-6846.html)

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - parsab - 2014-09-06

من دوماه پيش وارد تگزاس شدم و عليرغم اينكه تو فرودگاه هزاربار تاكيد كردم ادرس م عوض شده و اونام هزار بار تصحيح كردن ولي باز گرين كارتمو به ادرس قبلي فرستادن!. با هزار مكافات و البته شانس تونستم پيداش كنم. چيزي نمونده بود بيوفته تو سطل اشغال!. خلاصه اينكه اينا بد گيجن. حتما تو فرودگاه حسابي تو مخشون فرو كنين اگه تغيير ادرس دارين

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - hadi472 - 2014-09-06

(2014-09-05 ساعت 09:12)Farshid1976 نوشته:  سلام دوستان

ويزاي من تا فوريه اعتبار داره ، كسي ميدونه كه ايا من ميتونم ژانويه برم يا اينكه حتما تا پايان سال 2014 بايد وارد ام ر ي ك ا بشم؟
فرشید جان ویزای ما هم تا 3 فوریه زمان داره و ما هم بلیطمون رو واسه 2 ژآنویه ی 2015 گرفتیم. راستی شیرینی مارو نپیچونی! Big GrinBig GrinBig Grin

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - Farshid1976 - 2014-09-06

(2014-09-06 ساعت 15:17)hadi472 نوشته:  

ويزاي من تا فوريه اعتبار داره ، كسي ميدونه كه ايا من ميتونم ژانويه برم يا اينكه حتما تا پايان سال 2014 بايد وارد ام ر ي ك ا بشم؟
فرشید جان ویزای ما هم تا 3 فوریه زمان داره و ما هم بلیطمون رو واسه 2 ژآنویه ی 2015 گرفتیم. راستی شیرینی مارو نپیچونی! Big GrinBig GrinBig Grin

سلام
چشم ، شيريني كه حتما
راستش من هم برا 29 ژانويه بليط گرفتم. اونروز با يكي از دوستان داشتيم صحبت ميكرديم ، ميگفت كه برندگان لاتاري هر سال بايد تا آخر همون سال وارد ا م ر ي ك ا بشن ، خواستم بپرسم كه مطمئن شم.Wink

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - hadi472 - 2014-09-06

(2014-09-06 ساعت 18:50)Farshid1976 نوشته:  

سلام
چشم ، شيريني كه حتما
راستش من هم برا 29 ژانويه بليط گرفتم. اونروز با يكي از دوستان داشتيم صحبت ميكرديم ، ميگفت كه برندگان لاتاري هر سال بايد تا آخر همون سال وارد ا م ر ي ك ا بشن ، خواستم بپرسم كه مطمئن شم.Wink
دوستتون درست گفته منتهی این حرف مربوط به زمانی بوده که تمام برندگان لاتاری با همون مدیکال اول میرفتند آمریکا و معمولا زمان اتمام تمام مدیکال ها توی همون سال بود، نه ما که 5 ماه منتظر موندیم و دوباره رفتیم مدیکال. Smile

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - lida55 - 2014-09-06

(2014-09-06 ساعت 02:07)mohsenmb نوشته:  
(2014-09-06 ساعت 01:01)aaraam نوشته:  
(2014-09-04 ساعت 21:23)reza_norouzi نوشته:  
(2014-09-04 ساعت 20:56)sal0811 نوشته:  یکی از دوستان هفته قبل با پرواز الاتحاد رفته لس آنجلس. طبق گفته ایشون وقتی ابوظبی بوده کلیه کارای دریافت پاکت زرد و امضای فرمهای مرتبط رو تو یه سالن دیگه انجام داده و وقتی رسیده لس آنجلس فقط چمدون گرفته و رفته بیرون. میخواستم بدونم تا حالا این مورد برای کسی پیش اومده؟ تا الان من فکر میکردم همه کارها وقتی اولین فرودگاه اونجا رسیدیم انجام میشه!

سلام دوست من
به نظر نمیاد این موضوع درست باشه چون کارای مربوط به مهاجرت مربوط به آمریکاس و خیلی بعیده که تو ابوظبی انجام بشه.
شاید اون دوستتون در مورد موضوع دیگه ای صحبت کرده باشه.
این مورد تا حالا سابقه نداشته. لطفا بازم ازشون سوال کنین.
شاد باشین.

سلام دوستان
منهم وقتی برای تهیه بلیط از یکی از آژانسها شرایط و قیمتهای ایرلانهای مختلف رو پرسیدم همینو بهم گفتن البته مسئله دیگه در مورد الاتحاد اینه که توقفش تو ابوظبی یک ساعته و این ممکنه کم باشه در مورد ترکیش هم گفتن قراره همینطور بشه ولی فعلا انجام نمیشه دوستانی که در آینده (البته برای اولین سفرشون) میخوان با ترکیش برن حتما از این نظر مطمئن بشن چون بعضی از پروازای اونهم توقف کوتاهی تو استانبول داره.
موفق باشید.
بله دوست عزیز دوستتون کاملاً درست میگه چونکه کشور آمریکا در ابوظبی دارای گمرک هست وکلیه کارهای مهاجرتی رو در همونجا (البته فقط الاتحاد)صورت میگیره و بستگی به شانستون داره که چقدر خلوت باشه ولی تا همه مسافرین کارهاشون تکمیل نشه پرواز صورت نمیگیره. کل آفیسرهای اونجا آمریکایی هستن ودر آمریکا شما فقط چمدونها رو تحویل میگیرین و از سالن خارج میشین

خوب چه بهتر چون بعد از 18 ساعت پرواز با یک بچه کوچک توانی واسه تو صف immigration رفتن هم نمیمونه
دوستان دعوام نکنین میدونم تاپیک هتل هست ولی تو لوس انجلس کدوم منطقه هتل بگیریم که به مترو و مرکز خرید نزدیک باشیم

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - gema - 2014-09-06

(2014-09-06 ساعت 18:50)Farshid1976 نوشته:  

سلام
چشم ، شيريني كه حتما
سلام دوست من. نه این برداشت درست نیست. توی ویزای شما صریحا تاریخ انقضای ویزاتون قید شده. در زمان تحویل ویزا هم این موضوع رو گوشزد میکنن. شما تا اون تاریخ مهلت ورود به آمریکا رو دارید.موفق و موید باشید.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - mohsenmb - 2014-09-07

(2014-09-06 ساعت 23:26)lida55 نوشته:  
(2014-09-04 ساعت 21:23)reza_norouzi نوشته:  
(2014-09-04 ساعت 20:56)sal0811 نوشته:  یکی از دوستان هفته قبل با پرواز الاتحاد رفته لس آنجلس. طبق گفته ایشون وقتی ابوظبی بوده کلیه کارای دریافت پاکت زرد و امضای فرمهای مرتبط رو تو یه سالن دیگه انجام داده و وقتی رسیده لس آنجلس فقط چمدون گرفته و رفته بیرون. میخواستم بدونم تا حالا این مورد برای کسی پیش اومده؟ تا الان من فکر میکردم همه کارها وقتی اولین فرودگاه اونجا رسیدیم انجام میشه!

سلام دوست من
به نظر نمیاد این موضوع درست باشه چون کارای مربوط به مهاجرت مربوط به آمریکاس و خیلی بعیده که تو ابوظبی انجام بشه.
شاد باشین.

سلام دوستان
منهم وقتی برای تهیه بلیط از یکی از آژانسها شرایط و قیمتهای ایرلانهای مختلف رو پرسیدم همینو بهم گفتن البته مسئله دیگه در مورد الاتحاد اینه که توقفش تو ابوظبی یک ساعته و این ممکنه کم باشه در مورد ترکیش هم گفتن قراره همینطور بشه ولی فعلا انجام نمیشه دوستانی که در آینده (البته برای اولین سفرشون) میخوان با ترکیش برن حتما از این نظر مطمئن بشن چون بعضی از پروازای اونهم توقف کوتاهی تو استانبول داره.
موفق باشید.
بله دوست عزیز دوستتون کاملاً درست میگه چونکه کشور آمریکا در ابوظبی دارای گمرک هست وکلیه کارهای مهاجرتی رو در همونجا (البته فقط الاتحاد)صورت میگیره و بستگی به شانستون داره که چقدر خلوت باشه ولی تا همه مسافرین کارهاشون تکمیل نشه پرواز صورت نمیگیره. کل آفیسرهای اونجا آمریکایی هستن ودر آمریکا شما فقط چمدونها رو تحویل میگیرین و از سالن خارج میشین

خوب چه بهتر چون بعد از 18 ساعت پرواز با یک بچه کوچک توانی واسه تو صف immigration رفتن هم نمیمونه
دوستان دعوام نکنین میدونم تاپیک هتل هست ولی تو لوس انجلس کدوم منطقه هتل بگیریم که به مترو و مرکز خرید نزدیک باشیم

هتل؟؟؟ واسه چند وقت هزینتون زیاد میشه..بستپی به تعداد نفرات و میزان پولی که میخواین خرج کنید داره- بازارهای ایرانی یا خارجی و .....

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - lida55 - 2014-09-07

(2014-09-07 ساعت 00:38)mohsenmb نوشته:  
(2014-09-04 ساعت 21:23)reza_norouzi نوشته:  سلام دوست من
شاد باشین.

سلام دوستان
موفق باشید.

هتل؟؟؟ واسه چند وقت هزینتون زیاد میشه..بستپی به تعداد نفرات و میزان پولی که میخواین خرج کنید داره- بازارهای ایرانی یا خارجی و .....

خوب فامیل جان خانومشون اسپانیایی تبارن و ما بهشون زحمت نمیدیم تا 10 -12 روز زود اجاره میکنیم جایی رو بیشتر مرکزی که بتونیم مایحتاجمون رو تهیه کنیم

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - mohsenmb - 2014-09-07

(2014-09-07 ساعت 01:10)lida55 نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 00:38)mohsenmb نوشته:  
(2014-09-06 ساعت 01:01)aaraam نوشته:  سلام دوستان
موفق باشید.

خوب فامیل جان خانومشون اسپانیایی تبارن و ما بهشون زحمت نمیدیم تا 10 -12 روز زود اجاره میکنیم جایی رو بیشتر مرکزی که بتونیم مایحتاجمون رو تهیه کنیم

هتل امکان پخت و پز بهتون نمیده و خرجتون زیاد میشه. اینجا خیلی درگیر این مسایل نیستن و اونا از مهمون استقبال میکنن. ولی بیشتر از یک ماه خوششون نمیاد-به نطرم یک ماهم یه ماهه همونجا پیش فامیل جان بمونین حساب کار میاد دستتون که چی به چیه. ضمناً خانمهای اسپنیش مهمون نوازن

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - hadi472 - 2014-09-07

یه سایت خوب واسه مقایسه کردن شهرها
http://www.moving.com/real-estate/compare-cities/

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - parsab - 2014-09-07

موقع اولين ورود به آمريكا ازتون ميخان يه جارو امضا و انگشت بزنين. حتما خوب دقت كنين چون ميره روي گرين كارت

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - KIMIA2005 - 2014-09-07

(2014-09-07 ساعت 12:22)parsab نوشته:  موقع اولين ورود به آمريكا ازتون ميخان يه جارو امضا و انگشت بزنين. حتما خوب دقت كنين چون ميره روي گرين كارت

بنابراین دوستان یک امضا شیک و مجلسی رو از الان تمرین کنید که روی گرین کارت همون امضا ثبت میشه

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - rainolf - 2014-09-07

آقا ما از نظر هتل فکر کنم وضعمون خیلی خوبه چون میریم وگاس و برای 8 شب هتل چهار ستاره تاپ گرفتم برای 2 نفر با مالیات در مجموع 400 دلار.....

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - lida55 - 2014-09-07

[/quote]

[/quote]

[/quote]

هتل امکان پخت و پز بهتون نمیده و خرجتون زیاد میشه. اینجا خیلی درگیر این مسایل نیستن و اونا از مهمون استقبال میکنن. ولی بیشتر از یک ماه خوششون نمیاد-به نطرم یک ماهم یه ماهه همونجا پیش فامیل جان بمونین حساب کار میاد دستتون که چی به چیه. ضمناً خانمهای اسپنیش مهمون نوازن
[/quote]

خوب برام راحت نیست نمیدونم Rolleyesتاالان extended stay america بهمون پیشنهاد شده که گویا سوویت کامل داره اما تو لوس انجلس و ایرواین چندین شعبه داره فعلا باید حسابی فکر کنمCool منطقه پاسدنا و گلندل هم شعبه داره

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - parsab - 2014-09-07

چون خودم گرين كارت م داشت بر اثر خنگ بازي دي اچ اس گم ميشد در طول فرايند پيداكردنش فهميدم كه بفرض اگه گرين كارتتون زبونم لال گم شد شوكه نشين، از طريق همون سايت يو اس سيس دوباره براي صدور المثني ميشه اقدام كرد كه ١٦٥ دلار هم هزينه داره. اينم نكته اي بود خلاصه. البته گرين كارت من خداروشكر پيداشد