مهاجرسرا
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-73.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۳ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-77.html)
+----- موضوع: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ (/thread-5313.html)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - iman63ir - 2013-01-27

(2013-01-27 ساعت 11:44)rahimina نوشته:  من تحصيلات دبيرستانم رو تمام كردم اما فرم صورتي رو كرفتم.... ازم سوال كردن آيا بيش دانشكاهي همرام هست و من اصل مدرك رو ارايه كردم. اين معني اش جي هست؟! و بهم كفتن سايت رو جك كنم هروقتشماره ام رو ديدم بيام براي كرفتن ويزا....!؟

برگ صورتی جدید همون برگ آبی قدیمه ( کلیرنسو ماجراهاش)

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - hasti_rara - 2013-01-27

دوستان و همراهان صمیمی مهاجرسرا سلام
ما فردا عازمیم به طرف ارمنستان ، هفته آینده مصاحبه مونه . برامون خواهشا کلی دعا کنین آخه داریم با کلی استرس و اضطراب میریم . آقای افشین بچه ها رو برامون بسیج کن همه با هم دعا کنن شاید یه فرجی شد و به ما هم ویزا رو دادن . به دعای خیر تک تک تون نیاز داریم . حالا انشاء الله براتون از مراحل کاریمون مینویسم . فقط دعای خیر یادتون نره ها ؟؟؟
به امید روزهای خوب و خوش برای تمام بچه های مهاجر سرا و سپاس

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Saeedv13 - 2013-01-27

(2013-01-27 ساعت 03:55)ali heydari نوشته:  ...من دیپلم کاردانش رشته کامپیوتر 11 ساله تلقی میشه بعد بنا به توصیه دوستان رفتم پیش ثبت نام کردم 1 ترم خوندم اواخر اسفند هم مصاحبه دارم حالا من باید اخرین مدرک تحصیلی +ریز نمرات این ترم+گواهی اشتغال به تحصیل+چندسال سابقه کار ازاد رو با خودم ببرم بنظر دوستان چیزی دیگه نیاز نیس یا اصلا این مدارک مورد قبول هستند ؟
سوال بعدم هم اینکه من معافیت پزشکی دارم بعد از عمل چشمهام رو عمل لیزیک کردم حالا هم یه گواهی از دکتر +عکس رنگی از شبکه چشم که نشون میده قرنیه تراشیده شده رو هم ضمیمه کردم چیزه دیگه ای نیاز نیست؟
ببخشید طولانی شد
علی آقا
تا جایی که من در جریانم آفیسر دیپلم فعلی پایان تحصیلات دبیرستان رو که 11 سال میشه از شما قبول نمی کنه. اینه که میگن باید پیش دانشگاهی رو گذرونده باشی و مدرکش رو ترجمه کنی و بفرستی. دیپلم من دیپلم نظام قدیم و مال عهد دایناسورهاستTongue و از مدل دیپلم و پیش دانشگاهی و کلاً نظام جدید سر در نمیارم ولی به نظرم اگر اشتباه نکنم شما در روز مصاحبه باید مدرک اتمام دوره پیش دانشگاهی دستت باشه و 12 سال تحصیلاتت کامل باشه و اگر همینطوری که بالا گفتی بری مصاحبه احتمالاً بهت نقص مدرک بزنه تا مدرک پیش دانشگاهیتو موقع گرفتن ویزا براش ببری. مدارک سابقه کار رو وقتی می بری که نخوای از دیپلمت استفاده کنی و باید شغلت جزو لیست مشاغل اونها باشه که ازت قبول کنن و دنگ و فنگ زیادی داره. من تا حالا ندیدم کسی بدون دیپلم و با سابقه کار ویزا گرفته باشه. شایدم حواسم پرت بوده و متوجه این قضیه نشدم.
گواهی پزشکی عمل لیزیک رو برای چه کسی می خوای ببری؟ دکتر یا آفیسر؟ به نظرم همراهت باشه و به دکتر بگو عمل لیزیک انجام دادی اگر شرح عمل خواست (که نمی خواد) بهش نشون بده. برای آفیسر هم همینطور. اگر دلیل معافیت رو پرسید بهش بگو برای ضعف بینایی بوده و اگر سئوالات بیشتری کرد بهش نشون بده.
(2013-01-27 ساعت 11:44)rahimina نوشته:  من تحصيلات دبيرستانم رو تمام كردم اما فرم صورتي رو كرفتم.... ازم سوال كردن آيا بيش دانشكاهي همرام هست و من اصل مدرك رو ارايه كردم. اين معني اش جي هست؟! و بهم كفتن سايت رو جك كنم هروقتشماره ام رو ديدم بيام براي كرفتن ويزا....!؟
اگر مدرک پیش دانشگاهیت رو بهش نشون دادی و روی برگه صورتی جلوی آیتم خاصی رو تیک نزده یعنی همه چیز خوب پیش رفته و نقص مدرک نداشتی. فقط باید صبر کنی تا جواب کلیرنست بیاد و بعد بری ویزاتو بگیری.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mehdi110 - 2013-01-27

(2013-01-26 ساعت 20:27)tajhizgaran نوشته:  [quote='shimoda' pid='268375' dateline='1359199892']
[quote='امیر مهاجر' pid='268365' dateline='1359198823']
[quote='mk_2002ir' pid='268363' dateline='1359198440']
...
امیر جان شما که استادی دیگه چرا؟! یه‌جوری گفتی‌ که تو دل من که ویزا گرفتم هم خالی‌ شد!Big Grin تا حالا سابقه داشته کسایی‌ که برنده شدن(بخصوص برندگان اصلی‌) کارنت نشن؟

اشتباه برداشت کردید حتما.
منظور من روال کلیشون بود و اینکه این تفکر رو رد کنم که «این ماه ویزاها برای ایران تموم شده.»
در مورد آسیا تا حالا این اتفاق نیفتاده که کسی کارنت نشه و در مورد ایران تا حالا این اتفاق نیفتاده که بگن ویزا تموم شده.
برای کشورهای دیگه بوده و جلوشون تو جدول بولتن مینویسند به جز این کشور که تا فلان شماره (شماره کمتر) کارنت شدند.
در واقع با این کارشون نشون میدن که اون کشور به حد نصاب ویزا رسیده.

یک زمستون درست و حسابی هم نداشتیم که از خدا بخواهیم ما رو به خواب زمستانی ببره!!! واقعا از این همه مطلب دلهره آور آدم دلش میگیره..خدا جان صبری بده به ما

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mk_2002ir - 2013-01-27

دوستان باید به کلی‌ دلهره رو از خودتون دور کنید، هیچ خطری برای نرسیدن شما به ویزا وجود نداره.

نمیگم بیخودی امیدوار باشید، می‌خوام بگم واقعا مطالبی که آدم رو امیدوار می‌کنه بیشتر از اونایی هست که ناامید می‌کنه!

متاسفانه با این وضع اقتصادی که بخصوص امسال واسه کشورمون پیش اومده خیلیا هستن که با وجود پیگیری زیاد (بازم متاسفانه) نمیتونن برای مهاجرت اقدام کنن و منصرف میشن.Sad

نمیگم از این مطلب خوشحال باشید اما این یه واقعیته. پس چه دلیلی‌ داره که امسال بر خلاف تمام سالهای قبل به کسایی‌ که برنده شدن ویزا نرسه و مثلا برای ایرانیها تموم بشه؟!! من که هیچ دلیلی‌ نمی‌بینم، اقلا یه دلیل قانع کننده پیدا کنید بعد بشینید غصّه بخورید!Wink

یکی‌ از دلایل اصلی‌ برای بعضیا که به فکر مهاجرت هستن(یکیش خودم) اینه که احساس می‌کنن اینجا امید مرده و جایی که امید نبود واقعا زندگی‌ سخت و کسل کنندس. پس امیدوار باشید که همه‌چیز به نفع شما داره پیش میره...Cool

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - hasti_rara - 2013-01-27

(2013-01-27 ساعت 12:30)Saeedv13 نوشته:  
(2013-01-27 ساعت 12:07)hasti_rara نوشته:  دوستان و همراهان صمیمی مهاجرسرا سلام
ما فردا عازمیم به طرف ارمنستان ، هفته آینده مصاحبه مونه . برامون خواهشا کلی دعا کنین آخه داریم با کلی استرس و اضطراب میریم . آقای افشین بچه ها رو برامون بسیج کن همه با هم دعا کنن شاید یه فرجی شد و به ما هم ویزا رو دادن . به دعای خیر تک تک تون نیاز داریم . حالا انشاء الله براتون از مراحل کاریمون مینویسم . فقط دعای خیر یادتون نره ها ؟؟؟
به امید روزهای خوب و خوش برای تمام بچه های مهاجر سرا و سپاس
هستی یکی از کاربرهای خوبمون هست که شرایط مشابه mag2013 داره و اگر ویزا بگیره در تاریخ مهاجرت و مهاجرسرا جاودانه خواهد شد. نتیجه تلاش های او تاثیر مستقیمی بر روحیه دوست دیگه مون nan2013 داره که با مشکل مواجهی دست به گریبانه. از همه خواهش می کنم برای این دو کاربر خوبمون دعا کنن تا انشاءالله با دست پر برگردن و ما هم در شادی شون سهیم بشیم.
هستی جان
دعای همه ی مهاجرسرایی ها به خصوص 2013ایهای مهربون بدرقه راهتون هست و انرژی های مثبتمون در تمام مدت همراهتون. به عنوان آخرین حربه پیشنهاد آزمایش DNA به آفیسر تحت نظارت دکتر معتمد رو فراموش نفرمایید. مشتاقانه منتظر خبرهای داغ و خوبت از ایروان هستیم.
ممنونم از این همه دلگرمی و انرژِی مثبتتون . باور کنین اشک توی چشمام جمع شد . در مورد تست DNA با دکتر کریستین صحبت کردم . آخه خواستم اینجا انجام بدم و با خودمون ببریم ولی ایشون گفتن تست DNA شرایط خاصی داره .نباید بیرون از سفارت باشه . اگه اگه اگه سفیر بخواد همو لحظه توی سفارت به پزشک و یا بیمارستان معتمدشون تماس میگیرن و پزشک داخل سفارت و با حضور پدر و مادر و سفیر و 2 نفر شاهد مراحل خون گیری انجام میشه و جواب بصورت محرمانه به سفارت ارائه میشه . بهر حال من تمام مدارک زایمان پسرم رو از بیمارستان و دکتری که گواهی ولادت بچه ام رو تایید کرده گرفتم و ترجمه کردم و با خودم میبرم و همونطور که فرمودید من با کاربر nana2013 , mag2013 در ارتباط مستقیم و تلفنی هستم و این بنده های خدا هم چشمشون رو به من دوختن ببینن چی میشه ؟. آخه من با کی سی سی مکاتبه کردم و همه ماجرا رو توضیح دادم و اونها هم گفتن بچه به کیس ما اضافه شده و تصمیم گیرنده نهایی آفیسره و با چندین وکیل توی خود آمریکا از جمله آقای ناصریان ، شفیعی ، ندا زمان و... صحبت کردم و جالبه نصفشون میگن باهاتون موافقت میشه و نصفشون میگن کلا رد میشین . حالا ما هم خودمون رو میسپاریم به دست خدا مهربون و دعای فرشته های خوب روی زمینش ( شماها ) و میریم بیبینیم سرنوشت چی برامون رقم زده . ما رو از دعاتون بی نصیب نکنین . التماس دعا

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - ali heydari - 2013-01-27

(2013-01-27 ساعت 12:15)Saeedv13 نوشته:  
(2013-01-27 ساعت 03:55)ali heydari نوشته:  ...من دیپلم کاردانش رشته کامپیوتر 11 ساله تلقی میشه بعد بنا به توصیه دوستان رفتم پیش ثبت نام کردم 1 ترم خوندم اواخر اسفند هم مصاحبه دارم حالا من باید اخرین مدرک تحصیلی +ریز نمرات این ترم+گواهی اشتغال به تحصیل+چندسال سابقه کار ازاد رو با خودم ببرم بنظر دوستان چیزی دیگه نیاز نیس یا اصلا این مدارک مورد قبول هستند ؟
سوال بعدم هم اینکه من معافیت پزشکی دارم بعد از عمل چشمهام رو عمل لیزیک کردم حالا هم یه گواهی از دکتر +عکس رنگی از شبکه چشم که نشون میده قرنیه تراشیده شده رو هم ضمیمه کردم چیزه دیگه ای نیاز نیست؟
ببخشید طولانی شد
علی آقا
تا جایی که من در جریانم آفیسر دیپلم فعلی پایان تحصیلات دبیرستان رو که 11 سال میشه از شما قبول نمی کنه. اینه که میگن باید پیش دانشگاهی رو گذرونده باشی و مدرکش رو ترجمه کنی و بفرستی. دیپلم من دیپلم نظام قدیم و مال عهد دایناسورهاستTongue و از مدل دیپلم و پیش دانشگاهی و کلاً نظام جدید سر در نمیارم ولی به نظرم اگر اشتباه نکنم شما در روز مصاحبه باید مدرک اتمام دوره پیش دانشگاهی دستت باشه و 12 سال تحصیلاتت کامل باشه و اگر همینطوری که بالا گفتی بری مصاحبه احتمالاً بهت نقص مدرک بزنه تا مدرک پیش دانشگاهیتو موقع گرفتن ویزا براش ببری. مدارک سابقه کار رو وقتی می بری که نخوای از دیپلمت استفاده کنی و باید شغلت جزو لیست مشاغل اونها باشه که ازت قبول کنن و دنگ و فنگ زیادی داره. من تا حالا ندیدم کسی بدون دیپلم و با سابقه کار ویزا گرفته باشه. شایدم حواسم پرت بوده و متوجه این قضیه نشدم.
گواهی پزشکی عمل لیزیک رو برای چه کسی می خوای ببری؟ دکتر یا آفیسر؟ به نظرم همراهت باشه و به دکتر بگو عمل لیزیک انجام دادی اگر شرح عمل خواست (که نمی خواد) بهش نشون بده. برای آفیسر هم همینطور. اگر دلیل معافیت رو پرسید بهش بگو برای ضعف بینایی بوده و اگر سئوالات بیشتری کرد بهش نشون بده.
اگر مدرک پیش دانشگاهیت رو بهش نشون دادی و روی برگه صورتی جلوی آیتم خاصی رو تیک نزده یعنی همه چیز خوب پیش رفته و نقص مدرک نداشتی. فقط باید صبر کنی تا جواب کلیرنست بیاد و بعد بری ویزاتو بگیری.
مرسی از کمکتون حالا یه سوال دیگه
بعضی دوستان میگن مدارک ببر اگه نپرسید نشون نده اما بعضی از دوستان میگن اگه نپرسید هم نشون بده تا توی کلیرنس بهت گیر ندن وقت بیشتری باز معطل بشی
واینکه من اگه تاریخ مصاحبه رو بندازم عقب بهتر نیس ؟چون من خرداد مدرکم رو میگیرم

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - Saeedv13 - 2013-01-27

(2013-01-27 ساعت 16:45)ali heydari نوشته:  ...بعضی دوستان میگن مدارک ببر اگه نپرسید نشون نده اما بعضی از دوستان میگن اگه نپرسید هم نشون بده تا توی کلیرنس بهت گیر ندن وقت بیشتری باز معطل بشی
واینکه من اگه تاریخ مصاحبه رو بندازم عقب بهتر نیس ؟چون من خرداد مدرکم رو میگیرم
نقص مدرک شما ربطی به زمان کلیرنستون نداره. به طور کلی توصیه میشه تا چیزی از شما نپرسیدن برای دادن هیچ توضیحی پیشقدم نشین. اصولاً آفیسر با هر موردی مشکل داشته باشه از شما توضیح خواهد خواست و اگر از موردی رد میشه یعنی از نظرش همه چیز مرتبه و شما نباید با صحبت های اضافه توجهش رو بیشتر به اون مورد جلب کنید. بنابراین به نظر من دستتون پر باشه و آماده پاسخ های منطقی باشید ولی در هیچ موردی شروع کننده صحبت نباشید. برای تعویق زمان مصاحبه نمی تونم نظری بدم چون حداکثر تا اوایل مهرماه برای گرفتن ویزا فرصت دارین و اگر کلیر شدنتون طول بکشه ویزاتون رو از دست می دین. شاید بهتر باشه برین مصاحبه و اگر شانس بیارین در مورد مدرک پیش دانشگاهیتون قانع بشه و نقص مدرک نزنه و یک ضرب هم ویزا بگیرین. شاید نقص مدرک بزنه و کلیرنس هم بخورین و تا خرداد ماه هم مدرکتون رو بگیرین و هم کلیر شین. بنابراین دو انتخاب دارین با سه نتیجه احتمالی که فقط خودتون می تونین تصمیم بگیرید و هیچ کس با قاطعیت نمی تونه به شما پیشنهاد مشخصی بده.

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - bagheri.274 - 2013-01-28

(2013-01-26 ساعت 20:24)shimoda نوشته:  
(2013-01-26 ساعت 20:20)mahb نوشته:  سلام
من از کارنتی های ژانویه هستم و تاریخ مصاحبه ام رو در سایت لاتاری با کانفرمیشن نامبرم چک کردم( هفته سوم مارچ) ،اما برای من ایمیلی نیومد. این نامه دوم که دوستان بهش اشاره می کنن کی می آید و باید اون رو برای مصاحبه داشته باشم؟
تبریک می گم
منتظر نامه دوم نباشید
نامه دوم در واقع همون تغییر نامه ی زمان و محل مصاحبه است که توی سایت لاتاری دیدید
از همون صفحه می تونید پرینت بگیرید

سلام
ببخشید شما چجوری تاریخ مصاحبه رو در سایت لاتاری با کانفرمیشن نامبرم چک کردید؟؟؟
میشه یک توضیح کوتاه و مختصر بدهید (همچنین با لینک)؟؟؟
کیسنامبر من بین 5200 تا 5240 هستش با تشکر...

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - shimoda - 2013-01-28

(2013-01-28 ساعت 01:12)bagheri.274 نوشته:  
(2013-01-26 ساعت 20:24)shimoda نوشته:  
(2013-01-26 ساعت 20:20)mahb نوشته:  سلام
من از کارنتی های ژانویه هستم و تاریخ مصاحبه ام رو در سایت لاتاری با کانفرمیشن نامبرم چک کردم( هفته سوم مارچ) ،اما برای من ایمیلی نیومد. این نامه دوم که دوستان بهش اشاره می کنن کی می آید و باید اون رو برای مصاحبه داشته باشم؟
تبریک می گم
منتظر نامه دوم نباشید
نامه دوم در واقع همون تغییر نامه ی زمان و محل مصاحبه است که توی سایت لاتاری دیدید
از همون صفحه می تونید پرینت بگیرید

سلام
ببخشید شما چجوری تاریخ مصاحبه رو در سایت لاتاری با کانفرمیشن نامبرم چک کردید؟؟؟
میشه یک توضیح کوتاه و مختصر بدهید (همچنین با لینک)؟؟؟
کیسنامبر من بین 5200 تا 5240 هستش با تشکر...

شما هنوز نمی تونید نامه مصاحبه تون رو ببینید چون هنوز کارنت نشدید
بعد از 15 فوریه که کارنت شدید
از همون جایی که قبولیتون رو دیدید می تونید تاریخ مصاحبه تون رو ببینید
در واقع نامه تاریخ مصاحبه به جای نامه ی قبولیتون میآد

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - manila - 2013-01-28

سلام دوستان الان که بعد از مدت ها اومدم به اینجا سر زدم دیدم نگرانی ها از دیر شدن زمان مصاحبه یا نرسیدن نوبت تو بچه ها هست. راستش من هم شماره ام بالاست و گاهی وقت ها با خودم فکر می کنم نکنه نشه ...چقدر خیط میشیم پیش دیگران. آخه من انقدر زود هیجان زده میشم که نتونستم جلوی خودمو بگیرم و به خیلی ها برنده شدنمونو گفتم Smile) ولی می دونین چیه مدتیه با خودم به یه نتیجه ای رسیدم ؛ فکر کردم کی می دونه حتما حتما این بهترین اتفاقیه که می تونسته برامون بیفته؟ هرچی که باشه و پیش بیاد، وقتی کاری نمی تونم براش بکنم باید بپذیرمش. و فکر کنم قرار بوده چه درسی ازش بگیرم. شاید قرار بوده میزان دلبستگیمونو به اینجا و اطرافیانمون بدونیم.یا بفهمیم یه چیزهای خوبی هم تو اینجا داریم... نمی دونم هرکی این دریافت رو فقط و فقط خودش می تونه واسه خودش معنی کنه. به هرحال حتی گاهی میگم اگه این اتفاق هم بیفته یه بار دیگه ای هم هست کی می دونه شاید بازهم برنده شدیم...چرا که نه، هان! خدا رو چه دیدی؟ Smile) ببخشید اگه پرچونگی کردم. خیر پیش!

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mk_2002ir - 2013-01-28

(2013-01-28 ساعت 01:26)manila نوشته:  سلام دوستان الان که بعد از مدت ها اومدم به اینجا سر زدم دیدم نگرانی ها از دیر شدن زمان مصاحبه یا نرسیدن نوبت تو بچه ها هست....

بابا منم همینا رو بهشون میگم هی‌ میگن نه! Big Grin

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - bagheri.274 - 2013-01-28

با سلام خدمت دوستان عزیز و خوش شانس،

من در رابطه با نامه دوم 2 تا سوال داشتم؟؟؟
بعضی ها میگن که نامه بهشون پست شده!!! بعضی ها بهشون ایمیل شده!!!! و بعضی ها هم تو سایت چک کردن؟!؟!؟!
خیلی خوشحال میشم اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره ما رو هم در جریان بگزاره... مخصوصا سایتی که بشه این نامه دوم رو که میگن دید یا دانلودش کرد....
کسی میدونه محتوای این نامه دوم چی هست؟؟؟؟

با تشکر فراوان

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - shimoda - 2013-01-28

(2013-01-28 ساعت 01:35)bagheri.274 نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز و خوش شانس،

بعضی ها میگن که نامه بهشون پست شده!!! بعضی ها بهشون ایمیل شده!!!! و بعضی ها هم تو سایت چک کردن؟!؟!؟!
خیلی خوشحال میشم اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره ما رو هم در جریان بگزاره... مخصوصا سایتی که بشه این نامه دوم رو که میگن دید یا دانلودش کرد....

با تشکر فراوان
تا چند سال پیش نامه ها پست می شد اما الان دیگه همچین چیزی نیست
وقتی زمان مصاحبه تون مشخص بشه یه ایمیل براتون میاد که توش می گه برید توی سایت dvlottery و تاریخ و مکان مصاحبتون رو ببینید
یه بار دیگه هم گفتم نامه دوم شما هنوز نیومده
هر وقت بیاد که مطمئنا بعد از 15 فوریه خواهد بود, دقیقا به همون ترتیبی که رفتید توی سایت dvlottery و دیدید که به سلامتی برنده لاتاری شدید, می تونید ببینید که مصاحبه تون کی هست

RE: انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳ - mk_2002ir - 2013-01-28

(2013-01-28 ساعت 01:47)shimoda نوشته:  
(2013-01-28 ساعت 01:35)bagheri.274 نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز و خوش شانس،

با تشکر فراوان
تا چند سال پیش نامه ها پست می شد اما الان دیگه همچین چیزی نیست
وقتی زمان مصاحبه تون مشخص بشه یه ایمیل براتون میاد که توش می گه برید توی سایت dvlottery و تاریخ و مکان مصاحبتون رو ببینید
یه بار دیگه هم گفتم نامه دوم شما هنوز نیومده
هر وقت بیاد که مطمئنا بعد از 15 فوریه خواهد بود, دقیقا به همون ترتیبی که رفتید توی سایت dvlottery و دیدید که به سلامتی برنده لاتاری شدید, می تونید ببینید که مصاحبه تون کی هست

در تکمیل صحبتهای shimoda عزیز باید بگم البته اومدن ایمیل هم قطعی نیست و برای بعضیا(از جمله خودم) نیومده، بنا بر این بهترین راه اینه که از تقریبا ۲هفته بعد از کارنت شدنتون (چه ایمیلی دریافت کرده باشید چه نکرده باشید) همون سایتی که قبولیتون رو دیدید مدام چک کنید.