مهاجرسرا
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-26.html)
+--- موضوع: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک (/thread-6013.html)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - sepideh IR - 2015-01-13

(2015-01-12 ساعت 22:50)miss.samira نوشته:  من همین الان با یکی از وکیلهای معروف تلفنی حرف زدم و بهم گفت نه دیگه مثل قبل نیست که حتما شنگن داشته باشی برای توریستی آمریکا و الان رابطه خیلی خوب شده و بعد گفت 5000 تا میگیره ازم و برای عید میتونم آمریکا باشم .
نظرتون چیه؟

دوست عزيز پروندتونو دست وكيل نديد يا يه وكيل خوب پيدا كنيد من و همسرم بيچاره شديم كار يكساله مارو تا همين لحظه طولانى كرده تازه با كم توجهياش در پر كردن نكات و موارد پرونده مهاجرتم ما،پرونده رو انداخته توى سنگلاخهاى بزرگ،فقط بلده پول بگيره و دروغ تحويلمون بده?

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2015-01-13

(2015-01-13 ساعت 17:40)aliaz91 نوشته:  دوستان به شنگن زياد ربط نداره
ما ٤ نفر بوديم واسه b1 b2 اقدام كرديم ، ايروان ، هممون مثله هم بوديم
١ ردي كه شنگن نداشت ، فقط تايلند دبي بلغارستان رفته بود و البته سرباز
من يك ضرب ، ٢ تا ويزا انگليس يه شنگن و يه ريجكت شنگن كه البته خيلي در مورد زيجكت ازم پرسيد و از قبل هم اطلاع داشت ازش!!
يكيمون فقط سفر به بلغارستان و روسيه يك ضرب
يكي ديگه سفيد سفيد كلير خورد
و جالبه بقيه شرايطمون شبيه بهم ، ما دو نفر كه يك ضرب گرفتيم افيسرامون يكي بودن و اون دوتا يكي
كاملا به طرز برخورد شما با افيسر مربوطه ، شنگن تاثيرش نهايت ١ درصده ، ولي مهم ترين چيز انگيزه ي سفره
میشه بعنوان متال شما انگیزه سفرتون رو چه گفته بودین . کمی توضیح بدین دوستان استفتده کنند .

کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - aliaz91 - 2015-01-13

ما براي يه كنگره اقدام كرديم ، هر چهارتامون مقاله داشتيم كه قبول شده بود با دعوتنامه ، ولي باز همه چيز به مصاحبه بستگي داشت ، بايد طرف رو قانع كنيد ، من خيلي واضح بهش گفتم اگه قرار باشه يه روز از ايران برم حتما ميرم انگلستان اونم قانوني ، الانم كه دارم ميرم امريكا فقط واسه تجربه و اهميت كنگرس ، و اينكه گفتم حتما مي خوام خيلي جاهارو ببينم ، بعد خنديد گفت بروكلين بريج هم برو Smile)

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - s_1983 - 2015-01-13

(2015-01-13 ساعت 20:45)vahid.vp نوشته:  
(2015-01-13 ساعت 17:40)aliaz91 نوشته:  دوستان به شنگن زياد ربط نداره
ما ٤ نفر بوديم واسه b1 b2 اقدام كرديم ، ايروان ، هممون مثله هم بوديم
١ ردي كه شنگن نداشت ، فقط تايلند دبي بلغارستان رفته بود و البته سرباز
من يك ضرب ، ٢ تا ويزا انگليس يه شنگن و يه ريجكت شنگن كه البته خيلي در مورد زيجكت ازم پرسيد و از قبل هم اطلاع داشت ازش!!
يكيمون فقط سفر به بلغارستان و روسيه يك ضرب
يكي ديگه سفيد سفيد كلير خورد
و جالبه بقيه شرايطمون شبيه بهم ، ما دو نفر كه يك ضرب گرفتيم افيسرامون يكي بودن و اون دوتا يكي
كاملا به طرز برخورد شما با افيسر مربوطه ، شنگن تاثيرش نهايت ١ درصده ، ولي مهم ترين چيز انگيزه ي سفره
میشه بعنوان متال شما انگیزه سفرتون رو چه گفته بودین . کمی توضیح بدین دوستان استفتده کنند .
دوست عزيز داشتن دعوتنامه از كنگره و سفر به انگلستان خودش امتيازه و درسته كه توريستي محسوب ميشه ولي توريستي بعنوان فقط گردشگري كه نيازي به دعوتنامه نداره شرايطش فرق داره و سختتر ميگيرن ولي با گفتتون كه بايد صادق بود و در اصل بايد آفيسر رو قانع كرد موافقم.و براي افرادي كه سفري ندارن يا سفر كمي دارن داشتن يه دعوتنامه از يك كنگره و يا سفر شينگن ميتونه كمك بزرگي بكنه.
شما شرايطتتون خاص بوده و تونستين ويزا بگيرين و هستن اشخاصي كه بدون سفر هم گرفتن ولي درصد كمي بوده و اونا هم شرايط خاص داشتن.موفق باشيد

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - Kurosh_Salehi - 2015-01-13

(2015-01-12 ساعت 15:38)s_1983 نوشته:  سلام دوستان عزيز من واسه بار سوم ايندفه از آنكارا مصاحبه شدم 8 ژنويه صبح 5شنبه.قبلا ايروان و دبي مصاحبه شده بودم.ايندفه وضعيت مالي و كاري همش خيلي بهتر شده بود.خيييييييييييييلي سفارت شلوغ بود من كه يخ زدم.موقع گيت امنيتي سفارت نگباناش بهم گفتن تو داري يخ ميزني چرا لباس بيشتر نپوشيدي؟گفن ديگه پليورتو نميخواد بكني همونطوري بيا واسه بازرسي.رفتم تو چند مين بعد انگشتنگاري و ده دقيقه بعدش مصاحبه شدم واسه ويزاي توريستي.نشسته بودم واسه خودم تو سالن انتظارو سرم تو لاك خودم بود يدفه بغل دستيم گفت تلويزينو ببين تو پاريس زدن كشتنا ببييين.تو دلم گفتم به من چه مربوط.اصلا به تو چه مربوط.آخه يعني نميفهمي اينجا جاي اين حرفا نيس.من نميدونم چرا بعضيا اينقدر نفهمن آخه(بلانسبت دوستان).خودش چندبار رفته بود آمريكا عين خيالش نبود.خب من رفتم باجه ي 5 جوون مو بور كه گفتم سلام اصلا جوابمو نداد گفت واسه چي ميخواي ري آمريكا؟بازم گفتم سلامو جواب سوالشو دادم.از شغلم پرسيد و از سفرهام بعد گفت نميتونم ويزا بدم.شك شدم خندم گرفتو فقط زل زده بودم بهش با خنده و بعد تشكر كردمو باباي.
اون روز ميگن روز خوبي بود و اكثر بچه هاي دانشجو يا درجا گرفتن يا رفتن كليرنس.توريستي هم گرفتن ولي يا خانوادگي بودن يا قبلا شينگن داشتن.چندنفر ريجكت شدن كه منم جزوشون بودم.از تركا هم ديدم رد شدنو اعصاب نداشتن.
مدارك نخواست.همون ترجمه دادگستري كافيه.مداركو كامل بريد ولي همرو نميگيرن حتما.سفر شينگن مهمه و چند درصد كم هستن كه بدون شينگن ويزاي توريستي ميگيرن مطمينم.اونروز فهميدم مشكلم ريجكتيم چي بوده.چون سوال كردم كه يه دوستي اونجا دارم كه تو فرم اون موقع نوشتم چون اسباب كشي ميكرده كه گفت اصلا مسيله مهمي نيس.مشكل من اين بود كه برنامه ي زماني سفرمو ننوشتم و بعد در مورد كارم خوب ننوشتم و از همه مهمتر سفرام فقط بخاطر ويزا بوده كه هركي باشه ميفهمه واسه چي ويزا ميخوام.حالا 5شنبه وقت سفارت ايتاليا دارم.هركي سوالي داشت در مورد ويزاي توريستي من در خدمتم.با يه سري از زنو شوهرا دوست شدم كه ويزا گرفته بودن دانشجويي كه براشون آرزوي موفقيت دارم.فرم دي اس مهمه يادتون نره.ولي دروغ نگين دوستان و صادق باشين يا آقاي صادق باشين يا خانم صادقWink
آرش جان سلام و باز هم مثل 2 دفعه قبل متاسفم که ويزا نگرفتی.
ای کاش قبل از اينکه برای بار سوم رجکت بشی صبر ميکردی ببينی ويزا ايتاليات چی ميشه بعد اقدام ميکردی که اگر ويزا گرفتی با ويزا شينگن ميرفتی سفارت امريکا.
مهم ترين عامل برای گرفتن ويزا نوع B2 سابقه سفر های قبلی هست. دوستان B1 و B2 رو باهم اشتباه نگيرن.
ايشالا 5 شنبه مصاحبه خوبی داشته باشی و من رو در جريان کارات بزار.
اگر ويزا گرفتی اشتباه نکنی از همون اروپا اقدام کنی برای سفارت امريکا چون چند بار گفتم که رفتن به شينگن برای افيسر مهم نيست، برگشت از شينگن مهمه .
موفق باشی

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - s_1983 - 2015-01-14

(2015-01-13 ساعت 23:54)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2015-01-12 ساعت 15:38)s_1983 نوشته:  سلام دوستان عزيز من واسه بار سوم ايندفه از آنكارا مصاحبه شدم 8 ژنويه صبح 5شنبه.قبلا ايروان و دبي مصاحبه شده بودم.ايندفه وضعيت مالي و كاري همش خيلي بهتر شده بود.خيييييييييييييلي سفارت شلوغ بود من كه يخ زدم.موقع گيت امنيتي سفارت نگباناش بهم گفتن تو داري يخ ميزني چرا لباس بيشتر نپوشيدي؟گفن ديگه پليورتو نميخواد بكني همونطوري بيا واسه بازرسي.رفتم تو چند مين بعد انگشتنگاري و ده دقيقه بعدش مصاحبه شدم واسه ويزاي توريستي.نشسته بودم واسه خودم تو سالن انتظارو سرم تو لاك خودم بود يدفه بغل دستيم گفت تلويزينو ببين تو پاريس زدن كشتنا ببييين.تو دلم گفتم به من چه مربوط.اصلا به تو چه مربوط.آخه يعني نميفهمي اينجا جاي اين حرفا نيس.من نميدونم چرا بعضيا اينقدر نفهمن آخه(بلانسبت دوستان).خودش چندبار رفته بود آمريكا عين خيالش نبود.خب من رفتم باجه ي 5 جوون مو بور كه گفتم سلام اصلا جوابمو نداد گفت واسه چي ميخواي ري آمريكا؟بازم گفتم سلامو جواب سوالشو دادم.از شغلم پرسيد و از سفرهام بعد گفت نميتونم ويزا بدم.شك شدم خندم گرفتو فقط زل زده بودم بهش با خنده و بعد تشكر كردمو باباي.
اون روز ميگن روز خوبي بود و اكثر بچه هاي دانشجو يا درجا گرفتن يا رفتن كليرنس.توريستي هم گرفتن ولي يا خانوادگي بودن يا قبلا شينگن داشتن.چندنفر ريجكت شدن كه منم جزوشون بودم.از تركا هم ديدم رد شدنو اعصاب نداشتن.
مدارك نخواست.همون ترجمه دادگستري كافيه.مداركو كامل بريد ولي همرو نميگيرن حتما.سفر شينگن مهمه و چند درصد كم هستن كه بدون شينگن ويزاي توريستي ميگيرن مطمينم.اونروز فهميدم مشكلم ريجكتيم چي بوده.چون سوال كردم كه يه دوستي اونجا دارم كه تو فرم اون موقع نوشتم چون اسباب كشي ميكرده كه گفت اصلا مسيله مهمي نيس.مشكل من اين بود كه برنامه ي زماني سفرمو ننوشتم و بعد در مورد كارم خوب ننوشتم و از همه مهمتر سفرام فقط بخاطر ويزا بوده كه هركي باشه ميفهمه واسه چي ويزا ميخوام.حالا 5شنبه وقت سفارت ايتاليا دارم.هركي سوالي داشت در مورد ويزاي توريستي من در خدمتم.با يه سري از زنو شوهرا دوست شدم كه ويزا گرفته بودن دانشجويي كه براشون آرزوي موفقيت دارم.فرم دي اس مهمه يادتون نره.ولي دروغ نگين دوستان و صادق باشين يا آقاي صادق باشين يا خانم صادقWink
آرش جان سلام و باز هم مثل 2 دفعه قبل متاسفم که ويزا نگرفتی.
ای کاش قبل از اينکه برای بار سوم رجکت بشی صبر ميکردی ببينی ويزا ايتاليات چی ميشه بعد اقدام ميکردی که اگر ويزا گرفتی با ويزا شينگن ميرفتی سفارت امريکا.
مهم ترين عامل برای گرفتن ويزا نوع B2 سابقه سفر های قبلی هست. دوستان B1 و B2 رو باهم اشتباه نگيرن.
ايشالا 5 شنبه مصاحبه خوبی داشته باشی و من رو در جريان کارات بزار.
اگر ويزا گرفتی اشتباه نکنی از همون اروپا اقدام کنی برای سفارت امريکا چون چند بار گفتم که رفتن به شينگن برای افيسر مهم نيست، برگشت از شينگن مهمه .
موفق باشی

سلام دوست خوبم
ايكاش اول سفارت ايتاليا رو ميرفتم و بعد نتيجه رو ميديدم و اقدام ميكردم.درحالي كه وقت سفارت ايتاليا رو قبل تركيه گرفته بودم.آفيسر رو مسله سفر تاكيد كرد.همونطور كه گفتي اگر اوكي شد برميگردم و بعد از چندماه اقدام ميكنم.ولي خانوادگيو خوب ويزا دادن.دركل چندنفر ريجكت شدن كه منم جزوشون بودم.حتما درجريان ميزارمت عزيز

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - member - 2015-01-14

با سلام خدمت دوستان . میخواستم بپرسم آیا به پدر و مادری که با هم می خواهند برای ویزای توریستی اقدام کنند و یکی از فررندانشان در ایران در حال درس خواندن است و در ایران میماند و برای دیدار فرزند دیگر در آمریکا تقاضای ویزا دارند آیا به هر دو با هم ویزا میدهند و کدام کشور بهتر ویزا میده و چه مدارکی لازم و مهم است؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2015-01-14

(2015-01-14 ساعت 22:44)member نوشته:  با سلام خدمت دوستان . میخواستم بپرسم آیا به پدر و مادری که با هم می خواهند برای ویزای توریستی اقدام کنند و یکی از فررندانشان در ایران در حال درس خواندن است و در ایران میماند و برای دیدار فرزند دیگر در آمریکا تقاضای ویزا دارند آیا به هر دو با هم ویزا میدهند و کدام کشور بهتر ویزا میده و چه مدارکی لازم و مهم است؟
به شرایط کاری و مالی هم ربط داره که اگه اکی باشه 90 درصد ویزا رو میگیرند . توصیه من آنکاراست

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - mom - 2015-01-14

وحید جان میشه راجع به شرایط کاری بیشتر توضیح بدهید؟!

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - aliaz91 - 2015-01-15

دوستان چقدر بعد از اينكه پاسو مي فرستين و سايت آپديت ميشه ويزا ايشو ميشه؟من ٣ شنبه پيش دادم آژانس دوشنبه آپ شد ولي هنوز ايشو نشده

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - member - 2015-01-15

(2015-01-14 ساعت 22:50)vahid.vp نوشته:  
(2015-01-14 ساعت 22:44)member نوشته:  با سلام خدمت دوستان . میخواستم بپرسم آیا به پدر و مادری که با هم می خواهند برای ویزای توریستی اقدام کنند و یکی از فررندانشان در ایران در حال درس خواندن است و در ایران میماند و برای دیدار فرزند دیگر در آمریکا تقاضای ویزا دارند آیا به هر دو با هم ویزا میدهند و کدام کشور بهتر ویزا میده و چه مدارکی لازم و مهم است؟
به شرایط کاری و مالی هم ربط داره که اگه اکی باشه 90 درصد ویزا رو میگیرند . توصیه من آنکاراست

یک سوال دیگر داشتم . از نظر مالی آیا هر دو نفر باید مدارک مالیشون جدا باشه؟ یعنی اگر مادر مدارک مالیش قوی باشه برای هر دو نفر کافیست یا پدرم باید از نظر مالی مدارک قوی ارایه بده.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2015-01-15

(2015-01-15 ساعت 02:45)member نوشته:  

یک سوال دیگر داشتم . از نظر مالی آیا هر دو نفر باید مدارک مالیشون جدا باشه؟ یعنی اگر مادر مدارک مالیش قوی باشه برای هر دو نفر کافیست یا پدرم باید از نظر مالی مدارک قوی ارایه بده.
پدرتون کفایت میکنه

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - aliaz91 - 2015-01-15

دوستان كسي جواب سوال منو نمي دونه ؟
من دوشنبه ١٢ ژانويه اپديت شدم ديگه بعد از اون نه آپديت مجدد شدن نه ايشو؟
قضيه چيه لازمه ايميل بزنم؟

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - سارا - مانی - 2015-01-15

(2015-01-15 ساعت 14:27)vahid.vp نوشته:  
(2015-01-15 ساعت 02:45)member نوشته:  

پدرتون کفایت میکنه

سلام. آقا وحید همچنان منتظريد؟ خبری نشد؟ 2 روز پیش برای من ایمیل اومد از سفارت بعد از 17 ماه.. ویزای من آماده است ولی مال همسرم هنوز نه. پرسیده بودن میخواهد مال شما رو صادر کنیم یا میخواهید منتظر ویزای همسرتون بمونید. واقعا مسخره است آخه کی اینجوری سفر میره... منم جواب دادم منتظر میمونم.

RE: کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک - vahid.vp - 2015-01-15

(2015-01-15 ساعت 16:28)aliaz91 نوشته:  دوستان كسي جواب سوال منو نمي دونه ؟
من دوشنبه ١٢ ژانويه اپديت شدم ديگه بعد از اون نه آپديت مجدد شدن نه ايشو؟
قضيه چيه لازمه ايميل بزنم؟
کمی زوده بخواهیم نتیجه بگیریم که این آپدیت واسه چه هست . احتمال کلیر شدن شما زیاده . یک هفته ای صبر کنید ببینید اتفاق جدیدی میافته و گرنه یک ایمیل بزنید بد نیست