مهاجرسرا
کلیرنس برندگان 2011 - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-48.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۱ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-61.html)
+----- موضوع: کلیرنس برندگان 2011 (/thread-2604.html)

RE: کلیرنس برندگان 2011 - User - 2011-05-12

shahriar2002 نوشته:
shahriar2002 نوشته: باتقدیم سلام واحترام خدمت مدیرمحترم
خواهش میکنم درصورت امکان درباره ابهامی که مادرباره موضوع کلیرنس داریم راهنماییمان بفرمایید.موضوع این است که مادرماه ژانویه 2011درآنکارا مصاحبه داشتیم که پس ازانگشت نگاری و ادای سوگند آفیسر فقط سه تا سوال پرسید(یک سوال درباره نوع کارهمسرم و 2 سوال از من در باره اینکه خدمت سربازی رفتم و نوع کارم )وپس از آن به ما گفت که بین یک تا دو ماه وضعیت خود را درسایت سفارت چک کنیم .کیس نامبر ما پس از 45 روز در سایت درج شد درحالیکه یک علامت ستاره مقابل آن ثبت شده بود . پس از مکاتبه با سفارت آنها اعلام کردند که administer process مربوط به من تمام نشده و به محض تمام شدن این پروسه علامت ستاره پاک شده وادامه کار پیگیری میشود.ضمنا اعتبار آزمایشات ما تا نیمه تیرماه میباشد .افزون بر آن برنده اصلی همسرم هست. حالا سوالی که من دارم این هست که:
1- آیا ما کلیر شده ایم یا نه ؟
2- مشکل این ستاره چیست و چقدر طول میکشد ؟
3- آیا ممکن است پاک شدن ستاره آنقدر طول بکشد که رفتن ما را به خطر اندازد ؟
4-در صورتیکه پروسه من آنقدر طولانی شود که اعتبار آزمایشات وهمچنین تاریخ انقضای مندرج درسایت آنکارا سپری شود چه کاری بایدکرد ؟
خواهش میکنم ما را راهنمایی کنید . باتجدید احترام

بطور خلاصه:
1- یک نفر از شما کلیر شده. (به طور معمول در چنین مواقعی متقاضی خانم کلیر شده اما متقاضی آقا هنوز کلیر نشده)
2- این ستاره مشکلی نیست و مشکلی نیز بوجود نمی آورد. تنها کاری که الان باید انجام دهید چک کردن مداوم سایت است تا ببینید زمانیکه ستاره حذف شد، برای دریافت هر دو ویزا به سفارت مراجعه کنید.
3- در پروسه لاتری همه چیز ممکن است. احتمالات ممکن: ممکن است کمتر از یک هفته دیگر ستاره پاک شود ممکن است تا پایان سپتامبر ستاره حذف نشود و شما نتوانید ویزا را دریافت کنید.
4- در این صورت (یعنی اگر کلیر شدن بیشتر از 6 ماه طول بکشد،) باید منتظر بمانید زمانیکه ستاره پاک شد به سفارت مراجعه کنید از آنها بخواهید چه آزمایش هایی را باید تکرار کنید. دوباره به مطب دکتر اونگان مراجعه کنید و آزمایش ها را تکرار کنید. نتیجه را همراه با پاسپورت و برگه آبی که اکنون در دست شماست به سفارت تحویل داده و منتظر بمانید تا پاسپورت دارای ویزا به آدرس هتل شما در آنکارا پست شود. (در این مورد دوست عزیز DLT دارای این تجربه هستند. لطفا در همین تاپیک یا تاپیک مربوط به ازمایش های پزشکی و مدیکال از ایشان سوال بپرسید تا پاسخ خود را دریافت کنید.)

از خلاصه کمی بیشتر شد!

شما هم اکنون می توانید به سفارت مراجعه کنید و ویزای فردی که کلیر شده و بدون ستاره است را دریافت کنید. البته معمولا در چنین مواردی افراد ترجیح می دهند منتظر شوند تا هر دو ویزا را با هم دریافت کنند (تصمیم اختیاری و کاملا به عهده شماست)
موفق باشید.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - aghdam - 2011-05-12

(2011-05-12 ساعت 01:04)User نوشته:  
shahriar2002 نوشته:
shahriar2002 نوشته: باتقدیم سلام واحترام خدمت مدیرمحترم
خواهش میکنم درصورت امکان درباره ابهامی که مادرباره موضوع کلیرنس داریم راهنماییمان بفرمایید.موضوع این است که مادرماه ژانویه 2011درآنکارا مصاحبه داشتیم که پس ازانگشت نگاری و ادای سوگند آفیسر فقط سه تا سوال پرسید(یک سوال درباره نوع کارهمسرم و 2 سوال از من در باره اینکه خدمت سربازی رفتم و نوع کارم )وپس از آن به ما گفت که بین یک تا دو ماه وضعیت خود را درسایت سفارت چک کنیم .کیس نامبر ما پس از 45 روز در سایت درج شد درحالیکه یک علامت ستاره مقابل آن ثبت شده بود . پس از مکاتبه با سفارت آنها اعلام کردند که administer process مربوط به من تمام نشده و به محض تمام شدن این پروسه علامت ستاره پاک شده وادامه کار پیگیری میشود.ضمنا اعتبار آزمایشات ما تا نیمه تیرماه میباشد .افزون بر آن برنده اصلی همسرم هست. حالا سوالی که من دارم این هست که:
1- آیا ما کلیر شده ایم یا نه ؟
2- مشکل این ستاره چیست و چقدر طول میکشد ؟
3- آیا ممکن است پاک شدن ستاره آنقدر طول بکشد که رفتن ما را به خطر اندازد ؟
4-در صورتیکه پروسه من آنقدر طولانی شود که اعتبار آزمایشات وهمچنین تاریخ انقضای مندرج درسایت آنکارا سپری شود چه کاری بایدکرد ؟
خواهش میکنم ما را راهنمایی کنید . باتجدید احترام

دوست عزیز ، سلام
1 - همسر شما کلیر شده است ولی خود شما هنوز نشده اید و باید منتظر باشید .
2 - ستاره مشکل نیست ، معنیش همینی هست مه تو جمله بالا گفتم
3 - خدا نکنه Cool اگه شما برنده اصلی بودی ، آره ولی چون برنده اصلی که خانم شما هست ، کلیر شده ، در صورت اینکه شما کلیر نشی ، ایشون می تونند تشریف ببرند آمریکا و برای شما مجددا درخواست ویزا کنند .
4 - در مورد اعتبار آزمایشات که باید دوباره آزمایش پزشکی بدید ولی در مورد تاریخ انقضا لاتاری 2011 ، جواب رو توی شماره 3 دادم

امیدوارمکه مفید باشه

RE: کلیرنس برندگان 2011 - alirezagh - 2011-05-12

(2011-05-11 ساعت 23:42)mml نوشته:  بعد از 85 روز:

Dear ....:

In order for us to issue your visa, you need to provide the following information:

- Copy and translation of military completion or exemption card

Sincerely,

Immigrant Visa Unit

SBU
This email is UNCLASSIFIED.

کپی و ترجمه کارت معافی رو ازم نخواست و منم بهش یادآوری نکردم...

با توجه به اینکه می فرمایید بعد از 85 روز اعلام کردند که مدارک ارسال کنید، به نظر من تا الان کسی روی پرونده شما کار نمی کرده پس شما توی نوبت بودید، و به دلیل اینکه کسانی هستند که بعد از شما مصاحبه رفتند اما قبل از شما کلیر شده اند، من این نتیجه گیری رو می کنم که:
قبل یا بعد از مصاحبه افراد با توجه به شرایطشان در گروه ها ویژه ای قرار خواهند گرفت که بیشترین زمان را نه کار بر روی پرونده بلکه ترافیک پرونده های آن گروه تشکیل می دهد. البته اگر پرونده به گروهی وارد شود که حساسیت بیشتری روی پرونده ها مورد نیاز باشد، زمان اختصاص یافته به هر پرونده بیشتر شده و بنابراین صف دیرتر حرکت خواهد کرد.
پس به نظر من شما در گروهی با حساسیت بالا قرار گرفته بودید اما خبر خوش این که الان نوبت شماست و امیدوارم به زودی کلیر شوید.
امیدوار باشید

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rs232 - 2011-05-12

(2011-05-11 ساعت 22:55)free_free نوشته:  
(2011-05-11 ساعت 13:03)rashidi نوشته:  من نمیدانم موضوع چیه
من 7 هفته بعد از مصاحبه کلیر شدم وقتی رفتم آنکارا آفیسر گفت پرونده شما کامل نشده دوباره توی سایت میزنیم و به شما additional administrative processing خورده و دوباره از من انگشت نگاری کردند که تا حالا 4 ماه میگذره با اون 2 ماه میشه 6 ماه که زمان آزمایش ها م هم در حال اتمامه چه کار کنیم کسی اطلا عی داره؟
من نمیدانم اگر جواب دادند و کلیر شده ام چرا باز بازی در آورده اند روز اول پاسپورتها را گرفتند و گفتند شماره را بده یو پی اس اما فرداش زنگ زدند هتل که بیا سفارت پرونده شما نات کمپلیتد بعد هم دوباره فینگر پرینت گرفتند و تا حالا هم منتظریم که خبری نیست این ها چه منظوری داشتند؟
بعد هم که اومدم ایران گفتند شما وارد ادیشیونال ادمینستریتیو پروسس شدین و باید صبر کنین تا اسمتون توی سایت بزنیم الان 4 ماه از اون تاریخ گذشته یکی بگه من چه کنم یه راهنمایی کنین کی سی سی میگه به من ربطی نداره پس من از کجا نتیجه را بفهمم ؟این دیگه چه بازیه که سر ما در آوردند؟
h

دوست عزیز

شما مطمئن هستید که قبل از مهلت مقرر برای گرفتن ویزا اقدام کردید؟

اگه از اون تاریخی که تو سایت اعلام شده دیرتر مراجعه کنید مجددا مشمول کلیرنس خواهید شد

گمان کنم additional administrative processing همان Background check است که توسط اداره امنیت امریکا انجام می شود و معمولا هم کمی طولانی می شود. گرچه هیچ کسی نمی تواند بفهمد که دقیقا پروسه این کار چگونه است ولی شنیده ام که چند عامل می تواند این پروسه را طولانی تر کند. اولین عامل, اسم کوچک و یا فامیلی است که شباهتی با یکی از اسامی عربی موجود در لیست هزاران مورد مشکوک در بانک اطلاعاتی امریکا داشته باشد. دوم کار کردن در یک اداره و یا ارگان دولتی است و سوم هم محل خدمت است. البته اینها فقط حدس و گمان و شنیده های من است اگرنه دو سال پیش یک نفر لبنانی که دو سال و نیم کلیر شدن همسرش طول کشیده بود به یکی از سناتورها مراجعه کرد ولی حتی به آن سناتور هم کوچکترین اطلاعاتی ندادند و گفتند که شما نمی توانید حتی از وضعیت پرونده آن فرد مطلع شوید. بنابراین هیچ کاری جز صبر کردن از شما بر نمی آید و خوشبختانه دیر و زود دارد ولی سوخت و سوز ندارد.
امیدوارم که نام شما خیلی زود کلیر شود و به ماه هفتم هم نکشد.
خواندن متن زیر هم به شما کمک می کند که جواب اداره مهاجرت به یک عضو کنگره در رابطه با پیگیری یک کیس مشابه شما است:
Good morning XXXXXXXXXXX,
Re: I-485s <Applicant Name>

I have conversed with those in charge of these cases.
The United States Citizenship and Immigration Services (USCIS) is
committed to adjudicating immigration benefits in a timely, efficient
manner that ensures public safety and national security.

Toward that end, USCIS requires extensive background checks for every
application or petition it adjudicates. While background checks for
most applications or petitions are completed quickly, a small percentage
of cases involve unresolved background check issues that result in
adjudication delays.

Background checks involve more than just the initial submission of and
response related to biographical information and fingerprints. When
checks and/or a review of an administrative record reveal an issue
potentially impacting an applicant's eligibility for the requested
immigration benefit, further inquiry is needed. The inquiry may include
an additional interview and/or the need to contact another agency for
updates or more comprehensive information. If it is determined that an
outside agency possesses relevant information about a case, USCIS
requests such information for review. Upon gathering and assessing all
available information, USCIS then adjudicates the application as
expeditiously as possible.

We have checked into your constituent's case and have been assured that
the agency is aware of your inquiry, and is monitoring progress related
to it. However, unresolved issues in your constituent's case require
thorough review before a decision can be rendered. Unfortunately, we
cannot speculate as to when this review process will be completed.

We realize that your constituent may feel frustrated by delays related
to his or her case. As an agency, we must weigh individual
inconvenience against the broader concerns of public safety and national
security.

We hope this information and assurance are helpful. If we may be of
assistance in the future, please let us know.

I hope this information is helpful to you. At this time I am closing the
inquiry on this matter.

Thank you,

<Officer Name>

Immigration Services Officer

NSC Congressional Unit

RE: کلیرنس برندگان 2011 - mitr.p - 2011-05-12

(2011-05-11 ساعت 17:40)satusa نوشته:  
(2011-05-11 ساعت 17:03)سروناز نوشته:  
(2011-05-11 ساعت 14:59)mitr.p نوشته:  همسرم یک شنبه با پرواز ایران ایر رفت ترکیه. دوشنبه مدارکش رو داد و امروز که 4 شنبه هست پست ویزاهامون رو اورد و امشب داره بر میگرده. میگقت خیلی خیلی سفارت خلوت بوده (برگه های ابی 30 تا 37 نفر بودند). حتی در هتل سگمن که سری پیش(زمستان رفتیم و پر ایرانی بود) به غیر از اون فقط ی خانواده جانباز بودند که برای کار پزشکی داشتند بودند.همین
ان شا الله که همه به زودی ویزاشون رو بگیرند

با سلام آیا شما اطلاع دارید که یک شخص غیر متقاضی هم می تواند ویزا را پس از کلیرنس از سفارت انکارا بگیرد مانند اژانس ها که نیاز به سفر دوم نباشد؟

دوست عزيز
آنكارا توي سايتش نوشته به اعضاي كيس (برنده و يا همراهانش) تحويل مي دهد. ولي حتي اگر هم قبول كند كه به ديگران هم بدهد ، نكنيد اين كارا رو نكنيد.
يكي از دوستاني كه پارسال آخر سر ويزا نگرفت همين كار رو كرده بود. نمي خوام بگم دليل ويزا نگرفتنش اين بود ولي اين چه كاري هست كه آدم موضوع به اين مهمي رو پسپاره دست يكي ديگه كه حالا اهميتي هم ممكنه براش داشته باشه يا نداشته باشه و در حد همون پولي كه گرفته دلش ميسوزه.

موفق باشيد

من هم با ایشون موافقم
زمان مصاحبه افیسر به من و همسرم گفت یکیتنون بیاد.
حتی همسرم که احتمال میداد 4شنبه ویزا مون میاد از هتل تکون نخورد . چون گفته بودند که ویزا رو فقط به خودش میدند.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sorooshii - 2011-05-12

سلام بر علمای کلیرنس

مسئلتون

نزدیک به 4 هفته است که از مصاحبه می گذرد، با توجه به نظرات اساتید امر که می فرمایند باید پیگیر کلیر بود از سفارت در ابوظبی، آقا پیامی که به ما می دهد در سایت اینست :

Application in Processing

بعدش هم فقط اسم برنده را زده است. هیچ اشاره ای به اسم همراه نشده است.

بطور کلی پیام درست است؟
اسم همراه زده نمی شود در سایت؟
بنظرتون یک ایمیل فدایت شوم برای آفیسر بزنم یا نه؟ زود هستش هنوز؟

متن ایمیل پیگیری پرونده را اگز کسی زحمت نیست بگذارد، ثواب دارد Smile

والا با این شرایط ساتوسا و آقا/خانم رشیدی دیگه می ترسیم بخداSad بعد از 2 ماه بگویند ببخشید شما؟؟؟

کسی از ابوظبی کلیر نشده این ایام؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - najibi - 2011-05-12

(2011-05-12 ساعت 16:47)sorooshii نوشته:  سلام بر علمای کلیرنس

مسئلتون

نزدیک به 4 هفته است که از مصاحبه می گذرد، با توجه به نظرات اساتید امر که می فرمایند باید پیگیر کلیر بود از سفارت در ابوظبی، آقا پیامی که به ما می دهد در سایت اینست :

Application in Processing

بعدش هم فقط اسم برنده را زده است. هیچ اشاره ای به اسم همراه نشده است.

بطور کلی پیام درست است؟
اسم همراه زده نمی شود در سایت؟
بنظرتون یک ایمیل فدایت شوم برای آفیسر بزنم یا نه؟ زود هستش هنوز؟

متن ایمیل پیگیری پرونده را اگز کسی زحمت نیست بگذارد، ثواب دارد Smile

والا با این شرایط ساتوسا و آقا/خانم رشیدی دیگه می ترسیم بخداSad بعد از 2 ماه بگویند ببخشید شما؟؟؟

کسی از ابوظبی کلیر نشده این ایام؟

دوست عزیز اگه میخاید ایمیل بزنید من میتونم کمکتون کنم که هر چی میخواهید رو بنویسید. اگه مایل باشین متن فارسیش رو واسه من پیام کنید تا انگلیسیشو واستون بفرستم. این تنها کاریه که بنده میتونم واستون انجام بدم.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - rashidi - 2011-05-12

دوست عزیز free_free

این نامه هایی است که آنکارا برایم فرستاده است در باره همان کیس
Dear sir or madam
After your fingerprints were (re)taken on February 3, 2011, your case was processed for the final issues. However, at the very last stage, right before issuing your immigrant visa, the system did not allow us to issue your visa, instead, we were instructed (by the system) to go under an additional administrative processing for the case, which we were not aware of up until that point. Naturally, you, after seeing your case number on our web page, appeared at this office for issuance of your visa. However, as stated above, we were unable to issue his immigrant visa and returned your passport, along with another blue refusal sheet. We understand the burden on you because of all of these issues, however, please be assure that this office will spent every effort to complete your additional administrative processing as early as possible. Once it is completed, we will be in contact with you.

We are sorry that our response could not be more positive, but we hope this information will be helpful to you.

Sincerely,
Immigrant Visa Unit

Your immigrant visa case is still pending due to an administrative process. Please continue to check our web page at http://ankara.usembassy.gov/immigrant_security.html
and follow-up your case number.

Sincerely,
Immigrant Visa UnitAccording to our records, your administrative process has not been completed yet. As this is a multi agency process we have no control over it and therefore we are not able to estimate how long it may take. As soon as the processing is completed, your case number will be announced on our web site at
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/english/immigrant_admin_processing.html
Once your case number is posted on our web site, you may come to our office any Monday through Thursday between 1:00 to 1:30pm. After your personal appearance at our office, we will review your case again. If everything is in order, your visa packet will be prepared and sent to your address in Turkey, which you will provide to UPS. We encourage you to come to our office as soon as possible after seeing your case number to avoid having to initiate another administrative processing.

I hope this information is helpful to you.
Sincerely,
Immigrant Visa Unit

RE: کلیرنس برندگان 2011 - satusa - 2011-05-12

مسئلتون

نزدیک به 4 هفته است که ......

دوست عزیز
ایمیل زدن و پیگیری اگرچه ممکنه که تاثیری نداشته باشه در عین حال نمیتونه ضرری داشته باشه.
در مورد خود من ایمیلهای قبلی همه معلوم بود که جواب اتوماتیک هست و انگار که یه نفر نشسته با لیست توی سایت چک میکنه اگه نبود همون جواب اتوماتیک رو برای همه می فرسته. ولی در آخرین مکاتبه من باهاشون (بعد از اون جریان اشتباه) ایمیل رو خطاب به خود من (با اسم) و با یک متن غیر استاندارد نوشتند و حداقل معلوم بود یه نفر یه نگاهی به پرونده من انداخته!

موفق باشید.

RE: کلیرنس برندگان 2011 - free_free - 2011-05-12

(2011-05-12 ساعت 18:18)rashidi نوشته:  دوست عزیز free_free

این نامه هایی است که آنکارا برایم فرستاده است در باره همان کیس
Dear sir or madam
....

دوست من شاید یه قسمتی از پرونده شما در پروسه بررسی مفقود شده(با توجه به اینکه مجددا انگشت نگاری شدید) و یا شاید شک کردن که اثر انگشت واقعا مال شما بوده یا نه ...بهر حال هزارن احتمال هست که با توجه به توضیحات دوستان قابل پیش بینی نیست و هیچکس نمیتونه در موردش بطور قطع نظر یده....

ولی اون چیزی که مهم هستش در ارتباط بودن شما با آنکاراست.. تو این مدت چقدر از طریق ایمیل و تلفن پیگیر سفارت بوده اید(بعد از کارنت شدن کیس و ارسال پرونده به سفارت کی سی سی پاسخگو نیست)؟؟

RE: کلیرنس برندگان 2011 - sorooshii - 2011-05-13

(2011-05-12 ساعت 19:09)satusa نوشته:  

مسئلتون

دوست عزیز
ایمیل زدن و پیگیری اگرچه ممکنه که تاثیری نداشته باشه در عین حال نمیتونه ضرری داشته باشه.
در مورد خود من ایمیلهای قبلی همه معلوم بود که جواب اتوماتیک هست و انگار که یه نفر نشسته با لیست توی سایت چک میکنه اگه نبود همون جواب اتوماتیک رو برای همه می فرسته. ولی در آخرین مکاتبه من باهاشون (بعد از اون جریان اشتباه) ایمیل رو خطاب به خود من (با اسم) و با یک متن غیر استاندارد نوشتند و حداقل معلوم بود یه نفر یه نگاهی به پرونده من انداخته!

موفق باشید.

از دوستان عزیز آقای/خانم نجیبی و ساتوسای عزیز تشکر می کنم

صبح یکشنبه اللطلوع به ابوظبی ایمیل می زنم.

فقط راجع به اسامی درج شده در سایت، آیا فقط رسم اینست که اسم برنده را می نویسد این سایت ابوظبی یا نه باید اسم برنده و همراه را با هم می نویسد؟ آخه در سایت که کیس نامبر زده می شود فقط اسم برنده ( صاحب کیس نامبر ) را می زند.

علمای کلیرنس ابوظبی اجل یا حبیبی Big Grin

RE: کلیرنس برندگان 2011 - lale - 2011-05-13

خدایا امروز خیلی هارو خوشحال کن از جمله sutusa , akyb که خیلی وقته منتظرن ایشاله منتظر هورای کلییر شدن امروزتون هستیم
آمین یا رب العالمین

RE: کلیرنس برندگان 2011 - im-i - 2011-05-13

(2011-05-13 ساعت 01:16)sorooshii نوشته:  

مسئلتون

دوست عزیز

موفق باشید.

فقط راجع به اسامی درج شده در سایت، آیا فقط رسم اینست که اسم برنده را می نویسد این سایت ابوظبی یا نه باید اسم برنده و همراه را با هم می نویسد؟ آخه در سایت که کیس نامبر زده می شود فقط اسم برنده ( صاحب کیس نامبر ) را می زند.

دوست عزیز از این جهت که اسم نفر اصلی درج می شود این روال سفارت آمریکا در ابوظبی است واصلا" جای نگرانی ندارد. ولی از نظر ایمیل زدن وپیگیری کردن از طریق ایمیل یا تلفن هیچگونه ضرری نداردا حتی ممکن است اگر پرونده شما تکمیل شده باشد یکی دو روز قبل از اعلام از سایت زودتر متوجه کلیر شدن خود وخانواده محترمتان باشید.به امید اینکه دراین هفته کلیر شوید ونیازی به این کارها نباشد. ودرکل صبر وبردباری را پیشه کنید وبه خانواده آرامش بدهید. در زمان مقرر همه چیز درست خواهد شد.انشاالله

RE: کلیرنس برندگان 2011 - ffmmp - 2011-05-13

(2011-05-13 ساعت 04:48)im-i نوشته:  
(2011-05-13 ساعت 01:16)sorooshii نوشته:  

مسئلتون

دوست عزیز

موفق باشید.

دوست عزیز از این جهت که اسم نفر اصلی درج می شود این روال سفارت آمریکا در ابوظبی است واصلا" جای نگرانی ندارد. ولی از نظر ایمیل زدن وپیگیری کردن از طریق ایمیل یا تلفن هیچگونه ضرری نداردا حتی ممکن است اگر پرونده شما تکمیل شده باشد یکی دو روز قبل از اعلام از سایت زودتر متوجه کلیر شدن خود وخانواده محترمتان باشید.به امید اینکه دراین هفته کلیر شوید ونیازی به این کارها نباشد. ودرکل صبر وبردباری را پیشه کنید وبه خانواده آرامش بدهید. در زمان مقرر همه چیز درست خواهد شد.انشاالله
سلام دوست عزیز برعکس شما برنده اصلی من هستم به اتفاق شوهرم کلیرنس خوردیم(تا الان 40 روز)وقتی وارد سایت می شوم فقط اسم همسرم در مستطیل درج می شودکه باید منتظر باشید من از وضعیت خودم مطلع نیستم ودر پاسخ ایمیل هایم یک جواب اتوماتیک در یافت میکنم ایا این وضعیت طبیعی است؟ایا من کلیر شدم وهمسرم نشده؟ لطفا اگر اطلاعاتی دارید من را راهنمیی کنید ممنون:Sad

RE: کلیرنس برندگان 2011 - free_free - 2011-05-13

[

[/quote]سلام دوست عزیز برعکس شما برنده اصلی من هستم به اتفاق شوهرم کلیرنس خوردیم(تا الان 40 روز)وقتی وارد سایت می شوم فقط اسم همسرم در مستطیل درج می شودکه باید منتظر باشید من از وضعیت خودم مطلع نیستم ودر پاسخ ایمیل هایم یک جواب اتوماتیک در یافت میکنم ایا این وضعیت طبیعی است؟ایا من کلیر شدم وهمسرم نشده؟ لطفا اگر اطلاعاتی دارید من را راهنمیی کنید ممنون:Sad

[/quote]

بنظر من تماس تلفنی بگیرید و عینا همین قضیه رو سوال کنید تا نگرانیتون رفع بشه و از اشتباهات تحتمالی جلوگیری بشه