مهاجرسرا
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - نسخه قابل چاپ

+- مهاجرسرا (https://www.mohajersara.org/forum)
+-- انجمن: آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-4.html)
+--- انجمن: زندگی در آمریکا (https://www.mohajersara.org/forum/forum-27.html)
+--- موضوع: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند (/thread-1605.html)

RE: حمایت از کسانی که کسی را در امریکا ندارند - sert3e - 2012-09-16

سلام بچه ها.من ویزا رو 4 روز پیش گرفتم و میخواستم بیام Chicago ولی کسی رو ندارم تو آمریکا و به دنبال خونه و حتی یک همخونه میگردم.
کسی میتونه کمک کنه

RE: حمایت از کسانی که کسی را در امریکا ندارند - yellow - 2012-09-20

دوستان عزیز
من در دالاس، تگزاس زندگی میکنم
البته خودم هم تازه وارد هستم، اما حاضرم تا جاییکه بتونم به دوستان کمک کنم. حتی در حد راهنمایی.
اگر کسی سوالی داشت در پیام خصوصی مطرح کنه.
موفق باشید.
Smile

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - hesamak - 2012-09-26

سلام به هموطنای عزیزم. من در نزدیکی دالاس هستم و چند روزه وارد آمریکا شدم. الان تو متل هستم و دنبال کسی هستم که در نزدیکی دالاس و پلانو باشه و اگر شناخت نسبی داره کمکم کنه یه خونه تو پلانو یا دالاس اجاره کنم . مشکل مالی ندارم ولی مشکل شناخت دارم اساسی !

RE: حمایت از کسانی که کسی را در امریکا ندارند - hamid_r555 - 2012-09-28

سلام من برای روز 21 نوامبر 2012 بلیط برای لس آنجلس تهیه کردم اگر کسی از دوستان بتونه برای گرفتن خونه و انتقال از فرودگاه به اونجا همکاری کنه خیلی ممنون میشم منتظر پیامهای دلگرم کننده شما هستم

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - iust_software - 2012-10-09

سلام به دوستان
اگر مقصدتون هوستون هست تا جایی که امکانش باشه میتونید رو کمک من حساب کنید
شاد باشید و کامروا

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - MasMM - 2012-10-16

(2012-10-09 ساعت 07:34)iust_software نوشته:  سلام به دوستان
شاد باشید و کامروا

با سلام و تشکر از پیامتون. شما در چه زمینه هایی میتونید کمک کنید؟ من و همسرم اواخر نوامبر به هیوستون میایم.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در امریکا ندارند - MasMM - 2012-10-16

(2012-03-17 ساعت 00:53)ziyarati_firoozeh نوشته:  سلام خدمت دوستان ماجرسرایی

من و همسرم حدودا 4/5 ماهی هست که هیوستون هستیم و با توجه به اینکه قبلا هم این شهر بودیم و به شکرانه لطف خداوند امیدواریم بتونیم به دوستانی که نیاز به راهنمایی دارند کمک و خدمتی بکنیم.

با سلام و تشکر از پیامتون. شما در چه زمینه هایی میتونید کمک کنید؟ من و همسرم اواخر نوامبر به هیوستون میایم.

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - opayamani - 2012-10-30

دوستان سلام

من قصد دارم ژانویه بهمراه همسر و دو بچه کوچیکم بیایم لوس انجلس و حدودا یک ماهی هم بمونم . امریکا هم هیچ کسی رو ندارم هیچ زحمتی هم برای کسی نمی خوام ایجاد کنم فقط دنبال یه خونه مبله توی یک جای مناسب با اجاره معقول می گردم اگه کسی می تونه کمک کنه ویه شماره تلفنی از یه مشاور املاک یا کسی که کارش این باشه ویا حتی اگه خودتون هم بتونید بهم معرفی کنید بی نهایت ممنون می شم .

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - boshra - 2012-10-31

(2012-10-30 ساعت 19:16)opayamani نوشته:  دوستان سلام

من قصد دارم ژانویه بهمراه همسر و دو بچه کوچیکم بیایم لوس انجلس و حدودا یک ماهی هم بمونم . آمریکا هم هیچ کسی رو ندارم هیچ زحمتی هم برای کسی نمی خوام ایجاد کنم فقط دنبال یه خونه مبله توی یک جای مناسب با اجاره معقول می گردم اگه کسی می تونه کمک کنه ویه شماره تلفنی از یه مشاور املاک یا کسی که کارش این باشه ویا حتی اگه خودتون هم بتونید بهم معرفی کنید بی نهایت ممنون می شم .

نمیدونم چرا اوتجا رو انتخاب کردید ولی بچه هایی که از کالیفرنیا به سمت دالاس میان میگن خداروشکر که بهترین انتخاب رو کردیم..
هم هزینه خیلی بالاتره هم خوب با دو تا بچه موندن اونجا سخت تره..
ان شالله که موفق باشید اما اگر این سمت( دالاس) هم اومدید ما در خدمتیم...

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - Ali Sepehr - 2012-10-31

و البته شیکاگو هم تشریف بیارید بنده در خدمتون هستم و تا جایی که بتونم کمکتون خواهم کرد Smile

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - opayamani - 2012-10-31

(2012-10-31 ساعت 08:32)boshra نوشته:  
(2012-10-30 ساعت 19:16)opayamani نوشته:  دوستان سلام

من قصد دارم ژانویه بهمراه همسر و دو بچه کوچیکم بیایم لوس انجلس و حدودا یک ماهی هم بمونم . آمریکا هم هیچ کسی رو ندارم هیچ زحمتی هم برای کسی نمی خوام ایجاد کنم فقط دنبال یه خونه مبله توی یک جای مناسب با اجاره معقول می گردم اگه کسی می تونه کمک کنه ویه شماره تلفنی از یه مشاور املاک یا کسی که کارش این باشه ویا حتی اگه خودتون هم بتونید بهم معرفی کنید بی نهایت ممنون می شم .

نمیدونم چرا اوتجا رو انتخاب کردید ولی بچه هایی که از کالیفرنیا به سمت دالاس میان میگن خداروشکر که بهترین انتخاب رو کردیم..
هم هزینه خیلی بالاتره هم خوب با دو تا بچه موندن اونجا سخت تره..
ان شالله که موفق باشید اما اگر این سمت( دالاس) هم اومدید ما در خدمتیم...
ممنون از محبت شما چون سفر اوله وبیشتر جنبه آشنائی و تفریح داره و احتمالا بعد از یک ماه بر می گردیم در ضمن چون کسی رو انور نداشتیم مجبور به این انتخاب شذیم

(2012-10-31 ساعت 08:37)sadra_sepehr نوشته:  و البته شیکاگو هم تشریف بیارید بنده در خدمتون هستم و تا جایی که بتونم کمکتون خواهم کرد Smile
ممنون از شما دوستان عزیز که اینقدر محبت دارید من یکی از ارزوهام دیدن شیکاگو است امیدوارم که موفق باشید

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - Ali Sepehr - 2012-10-31

(2012-10-31 ساعت 15:14)opayamani نوشته:  ممنون از شما دوستان عزیز که اینقدر محبت دارید من یکی از ارزوهام دیدن شیکاگو است امیدوارم که موفق باشید

از لس آنجلس بلیط رفت و برگشت شیکاگو رو میشه با 360 دلار خرید ، اگر تشریف آوردید من در خدمتتون هستم. Smile

RE: حمایت از کسانی که کسی را در امریکا ندارند - amiry - 2012-11-01

سلام به همه مهاجرسرایی های گلBig Grin
من پانزده نوامبر به دی سی پرواز دارم. شخصی قرار بود در آنجا برام بیسمنت یا همخانه بگیره. الان دو هفته مونده به پرواز متوجه شدم که ایشان نمیتونند کمکی بکنندCoolCool از دوستان دی سی نشین کسی میتونه راهنمایی کنه یا اگر جایی و خانواده ای برای اجاره اتاق سراغ داره به من معرفی کنه؟؟ مطمئن هستم اینبار هم دست خالی از مهاجرسرا بر نمیگردم.Big GrinWink

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - odiseh - 2012-11-01

دوستان دنوری کسی نبود؟ ما به تازگی می خواهیم بیاییم اونجا و دنبال راهنما هستیم کسی از بچه های گل مهاجراسرایی دنور نیست؟

RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - iust_software - 2012-11-03

(2012-10-16 ساعت 04:28)MasMM نوشته:  
(2012-10-09 ساعت 07:34)iust_software نوشته:  سلام به دوستان
شاد باشید و کامروا

اگر بتونم حداقل کاری که میتونم بکنم بیام فرودگاه دنبالتون Smile