مهاجرسرا
ویزای نامزدی آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-29.html)
+---- انجمن: ویزای نامزدی و ازدواج (https://www.mohajersara.org/forum/forum-32.html)
+---- موضوع: ویزای نامزدی آمریکا (/thread-1873.html)

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - SaraBanoo - 2013-08-05

(2013-08-04 ساعت 13:42)piboo نوشته:  دوستان
اگر کسی یه وکیل خوب سراغ داره به من معرفی کنه ممنون میشم,

من یکی میشناسم که یکی از دوستام واسه ویزای نامزدی ازش کمک گرفته بودش. الان اطلاعاتشو ندارم. برم خونه براتو ن میفرستم حتما. الان سرکارم هستم.

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - paris a - 2013-08-05

(2013-08-01 ساعت 00:16)tondar نوشته:  دوستان ایمیل مصاحبه منم دیروز رسید چون مدتش طولانی شد تاریخشو تو امضا میزارم که دوستان ببینند

پوریا جان امضا تو بذار لطفا
وقت مصاحبه گرفتین؟

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - piboo - 2013-08-05

(2013-08-05 ساعت 08:21)SaraBanoo نوشته:  

من یکی میشناسم که یکی از دوستام واسه ویزای نامزدی ازش کمک گرفته بودش. الان اطلاعاتشو ندارم. برم خونه براتو ن میفرستم حتما. الان سرکارم هستم.

منتظرم دوست عزیز

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - rrrraaaazzzz - 2013-08-05

maral جون تبریک می گم عزیزم خوشبخت بشی Smile
tondar عزیز خداروشکر خیالت راحت شد به امید ویزای یه ضـــــــــــرب

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - NedaE - 2013-08-05

بچه ها بهتون توصیه میکنم وقتی پرونده اتون رفت سفارت،تا وقتی که سفارت بهتون ایمیل نزده،وقت نگیرید. چون مثلا در مورد ارمنستان،تو ایمیل من تاکید شده که فقط از وقت های صبح انتخاب کنم نه بعد از ظهر.

(2013-08-05 ساعت 13:17)piboo نوشته:  

منتظرم دوست عزیز

ممنونم

منتظرم دوست عزیز

خوب دوستم من براتون اون اطلاعاتو ارسال کردم. 2تا وکیل پیدا کردم که یکیشون کارای دوستم رو درست کرده بودش. یکی دیگه رو نمیشناسم ولی براتون فرستادم.
دوستان کسی میدونه که داشتن وکیل چقدر میتونه تو روند این کار کمک کنه؟ چون یکی دو نفر میگفتن که وکیل کار خاصی انجام نمیده این درسته؟
با تشکر.

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - piboo - 2013-08-05

(2013-08-05 ساعت 20:19)SaraBanoo نوشته:  

منتظرم دوست عزیز

خوب دوستم من براتون اون اطلاعاتو ارسال کردم. 2تا وکیل پیدا کردم که یکیشون کارای دوستم رو درست کرده بودش. یکی دیگه رو نمیشناسم ولی براتون فرستادم.
دوستان کسی میدونه که داشتن وکیل چقدر میتونه تو روند این کار کمک کنه؟ چون یکی دو نفر میگفتن که وکیل کار خاصی انجام نمیده این درسته؟
با تشکر.

سارا جان من دفعه اول وکیل داشتم ولی اینقدر بی مسئولیت بود که همه مراحل ما دیر تر از حد معمول انجام شد اره درست میگن واقعا وکیل کار خاصی انجام نمیده ولی شرایط من با توجه به این که بار دوم هست اقدام میکنم فرق داره من از این بابت که اپروو م الان 8 ماه هست طول کشیده نگرانم وگرنه نیازی به وکیل نیست

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - houmanmir - 2013-08-06

(2013-08-05 ساعت 21:24)piboo نوشته:  
(2013-08-05 ساعت 20:19)SaraBanoo نوشته:  

منتظرم دوست عزیز

با تشکر.

سارا جان من دفعه اول وکیل داشتم ولی اینقدر بی مسئولیت بود که همه مراحل ما دیر تر از حد معمول انجام شد اره درست میگن واقعا وکیل کار خاصی انجام نمیده ولی شرایط من با توجه به این که بار دوم هست اقدام میکنم فرق داره من از این بابت که اپروو م الان 8 ماه هست طول کشیده نگرانم وگرنه نیازی به وکیل نیست

piboo جان برای بار دوم هم که دارید اقدام میکنید فکر نمیکنم نیازی به وکیل باشه! چون تموم مراحل یه سیکلیه که خودش طی میشه، اگه پروستون 8 ماه طول کشیده تا اپروو شدن برا پرونده ی قبلتون نیس. منم پارسال که اقدام کردم تا اپروو شدنم نزدیک به 7 ماه طول کشید ، همون موقع چند تا از دوستان 3ماهه اپروو شدن یه سری هم 7و 8 ماهه!!
بستگی به شلوغی یا خلوتی او مرکزی داره که پروندتون اونجاست! یه موقع ورمونت شلوغتره، یه موقع هم کالیفرنیا!
تنها جایی که به نظر من بهوان یه خورده ازتون بخوان براشون توضیح بدین که چرا برا بار دوم شرکت کردین زمان مصاحبست که اونم وکیل که نمیااد!! خودتون براشون به راحتی توضیح میدین!!
البته اینا نظر شخصیه منه! بازم خودتون باید تصمیم آخرو بگیرید Smile

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - satrin - 2013-08-06

salam. man vizaye k1 namzadi hastam, alan amrica hastam, hodoode bist rooz digeh vizay man expire mishe, aya sabte ezdevaj dar roozhaie akhar be mohkel nemikhorim?
sorry keh engilisi neveshtam, behnevis hameh loghatha ra eshtebahi be farsi barmigrdoond.
darzemn man california hastam, lotfan rahnamayee konid. tashakkor az shoma

RE: ويزاي نامزدي - satrin - 2013-08-06

(2008-10-16 ساعت 20:28)mamadrezaJ نوشته:  دوست عزیز ویزای نامزدی یا k1 برای فقط یکبار ورود به آمریکا و مدت 90 روز اعتبار داره. یعنی در این سه ماه باید ازدواج کنید یا برگردید. ویزا های آمریکا به هیچ وجه به هم تبدیل نمی شوند یعنی نمیشه تایپ ویزا را عوض کرد. حتی کسانی که دانشجویی میرن اگه بخوان کارکنن و H1 بگیرن باید صبر کنن تا دوره ویزای دانشجوییشون تموم بشه و دوباره وارد آمریکا بشن که معمولا می رن مرز مکزیک یا کانادا و دوباره با ویزای جدید وارد می شن. قوانین در این مورد خیلی سفت وسخته و بهتره اگه میتونید کار بگیرید از اول برای H1 اقدام کنید. این کاری که شما می خواین انجام بدید غیر ممکنه.

RE: ويزاي نامزدي - ghazal72 - 2013-08-06

(2013-08-06 ساعت 12:37)satrin نوشته:  
(2008-10-16 ساعت 20:28)mamadrezaJ نوشته:  دوست عزیز ویزای نامزدی یا k1 برای فقط یکبار ورود به آمریکا و مدت 90 روز اعتبار داره. یعنی در این سه ماه باید ازدواج کنید یا برگردید. ویزا های آمریکا به هیچ وجه به هم تبدیل نمی شوند یعنی نمیشه تایپ ویزا را عوض کرد. حتی کسانی که دانشجویی میرن اگه بخوان کارکنن و H1 بگیرن باید صبر کنن تا دوره ویزای دانشجوییشون تموم بشه و دوباره وارد آمریکا بشن که معمولا می رن مرز مکزیک یا کانادا و دوباره با ویزای جدید وارد می شن. قوانین در این مورد خیلی سفت وسخته و بهتره اگه میتونید کار بگیرید از اول برای H1 اقدام کنید. این کاری که شما می خواین انجام بدید غیر ممکنه.

به نظرم شما سوال دوستمون را خوب متوجه نشدین. نگفته میخواد ویزاشو تبدیل کنه. پرسیده اگر در روزهای آخر مهلت 90 روزه ازدواج کنه مشکلی پیش نمیاد؟ مثلا روز هشتادم برن برای ثبت ازدواج.
دوستان کسی میدونه؟ این سوال من هم هست.

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - MaraL123 - 2013-08-06

(2013-08-05 ساعت 14:23)rrrraaaazzzz نوشته:  maral جون تبریک می گم عزیزم خوشبخت بشی Smile
tondar عزیز خداروشکر خیالت راحت شد به امید ویزای یه ضـــــــــــرب

مرسي عزيزم همچنين Smile

RE: ويزاي نامزدي - houmanmir - 2013-08-06

(2013-08-06 ساعت 13:38)ghazal72 نوشته:  
(2013-08-06 ساعت 12:37)satrin نوشته:  

محمد رضای عزیز به نظرم شما سوال دوستمون را خوب متوجه نشدین. نگفته میخواد ویزاشو تبدیل کنه. پرسیده اگر در روزهای آخر مهلت 90 روزه ازدواج کنه مشکلی پیش نمیاد؟ مثلا روز هشتادم برن برای ثبت ازدواج.
دوستان کسی میدونه؟ این سوال من هم هست.

این جواب برا سال 2008!! کسی هنوز جواب دوستمونو نداده!!

RE: ***ویزای نامزدی آمریکا*** - MaraL123 - 2013-08-06

دوستان من سفرنامه خودم رو نوشتم و گذاشتم تو قسمت سفرنامه ها... برين بخونين و اگه استفاده اي بردين دعا به جون من كنين Smile Smile