مهاجرسرا
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزای گوناگونی (Diversity Visa) (https://www.mohajersara.org/forum/forum-5.html)
+---- انجمن: گرين كارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-87.html)
+----- انجمن: برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۴ (https://www.mohajersara.org/forum/forum-92.html)
+----- موضوع: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت (/thread-6846.html)

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - lida55 - 2014-09-13

(2014-09-12 ساعت 18:35)مامان خانم نوشته:  سلام
من فردا پرواز دارم مطمئنم در آنجا موفق میشوم چون چاره دیگری ندارم من بار آن دوستان جا مانده را بر دوش می کشم پس باید به جای تک تکشان موفق شوم تحمل کنم و صبر داشته باشم برایم دعا کنید محتاج دعای همگیتان هستم من هم از خدا سلامت و موفقیت شما را میخواهم
خدانگهدار همه شما عزیزان

موفق باشین براتون ارزوی بهترینها رو دارم دوست دارم تجربیات شما در دنیای جدید رو بشنوم

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - ehsan1095 - 2014-09-13

(2014-09-12 ساعت 22:23)ssara نوشته:  دوستان سلام
ما 8 روز پیش وارد شدیم. امروزرفتیم سوشیال سکوریتی افیس در دالاس برای پیگیری وضعیت شمارمون
افیسر بمون گفت شما باید فرم I94 را از DHS.gov پر کنید بیارید تا پرونده را بررسی کنه
قضیش چیه؟
اصلا مثل گرین کارت مگه نباید به ادرسمون بیاد اون شماره؟
اون فرم را باید چطور پیدا کنیم؟ کیس ما را میزنه not found

سلام
به يك أداره سوشيال ديگر مراجعه كنيد اين فرم براي مهاجرين گرين كارت لاتاري لازم نيست فقط يه فرم اطلاعات شخصي است كه اگر از فرودگاه براي شما تقاضاي سوشيال نكرده باشند آن را بايد پر كنيد.حداقل در كاليفرنيا اينطور است

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - قصه گو - 2014-09-13

كاشكي يكيتون ور مي داشت ميومد سياتل......يعني چي همتون ميريد كاليفرنيا يا تكزاس !!

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - کیارش ب. - 2014-09-13

(2014-09-13 ساعت 09:08)ehsan1095 نوشته:  
ما 8 روز پیش وارد شدیم. امروزرفتیم سوشیال سکوریتی افیس در دالاس برای پیگیری وضعیت شمارمون
افیسر بمون گفت شما باید فرم I94 را از DHS.gov پر کنید بیارید تا پرونده را بررسی کنه
قضیش چیه؟

سلام
به يك أداره سوشيال ديگر مراجعه كنيد اين فرم براي مهاجرين گرين كارت لاتاري لازم نيست فقط يه فرم اطلاعات شخصي است كه اگر از فرودگاه براي شما تقاضاي سوشيال نكرده باشند آن را بايد پر كنيد.حداقل در كاليفرنيا اينطور است

امروز ما رفتیم برای درایوینگ لایسنس همین مشکل پیش اومد بعد از کلی الافی کاشف به عمل اومد افیسر مشنگ بجای رجیستریشن نامبر، کیس نامبر و می زده.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - poem - 2014-09-13

(2014-09-13 ساعت 09:10)قصه گو نوشته:  كاشكي يكيتون ور مي داشت ميومد سياتل......يعني چي همتون ميريد كاليفرنيا يا تكزاس !!
قصه گوی عزیز اگه ویزا میگرفتیم بدون شک مقصدمون سیاتل بود اما ...
موفق باشید و شاد.

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - rtt - 2014-09-13

(2014-09-13 ساعت 09:18)کیارش ب. نوشته:  
(2014-09-13 ساعت 09:08)ehsan1095 نوشته:  
قضیش چیه؟

سلام

امروز ما رفتیم برای درایوینگ لایسنس همین مشکل پیش اومد بعد از کلی الافی کاشف به عمل اومد افیسر مشنگ بجای رجیستریشن نامبر، کیس نامبر و می زده.
من دو روز بعد از ورودم رفتم اداره سوشیال فقط همونجا یه فرم اطلاعات شخصی اونجا بهم دادن پر کردن بعدشم یه کاغذ بهم دادن که 2تا4 هفته دیگه پست میشه براتون امروزم دقیقا بعد از 2 هفته اومد سوشیالم

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - rtt - 2014-09-13

(2014-09-12 ساعت 11:13)freddyflientstone نوشته:  از دوستان عزیزی که اخیرا از ایران خارج شده اند سئوالی داشتم:
آیا موقع خروج از ایران، با میزان ارزی که خارج کردید مشکلی پیدا نکردید؟ در فرودگاه در ایران درمورد میزان دلاری که به همراه دارید سئوالی نپرسیدند؟ جستجو نکردند؟ و آیا در هنگام ورود به آمریکا، هم مشکلی پیش نیامد. میدونم که باید قبلش در فرمهایی که میدهند اعلام کنید، اما آیا با میزان دلاری که به همراه دارید، مشکلی ندارند؟ ممنون میشم از دوستانی که تازه رفته اند اگر پاسخ بدهند

من دو هفته پیش خارج شدم بالای ده هزارتا همراهم بود توی فرودگاه امام که اصلا ازم نپرسیدن چقدر پول داری توی آمریکا ولی توی فرم پرسیده بود که آیا بالای ده هزارتا دلار دارین که من نوشته بودم بله توی فرودگاه که اومذم فقط خیلی محترمانه گفتن باید یه فرمیو پر کنید و اظهار کنید که چقدر پول دارید و خود آفیسره گفتش هیچ مشکلی هم نیست اگر حتی یک میلیون دلار هم بیارین فقط باید اعلام بکنید. پولای منم نشمرد فقط گفت چقد داری گفتم این قدر گفت اوکی بنویس همونو

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - zzarin - 2014-09-13

دوستان من از اون هایی هستم که تا امروز منتظر همسرم بودم ولی الان می خوام بلیط بگیرم ،دوستانی که تنها رفتن می شه بگید به محض ورود به فرودگاه چارکردید آیا فرم هایی که باید برای همسرتون پر میکردید رو همون روز میشه گرفت و آیا کسی از بچه های 2014 برای کارت سفید اقدام کرده یا نه

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - reza16 - 2014-09-13

سلام من خانم رضا16 هستم ایا لازم هست حتما اداره سوشیال بریم؟اگه لازمه بعد از چند روز؟ورود به لس انجلس

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - p.arsa - 2014-09-13

سلام دوستان
یه سوال برای اطمینان بیشتر! کارهای مهاجرتیمون توی کدوم فرودگاه انجام میشه؟ حدودا چقدر معطلی داره؟؟؟

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - rainolf - 2014-09-13

(2014-09-13 ساعت 16:38)p.arsa نوشته:  سلام دوستان
یه سوال برای اطمینان بیشتر! کارهای مهاجرتیمون توی کدوم فرودگاه انجام میشه؟ حدودا چقدر معطلی داره؟؟؟
اولین فرودگاهی که پا به خاک امریکا میگذارید (البته پروازهای اتحاد در ابوظبی کارهای مهاجرتشون انجام میشه) و بین 3 تا 4 ساعت زمان معقولی به نظر میرسه....

(2014-09-13 ساعت 15:51)reza16 نوشته:  سلام من خانم رضا16 هستم ایا لازم هست حتما اداره سوشیال بریم؟اگه لازمه بعد از چند روز؟ورود به لس انجلس

میتونید یک هفته بعد از ورود با مراجعه به اداره سوشیال شمارتون رو بگیرید ولی معمولا خود کار 10 روز تا 1 ماه بعد از ورود به آدرستون میاد....

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - p.arsa - 2014-09-13

(2014-09-13 ساعت 17:25)rainolf نوشته:  
اولین فرودگاهی که پا به خاک آمریکا میگذارید (البته پروازهای اتحاد در ابوظبی کارهای مهاجرتشون انجام میشه) و بین 3 تا 4 ساعت زمان معقولی به نظر میرسه....

مرسییی از پاسختون دایی رضا1 پس من که پرواز قطر گرفتم توی همون فرودگاه جان اف کندی 3 الی 4 ساعت زمان میخوام واسه پرواز بعدیم!

RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - aghamilad - 2014-09-13

(2014-09-13 ساعت 17:48)p.arsa نوشته:  
اولین فرودگاهی که پا به خاک آمریکا میگذارید (البته پروازهای اتحاد در ابوظبی کارهای مهاجرتشون انجام میشه) و بین 3 تا 4 ساعت زمان معقولی به نظر میرسه....

مرسییی از پاسختون دایی رضا1 پس من که پرواز قطر گرفتم توی همون فرودگاه جان اف کندی 3 الی 4 ساعت زمان میخوام واسه پرواز بعدیم!
دوست خوبم من هم اگر خدا قسمتم کنه ویزا امریکا را دوست دارم با پرواز قطر برم امریکا . اگر امکان داره بعد از ورودتان به امریکا درباره پروازی که با قطری داشتید یه توضیحاتی بدید ممنون میشم

(2014-09-13 ساعت 17:48)p.arsa نوشته:  

بله؛ امیدوارم اون طرف هم موفق و پیروز باشید.