مهاجرسرا
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: دستور اجرایی "حفاظت از کشور در برابر ورود تروریست‌های خارجی به ایالات متحده" (https://www.mohajersara.org/forum/forum-150.html)
+--- انجمن: اعلام نظر و گفتگوی آزاد (https://www.mohajersara.org/forum/forum-156.html)
+--- موضوع: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا (/thread-7385.html)

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Pegah123 - 2017-04-09

(2017-04-09 ساعت 19:00)raman_np نوشته:  فرزاد عزیز خیلی ناراحت شدم که توی یه همچنین شرایطی قرار گرفتی ولی نگران نباش توی این راه از خیلی سدهایی که فکرشم نمی کردیم بتونیم عبور کنیم گذر کردیم از اینجا به بعد هم می گذریم به امید خدا . من یادم نیست چقدر طول کشید مدرک اصلی دانشگاه رو گرفتم ولی اگر دیدی طول می کشه مدرک موقت رو بگیر با ریز نمرات . اگر می تونی یک دانشگاهی هم ثبت نام کنی برای ادامه که بتونی فعلا معافیت تحصیلی رو بگیری منظورم هر دانشگاهی هست !!!! مدرک دیپلم هم که داری . برای پاسپورت هم شاید بتونی درخواست پاس برای مکان های زیارتی بکنی .نمی دونم چی بگم دیگه ولی عجله کن برات دعا می کنم . این چیزهایی بود که به فکرم رسید .

اميدوارم بزودى هم خبر گرفتن گواهى و هم ويزاى يكضرب رو از شما بشنويم??????

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - farzadmohajer - 2017-04-09

واقعا خوشحالم که دوستای مهربون و با معرفتی رو مثل شما دارم که بهم دلداری بدن ...
خیلی خیلی زور داره که بخاطر یه برگ موقت فارغ التحصیلی ، همه کارات بخواد خراب بشه و بره ...

اما من صبح از روی نا امیدی ، به ریاست دانشگاه یه ایمیل زدم و چند دقیقه پیش دیدم بهم جواب داده

گفته چهارشنبه بیا مشکلت رو بهم بگو ... من چی بهش بگم که واقعا دلش به رحم بیاد ؟؟؟
بگم تا کی گواهی رو میخوام که به مصاحبه ۹ خرداد برسم ؟؟؟

با پدرم برم تاثیری داره یا همون تنهایی برم ؟؟؟

از صبح تا الان ، هزاران تا فکر و خیال از سرم رد شده ... برام دعا کنید ... حالم خیلی گرفتست ...

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - hamid.mar5000@icloud.com - 2017-04-09

(2017-04-09 ساعت 19:23)farzadmohajer نوشته:  واقعا خوشحالم که دوستای مهربون و با معرفتی رو مثل شما دارم که بهم دلداری بدن ...
خیلی خیلی زور داره که بخاطر یه برگ موقت فارغ التحصیلی ، همه کارات بخواد خراب بشه و بره ...

اما من صبح از روی نا امیدی ،  به ریاست دانشگاه یه ایمیل زدم و چند دقیقه پیش دیدم بهم جواب داده

گفته چهارشنبه بیا مشکلت رو بهم بگو ... من چی بهش بگم که واقعا دلش به رحم بیاد ؟؟؟

از صبح تا الان ، هزاران تا فکر و خیال از سرم رد شده ... برام دعا کنید ... حالم خیلی گرفتست ...

100%%% ba pedaret boro. motmaen bash age taasiresh mosbat nabashe manfi nist. vali hatman taasir mizare to zehne raeis daneshgatoon. chon fargh mikone 2 ta adame to ye senno saal baham taraf bashan. ta to o oon.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - farzadmohajer - 2017-04-09

(2017-04-09 ساعت 19:58)hamid.mar5000@icloud.com نوشته:  
(2017-04-09 ساعت 19:23)farzadmohajer نوشته:  واقعا خوشحالم که دوستای مهربون و با معرفتی رو مثل شما دارم که بهم دلداری بدن ...

اما من صبح از روی نا امیدی ،  به ریاست دانشگاه یه ایمیل زدم و چند دقیقه پیش دیدم بهم جواب داده

100%%% ba pedaret boro. motmaen bash age taasiresh mosbat nabashe manfi nist. vali hatman taasir mizare to zehne raeis daneshgatoon. chon fargh mikone 2 ta adame to ye senno saal baham taraf bashan. ta to o oon.

همین کارو کنم پس ... بنظرم اگه بخوان تا ۵ اردیبهشت میتونن یه گواهی فراغت تحصیل بدن
چیز خاصی نیست آخه ...

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Hadi_20 - 2017-04-09

(2017-04-09 ساعت 17:46)farzadmohajer نوشته:  من تازه امروز فهمیدم که کلا درسم تموم شده . رفته بودم که واحد انتخاب کنم ...
گفتن که نه دیگه نمیتونی ... باید مدارک فارغ التحصیلی رو بیاری تا ۴۰ روز دیگه بهت گواهی بدیم .
من ۴۰ روز دیگه نمیرسم ... چون ۹ خرداد مصاحبه دارم .

برای پاسپورت هم باید به نظام وظیفه گواهی فارغ التحصیلی بدم ... بعد که اوکی شد باید برم پلیس +۱۰
برای صدور پاسپورت که هفت روز هم اونجا طول میکشه ... پنجم خرداد هم وقت مدیکالم بود .

چیکار کنم یعنی ... تا شب سکته رو زدم به احتمال خیلی خیلی زیاد ...

فقط برای یه گواهی فارغ التحصیلی ...

گواهی فارغ التحصیلی یا مدرک کارشناسی رو برای گرفتن پاسپورت می خواید؟نمی تونید گواهی معافیت تحصیلی بگیرید؟

(2017-04-09 ساعت 20:20)Hadi_20 نوشته:  
(2017-04-09 ساعت 17:46)farzadmohajer نوشته:  من تازه امروز فهمیدم که کلا درسم تموم شده . رفته بودم که واحد انتخاب کنم ...
گفتن که نه دیگه نمیتونی ... باید مدارک فارغ التحصیلی رو بیاری تا ۴۰ روز دیگه بهت گواهی بدیم .

برای پاسپورت هم باید به نظام وظیفه گواهی فارغ التحصیلی بدم ... بعد که اوکی شد باید برم پلیس +۱۰
برای صدور پاسپورت که هفت روز هم اونجا طول میکشه ... پنجم خرداد هم وقت مدیکالم بود .

گواهی فارغ التحصیلی یا مدرک کارشناسی رو برای گرفتن پاسپورت می خواید؟نمی تونید گواهی معافیت تحصیلی بگیرید؟

چون فارغ التحصیل شدم ، معافیت تحصیلیم بسته میشه
باید گواهی فارغ التحصیلی رو ببرم نظام وظیفه برای فرآیند صدور پاسپورت

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Hadi_20 - 2017-04-09

(2017-04-09 ساعت 20:23)farzadmohajer نوشته:  
(2017-04-09 ساعت 20:20)Hadi_20 نوشته:  

فکر نکنم پاس شدن تمامی واحدها به معنی فارغ التحصیلی باشه.یادمه تمام واحدهام پاس شده بود ولی گواهی معافیت تحصیلی تونستم بگیرم البته برای بیمه خدمات درمانی بود.معافیت تحصیلیتون رو دانشگاه میبنده؟
اگر واقعا راهی برای گرفتن گواهی معافیت تحصیلی ندارید سعی کنید مدرک موقت فارغ التحصیلی بگیرید.گرفتنش هم راحت تر از خود فارغ التحصیلی است.البته راحت تر از همه اینها بازهم همون گواهی معافیت تحصیلی است
درکل به نظرم مشکل خاصی نباید وجود داشته باشه کارهای دانشگاهی راه در رو زیاد داره اگر رابطه یا پارتی دارید به سادگی قابل حل است.عقب انداختن مصاحبه گزینه خوبی نیست.

(2017-04-09 ساعت 21:01)Hadi_20 نوشته:  
(2017-04-09 ساعت 20:23)farzadmohajer نوشته:  
(2017-04-09 ساعت 20:20)Hadi_20 نوشته:  گواهی فارغ التحصیلی یا مدرک کارشناسی رو برای گرفتن پاسپورت می خواید؟نمی تونید گواهی معافیت تحصیلی بگیرید؟

فکر نکنم پاس شدن تمامی واحدها به معنی فارغ التحصیلی باشه.یادمه تمام واحدهام پاس شده بود ولی گواهی معافیت تحصیلی تونستم بگیرم البته برای بیمه خدمات درمانی بود.معافیت تحصیلیتون رو دانشگاه میبنده؟
اگر واقعا راهی برای گرفتن گواهی معافیت تحصیلی ندارید سعی کنید مدرک موقت فارغ التحصیلی بگیرید.گرفتنش هم راحت تر از خود فارغ التحصیلی است.البته راحت تر از همه اینها بازهم همون گواهی معافیت تحصیلی است
درکل به نظرم مشکل خاصی نباید وجود داشته باشه کارهای دانشگاهی راه در رو زیاد داره اگر رابطه یا پارتی دارید به سادگی قابل حل است.عقب انداختن مصاحبه گزینه خوبی نیست.

واقعا هنوز نمیتونم درک کنم که دادن یه گواهی فارغ التحصیلی چرا باید زمان بر باشه ...
خدا کنه تا قبل از ۵ اردیبهشت بتونم این گواهی رو بگیرم و ببرم نظام وظیفه

راستی یه چیز دیگه :

من امکانش زیاد هست که به مصاحبه برسم . اما تایم مدیکال رو قطعا از دست میدم
میخواستم بدونم خیلی مشکل بزرگی برام پیش میاد اگه بدون مدرک مدیکال برم ؟؟

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - shahin61 - 2017-04-09

(2017-04-09 ساعت 21:36)farzadmohajer نوشته:  راستی یه چیز دیگه :

حتمآ مشگل خواهید داشت اگر تاریخ 6 ماهه مدیکال بگذزد...ضمن اینکه تاریخ ویزا با توجه به زمان اکسپایر مدیکال صادر میشود.

(2017-04-09 ساعت 22:09)shahin61 نوشته:  

حتمآ مشگل خواهید داشت اگر تاریخ 6 ماهه مدیکال بگذزد...ضمن اینکه تاریخ ویزا با توجه به زمان اکسپایر مدیکال صادر میشود.

آخه برخی دوستان گفتند که اگر مدارک مدیکال رو نبرید ، نقص مدرک میخورید ‌.
۲ روز بعد از مصاحبه ببرم اشکالی نداره ؟؟

دوستان ببخشید تو این تاپیک دارم پشت سر هم سوال میکنم ... در مرز سکته هستم راستش

(2017-04-09 ساعت 22:14)farzadmohajer نوشته:  
(2017-04-09 ساعت 22:09)shahin61 نوشته:  

اگر مدیکال انجام نداده اید که باید حتمآ قبل از مصاحبه انجام دهید.
در نامه سفارت نوشته شده که چه مدارکی باید ببرید.

RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - Pegah123 - 2017-04-09

(2017-04-09 ساعت 22:23)shahin61 نوشته:  
(2017-04-09 ساعت 22:14)farzadmohajer نوشته:  
(2017-04-09 ساعت 22:09)shahin61 نوشته:  حتمآ مشگل خواهید داشت اگر تاریخ 6 ماهه مدیکال بگذزد...ضمن اینکه تاریخ ویزا با توجه به زمان اکسپایر مدیکال صادر میشود.

اگر مدیکال انجام نداده اید  که باید حتمآ قبل از مصاحبه  انجام دهید.
ايروان يه روز قبل ميتونيد بريد ميديكال رو انجام بديد،همكارى خيلى خوبى دارند تو مديكال.مصاحبه چه ساعتى هست؟

(2017-04-09 ساعت 22:35)Pegah123 نوشته:  
(2017-04-09 ساعت 22:23)shahin61 نوشته:  
(2017-04-09 ساعت 22:14)farzadmohajer نوشته:  آخه برخی دوستان گفتند که اگر مدارک مدیکال رو نبرید ، نقص مدرک میخورید ‌.

اگر مدیکال انجام نداده اید  که باید حتمآ قبل از مصاحبه  انجام دهید.
ايروان يه روز قبل ميتونيد بريد ميديكال رو انجام بديد،همكارى خيلى خوبى دارند تو مديكال.مصاحبه چه ساعتى هست؟

https://www.mohajersara.org/forum/attachment/4268_%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%20%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%86.jpg

راستی الان یه فکری بنظرم رسیده که خیلی سریع کارم جلو بره :

بنظر شما من به ریاست دانشگاه بگم که ۲ واحد معرفی به استاد بهم بدن که در حالت
فارغ التحصیلی قرار نگیرم این ترم ؟؟؟؟ بهش هم میگم امتحانش رو نمیدم که حذف بشه

چقدر امکان همچین کاری هست ؟؟؟ هنوز مراحل فارغ التحصیلی رو شروع نکردم و دانشجو هستم

و یه خبر بهتر اینکه ، کارشناس گروه من ، در برگه وضعیت تحصیلیم در ترم قبلیم نوشته که :
این دانشجو در ترم بعد ۳ واحد دیگر دارد . یعنی سوتی خودشون بوده ...
من این برگه رو ببرم پیش ریاست به احتمال زیاد کارم اوکی میشه و روی حالت دانشجوی برمیگردم .

به ریاست میگم که بخاطر سوتی کارمند شما من تو هچل افتادم . پس باید ۳ واحد بهم بدید .

نظرتون چیه دوستای گل من ؟؟؟